אסטרטגיות מונטיזציה קלות של וורדפרס

אסטרטגיות מונטיזציה קלות של וורדפרס

אנו נכנסים לשנה החדשה שפירושה שהגיע הזמן לעשות טוב מההחלטות שלך לעשות טוב למען עצמך ועבור העסק שלך. אם בנית את האתר שלך מהיסוד, יש לך זרימה טובה של תנועה וכעת אתה מחפש אסטרטגיות למונטיזציה של וורדפרס, אתה במקום הנכון.


יש עוד; כשאנחנו מתעמקים באסטרטגיות מונטיזציה שונות של וורדפרס, אנו נחשוף אוצר של טיפים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לשפר את המעורבות באתר שלכם. ככזה, אתה יכול לחשוב על פוסט זה כגישה דו-מונחת למונטיזציה של וורדפרס.

הטיפ הראשון הוא שחשוב להשתמש בשיטות המתאימות לקהל היעד שלך. כיצד אחרת תוכלו להפיק את המרב מאסטרטגיות המונטיזציה של וורדפרס שלכם?

הערה מהירה נוספת: אנו מתמקדים בה WordPress מתארח בעצמך בלוגים (WordPress.org) ולא בלוגים חינמיים של WordPress.com, מכיוון שהאחרונים נשלחים עם מגבלות מסוימות ככל שהמונטיזציה עוברת.

אם אתה קצת סקרן, בלוגים מצליחים במיוחד כלול כמות הדומות של HuffPost (הערכה של 14,000,000,000 לחודש), Moz (בין השאר 4,250,000 $ לחודש) ו- TechCrunch (הערכה של 2,500,000 $ לחודש) בין היתר. וכן, זה בדולרים אמריקאים.

עם המקדים הראשונים על הסף, בואו נראה לך איך להרוויח כסף באמצעות WordPress תוך 48 שעות. כדי להרוויח כסף מאתר הוורדפרס שלך, הנה כמה אסטרטגיות שתצביעו בכיוון הנכון.

כדי להרוויח כסף מאתר הוורדפרס שלך, הנה כמה אסטרטגיות שתצביעו בכיוון הנכון.

1. פרסום

פרסומת קוקה קולה משנות התשעים

מודעת קוקה קולה משנות ה -90

מאז ימי השנה, תחום הפרסומות תמיד היה מרוויח גדול. על פי דיווח של emarketer.com, מפרסמים בכל העולם מוציאים יותר מ- 220 מיליארד דולר בשנה על מודעות דיגיטליות.

זה נתח של שינוי ענק, אתה לא מסכים? אם יש לך תנועה טובה, אתה יכול לתפוס את הדולר תוך זמן קצר. אבל איך מתחילים?

ניהול עצמי לעומת רשתות מודעות

בתור התחלה, עומדות לרשותך שתי אפשרויות פרסומות. אתה יכול לבחור רשתות מודעות כמו Google AdSense ל- WordPress. זו רק אחת מיני רבות – לבינג יש רשת מודעות משלהם, וכך גם פייסבוק, יאהו ואמזון. לקבלת רשימה נרחבת, פשוט חפש “רשתות מודעות” בגוגל כדי לראות מה זמין.

לחלופין, תוכלו לארח משלך פרסומות. אתה בוחר את המודעות, העמלות, כיצד ואיפה להציג כל מודעה בין היתר. כדי למכור מודעות בניהול עצמי, בדרך כלל הכי קל להשתמש בתוספים לניהול מודעות מכובדים הזמינים עבור WordPress או לעבור שירות של צד שלישי, כגון BuySellAds לניהול כתמי מודעות זמינים.

עם זאת, ההבדל העיקרי בין רשתות מודעות לבין מודעות בניהול עצמי הוא רמת השליטה הגבוהה יותר שאתה נהנה עם האחרונה. במילים אחרות, לרוב רשתות מודעות מציגות את הקוראים שלך מודעות הרלוונטיות ביותר להיסטוריית הגלישה האחרונה שלהם. אם המשתמש בחן תכשיטים לפני שהגיע לאתר שלך, סביר להניח שהוא יראה מודעה הקשורה לתכשיטים, גם אם האתר שלך עוסק במכוניות.. יש לך שליטה אפסית לגבי המודעות שרשת המודעות מציגה באתר שלך.

הדברים קצת שונים עם מודעות בניהול עצמי, אתה מוכר מודעות התואמות את קהל היעד שלך. לכן, במקום להציג מודעות תכשיטים, אתה מציג מודעות עבור חלפים לרכב, שמן מנוע וכן הלאה.

