מדריך להפוך למקצוען וורדפרס מכובד

אנשי מקצוע מרוויחים הכי הרבה כסף, יש להם הכי הרבה השפעה ובאופן כללי הם טובים. הם גם הוגנים כשמתמודדים עם אתגרים מכיוון שהם מיומנים ומכאן שהם בטוחים יותר ביכולות שלהם. הם קרם דה לה קרם, וכל אחד (לקרוא לקוחות) רוצה חתיכה מהאווירה שלהם. היתרונות עושים זאת בגדול וכתוצאה מכך קנאתם של המיליונים שלא מבצעים את הקיצוץ. עם כל הדברים הנחמדים האלה מוכנים לקחת, מדוע אף אחד לא ירצה להפוך לאדם המתנהל בתחום ההתמחות שלהם?


וורדפרס פתחה דרכים רבות לקהילה ההולכת וגדלה שלה. על ידי דמוקרטיזציה של פרסום באינטרנט, הפלטפורמה מציעה לך את ההזדמנות להפוך למקצוען מכובד בין אם אתה סופר (או בלוגר), יועץ, נציג תומך, מעצב או מפתח רק כדי להזכיר כמה.

בתנאי שאתה מוכן להתאמץ וללמוד, ניתן להשיג איש מקצוע מכובד של וורדפרס וככל הנראה לא ייקח y-e-e-e-ars תרגול וחזרה כמו שרבים היו מאמינים. ובכן, איננו יכולים לשכוח את מקום התרגול והחזרה בקומפקט או גיבוש הידע הנרכש, אך אם תשים את דעתך לכך, להפוך למקצוען וורדפרס מכובד לא ייקח כל כך הרבה זמן.

גם אינך צריך להיות אלברט איינשטיין; אם אתה יכול להבין את המדריך הזה ויש לך ניצוץ של תשוקה עבור WordPress, אתה טוב ללכת. תשכח מהשבחות האקדמיות שלך וכאלה דברים לרגע. כל זאת ועוד נחשוף בפוסט של היום. תיהנו עד הסוף ובואו נוציא מכם מקצוען וורדפרס מכובד! היכרות ארוכה אה? ובכן, מותר לסטות מהנורמה מדי פעם, משהו שתרצה לזכור כשאתה עובד קשה כדי להיות מומחה וורדפרס מוביל..

ראשית, שיעור היסטוריה קצר …

סטודנט

… שמגלה שאתה לא צריך שנים כדי להרוויח את הפסים שלך ולהיות מומחה וורדפרס. נפגשתי והתאהבתי בוורדפרס לפני עידנים אם הייתם יכולים להתקשר לפני 2008 לגילאים :). אחר הצהריים היה בהיר וצלול כשקרני השמש קרעו בשמים של ניירובי צלולים. היא (וורדפרס) הייתה יפה והגיעה עם אפשרויות בלתי מוגבלות לכאורה כבר אז.

ניסיתי את זה (מכיוון ש’היא ‘תישמע מקריבה בהקשר זה) על א .wordpress.com תחום משנה ומיד התחברתי לאחר התקנת נושא ופרסום הפוסט הראשון שלי. אי פעם. היו לי חלומות שלא נחקרו על פיתוח ופרסום באינטרנט ולא יכולתי למצוא את וורדפרס בזמן טוב יותר. אה, הנוסטלגיה.

שש קדימה מהירה שש (6) שנים …

וורדפרס מפעילה כמה מאתרי וורדפרס המארחים בעצמם, כולל מעטים החיים על תחומי משנה. בנוסף, התקנתי את וורדפרס באופן מקומי (במחשב האישי שלי) כדי שאוכל לשחק איתו בכל פעם. אני מתעסק בנושאי וורדפרס, תוספים, תוספות ועוד כמה דברים אחרים ומשתף את מה שאני לומד. לא משנה מה אני אומר או כמה אני מוחה, ישנם כמה אנשים נחמדים שעדיין מתעקשים לקרוא לי מומחה וורדפרס. אני תמיד חושב שהם חביבים מדי מכדי שאני פשוט יצירה.

