המחיר הגבוה של תוספי וורדפרס בחינם

מחיר גבוה של תוספי וורדפרס בחינם

מבחינת וורדפרס, שני הדברים האהובים עלי בבלוגים – ברור – ומרחיבים את יישום הליבה באמצעות תוספים.


כן, עשיתי עבודה עם ערכות נושא ואפילו בניתי כמה יישומי אינטרנט על גבי הפלטפורמה, אך לעתים קרובות אני חוזר לעבוד על תוספים. הם די כמו אפליקציות עבור וורדפרס, נכון?

וכרגע, יש מקף מטורף לבניית אפליקציות לפלטפורמות מגוונות: בין אם זה iOS, Android, Mac, Windows וכל פלטפורמה גדולה אחרת שתוכלו לדמיין – WordPress כלול.

אבל כמו שזה עם הבנייה כל דבר, בניין בוורדפרס מציג את מערך האתגרים שלו. אם אתה מעוניין להיכנס לבניית תוספים במיוחד בשביל הכיף, אז הנה פירוט של מה שאתה צריך לצפות.

למה לצפות בבניית תוספי וורדפרס בחינם

תהליך הפיתוח שונה בהרבה מבניית תוכנה לכל מסגרת או פלטפורמה אחרת:

 • יש לך את שכבת היישום הליבה – כלומר, WordPress – ואת מערך ה- API שלה
 • יש לך תלות – כלומר JavaScript, גיליונות סגנונות וספריות של צד שלישי
 • ויש לך סט של תקני קידוד
 • …ועוד

אך הדבר החשוב לשים לב הוא שאם אתה רק מתחיל עם זה, או אם אתה מגיע מפלטפורמה, שפה או קהילה אחרת, פשוט בגלל שאתה מתכוון להציע את הפלאגין בחינם לא בהכרח כלומר אתה צריך לפתח אותו כמו במערב הפרוע שלו.

באופן ספציפי, בכל פעם שאתה מגיש פלאגין למאגר התוספים של וורדפרס, בסיס הקוד שלך מבוקר לפני שהוא יאושר..

זוהי דרך פנטסטית להבטיח רמה מסוימת של איכות למה שהופך לזמין דרך מאגר וורדפרס, נכון?

אבל יש חריג!

אמרתי שאתה לא יכול להתפתח כאילו זה המערב הפרוע, אבל האמת היא שאתה מתכנן לשחרר אותו בבלוג שלך, באתר שלך, או כל נכס אחר שיהיה לך, אז אתה כמעט חופשי לבנות אותו כראות עיניך.

העניין הוא שעם הזמן, אנשים הפכו מעט זהירים לשימוש בתכניות וורדפרס חינמיות ובפלאגינים של וורדפרס שאינם מתארחים על ידי מקור מכובד או שאינם פרימיום בגלל חוסר האיכות שלהם.

לא בהכרח מערך הפיצ’רים רע, אלא שרמת איכות הקוד ירודה ולעיתים קרובות גורמת להרבה יותר מדי פריצות, בעיות תאימות או בעיות חוויית משתמש כלליות. אם כי העבודה שלך עשויה לא כתוצאה מכך, סביר להניח שהוא יפתח את המוניטין הזה רק בגלל המוניטין שעבודה מסוג זה התפתחה.

אז עשו לעצמכם טובה וקבלו ביקורת בחינם מצוות בדיקת התוספים של WordPress.org. אין לך דבר מלבד איכות להרוויח מכך.

כלים זמינים בחינם

בנוסף, אם אתה מעוניין לשחרר פלאגין בחינם ומתחייב לבצע את ההנחיות לעבודה עם שיטות עבודה מומלצות, מאגר התוספים של וורדפרס מציע מגוון כלים חינמיים לשימוש לתמיכה בתוסף שלך..

מאגר WordPress

מלבד בקרת המקור, אתה מקבל גם:

 • דף הבית לתוסף
 • התוסף באינדקס וניתן לחיפוש אותו מתוך לוח המחוונים של וורדפרס
 • דף הבית של המאגר כולל פורום תמיכה בחינם, כך שתוכלו לתמוך במשתמשים שלכם
 • מערכת דירוג עבור אחרים כדי לדווח כמה הם אוהבים (או לא אוהבים) את העבודה שלך
 • הוראות התקנה
 • דרך לנהל שאלות נפוצות
 • סטטיסטיקות של כמה אנשים מריצים איזו גרסה של העבודה שלך
 • …ועוד

מתוק, נכון?

