העלות האמיתית של בניית אתר באמצעות וורדפרס

הפוסט של היום מאיר אור על אחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא וורדפרס ש- noobs והמקצוענים שואלים כל הזמן. מה העלות האמיתית של בניית אתר וורדפרס? ובכן, כדי לפתור את המחלה הזו, אפתח בסיפור קצר מכיוון שהסיפורים הם … ובכן … נהדרים. מוכנים? טוב.


אם תפרגני אותי, אנא קרא את הפרשה הבאה במבטא הבריטי שכולנו אוהבים.

הפעם, קלעתי את עצמי חשבון אירוח משווק אצל מארח פופולרי במידלסברו, בריטניה. לאחר שתקעתי את מוחי במשך מספר ימים, החלטתי להיכנס לעסקים המציעים אירוח וורדפרס זול לכלוך. זאת אומרת, מה עוד תוכלו לעשות עם חשבון אירוח מפיץ בחינם?

וורדפרס הוא בחינם

WordPress.org, וורדפרס בהארחה עצמית

הקמתי אתר וורדפרס ויזמתי שיווק. בקצרה סיפור ארוך, הדברים נראו טוב בסטנדרטים רבים מכיוון שביום הראשון – קיבלתי שישה פרוספקטים מצוואר היער. זה סוג של עניין גדול בהתחשב בכך ששיתפתי את הקישור בפרופיל הפייסבוק שלי פעם אחת בלבד.

הבעיה היחידה? הם היו זהירים להתחייב שכן בהבנתם – כל ששתם – וורדפרס (וכל מה שמגיע עם זה) אמור להיות חופשי! אחת הסיכויים, גברת, הייתה כה עמוקה עד שהיא תיגה את שלך באמת אמנית גובה תשלום שנתי עבור וורדפרס. זה נכון, היא לגמרי שכחה את החלק המארח.

היא הרחיקה לכת והפנתה אותי לכיוון WordPress.com, אבל לפני שהספקתי להסביר שאני לא גובה תשלום על WordPress אלא אירחה, היא כבר לא הייתה. פוף! נעלם לאוויר דק ממש כך.

“תפסיק להכניס אותנו, וורדפרס היא בחינם!” בכל מקום שתהיי גברת הוגנת, אני לא קישרתי אף אחד ואני עשיתי את זה סולו. לא היו מעורבים בחורים אחרים. למדתי את השיעור שלי, סגרתי את כל העסק ומכרתי את חשבון המשווקים בכספי שכירות. מה? החיים פשוט הם.

בניית אתרים באמצעות וורדפרס עולה כסף

ייעוץ למפתחי וורדפרס

זה יעלה לכם כסף לבנות אתר מקצועי המארח את עצמו באמצעות וורדפרס. עליכם לקחת בחשבון עלויות כמו שם תחום, אירוח, עיצוב וכדומה לפני שתצאו להרפתקאת וורדפרס שלכם. ללא ספק, תוכלו להתחיל את הפלגת הבלוגים שלכם בחינם ב- WordPress.com, אך הטעם של וורדפרס שתגיעו אליו מוגבל מאוד בפונקציונליות ובסגנון..

עליכם להסתפק בפרסומות מאולצות ותת-דומיין (כלומר Your nameame.wordpress.com) עד שתשדרגו לאחת מחבילות הפרימיום שלהם,, הו, ילד, הם יקרים עד גיחוך או מה !? אם אתה רוצה את אותה גמישות ואפשרויות של אתר המארח את עצמך, תצטרך להזמין חבילה VIP – מדובר על 5,000 $ + אנשים לחודש (לא סופרים דמי התקנה נאים כדי לאתחל)!

התחל עם תוכנית

אז מהי העלות האמיתית של בניית אתר וורדפרס מן המניין? ובכן, הכל מסתכם בך ולתכונות שאתה צריך. זכור, עליך להתחיל בתוכנית שעונה על כמה שאלות בסיסיות כגון:

 • מה המטרה או המטרה של אתר האינטרנט שלך?
 • מיהו קהל היעד שלך?
 • מיהו הלקוח האידיאלי ביותר שלך (הידוע גם בשם הפרסונה)?