שש (6) שנים ועדיין יצירה בעיצומה? מה אתה לא אומר לנו? ובכן … עסקתי עם וורדפרס יותר בשנים עשר (12) החודשים האחרונים מאשר בחמש השנים הקודמות. בינך לביני, אני חושב שהמעורבות שלי עם וורדפרס בשנה האחרונה היא בדיוק מה שאנשים מזמרים לכבוד “מומחה וורדפרס” לכבודי בכל רחובות ניירובי ומחוצה לה. ברור, אני רק צוחק מהזמר אבל אתה צריך לראות את החיוך על הפנים שלי כאילו הייתי שמח שזה יקרה ��

הבלישות לכאורה בהצהרה שלעיל היא מזעזעת, אך השיעור שעליכם ללמוד הוא שתוכלו להרוויח את הפסים שלכם, ולעלות למצב ה- WordPress PRO הנחשק ביותר בתוך פחות משנתיים. התרגול לקח אותי מהשורה המלאה ל”היי, אתה אומר לי, אתה המומחה של וורדפרס “בפרק של כחמישה עשר (15) חודשים. אני עדיין בעניין.

כשאתה מסע להפוך למקצוען וורדפרס מכובד, זכור שוורדפרס מונע על ידי פילוסופיה, או ליתר דיוק רוח שיתוף הפעולה ולא תחרות. זה אולי נשמע סותר אם תרצו להפוך למקצוען וורדפרס מכובד להפוך את השולחנות בשוק העבודה. ובכן, התחרותיות בכל תחומי החיים תמיד תהיה שם – זה לא הולך לשום מקום. כוונתי היא שזה ישבור אפס (0) עצמות בגופך כדי להחזיר לקהילה של וורדפרס. אל תסתכל רק כדי להעשיר את עצמך לאורך המשיק הכספי, הבצק יגיע בסופו של דבר. הפוך למקצוען וורדפרס מכובד שיעזור קודם למשתמשי וורדפרס אחרים. די בצ’אט צ’יט, בוא נראה כיצד אתה יכול להיות מקצוען וורדפרס מכובד!

כיצד להפוך למקצוען וורדפרס מכובד

אשת עסקים הודית עם מחשב נייד

לא יכולים לחכות כדי להפוך למקצוען וורדפרס? פרק זה מוקדש לך. חיברתי רשימה ענקית של הטיפים הטובים ביותר שיכולתי למצוא שיעזרו לכם לקפוץ מהנוף למקצוען.

הפוך למשתמש מושבע של וורדפרס

לא ראית את זה בא, הא? איך אתה הופך למקצוען במשהו שמעולם לא השתמשת בו? האם אתה יודע כמה אתה יכול ללמוד על מוצר שמנסה אותו? מצטער שפרץ את הבועה שלך, אך אינך יכול להפוך למקצוען WordPress (מכובד) על ידי קריאה בלבד; אתה צריך להיות מעורב – אתה צריך להשתמש בפלטפורמה ולחקור את האפשרויות העצומות שלה.

הדרך הקלה ביותר לשלוט בוורדפרס היא לצלול ישר פנימה. אל תסתכלו מהצד, כיף בהרבה להיות מעורב. התקן את וורדפרס והשקיע זמן בלימוד כיצד הפלטפורמה עובדת. בדוק כמה נושאים ותוספי וורדפרס והמשך.

הפעל בלוג (על כל דבר באמת) ותתחיל לחוות את וורדפרס מנקודת מבטו של משתמש. כל כך קל לשימוש, וורדפרס, תתפלאו כמה מהר תלמדו את החבלים. יהיה זה כתיבה, עיצוב, פיתוח או עזרה לאחרים, למצוא דרך להשתמש בוורדפרס. ברגע שתוכלו לעזור לאדם הבא להתמצא ב- WordPress, הגיע הזמן למקד את מאמציכם במומחיות.