לכל אפשרות לפרסום מודלים שונים של מחירים. רוב רשתות המודעות מציעות בדרך כלל את מודל העלות לקליק (עלות לקליק), כלומר משלמים לך על כל הקליקים שאתה יוצר. אתה יכול להרוויח בין $ 0.02 ל- $ 15 דולר לקליק, תלוי בגומחה.

עם נפח תנועה גבוה אתה יכול להרוג די עם רשתות מודעות, תוך התחשבות שהם מציעים דגמי מודעות אחרים. מודעות בניהול עצמי מושכות בדרך כלל שיעור מודעות גבוה יותר, מכיוון שאתה בעצם מוכר שטח מודעות לעסקים מעוניינים בתשלום חודשי קבוע.

נושא הפרסום הוא קריאה נרחבת, אך מכיוון שהוא אחת האסטרטגיות הרווחיות ביותר למונטיזציה של וורדפרס, שווה את הזמן שלך לחפור בהן.

2. שיווק שותפים

פסגת השותפים מערבית 2017

פסגת השותפים המערבית 2017

שיווק שותפים דומה לפרסום; אתה מרוויח עבור שליחת הסוחר סיכוי מעוניין. במקום לקבל תשלום עבור קליקים והופעות, אתה מקבל עמלה עבור כל העבודה הקשה שלך.

למרות ששיווק שותפים נשמע כמו מומבו-ג’מבו למתחיל המושלם, קל להבין זאת. לפי ניל פאטל, שיווק סניפים הוא “… תהליך ההשתכרות של עמלה על ידי קידום של מוצרים אחרים של אנשים (או של חברה). אתה מוצא מוצר שאתה אוהב, מקדם אותו לאחרים ומרוויח חלק מהרווח בכל מכירה שתבצע. “

נשמע בסיסי למדי, עסק שיווקי שותפים זה לא חושב? בנוסף תוכלו להמליץ ​​על כל מוצר תחת השמש. בעיקרו של דבר אתה רק מקדם, מה שאומר שאתה יכול לעסוק בכל אסטרטגיית קידום שעולה על דעתך … פשוט שמור על זה חוקי.

במילים אחרות, שיווק שותפים הוא חיה רב-תכליתית מבחינת מודלי התשלום ורמת המעורבות שלך. מה זה בכלל אומר?

דגמי תשלום לשיווק שותפים

אנו מחויבים לשלושה דגמי תשלום עיקריים, אך אל תהסס לבצע צ’יפס אם ידוע לך על דגמים אחרים.

  • שיווק שותפים PPC (תשלום לפי לחיצה) – החברה משלמת לך עמלה עבור כל הקליקים שאתה מייצר, בין אם הלקוח הפוטנציאלי מבצע רכישה או סתם דפדף ועוזב.
  • שיווק שותפים PPL (Pay Per Lead) – בתרחיש זה, אתה מרוויח עמלה בכל פעם שהסיכוי שאתה מפנה משלים את כל הפעולות הרצויות, למשל, להירשם, להירשם לניסיון חינם, ליצור חשבון וכן הלאה. דוגמאות לאתרים המציעים שיווק מסוג זה מסוג זה כוללים ShareASale ו- סניף Cj בין היתר.
  • שיווק שותפים של PPS (תשלום לפי מכירה) הצורה המסורתית של שיווק שותפים, אתה מרוויח רק עמלה אם הסיכוי שאתה מפנה מבצע רכישה. זהו המודל הפופולרי ביותר של שיווק סניפים ובדרך כלל מביא לתשואות טובות יותר משיווק של PPC ו- PPL – כאשר גורמים אחרים מתמידים. דוגמאות לכך כוללות Amazon Associates, Envato Marketplace, וחנויות עצמאיות / תוספים מקוונות עצמאיות ביותר.

רמות המעורבות בשיווק שותפים

עכשיו כשאתה יודע שאתה יכול להרוויח כסף באמצעות קליקים, לידים ומכירות, הבה נבחן שלושה סוגים נוספים של שיווק שותפים מבחינת מעורבות.