התוכנית שלך תיידע כל פעילות באתר וורדפרס שלך, כולל פיתוח, אסטרטגיית תוכן, שיווק וכן הלאה. בסופו של יום, וכל עוד אנחנו מדברים עלויות, תקבע זמן לעשות הכל בעצמך או לבזבז כסף על ידיים שכורות. הבחירה בידיים שלך.

בסך הכל, הנה פירוט של העלויות הנפוצות ביותר שתצטרך ליצור אתר וורדפרס:

 • בתור התחלה, אתה צריך שם תחום כגון wpexplorer.com
 • חשבון אירוח אתרים בו האתר שלך גר
 • עמלות מפתחים או תקציב עבור נושאים ותוספים וורדפרס מובחרים
 • הפקת תוכן
 • הוצאות שיווקיות, ברור
 • קצת חינוך בוורדפרס
 • שירותי תחזוקה כמו גיבוי ואבטחה
 • זמן אישי שמגיע עם עלות הזדמנות

עם הסיכום ההוא שמרגיע את התיאבון שלך, בואו להתחפר ולהסתכל בפרטים הקטנים יותר.

מתווה עלויות אתר וורדפרס

כפי שנאמר קודם, וורדפרס עשויה להיות בחינם אך האתר שלך עצמו אינו. להלן סיכום העלויות.

שם תחום: 15 $
SSL ופרטיות תחום: 8 $+

שם התחום שלך הוא איך לקוחות פוטנציאליים מוצאים אותך באינטרנט. חשוב על זה ככתובת העסקית של החנות הדיגיטלית שלך, תיק עבודות, סוכנות, חנות וכו ‘. כעת, שם התחום שלך יכול להיות כל דבר שאתה אוהב, רק וודא שהוא מתאים ללקוחות שלך, קליט ובלתי נשכח. אתה יודע, משהו שאתה בטח יכול להכין מתווה. שמור על שלוש מילים לכל היותר.

תחום אופייני. Com הולך בערך 10-15 דולר לשנה (תלוי ברשם שאתה משתמש בו), שנמצא באתר הזול יותר. אתה יכול גם לקבל .net, .org, .biz, .guru או לנקוד כל דבר אחר שאתה אוהב, רק קח בחשבון שהמחירים משתנים. חלק ממארחי האינטרנט אפילו יחברו אותך לדומיין בחינם למשך שנה שלמה מכיוון שאתה מתנדנד, אך חיובי חידוש הבאים ייצאו מכיסך.

אז יש לנו תוספות משלימות כמו WhoisGuard (פרטיות) ו- HTTPS מכיוון שאתה לא יכול לשים מחיר על אנונימיות ואבטחה. HTTPS הוא למעשה חובה אם תאסוף נתונים רגישים באתר שלך. אגב, זה גם א מדד דירוג קידום אתרים בגוגל בימינו אז כן, אבטחו את האתרים שלכם. HTTPS יכול לעלות בכל מקום החל מ- $ 0 (עם בואו מוצפן) לאורך כל הדרך עד 960 $ לשנה לדומיין, ועל גבי אותה פרטיות תחום נוספת או WhoisGuard תעלה כ- $ 8 דולר לשנה לדומיין..

פתק: כמה חבילות אירוח אתרים כגון אירוח משותף אינן תומכות ב- HTTPS, לכן בדוק תחילה עם חברת האירוח שלך כדי למנוע אכזבה.

ישנם שמות דומיינים ותוספים שעולים הון רב, אבל אתה טוב לנדנד את המסיבה עם תיקון שם טיפוסי. אחרי הכל, למרות שדומיין עולה בין $ 15 ל- $ 100 לשנה, בדוק גם את עלות ההרשמה הראשונית וגם את החידוש השנתי שמא אתה תקוע באופציה יקרה..