מתמחים

לא משנה מה תעשה או עם מי אתה מתפלל, לעולם אינך יכול להיות הטוב ביותר בכל דבר. אי אפשר מבחינה אנושית “לסחוב את כל המקצועות”. זה משאיר לך אפשרות משתלמת נוספת: התמחות. אם יש לך כישרון לכתיבה אך אינך מצליח לקוד להציל את חייך, תוכל לדרבן ממש טוב כבלוגר וורדפרס מקצועי. בלוגרים מקצועיים רבים (למשל טום איוור) יצרו קריירה סביב בלוגים וורדפרס. האם טום הוא מקצוען וורדפרס מכובד? אתה בטוח שהוא כן. נתח עצום של עבודות הבלוגים שלי מורכב מפרויקטים הקשורים לוורדפרס. האם אני אוהב את זה? אתה בטוח שאתה כן. צעק אל איי ג’יי קלארק, קילה וכולכם על כל התמיכה הנפלאה.

אם אתה מפתח קדמי, אתה יכול לקחת נושא WordPress, הכולל פיתוח הכל בין נושאים למסגרות. אם אתה נרקומני, אתה יכול לפתח את הקצה האחורי, להשתכשך בנושאים ותוספים ולהסתכל מתחת למכסה המנוע של וורדפרס. ניסיון להתמחויות רבות בו זמנית אינו מודרך, ומשמעותו היא רק לשלוט באף אחת, מה שמוביל לתסכול לאורך הקו. זה לא אומר שאתה צריך לשכוח את התשוקות שלך כדי להפוך למקצוען וורדפרס מכובד. לא. אתה תמיד יכול לשלוט תחילה במומחיות אחת ולעבור למקום הבא.

אני גרינהורן, אין לי כישורי עיצוב / פיתוח ואינני יכול לפתוח עסק עם כישורי הבלוגים שאינם קיימים? האם זה אומר שאני נידון? האם יש תקווה שאוכל אי פעם להיות מקצוען וורדפרס מכובד? התשובה לשאלה שמנצחת את עצמה לעיל היא מהדהדת כן! ברור שאם תרצה לבנות קריירה בעיצוב / פיתוח עבור וורדפרס, תצטרך ללמוד שפות תכנות כמו HTML, CSS, JavaScript ו- PHP. תרצו גם ללמוד כמה דברים על מסדי נתונים של MySQL. כדי לבנות קריירה כבלוגר מוביל של וורדפרס, תצטרך ללמוד את אומנות הבלוגים וה- SEO בין נושאים אחרים בנושא שיווק מקוון. אחרי הכל, אף אחד לא נולד כידוע; כולנו חיים ולומדים בדרך. בסך הכל אתה צריך להתמחות כי:

 • אתה תהפוך למקצוען וורדפרס מכובד מהר יותר באמצעות ריכוז מאמציך במומחיות יחידה
 • זה חוטים קשים למדו מיומנויות במוח שלך
 • היותו ג’ק מכל המקצועות יגרום נזק יותר מתועלת מבחינת הפריון המופחת ואיזון בנקאי דק יותר
 • אתה יכול להיות מפתח וורדפרס מוביל ועדיין לבלוג על הדברים שאתה לומד
 • אתה יכול להיות בלוגר וורדפרס מוביל ועדיין לעזור לאחרים בפורומי התמיכה
 • וכן הלאה וכן הלאה

להיות הטוב ביותר שאתה יכול להיות במומחיות ואור ירח בהתמחויות אחרות כרצונך. היה לי לקוחות ליצור איתי קשר בנוגע לפיתוח וורדפרס דרך אתר תיק הבלוגים שלי. יכולתי לעזור אבל כישורי הפיתוח של וורדפרס היו עדיין בילדותם אז. עקוב אחר התשוקות שלך כשאתה מתמחה מכיוון שאתה בהחלט לא רוצה להיות תקוע בקריירה שאתה לא אוהב במיוחד ש- WordPress מציעה כל כך הרבה הזדמנויות לממש. התמחות גם תעזור לכם לחסוך זמן רב, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה שלנו.

