האם כדאי לכם להשתתף באירוע הוורדפרס המקומי הבא?

בקצרה? כן. אבל זה לא גורם לפוסט מרגש במיוחד, נכון? עם זאת, זו האמת, ואם אתה רציני לגבי וורדפרס, אתה יכול להפיק תועלת אדירה מהשתתפות באירועים מקומיים. אני הולך לבזבז קצת זמן היום על מעבר ליתרונות של השתתפות ומה שאתה יכול לצפות כדי לצאת מהחוויה בכללותה.


יתרונות כלליים

מאט מולנווג ב- WordCamp סן פרנסיסקו

ראשית, אולי תופתעו מכמה המובילים והטלטלים שתוכלו לפגוש בכנסים כאלה. כמו WordCamp מתרברב, “זה לא נדיר לפגוש … דוברים המופיעים בכנסים יקרים בענף האינטרנט כמו South by Southwest.”

ולמרות שכנסים רבים לא ימשכו שמות גדולים, לפעמים מה שאתה מקבל אפילו טוב יותר. אתה נפגש עם כל מיני מעצבי אתרים ומפתחי אתרים העובדים על כל מיני פרויקטים, שרבים מהם גרים בעיר שלך.

ואפילו באירועים ללא כוח הכוכב, כדאי לנסות רק לחוות את קהילת הוורדפרס המקומית בצורתם “האמיתית” והלהטת ביותר. אירועים אלו מנוהלים ומוצגים בעיקר על ידי אנשים מקומיים שבאמת אכפת להם מ- WordPress, ואין דרך לכמת את היתרון של טבילה בסביבה מלאה באנשים שכולם נפגשים למטרה שאתה מעוניין בה.

עם זאת, אל תפחד אם לא חווה מספיק. מרבית האירועים הללו יוצאים מגדרם בברכה לאנשים בכל דרגות המיומנות. למעשה, אם אתה חדש ב- WordPress, השתתפות במפגש עם אנשים שמתפרנסים מכך עשויה להיות רק המוטיבציה הדרושה לך בכדי לקחת את העבודה שלך לשלב הבא..

ואל תבלבל את אלה עם אחד מהאירועים העסקיים המטופחים והמתאגדים שלך. מרבית הכנסים כוללים אפילו מסיבות אירועים ואירועי רשת שיאפשרו לך להכיר את חבריך המשתתפים בסביבה עוד יותר פורמלית. זקוקים לסיבות נוספות? יש לך את זה!

עבודה ברשת

לא רק שתשיג מידע מאנשים אחרים, אתה צריך לחלק אותו בעצמך. אם אתה מתמחה או בונה אתרים, איזו דרך טובה יותר לפרסם את השירותים שלך מאשר אינטראקציה אחת על אחד עם אנשים שאתה מכיר מעוניינים? זו דרך בטוחה לתופף עסקים.

אם אתה מתכנן לעבוד ברשת, דאג תחילה להכין את הברווזים שלך ברציפות. המשמעות היא שהמיקוד שלך עם העבודות הטובות ביותר שלך יהיה מיון מראש ומפורסם איפשהו עם כתובת אתר שקל לזכור אותה שתוכל לספר לאנשים עליה. זה אומר להדפיס כרטיסי ביקור אם עדיין לא עשית זאת. המשמעות היא גם לעבוד על מגרש ההקדמה והמעלית שלך מראש, כדי שלא תיתקל במילים שלך מתי הגיע הזמן למכור את השירותים שלך.

מציאת עבודה

זה קשור לרשתות אך מזכה את הקטע שלה זהה. רוב הזדמנויות העבודה שתמצאו בכנסים יהיו באמצעות שיחות אחד על אחד עם אנשים הזקוקים לעזרה בפרויקטים שלהם. באמצעות האינטראקציה האמיתית הזו, פנים אל פנים, יש לך סיכוי לפנות באמת ללקוחות פוטנציאליים ולהשתמש באישיות שלך כדי לנצח אותם.

אבל גם אם אינטראקציה מסוג זה אינה עניינך, ועידות רבות מפרסמות לוחות דרושים, ומעניקות לך סקירה כללית טובה יותר של פיתוח וורדפרס והזדמנויות לעיצוב אתרים בסביבתך ממה שתוכל להשיג אפילו על ידי גלישה במגוון המקוון של אותו הדבר. הוא מתמחה, ממוקד ומתאים במיוחד למשתתפים בו.

הרצאות

הרצאות WordCamp

כנסים, כמו רוב תערוכות המסחר, מציעים מומחים מצוינים הן בפיתוח והן בשימוש בוורדפרס. מומחים אלה מעבירים הרצאות הדנות כיצד הם בנו את הקריירה ואיך הם עושים את מה שהם עושים. היכולת לראות כיצד הם מתמידים באמצעות אתגרים מסוימים, או כיצד הם עוברים את תהליך העבודה שלהם, היא לא יסולא בפז.