אנשים רבים משתמשים ברשמים גדולים כמו GoDaddy ו- NameCheap. קח זמן לבחור את התחום שלך בחוכמה שכן הוא ייצג אותך ואת המותג שלך כעת ובעתיד.

GoDaddy $ 0.99 .COM דומיינים

לחץ כאן כדי לקבל את הדומיין שלך .COM במחיר של $ 0.99 בלבד לשנה הראשונה מ- GoDaddy. דומיינים בדרך כלל עולים 14.99 $, כך שתחסוך 14 $ בשנה הראשונה בה אתה נרשם.

השג את שם התחום שלך עבור 99 סנט

אירוח אתרים: שתף, מנוהל ואחרים

בעבר בדקנו כיצד לבחור את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר. בנוסף, סקרנו נושא זה מספר פעמים, מה שאומר שאתה צריך להיות מכוסה היטב בתחום זה. מסיבה זו ממש אקצר את הקטע הזה, אבל אם לא קראת את הפוסטים הקודמים שלנו, הנה המיץ:

 • מה שאתה צריך לדעת על אירוח וורדפרס מנוהל
 • כיצד לבחור את WordPress אירוח נכון
 • אירוח וורדפרס מומלץ

בחירת האירוח המושלם לאתר וורדפרס שלך, שוב, תלויה בך ובפיצ’רים או ברמת הביצוע הדרושה לך. בלוג אישי קטן דורש משאבי שרת פחותים בהשוואה לבלוג רב מחברים המגיש מיליוני צפיות עמודים ביום.

באותו אור, חבילות אירוח שונות של וורדפרס כוללות תכונות שונות ומחירים משתנים. נתחיל בסוג אירוח אתרים הזול והנפוץ ביותר.

אירוח משותף: $ 2.95 + לחודש

אם אתה מתחיל לבלוג אישי וברצונך לבדוק את המים, אירוח משותף שעולה כ -5 דולר לחודש הוא פיתרון אידיאלי עבורך. התכונות מוגבלות, אתה מקבל פחות כוח ומועדים יותר לאיומי אבטחה מכיוון שאתה משתף שרת עם מיליון ואתרים אחרים.

עם זאת, אפשרות זו מספיקה לאתרים קלים עם נפחי תנועה נמוכים. חברות הנלחמות בשיניים ובציפורניים בזירה זו כוללות Siteground ו- Bluehost.

Bluehost $ 2.95 אירוח משותף

באמצעות הקישור הבלעדי שלנו המיועד רק לקוראי WPExplorer תוכלו לקבל תוכנית אירוח משותפת מ- Bluehost תמורת 2.95 דולר לחודש בלבד לשנה הראשונה (והיא מתחדשת רק 7.99 $ לחודש לאחר מכן). זה כולל שם תחום בחינם, התקנת וורדפרס בלחיצה אחת ותמיכה נהדרת 24/7. בנוסף יש להם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד!

השג אירוח משותף של 2.95 דולר

אירוח וורדפרס מנוהל: 20 $ + לחודש

שירות מסוג זה מתמחה באתרי וורדפרס ומותאם לכמויות עצומות של תנועה מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אתרים קטנים עד בינוניים. החבר’ה האלה מתמקדים לחלוטין ב- WordPress, מה שאומר שאתה מקבל אבטחה ברמה גבוהה, יותר כוח ותמיכה יוצאת דופן בין היתר.

מחירי אירוח מנוהלים משתנים עם כל מארח, וכך גם התכונות של כל חבילה. תוכלו למצוא אירוח וורדפרס מנוהל החל מ- $ 15 (או פחות במקרים מסוימים בתקופות קידום), אך בדרך כלל חבילות יהיו בטווח של 20-30 $. אנו מארחים את אתרי האינטרנט שלנו עם WPEngine ומעולם לא הייתה לנו בעיה.