ניהול זמן

ניהול זמן

בין אם אתה מחזיק 9 עד 5 או עצמאי, אתה חייב להיות אחיזה איתנה בזמן שלך. זהו משאב נדיר, וככל שתנהל אותו טוב יותר, אתה תהיה פרודוקטיבי יותר כמקצוען. אנשי המקצוע המובילים בוורדפרס (ואנשי מקצוע מכובדים אחרים בכלל) אחראים על זמנם. זמן הוא כסף, הולך כל כך טוב כל יום, ואם אתה מבזבז את השניות בחייך, אתה צריך גם להורות לבנק להחזיר את הבית שלך.

להפוך למקצוען וורדפרס מכובד כרוך בלימוד, ולמידה לוקח זמן, והגיע הזמן שאתה צריך ליצור בלוח הזמנים שלך. ברגע שאתה מרוויח את הפסים שלך, הלקוחות יאהבו את הצבעים החדשים שלך, כלומר הצלחת שלך תהיה מלאה כמעט כל הזמן. אם הזמן ימנע ממך, לא תחסר את הציפיות של הלקוחות שלך. זה רע למוניטין שלך כמו גם לאיזון הבנקאי שלך. בחר את הלקוחות הנכונים (אלה שמכבדים את זמנך) ותכנן את זמנך סביב חייך ותהיה בסדר.

תצטרך גם להקדיש זמן להפסקות והרפיה. כל העבודה ושום משחק לא גורם לג’ק ילד משעמם לזכור? אתה לא רוצה להיות איש וורדפרס משעמם עכשיו? צרו זמן לתרגיל, חובות משפחתיות והשתקפות עצמית.

לעבוד קשה, לשחק קשה. – Wiz K.

לחנך את עצמך

זה מעודד שאתה קורא מדריך זה מכיוון שזה אומר שאתה פונה לכיוון הנכון בכל מה שקשור לאיש מקצוע וורדפרס מכובד. חוץ מזה, חינוך עצמך הוא הדרך המקובלת לרכישת כישורים מקצועיים. אינך בטוח בכישורי הקידוד, הבלוגים או אפילו התקשורת שלך? הגיע הזמן ללמוד. אתה אפילו לא צריך לעזוב את הבית שלך, אתה יכול ללמוד כל מה שאתה רוצה על WordPress באופן מקוון. חיפוש בגוגל הוא מקום נהדר להתחיל בו, אך הנה כמה מקורות כדי להתחיל:

לחנך אחרים

האם אתה יכול לזכור מה אמרנו על הפילוסופיה המנחה את וורדפרס? עזור לאחרים. חינוך לאחרים עדיין עוזר. יחד עם זאת, הדרך הטובה ביותר ללמוד משהו היא ללמד אחרים. במילים אחרות, כשאתה מלמד אחרים את מה שאתה לומד, אתה:

 • הגדילו את כישוריכם
 • השג מיומנויות נוספות באמצעות אינטראקציה
 • קבל יותר לקוחות
 • למעשה מחזירים את עצמם לקהילת וורדפרס
 • בנה השפעה
 • הרוויח אוטומטית את התואר של מומחה וורדפרס

התחל בלוג ושתף את מה שאתה לומד על וורדפרס עם העולם. ג’ון או ג’יין דו איפשהו בעולם ימצאו את הבלוג שלך, ואם הטיפים שלך טובים, אתה תהיה בדרך להיות כוכב וורדפרס. חה חה. תסתכל עלייך, תחשוב שהכל בא כל כך קל :).