אבל זה הדבר שרק מעטים דנים בו או אפילו יודעים כשנכנסים למשחק הזה: אם יש לך תוסף שהופך פופולרי במיוחד, התמיכה יכולה להפוך למאתגרת במיוחד.

אתה אדם אחד שמתחזק פרויקט המותקן בעשרות אלפי בלוגים, ולאנשים האלה יש כל יכולת לשתף בעיות בנוגע לעבודה שלך.

עכשיו, בין אם אתה מחויב לעזור לאנשים אלה, הוא אזור אפור עבור הרבה אנשים. יש אנשים שאומרים שמכיוון שזה בחינם, אין חובה; אחרים אומרים שמאז ששחררת את זה, אתה צריך להיות מוכן לתמוך בזה.

זה לא העמדה לדיון ההוא.

בכל מקום שאתה נופל, אל תזלזל בכמות הזמן שתמיכה יכולה לקחת. לשם כך, אני גם קורא לכם לקרוא פוסט נהדר מאת כריס למא ב הבחנה בין לקוחות ומשתמשים.

מילה על תמיכה

אני אשמח אם לא הייתי מוודא שהדגשתי מספיק על ההיבט של התמיכה. נהדר לחלוטין כמו מאגר התוספים של וורדפרס, הוא יכול להוליד הרבה רגשות שליליים כלפי פרויקט שהתחלתם פעם לאהוב אותו פשוט בגלל כמות הבקשות העצומה שנכנסת לתמיכה (בין אם מדובר בתכונות, בקשות או באגים מקוריים). ).

אני לא אומר להתעלם מהבקשות האלה – אחרי הכל, יש אנשים שייקחו את הזמן לדווח על דברים שרק ישפרו את העבודה שלכם; עם זאת, אם בדרך כלל אנשים מקבלים פיצוי על זמנם ואתם משקיעים זמן מופקע בטיפול בשאלות תמיכה, ייתכן שהגיע הזמן לשקול להכניס סוג כלשהו של מודל עסקי לתוסף שלכם.

למרות שזה מחוץ להיקף של פוסט זה, אני חושב שכדאי להזכיר להציע גרסה חינמית של תוסף פרימיום זו דרך ללכת. אם אנשים נהנים מהתוסף שלך ומגלים בו ערך, הם בדרך כלל מוכנים לשלם עבור התמיכה עבורו.

“התוסף שלך מבאס!”

אחד האתגרים הגדולים ביותר בניהול מוצר הוא התמודדות עם רמת התלונות שאתה עשוי לקבל.

האמת, אנשים לעתים רחוקות התקשר למרכזי תמיכה בלקוחות כדי לומר “תודה” או לומר “עבודה נהדרת” נכון? כלומר, באיזו תדירות אתה באמת יידע את חברת הטלפונים הסלולריים שלך שאתה שמח שלא קיבלת שיחה שנשמרה בשיחת הטלפון האחרונה שלך?

בדיוק.

לשם כך, משלוח של מוצר בכל יכולת שהיא – כולל תוסף וורדפרס – כפוף לכך, כך שאם עדיין לא פיתחתם תוסף או שאתם עומדים על סף שחרור אחד, אז היו מוכנים לתלונות.

זה לא המשתמשים לא תוספי שבחים שהם משתמשים בהם. אשקר אם הייתי אומר שזה לא קרה, אבל מספר התלונות יעלה לעתים קרובות בהרבה על מספר התשבחות.

זה פשוט אופי האופן שבו אנשים ובכך השוק עובדים.

אני חושב שכולנו נבנים בצורה אחרת שזה קשור לביקורת. יש אנשים שיש להם עור עבה והם יכולים לקחת אותו, לתת לו להתגלגל מהגב שלהם וללכת; אחרים, לא כל כך. אבל זה משהו שזו פחית ללמוד ולהתפתח לאורך זמן.

אז אם אתם בקבוצה האחרונה ואתם פשוט נכנסים לשוק: היו מוכנים, אך אל תיקחו את זה באופן אישי. זה קורה לכולנו, ובסיכון של ביצוע משחק מילים, המילים ממשיכות להילחץ :).

עכשיו לך בנה תוסף

בעיקרון, פוסט זה הוא “אם הייתי יודע אז מה אני יודע עכשיו” על וורדפרס, אז הייתי קיצור דרך הרבה טעויות, טעויות שגויות ולמידה של שיעורים מסוימים בדרך הקשה.

אני חושב שכולם מעריכים כל כך ללמוד מאחרים בתקווה פוסט זה עזר לקיצור חלק מהדברים שבדרך כלל מגיעים עם שחרור תוסף.

בכל אופן הדיבורים זולים. לך תבנה משהו :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map