מנוע WP 20% הנחה בתוספת אירוח חינם בחודשיים

באמצעות הקישור הבלעדי שלנו תחסוך 20% בתשלום הראשון שלך עבור כל תוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס מנוהלת מ- WP Engine בנוסף תקבל 2 חודשים נוספים של אירוח בחינם כשתבחר בתוכנית שנתית.!

חסוך 20% פלוס קבל שני חודשים חינם במנוע WP

מקדש מדיה אירוח חינם בחודשיים

השתמש בקישור שלנו כדי להגיע לחודשיים בחינם איתך, בחר תוכנית אירוח מנוהלת אישית של וורדפרס מבית מדיה. תוכניות אישיות הן 20 $ לחודש, כך שתחסוך 40 $ בשנה הראשונה שלך.

קבל חינם חודשיים במקדש המדיה

כמובן שיש המון אפשרויות אירוח אחרות. אפשרויות אירוח אחרות בעלות גבוהה וחזקות כוללות:

 • שרתים פרטיים וירטואליים – מכונות וירטואליות המציעות לך שליטת משתמש-על בשרת האינטרנט. הם חזקים ביותר אך מגיעים בעלות גבוהה יותר. העלות הממוצעת היא כ- 75 דולר לחודש. אינך משתף משאבי שרת עם אף אחד, אך אתה חולק את החומרה הפיזית עם אחרים.
 • שרתים ייעודיים – הנה, אתה שוכר שרת אינטרנט לבד. אינך משתף אף גורם אחר, כולל התשתית הפיזית עם אף אחד אחר. אתה הבוס, ואתה משחק בליגות הגדולות מכיוון שהמחיר המבוקש הוא כ -150 דולר לחודש.

אתה יכול לצפות לשלם בערך 90 עד 150 דולר לשנה עבור חשבון אירוח משותף. אם אתה הולך עם אירוח וורדפרס מנוהל, הסכום יעלה לכ- $ 360 עד 1200 $ לשנה. בסך הכל, ובהתחשב בכל אפשרויות האירוח הקיימות בשוק, אתה יכול לשלם בין 90 $ ל 10,000 $ + (כן, קראת נכון) לשנה בהתאם לצרכים שלך. אירוח חינם הוא לא-לא מוגדר.

עיצוב ופונקציונליות

עיצוב אתר וורדפרס

אתה בהחלט רוצה שאתר WordPress שלך יבלוט אם אתה מציב את התחרות במקומה ומרוויח כסף. כאן עומדות בפניך שתי אפשרויות. אתה יכול:

 • הרד שרוולים (או שכור מפתח) ובנה את האתר שלך מאפס, שלם עם פונקציונליות מובנית אשר מחצית את ההסתמכות שלך על תוספים, או
 • רכוש ערכות נושא ותוספי וורדפרס מובחרים וערוך שינויים

כך או כך, אתה מבלה זמן או / וכסף.

עיצוב אתרים בהתאמה אישית: 3,000 $+

היקרה מבין שתי האפשרויות, בניית אתר וורדפרס מותאם אישית הוא בעל היתרונות והחסרונות. בראש רשימת המקצוענים הוא שתקבל עיצוב בהתאמה אישית המותאם אישית לחלוטין למותג שלך – צבעים, טעמים אישיים, סגנון וכו ‘. עם התוכנית הזו שדיברנו עליה, אתה יכול לבטל את העיצוב שלך בדיוק איך שאתה רואה אותו עם דעתך עין.

שנית, וחשוב מכך, אתה יכול להשיג מהירויות עומס מהירות יותר אם אתה או המפתח מכירים את הדברים שלו ולא חותכים פינות בפונקציונליות המובנית שלך. קידוד נהדר מנצח בגדול כל הזמן.