שתף טיפים, הדרכות הדרכה בבלוג שלך והושיט יד בפורומי תמיכה. באופן עקרוני, ככל שאתה עוזר לאנשים רבים יותר, כך אתה הופך להיות אמין יותר כמקצוען וורדפרס. לחנך ולעזור לאחרים. זה נקרא לשלם קדימה וזה יעיל. אגב, אתה יכול אפילו לקבל משרות מפורומי תמיכה, אז כן, המשך לחנך ולעזור למשתמשים אחרים. יותר כוח אליך!

צור קשר עם אנשי מקצוע אחרים של וורדפרס

חברים WordCamp

אמנם אתה יכול לבנות עסק וורדפרס רווחי מבלי שמעולם מעורב את עצמך בקהילה של וורדפרס, יש כל כך הרבה מה אתה יכול להרוויח מההקמה מספק הדדית מערכות יחסים עם אנשי מקצוע אחרים של וורדפרס. לדוגמה, אתה יכול להרחיב את מעגלי החברות והידע שלך, לבנות צוות (או רשת) של אנשי מקצוע בעלי אופי דומה ומיומנים, ללמוד דברים חדשים במפגשי וורדפרס, לעזור לחשוף יותר אנשים בקהילה הקרובה שלך בפני וורדפרס וכן הלאה.

מפגשי וורדפרס מאורגנים ברחבי העולם בתאריכים שונים. עלות ההשתתפות בדרך כלל נמוכה, ואחוז עצום מכספי הכרטיסים ממילא הולך על אספקה ​​וכיבוד. לקופת ה- לוח הזמנים המרכזי של WordCamp לראות מתי יכול להיות שקורה בקרבתך. השתתף במפגשים מקומיים ואם אין כאלה, אל תהסס לשלב ידיים עם חובבי וורדפרס אחרים בקהילה שלך ונדנדה את עולם וורדפרס מהבית.

אם אתה טיפוס ביישן או שאתה מעדיף לצפות בפרק האחרון של משחקי הכס להשתתפות באירוע רשת תוכלו למנף את העוצמה של הרשתות החברתיות כמו טוויטר, פייסבוק ולינקדאין רק כדי להזכיר כמה. היתרונות של הרשתות, בין אם באופן מקוון או לא מקוון, ברורים למדי ויכולים לספק לכם את הדלק הדרוש לכם בכדי להשיג את היעדים המקצועיים שלכם.

אחרי הכל, אף אחד אינו אי. כולנו זקוקים למערכת תמיכה ויתר על כן אם אתה מקצוען וורדפרס מכובד עם צרכים שעשויים להכריח אותך לצאת מאזור הנוחות שלך. כאיש מקצוע אתה זקוק לרשת (או רשתות) של אנשי מקצוע אחרים כדי לשתף פעולה בפרויקטים, לסיעור מוחות רעיונות ובאופן כללי לספק תמיכה מקצועית ומוסרית..

זהה וקיזז את חולשותיך …

… על ידי חיזוק חוזקותיך. פחד וחולשה פוגעים בכל סוגי ההתפתחות בין אם זה מקצועי, אישי או אחר. החולשות שלך הן כאדם והן כאיש מקצוע ככל הנראה יעכבו את המעבר שלך לאיש מקצוע וורדפרס מלא. חולשתך יכולה להיות כל דבר. אולי אתה לא מאמין מוקדם (או שאתה פשוט לא מאמצ מגמות מתעוררות רק בגלל שאתה אוהב לשמור על דברים מסורתיים). אולי אתה עובד רע עם צוותים. אולי זה, אולי זה – פשוט זיהו את החולשות המקצועיות שלכם וחסלו אותן.