אולי אפילו תוכלו ללמוד על היבטים של עיצוב אתרים שמעולם לא חשבתם ללמוד לפני כן. מישהו שהוא מומחה בכל התהליך עשוי בסופו של דבר לחשוף כי המפתח לבעיה שיש לך הוא במקום שלעולם לא היית חושב שייראה. לדוגמה, אם תמיד היית ממוקד יותר בצד הטכני של פיתוח אתרים, זה עשוי לעזור להשתתף במצגות כיצד ניתן ליישם שיטות מסורתיות יותר לעיצוב גרפי ב- WordPress. וזו רק דוגמא אחת. יש כל כך הרבה אחרים!

חנות מדברים

אבל אל תחשוב שזו רק המצגות המוצגות שאתה בא אליהם – אתה יכול ללמוד הרבה על המסחר שלך רק על ידי שיחה עם חבריך המשתתפים. רבים מהם עשויים להיות בסופו של דבר בקיאים כמו האנשים שמאחורי הפודיומים, ואם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא מנטור או משתף פעולה חדש.

אין דרך טובה יותר ללמוד מיומנות מאשר אינטראקציה אחת על אחד. עבודה בבידוד יכולה להיות קשה בהרבה מאשר כאשר יש לך מישהו בידך שיעזור לך. אירועים כמו אלה יעזרו לכם לעתים קרובות להתיידד שיכולים להיות אותם מקורות תמיכה בהמשך הדרך.

מידע על תכונות חדשות

תוכלו לקבל הדגמות חיות של העדכונים האחרונים ל- WordPress והתוספים שלה גם באירועים מקומיים. תוכלו גם למצוא את עצמכם חשופים להיבטים של וורדפרס ולתכונות שלעולם לא חשבתם להשתמש בהן, או למסגרות של צד שלישי שלעולם לא הייתם רואים שהוסברו..

איך אני מוצא אירועים אלה?

WordCamp, השם הגדול ביותר בכל הנוגע למוסכמי וורדפרס, מקיים עשרות אירועים בכל רחבי העולם, ומבטל את הצורך להצדיק הוצאות של מאות על נסיעה לצד השני של המדינה בכדי להשתתף באחד מהם. ה לוח הזמנים המלא של WordCamp ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהם.

אחת התכונות המעניינות ביותר באירועי WordCamp היא בר הגאונים – כן, ממש כמו זה בחנות אפל – שפועל למשך הועידה ומספק חנות עצירה אחת לכל השאלות הקשורות ל- WP.

אירועי WordCamp הם בדרך כלל די נוחים – בדרך כלל בטווח של $ 40- $ 60 לכל סוף השבוע – ובמחיר הזה, אני כמעט יכול להבטיח שתראה החזר מסיבי על ההשקעה שלך..

אם תרצה להתחיל בקטן יותר, תוכל להשתתף במפגש מקומי במקום בכנס. בכל מקרה הם מתרחשים לעתים קרובות יותר ויותר באופן קבוע, לכן אולי תרצו להתחיל עם אחד מסיבה זו בלבד. כמו כן, הם בדרך כלל בחינם – קרן וורדפרס משלמת לדמי הארגון עבור רבים מהם, כלומר הם לא צריכים להעביר לך את העלויות. אז אם ברצונך להציג תצוגה מקדימה של סצנת הוורדפרס המקומית שלך מבלי שתצטרך לפגוש שום בצק בשבילך, תוכל לבדוק את אחד מהם.

WP פגוש את מונטריאול

ישנם מעל 1,500 קבוצות מפגשי וורדפרס גם ברחבי העולם. רוב הסיכויים שיש במרכז האוכלוסייה הקרובה לביתך. במאמר מוסגר, אחד המאפיינים המעניינים ביותר של ה- Meetup הוא שהם יכולים להיות נושאים. לדוגמה, קבוצות Meetup רבות יתקיימו אירועים במיוחד כדי להציג תצוגה מקדימה של תכונות חדשות ומלהיבות במיוחד, או לפיתוח סוגים מסוימים של אפליקציות. לכן, אם יש נושא מסוים שאתה מעוניין בו, הקפד לעקוב אחר לוחות הזמנים של המפגשים כדי לראות אם הוא יעלה בקרוב.


באמת, אם יש לך עניין בוורדפרס מעבר לשלב התחביב, אין סיבה שלא להגיע לפחות לפגישה. ובאמת, עליכם להשתתף גם באירועי WordCamp. אני לא יכול להמליץ ​​עליהם מספיק.

כל מפגש וורדפרס או מידע הקשור לאמנה שברצונך לשתף? האם פספסתי משהו? או אולי יש לך זיכרון WordCamp מהנה או עצות שאתה; אתה רוצה לשתף? הודע לי בתגובות!

תמונות WordCamp: מורטן רנד-הנדרסן, אווה בלו, ג’וש האלט

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map