כפי ש פט פלין מסביר, יש לנו שלוש רמות של מעורבות בשיווק שותפים, כלומר:

  • לא צמוד – בסוג זה של שיווק שותפים אין לך שום נוכחות או סמכות בגומחה. אתה פשוט יוצר קישורים לסניפים למוצרים באמצעות מדיה חברתית או כל פלטפורמה אחרת. אך מכיוון שאנו מייצרים רווחים מאתר וורדפרס שלך, אתה יכול להשתמש בסוג זה של שיווק שותפים כדי להשלים את הרווחים שלך.
  • קשורים – הנה, יש לך נוכחות מקוונת ואתה מקדם מוצרים הקשורים לגומחה שלך, אך קישורי השותפים הם למוצרים שאתה לא משתמש בהם בפועל. לדוגמה, אם יש לך בלוג שמכסה את וורדפרס, אתה יכול לקדם נושאים, אירוח ותוספים, מבלי לנסות קודם כל מוצר.
  • מעורבים – אתה מקדם רק מוצרים שאתה משתמש בהם ומאמין בהם. אתה נשבע על המוצרים וממליץ עליהם כחלק מה”חלום “או מהתהליך שאתה מתווה בבלוג שלך..

באשר לאסטרטגיות מונטיזציה של וורדפרס מסונפות העומדות לרשותך, אתה יכול להשתמש בקופונים, מבצעים, ביקורות על מוצרים, קישורי טקסט, קישורי באנר, צבירת מוצרים, עלוני דוא”ל ושיטות לא מקוונות בין היתר..

3. רווח רווחים מ- WordPress באמצעות חברות

אסטרטגיות למונטיזציה של וורדפרס - צור אתר חברות

נניח שבניתם קהל מעורב בזכות התוכן הנהדר שהצעתם בחינם. אתה יכול להוסיף חברות בתשלום לחלק באתר שלך בו אתה מציע קורסים וכל סוג אחר של תוכן פרימיום.

בעלי אתרים רבים מנצלים את החברות בתשלום כדי ליצור מקור הכנסה פסיבי חוזר. וכל שעליך לעשות הוא ליצור תוכן איכותי ולהסתיר אותו מאחורי קיר שכר. עם אוסף עצום של תוספי חברות וורדפרס העומדים לרשותכם, תוכלו להתחיל ממש ברגע זה.

אם יש לך מוצר, אתה יכול לשחרר אותו תחת תוכנית חברות, במובן זה שהמשתמש זקוק לחברות פעילה (ורצוי לחזור) כדי להשתמש במוצר. במקום למכור את המוצר, תוכלו למכור חברות במקום.

ראינו שיזמי וורדפרס ממירים את הקוראים שכבר קיימו לחברים משלמים במאמץ מועט. דוגמאות טובות לאתרים שעושים רצח עם חברות כוללות נושאים אלגנטיים, מוז ועוד (אם כי חשוב לשים לב שאתרים אלה משתמשים לרוב באסטרטגיות מונטיזציה של וורדפרס).

4. מכרו מוצרים או שירותים

תהליך הקנייה של חנויות מקוונות

אחת האסטרטגיות הפופולריות ביותר למונטיזציה של וורדפרס היא מכירת דברים ברשת. למעשה, אם אף אחד לא היה מוכר כלום, לא היה לנו שום מפרסמים, אתרי חברות ותוכניות סניפים לממן כסף.

אם הפעלת פרסומות, קידום מוצרים של מישהו אחר או אירוח אתר חברות אינו כוס התה שלך, אתה יכול לנסות לבנות חנות מקוונת באמצעות WordPress כדי לקדם שירות או מוצר לקהל שלך..

לא חסר מוצרים למכירה, בנוסף אתה תמיד יכול למכור מיומנויות ייעודיות באמצעות דף שכירות. לדוגמה, אתה יכול להציע שירותי עיצוב או בלוגים כמו שלך באמת. אתה יכול להתייעץ ולמכור כל שירות שקוראיך זקוקים לו. אם אין לך מוצר מוכן, שקול למכור מחדש מוצר או שירות דרך אתר וורדפרס שלך.

אם ברצונך לעבור מסחר אלקטרוני במלואו, אתה יכול להקים חנות מקוונת בקלות באמצעות תוסף כמו WooCommerce. חנות מקוונת עוזרת לך למכור מוצרים דיגיטליים ופיזיים כאחד, כלומר אתה יכול להשתמש במסחר אלקטרוני כדי לשפר את חנות האבנים שלך. עדיף שתוכלו להשתמש בשיווק שותפים בכדי להגביר את המכירות.

אם החלטתם לבנות אתר למסחר אלקטרוני, עשו אותו ייחודי ותמקדו בנישה. יש תחרות קפדנית כמעט בכל שוק, אז התמקדו במה שאתה הכי טוב בו או הכי מתעניין בו.