איך? על ידי חיזוק חוזקותיך, אתה שולל את חולשותיך את הסיכוי להוריד אותך. לדוגמה, אם אינך יכול לעבוד עם צוות מכיוון שאתה מתאים יותר לתפקידי ניהול, עליך לשקול להוביל צוות משלך במקום לנסות להשתלב. אם אינך יכול לזחול מהמיטה לפני השעה 11 בבוקר, קבע פגישות חשובות אחר הצהריים. . אתה ינשוף לילה? אני לא אומר שזו חולשה. אני רק רוצה שתבין שרק אתה יכול לדעת את נקודות החוזק והחולשה שלך. זהה את החולשות וחזק את נקודות החוזק שלך. עשה את הדבר שלך. Et cetera et cetera.

פחד. איך אתה מתגבר על הפחד והופך להיות איש המקצוע המכובד של וורדפרס אליו נועדת להיות? אתה מרגיש את הפחד, אבל נקלע לפעולה בכל מקרה. אתה יכול לבחור לשחק בטוח ולהישאר בינוני או לצאת מאזור הנוחות שלך ולקחת את מה שמגיע לך. הפחד אינו אמיתי, הכל בראש שלך. חוששים שלא תצליחו להתמודד עם האחריות המוגברת של איש מקצוע מוביל וורדפרס? זה הפחד ממש שם. עדיין לא בטוחים בכישוריכם? זו ממש חולשה.

התאמנו (והתאמנו עוד קצת)

תרגול קוד

תרגול הופך מושלם, תרגול הופך קבוע. ככל שתתרגלו משהו, כך תהיו טובים יותר. זו הדרך שבה המוח (והגוף שלנו) מחווט באופן טבעי לעבודה. קחו למשל מפתחי גוף. מפתחי גוף מקצועיים שומרים על זה. הם מתאמנים על בסיס קבוע וכתוצאה מכך יש שרירי שרירים גדולים, שרירי שרירי הבטן והכל. מי שלא רציני בפיתוח גוף לא יחזור לחדר הכושר לאחר זמן מה, או אולי יתאמן רק כשהוא “במצב רוח”. כתוצאה מכך הם לא משיגים את התוצאה שהשיגו המקצוענים. אלה שהיו רציניים בבניית מסת שריר אך מאוחר יותר הורידו את התרגול מסיבה זו או אחרת איבדו את מסת השריר שלהם (אטרופיות) או גברו באדיות.

באופן דומה, אתה רוצה להמשיך להתאמן. האם אתה מעצב וורדפרס? תכנן ותכנן עוד כמה. Netwrok (כמו שהזכרנו קודם) עם מעצבים אחרים ב- כדרור. האם אתה מפתח וורדפרס, תרגול וחזרה הם המפתח לכיבוש המיומנויות שלך. Checkout כמה ערכות נושא בחינם או מאגרי גיתוב ללמוד מקודדים גדולים יותר. בלוגר וורדפרס? הדבר תקף – המשך לבלוג והמשיך בזה – תרגול יעשה אותך טוב יותר.

למומחה וורדפרס מכובד יש את הניסיון, שמגיע דרך שעות על גבי שעות של תרגול. לפני מספר שנים קראתי איפשהו שלוקח בערך 10,000 שעות של תרגול כדי לשלוט בסחר. אני לא יודע אם זה נכון או בלוני טהור, אבל אתה מבין את העניין.

מסירות והתמדה עוברים דרך ארוכה

להתחיל מלמטה נשמע קל ומהנה כשמכניסים אותו לשיר, דרייק, אך למרבה הצער, זה בדרך כלל לא המקרה. ההתחלה מלמטה היא אכן החל מלמטה, מלמטה למטה, וזו משימה עליונה תלולה שרבים לא מוכנים לה. קפיצה מרוויח 20 $ עד 200 $ לשעה דורשת מעט תכנון, מסירות וסיבולת.