הגורם העיקרי, כמובן, הוא גורם המחיר והזמן. ערכות נושא וורדפרס שנבנו בהתאמה אישית לא זולות. הם גם לוקחים זמן רב לבנות. לדברי נתן ב ‘ולר, שפרסם ספר נחמד באמת מדריך התמחור של וורדפרס בעיצוב אלגנטי, אתה יכול לצפות להשתעל בין:

 • 3,000 $ ו 6,000 $ עבור נושא וורדפרס מותאם אישית
 • 6,000 $ ו- 15,000 $ עבור אתר וורדפרס מותאם אישית עם פונקציונליות תוסף מובנית
 • 6,000 $ ו- 20,000 $ עבור אתר מסחר אלקטרוני מותאם אישית בוורדפרס
 • 12,000 $ ו- 60,000 $ + עבור אפליקציית WordPress מותאמת אישית

בעניינים הנוגעים למחיר הוא מוסיף:

גישה זו פועלת בצורה הטובה ביותר כאשר מומחיות, חזון תקציב כל קו בשורה. לקוחות, תרצו לוודא שזה הפיתרון שאתם באמת צריכים לפני שתפילו כסף מסוג זה – ובדקו הפניות!

על קצה המזלג, ברור כי אתר וורדפרס מותאם הוא מחוץ למגרש המשחקים של מתחילים רבים עם תקציבים זעירים. זה פיתרון נהדר, כן, אם יש לך את הבצק, אבל אם אתה זקוק לפיתרון זול ומהיר יחסית, אנו שמחים להצביע עליך על ערכות נושא ותוספי וורדפרס מובחרים..

ערכות נושא וורדפרס מובחרות: 2 דולר+

מאז שנוצר וורדפרס לפני עשור לערך, ראינו את נושא הוורדפרס ושוקי התוספים צומחים בדרכים אדירות. חווינו את לידתם של נושאים ותוספים מכל הסוגים, הצורות והגדלים.

יש לנו פלאים של עמוד אחד שהם לגמרי לא מהעולם הזה, נושאים אדירים הדומים לחרבות פיפיות מכיוון שהם שולחים עם נפיחות מכאן לטימבוקטו, ונושאים וורדפרס אלגנטיים חדים שחינניים לעבוד איתם. אני מדבר על נושאים חינניים כמו:

 • ערכות הנושא הטובות ביותר של דף הנחיתה
 • חינוך, למידה וניהול קורסים נושאי וורדפרס
 • 30+ עיצובי גינון וגינון הטובים ביותר וורדפרס בשנת 2016
 • ערכות נושא מומלצות של וורדפרס

באופן כללי, נושאי פרימיום מתחילים במחיר של $ 2 בשוק הקריאייטיב או 13 $ ב- Themeforest, ואילו חברות בערכות נושא מאתרים כמו נושאים אלגנטיים ו- Themify מתחילים סביב 70 $. אתה יכול אפילו לקבל ערכות נושא וורדפרס מרשימות כמו Total עבור פחות מ- $ 60. בדוק גם את דף הקופונים של וורדפרס – יש לנו מבצעים בלעדיים לרבים מחנויות הנושאים הפופולריות של וורדפרס, כך שתוכל באותה מידה ללחוץ על קישור ולחסוך לעצמך קצת כסף.

לא משנה באיזה נושא בחרתם, הקדישו זמן לחפש את האפשרויות שלכם. אל תקנו רק נושא מכיוון שהוא יפה (אם כי זה אמור להיות) – וודאו שאתם מסתכלים על תכונות הנושא, תאימות התוספים ואיכות התמיכה של המחבר לפני שאתם מבצעים את הרכישה..