5. פוסטים / ביקורות ממומנים

באמצעות פוסטים ממומנים כדי לייצר רווחים מאתר WordPress

חשבו על מכונית המירוץ כפרסום הממומן שלכם, פשוט אל תגזימו

כבלוגר אתה יכול להרוויח כסף מהיר מפוסטים או ביקורות ממומנות. אם זכית בסמכות ופופולארית בגומחה שלך, עסקים יתחילו לפנות אליך כדי לכתוב ביקורות חיוביות על המוצרים שלהם.

כמתחיל, יתגלה פורה לפנות לחברות בהצעות טובות. רק וודא שאתה בודק מוצרים ושירותים הרלוונטיים לקהל היעד שלך. סקירת מוצרים רק בשביל הכסף תכתים את הרשות שעבדת כל כך קשה כדי להרוויח.

בנוסף, אל תעשה את האתר שלך בכל הנוגע לפוסטים ממומנים כאשר העסקים מתחילים להתקשר. המשיכו לפרסם את התוכן שזיכה אתכם בתעבורה ובסמכות. פוסט ממומן מדי פעם עובד מצוין, אך הגזמה איננה אסטרטגיה ארוכת טווח.

לדברי BobWP, “… אחרים עשויים לרצות לתת חסות לפוסט שרק מזכיר את המוצר שלהם בהקשר של כמה חדשות בענף שלהם – או פשוט לשלם עבור מודעת באנר או אזכור בסוף הפוסט.”

ככאלה, ישנן הזדמנויות רבות לבחון באמצעות פוסטים ממומנים, במיוחד אם תוכלו להבטיח הסדרים חודשיים / שנתיים עם החברות. פשוט אל תהיה מוטה בביקורות שלך מכיוון שזה מזיק לשלמותך.

6. אסטרטגיות נוספות למונטיזציה של וורדפרס

ישנן דרכים רבות אחרות לייצור רווחים מהאתר שלך ב- WordPress, אך מכיוון שכיסוי כולן היה זקוק לספר אלקטרוני (אולי תוכל ליצור אחד כזה ולמכור אותו?), הנה כמה אזכורים מכובדים:

  • תרומות – אתה יכול להרוויח כסף דרך אתר וורדפרס שלך על ידי בקשת מהקוראים שלך לתרום. אסטרטגיה זו עובדת כמו קסם, וזו הסיבה שרוב העמותות לשגשוג מתרומות. רק שאלו את הקוראים.
  • טיפה – כשאתה מקים חנות מקוונת משלך אינך זקוק בהכרח לסחורה משלך כדי לקדם. Dropshipping עבור וורדפרס מאפשר לך להרוויח כסף על מוצרים שאינם בבעלותך או שיש לך במלאי. אתה מציב את המוצר באתר שלך וגובה את התשלום מהקונה. לאחר מכן, אתה קונה במחיר זול יותר מהספק שמעביר את המוצר ישירות לקונה.
  • צור לוח עבודה – אם אתם מספקים שירותי קייטרינג לבלוגרים, תוכלו ליצור לוח דרושים. האם אתה עוסק במעצבי ומפתחי וורדפרס? אתה יכול ליצור לוח עבודה עבורם. עובדים עם מלכ”רים שצריך להתחבר לעסקים לתרומות? אתה יכול לעצב לוח גם בשביל זה. להלן כמה לוחות דרושים פופולריים הקשורים לוורדפרס לקבלת השראה בכדי לגרום לרעיונות שלכם לזרום.

הערות אחרונות

אסטרטגיות מונטיזציה אלו של וורדפרס יעזרו לכם להרוויח כסף באתר וורדפרס שלכם תוך זמן קצר. עם זאת, קחו בחשבון כל מה ששווה להיות בחיים לוקח עבודה קשה. כפי שכולנו יודעים שההצלחה היא 99% ​​הזעה והשראה של 1%. אז המשך לעבוד על בניית האתר שלך והמותג שלך על ידי יצירת תוכן איכותי, התמקדות ב- SEO והמשך אופטימיזציה של האתר שלך לקוראים שלך..

היום פשוט הצענו לך את ההשראה של 1% שאתה צריך. האם אתה עומד לאתגר? האם אתה חושב שיש לך את מה שצריך כדי לספק 99% מהזיעה?

האם ידוע לך על אסטרטגיות מונטיזציה אחרות של וורדפרס שלא הזכרנו? אם כן, יידע אותנו בקטע התגובות למטה, בכדי שנוכל להוסיף אותו לפוסט זה ולזכות אותך בזכירת שמך. תרועות והצלחה בהכנת המולה השנה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me