עליכם להבין שהיו אתגרים לאורך הימים שלא נראה שהם מסתיימים. אתה עשוי לפגוש לקוחות הגורמים לך לפקפק במתודולוגיות שלך ואפילו בשפיות שלך. זו דרך העולם, אני מצטער. יחד עם זאת, שום דבר ששווה שיהיה (או שיהיה במקרה שלנו) אי פעם לא מגיע קל. אתה צריך להזיע בשביל זה. אתה צריך לעבוד קשה (או חכם, אותו דבר) ולהתמיד. עליכם להקדיש את עצמכם באופן מלא לנתיב שבחרתם ולעולם לא להפסיק אפילו כשאתם משנים נתיבים. להפוך למקצוען וורדפרס מכובד לוקח זמן ומאמץ. יתכן שתצטרך גם להשקיע כסף (בעצמך) בתהליך. כל הדברים הללו פירושם הקרבה בדרך זו או אחרת וקריאה לסיבולת.

להיות אדם מדהים

אגודלים למעלה!

אמץ אישיות נעימה אם אין לך כבר אחת. התנהגות נעימה עוברת דרך ארוכה אם אתה מחפש להפוך למקצוען וורדפרס מכובד. אתה יכול לחשוב למה? בסופו של דבר, תרצו שלקוחות ישכירו אתכם לכל המאמץ והזמן שתקחו לבנות את כישוריכם המקצועיים.

בעוד שהכישורים המקצועיים שלך עשויים לדבר בכרכים על היכולות שלך, לקוח יפיל אותך מייד אם האישיות שלך תמצץ. אנשים רוצים לעבוד עם אנשים שהם נהנים להיות בסביבה. לעולם לא תהפוך למקצוען הוורדפרס המכובד שאתה חפץ בו אם ניתן להרגיש את השליליות שלך במרחק שני כוכבי לכת. אז איך אתה נהדר?

 • הפוך לתקשורת נהדרת – פיתוח את כישורי התקשורת שלך עם דגש חזק על כישורי האזנה
 • השב לדוא”ל בזמן
 • החדירו את הכנות בעסקאות שלכם – אל תהיו רמאות
 • היה ידידותי אבל אסרטיבי
 • היה מועיל
 • הראו את הנטייה לספק פתרונות לעומת גרימת בעיות
 • פיתוח גישה חיובית באמצעות מחשבה חיובית והקפת עצמך בהשפעה חיובית

דע את צרכי הלקוח שלך

להפוך למקצוען וורדפרס מכובד אינו יעד אלא מסע שלעולם לא ייגמר כל עוד וורדפרס ממשיכה לצמוח (וורדפרס 4.0 “בני” פשוט צנח מוקדם יותר החודש אגב, מה שנותן לך שפע של תכונות וורדפרס חדשות שתוכל ללמוד עליה).

אמנם הכישורים והשיפור במעורבות שלך בקהילה ירוויחו לך לקוחות, אך חשוב ללמוד לשמור על הלקוחות. איך אתה שומר על הלקוחות שלך? אתה מבין את הצרכים שלהם. אז אתה עונה על צרכים אלה מעבר לציפיות הלקוח. ואז אתה עושה זאת לעוד שישים (60) ימים. הלקוח ישמח וישכב למיטה בידיעה שיש להם איש מקצוע בצוות שלו.

אל תסתכל מה אתה מקבל מהקשר (קל יותר לומר מאשר לעשות). פשוט התרכז במתן ערך מעבר לציפיות הלקוח שלך. רוצה שאנשים יאמינו ששווה לך את המלח כמקצוען וורדפרס? אל תעלה טענות, תוכיח את העניין שלך. לפגוש צרכים ולעלות על הציפיות הוא הסוד.