תוספי וורדפרס מובחרים: 5 $+

ואז יש לנו תוספי וורדפרס מובחרים המאפשרים לך להוסיף כל פונקציונליות לאתר שלך באמצעות יחיד כמה קליקים. הכל החל מקידום אתרים וכלה בשיתוף חברתי וכלה בסחר אלקטרוני ובניהול. עסקנו בתחום זה בהרחבה עם פוסטים מדהימים כמו:

 • 20 התוספים הטובים ביותר לבניית דפי גרירה ושחרור של וורדפרס
 • 30+ תוספי יישומון וורדפרס הטובים ביותר עבור (כמעט) הכל
 • 10 התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס לניהול רב-מחברים
 • תוספי WordPress מומלצים

תוספי וורדפרס מובחרים הם יחסית סבירים (החל מ- $ 5 בלבד ב- Codecanyon) וקלים להגדרה. כמובן שככל שהתוסף מורכב יותר כך המחיר גבוה יותר, אז הכינו עצמכם לזעזוע מדבקה בכל מה שקשור לתוספים ותוספים למסחר אלקטרוני, שלעתים קרובות הם מעל 100 $..

פתק: אם יש לך תקציב מצומצם, או עקוב אתחול נשמע נהדר, תוכל לקבל ערכות נושא ותוספי WordPress בחינם בכתובת נושא WordPress.org ו מאגר התוספים בהתאמה. אתה מקבל פונקציונליות מוגבלת עם אפשרויות בחינם, בסדר, אבל אתה עדיין יכול לתפוס שם כמה תוספים ותמימות. אתה רק צריך לחפור קצת יותר לעומק.

שירותי תחזוקת אתרים: 5 $+

בניית אתר הוורדפרס שלך היא נהדרת, אך זו רק ההתחלה. לאחר ההשקה, עליכם לתחזק את אתר הוורדפרס שלכם, שמגיע בעלות. לדוגמה, אתה זקוק לפתרונות אבטחה וגיבוי במקרה שהחבר’ה הרעים יכה. משימת תחזוקה אחרת שיש לקחת בחשבון כוללת עדכונים, שדרוגים, ספאם, כוונון וקישורים שבורים בין היתר.

אתה יכול לשמור על אתר וורדפרס שלך במצב טוב בעצמך, שגוזל הרבה זמן, או שאתה יכול למיקור חוץ.

ל גיבויים של וורדפרס, אתה יכול להשתמש בשירותי צד ג ‘כגון:

 • VaultPress, שמטפל בגיבויים ובאבטחה של עד 99 דולר לשנה
 • גיבוי באדי, מחיר כעת 80 דולר עבור רישיון לאתר יחיד לשנה
 • BlogVault, שמתחיל ב -89 דולר לשנה לעסקים ובלוגרים קטנים
 • או כל אחד מהשירותים והתוספים האחרים שאנו מתארים במדריך הטוב ביותר לשירותי הגיבוי שלנו

חלק עליון אבטחת וורדפרס השירותים כוללים:

 • אקיסמט, שמתחיל ב -5 דולר לחודש (אך כלול גם בחברות VaultPress בסך $ 99)
 • Sucuri, המציעה אבטחה עטורת פרסים החל מ- 199.99 דולר בשנה
 • iThemes אבטחה (בחינם, אך גרסת המקצוענים מתחילה ב 80 $ לשנה עם 25% הנחה על ההרשמה
 • מנעול אבטחת WP (מתחיל החל מ- $ 147 לחודש)

ואם אינך רוצה לנהל את היומי שלך תחזוקת וורדפרס (עדכונים ל- WordPress, ערכות נושא, תוספים וכו ‘) אתה יכול גם לשכור חברה שתעשה זאת גם בשבילך. עיין במאמר שלנו על מיטב שירותי התחזוקה של וורדפרס למידע נוסף.

שיווק ופרסום

שיווק, פרסום, קידום אתרים ויצירת תוכן

לחיצה על כפתור הפרסום בפעם הראשונה תביא גלי התרגשות במעלה עמוד השדרה שלך, אך הדבר יתפוגג במהירות אם איש לא יבוא לקרוא את התוכן שלך. אתה צריך להשקיע זמן וכסף בשיווק כדי לקבל את התוכן שלך, ומכאן שההצעה שלך, שם לב.