גבו תעריפים גבוהים יותר

כסף על השולחן

אתה לא מאמין בזה אבל האם ידעת שתפיסת האדם יכולה למעשה להשפיע על קבלת ההחלטות שלהם? מומחי וורדפרס מכובדים גובים כסף גדול עבור שירותיהם. סוג התעריפים שרוב הפרילנסרים יחשבו כמופקעים. הם ממשיכים להשיג את הלקוחות הגדולים גם לאחר העלאת התעריף שלהם. לקוח שלא היה לו “מספיק” לשלם לך עשוי לפגוע בעשר פעמים נוספות עבור איש המקצוע הבכיר של וורדפרס בשכנות. מה קורה כאן? מדוע לקוחות בורחים כאשר אתה מצטט את שיעורי “התחרותיות להפליא” שלך? תפיסה.

בזכות התפיסה, זה שמחיר גבוה נחשב לערך גבוה יותר מאשר האלטרנטיבות הזולות יותר שלו. כשאתה בונה את כישוריך, ללא ספק תרצה לגבות שיעורים המתאימים ליכולות שלך. לעולם אל תחייב דחיית יתר ואל תחייב תשלום יתר. היו בטוחים ביכולות שלכם, דעו את ערכם ובקשו את שכר הטרחה. רק זכרו, שיעורים מוזלים מאוד עשויים לגרום ללקוח לברוח לכיוון השני. מקצוען לא משחק בזול.

הכל על להיות שמח

אם אתה שמח על מה שאתה עושה, העלייה למעמד המקצועי תהיה פשוט עניין של זמן.

אשרי האיש שעושה את חובתו בתוקף בהכרת תודה, כי מהזיעה שלו ייצא תגמולים לעבודה שילדי ילדיו יוכלו ליהנות מהם. – מקסים הזקן

אם אתה שמח במומחיותך שבחרת, זה יופיע דרך העבודה שלך. הדבר הזה שנקרא תשוקה ממלא תפקיד עצום בזה. אף מילה לא יותר.

שמור על שריפת האש

כולנו נוצרנו (או התפתחנו) בצורה אחרת. לכל אחד מאיתנו יכולות שונות. אולי אתה לומד מהיר יותר מג’ון דו. ייתכן שתקח לך שנה להתחיל לראות תוצאות, אבל ג’ון דו אולי יצטרך שנתיים, או אפילו שלוש שנים כדי להשיג את אותן תוצאות. כולנו שונים. העניין הוא שלא תפסיק ללמוד, לא משנה כמה “מקצועי” אתה מרגיש “במעיים”. הלמידה לא מפסיקה לעולם. פרק זמן.

אוקיי, אז בואו נסקור מחדש. להלן הטיפים שלנו להפוך למקצוען וורדפרס מכובד:

 • הפוך למשתמש מושבע של וורדפרס
 • מתמחים
 • לחנך את עצמך
 • לחנך ולעזור לאחרים
 • צור קשר עם אנשי מקצוע אחרים
 • זהה וקיזז את חולשותיך
 • תרגלו והתאמנו עוד קצת
 • הקדשה וסיבולת עוברים דרך ארוכה
 • להיות מדהים
 • דע את צרכי הלקוח שלך והעבר את הציפיות
 • גבו שיעורים גבוהים יותר
 • שמור על האש בוערת

משאבים נוספים להפיכתו למקצוען וורדפרס מכובד

אנחנו באמת רוצים שתהפכו למומחים בוורדפרס שאתם רוצים להיות, מכיוון שיש לנו מושג זה שהעולם יהיה מקום טוב יותר עם יותר אנשי מקצוע. כדי לסייע בכך, ריכזנו עבורכם את המשאבים הנוספים הבאים להנאתכם:

אליך…

“הדרך ארוכה, השביל תלול וקוצים מסביב …”, אך הפיכה למקצויית וורדפרס מכובדת היא הישג בר השגה. האם אתה מרגיש שהשמטנו משהו מכריע? אנא אל תהסס לשתף בתיבת התגובות למטה!

נ.ב: אנו מאחלים לך הצלחה בכל מאמציך ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me