אתה זקוק לקידום אתרים, תוכן מעולה וניוזלטרים בין היתר כדי להשיג את הבשורה שם. אמנם ניתן לבצע שיווק בזול או בחינם, אך לוקח הרבה זמן להגיע לתוצאות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש: 69 דולר+

עליכם לכוונן את הפוסט שלכם למנועי חיפוש, שאם נעשה זאת נכון יביא לכם תנועה ממוקדת רבה. אתה יכול להשתמש בשירותי תוספים מובחרים או באפשרויות בחינם, למרות שהאחרון ייקח יותר מזמנך. תוספי SEO וטיפים שיש לקחת בחשבון כוללים:

 • מוז מציע המון נהדר כלי SEO בחינם, אך שירות המקצוענים שלהם (החל מ- $ 99 לחודש) מציע טונות רבות יותר (יש ניסיון של 30 יום אם תרצו לנסות זאת)
 • Yoast SEO, שהוא בחינם אך גרסת הפרימיום תחזיר אותך בין 69 ל 1499 $ לשנה תלוי במספר האתרים
 • לקבלת טיפים לניהול ושיפור קידום אתרים בעצמך:
  • שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס לשנת 2015 והלאה
  • 10 הפונקציות החשובות ביותר של SEO של WordPress מאת Yoast
  • מדריך למתחילים ל- WordPress SEO (סדרת פוסטים)
  • וורדפרס SEO: דירוג גבוה יותר במנועי חיפוש
  • בין מאמרים רבים אחרים של וורדפרס SEO

הפקת תוכן: $ 50 + למאמר

אני לא אשקר לך בן זוג, יצירת תוכן יעיל באינטרנט על בסיס קבוע אינה משימה קלה. שאל אותי, אני עושה את זה למחייתו, אבל אני לא יכול להתלונן כי – חשבונות. זה ואני שואב הרבה הנאה מהכתיבה. האם אנו יכולים לומר את אותו הדבר? עם זאת, תזדקק לתוכן חדש כדי לחזר אחרי Google ולמכור את המוצרים / השירותים שלך.

אם יש לך זמן קצר או שאתה לא יכול לכתוב פיסקה אחת בלי שהחתלתול ימות, אתה צריך להשקיע באתר ולהעסיק סופר עצמאי. אתה תשלם סכום מסודר בהתאם למורכבות הנושא שלך ולכותב שאתה שוכר, אך אל תבכה עבירה; הכל שווה את זה. בלוגים מרובי מחברים מבצעים ביצועים טובים יותר ממשימות סולו מאז שאתה:

 • קבל מאמרים ממומחים
 • עדכן את הבלוג שלך באופן קבוע, ו-
 • חסוך זמן למשימות אחרות

פוסטים טובים מתחילים בטווח של 50-80 דולר, אבל סופרים מבוססים יותר (לעתים קרובות עם מעקב חברתי גדול יותר והרבה בלוגים מדהימים שמתדפקים על דלתם) יגבו 150 דולר + לחלק. אתה יכול לבנות חוזה חודשי עם הכותב שלך כדי להפיק את המקסימום מהדול שלך. לחלופין, תוכלו לרדת לעבודה ולכתוב תוכן משלכם. ממש כמו לרקוד, הכתיבה הופכת להיות קלה ברגע שתתחיל את החריץ שלך.

טפסים + עלוני: 39 $+

אתה צריך טפסים כדי לאסוף מידע מהקוראים שלך. חשבו על טופס ההשכרה שלכם, דף הקשר שלכם, סקרים והרשמות לניוזלטר, ומה השניים האחרונים יכולים לעשות למסע הפרסום השיווקי שלכם בדוא”ל. הנה בפניך מספר אפשרויות כגון:

  • טפסי כוח משיכה המשתלבים עם שירותי שיווק הדוא”ל הגדולים
  • WPforms הכולל ממשק בונה צורות ושחרור קל במיוחד

כלים אלה בשילוב עם שירות דוא”ל כמו MailChimp, אוובר או מימי המשוגעת יכול לעזור לך ליצור רשימת מנויים שימושית. ומכיוון שאנחנו מדברים על שיווק, הנה עוד פוסטים להנאתכם:

 • מגמות שיווק בוורדפרס: התמקדות בתהליך מכירות מגע גבוה יותר
 • טיפים וטריקים של פייסבוק שיעבדו את הקסם שלהם באתר וורדפרס שלך
 • כיצד להניע תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך

חינוך וורדפרס: $ 0+

לפני שתוכלו להשתמש בוורדפרס כדי לבנות ולהפעיל את אתר האינטרנט שלכם, עליכם ללמוד את החבלים. כמות הכסף והזמן שאתה מבלה כאן תלוי בדברים שאתה מחפש ללמוד. וההיקף הוא רחב כשנושאים כמו בלוג וורדפרס ופיתוח מהווים את השיא. יש לנו אוסף של הדרכות ומשאבים וורדפרס בחינם ממש כאן ב- WPExplorer, אך יש המון אפשרויות כמו WP101, לינדה, Treehouse ואחרים אם אתם מחפשים קורסי וידאו מודרכים ללמוד עליהם.

עלות זמנך

בין אם אתם שוכרים קבלנים ובין אם תעשו זאת בעצמכם, בנייה והפעלה של אתר וורדפרס תיקח נתח ענק מזמנכם. זה במיוחד כך אם אתה עושה את זה במשרה מלאה.

עבודה עם וורדפרס היא דברים פשוטים, אבל כמו כל התחייבות אחרת בחיים, זה ייקח את זמנכם. אם אתה כרגע מרוויח 20 דולר לשעה, אך זקוק לשעתיים בכל יום כדי לעבוד באתר וורדפרס שלך, זה יעלה לך 40 דולר ליום.

גם אם אתה לא מרוויח אגורה ומחפש להפוך את הטבלאות עם אתר וורדפרס, יש עלות ההזדמנות לחשוב עליה. כך או אחרת, תוכלו לבזבז זמן ו / או כסף באתר וורדפרס שלכם. כמה בדיוק? זה תלוי לחלוטין בך ובמה שאתה רוצה להשיג באתר שלך.

סיכום הסיום

עלות אתר אינטרנט בוורדפרס פועל

כולם יחד, אם תבחר אירוח וורדפרס מנוהל, נושא בחינם במחיר סביר וכמה תוספים מרכזיים אתה מסתכל על קצת יותר מ- $ 1200 כדי להפעיל את האתר שלך בשנה הראשונה. זה לא לוקח בחשבון יצירת תוכן (שתעלה בין מאות למאה ויותר אלף בכל חודש אם אתה מוציא מיקור חוץ למיקור חוץ), עלויות שיווק (שישתנו בהתאם למקום שאתה מפרסם, לאילו מילות מפתח אתה ממקד וכו ‘). ) או תוספים נוספים למסחר אלקטרוני.

אז בסביבות 100 $ לחודש (בתוספת הזמן) אתה יכול לקבל אתר אינטרנט סופר מדהים וורדפרס שלך עם כל הפעמונים והשריקות. לא נורא נכון?

מילים אחרונות

פלטפורמת הוורדפרס היא 100% בחינם. זהו פרויקט קוד פתוח המתאפשר על ידי קהילה של מפתחים, בלוגרים, מתרגמים, מעצבים ועוד.

לעומת זאת, בנייה וניהול של אתר וורדפרס מקצועי מגיע בעלות. תכניס שעות ותבזבז כסף בכדי לבנות אתר מצליח באמצעות וורדפרס. אל תדאג אף אחד, הכל שווה את זה ובסופו של דבר זה באמת לא עולה כל כך הרבה. זו הרפתקה נהדרת ואחת החוויות הטובות ביותר שתקבלו אי פעם.

האם פוסט זה ענה על כל השאלות שלך? האם יש לך הצעה או המלצה שתרצה להגיש? נשמח לשמוע ממך כחבר מוערך בקהילה WPExplorer. אנא אל תהססו לשתף בקטע התגובות למטה. תודה מראש!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me