כיצד להגדיל את הזמן שהמבקרים מוציאים באתר וורדפרס שלך

כיצד להגדיל את הזמן שהמבקרים מוציאים באתר וורדפרס שלך

אף אחד לא רוצה ליצור אתר שדוחה את המבקרים ברגע שהם מגיעים. אם ביליתם הרבה זמן, מאמץ או כסף באתר שלכם ואתם רוצים לדעת כיצד להגדיל את הזמן שהמבקרים מוציאים באתר וורדפרס שלכם, כמו גם מדוע תרצו לעשות זאת, הגעתם ל המקום הנכון.


מדריך זה להגדלת זמן באתר מכסה את היתרונות של שמירת המבקרים שלך לאורך זמן, כיצד למדוד את משך הביקור הממוצע הנוכחי שלך ומה אתה יכול לעשות כדי לשפר את אותם זמנים.

היתרונות בהגדלת הזמן שהמבקרים מבלים באתר האינטרנט שלך

אם שמעת שחשוב להגדיל את הזמן שהמבקרים מבלים באתר האינטרנט שלך, אך אינך בטוח בדיוק מדוע הנה היתרונות החשובים ביותר.

שיעורי המרות יעד מוגדלים

המרות יעד מוגברות

היתרון העיקרי בהשארת המבקרים באתר שלך לאורך זמן הוא בכך שהוא יכול לעזור לבנות אמון ומודעות למותג שלך, ובמקביל להגדיל את שיעורי המרות היעד. לא משנה מה מטרת האתר שלך, זה בטוח שתהיה מטרה. בין אם זה אורח שקונה מוצר, מצטרף לניוזלטר, יוצר רושם חיובי של המותג שלך או משאיר תגובה, לרוב האתרים יש מטרה.

ככל שתוכלו לעודד אורח באתר שלכם, כך יגדל הסיכוי שהוא יתחבר להודעה שלכם, יראה את הערך שתספקו ויחליטו להעלות אתכם להצעה..

זה עשוי לעזור באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

דפי תוצאות של מנוע חיפוש

אתה יכול לעשות הרבה כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש באתר שלך. עם זאת, חלק ממומחי SEO טוענים כי הזמן בערך האתר משפיע על האופן בו מנועי חיפוש כמו גוגל מחליטים לדרג את התוכן שלך בתוצאותיהם. אם גוגל תבחין במבקרים להמשיך לחזור לדף התוצאות שלהם זמן קצר לאחר הקלקה לאתר שלך, הגיוני שאלגוריתם גוגל עשוי לפרש זאת כסימן לכך שהאתר שלך ותוכנו אינו עומד בציפיות המבקרים..

לכן הזזת האתר שלך לאורך דף התוצאות והחלפתו במשהו יותר רלוונטי אמור לעזור לגוגל לספק חוויה טובה יותר למשתמשים שלה. כל הכבוד למבקר; רע בשבילך.

מכיוון שגוגל שומרת על פרטי אלגוריתם דירוג מנועי החיפוש שלה, אי אפשר לומר אם זה נכון. עם זאת, זמן השהיה, או שהזמן באתר הופך להיות מונח פופולרי יותר ויותר בקהילת SEO כך שזה בהחלט מה לחשוב עליו.

כיצד לבדוק כמה זמן מבקרים מבזבזים באתר וורדפרס שלך

לפני שנדע כיצד להגדיל את הזמן שמבקרים מבלים באתר וורדפרס שלך, הבה נבחן במהירות כיצד תוכל לבדוק ערך זה. אחרי הכל, אם אינך מודד כמה זמן מבקרים נשארים באתר שלך, איך תדע אם הגדלת אותו?

אם השתמשת ב- Google Analytics או בשירות דומה כדי לנתח את אופן הפעולה של מגן הראייה שלך עם האתר שלך ותוכנו, תוכל לראות במהירות את הערך הזה. לשם כך היכנס ל- Google Analytics, חפש את הערך הממוצע של משך ההפעלה.

מרכז השליטה של ​​גוגל אנליטיקס

אתה אמור להיות מסוגל למצוא נתונים אלה בלוח המחוונים של ברירת המחדל. בזכות העוצמה של גוגל אנליטיקס, באפשרותך להתרשם בכדי למצוא מידע נוסף על ביצועי האתר שלך בתחום זה. קבוצה אחת של נתונים שאולי תרצה לחקור היא הזמן הממוצע במידע בדף.

זמן Google Analytics בדף

על ידי התבוננות בדוחות התנהגות המשתמשים בכלי הניתוח שלך, אתה יכול לראות אילו דפים באתר שלך מחזיקים את מבקריך לאורך זמן. אתה יכול גם לראות אילו דפים מבצעים מתחת לממוצע האתר ועשוי להזדקק לתשומת לב מסוימת.

כיצד לעודד מבקרים להישאר באתר שלך לאורך זמן

אוקיי, אז עכשיו אנו יודעים מדוע כדאי לכם לנסות לשמור על מבקרים באתר שלכם לאורך זמן, בואו לגלות איך.

ודא שהתוכן שלך נמצא בנושא

האם כותרות העמודים שלך תואמות את התוכן הכולל של המאמרים שלך? אם מבקרים מגיעים לדף באתר שלך, מצפים לדבר אחד ולקבל משהו אחר שהם לא יתכווצו למשך זמן רב. כדי להימנע מלהביא את המבקרים לחוש כפופים או לא מרוצים מהתוכן שלך, ודא שכותרות המאמר שלך משקפות במדויק את מה שמכוסה. פיתרון אחד הוא לחכות עד שכתבת את המאמר שלך לפני שתיצור כותרת ותג מתאים.

כך גם בכתיבת מבוא למאמרים שלך. לאחר שכתבת את המאמר, תוכל לחזור ולהסביר את מה שמסופר במבוא. לעתים קרובות אנו מתחילים עם רעיון אחד למאמר ואז נסחף לנושא מעט שונה במהלך תהליך הכתיבה. על ידי המתנה עד לכתיבת המאמר הראשי, תוכלו להבטיח שהכותרת, המטא תיאור, התיוג והקדמה שלכם יעברו למבקרים בצורה אפקטיבית את מה שהם יקראו עליהם..

צור תוכן שהוצג היטב

אתה יכול לכתוב את המאמר הכי טוב בעולם, אבל אם הוא לא מוצג היטב, קשה יהיה לגרום למישהו לקרוא אותו. כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​עיצוב והצגת התוכן שלך, במיוחד בעת כתיבה לאינטרנט, כוללות שימוש בהרבה פסקאות, כותרות ותמונות כדי לפרק נתחי טקסט.

הקצאת משפטים יכולה לעזור גם כן, כמו גם הימנעות ממילים מסובכות. הקלת המאמרים שלך קלה על החלקה יכולה לעזור לקוראים לקבוע במהירות אם הם רוצים להשקיע את זמנם היקר בקריאת התוכן שלך מתחילתו ועד סופו. גם אתר וורדפרס טעינה מהירה יכול לעזור.

לטיפים נוספים, מאמר זה מכיל מידע נוסף על יצירת פוסטים בבלוג של וורדפרס הניתנים לקריאה.

התמקד באזורי הניווט של אתר WordPress שלך

אם למבקרים קשה לנווט באתר שלך, רוב הסיכויים שהם ילחצו על כפתור הגב לפני שהם ינסו להבין את מבנה האתר ותפריטיך. לכן חשוב להקדיש זמן לתכנון מבנה האתר והתפריטים שלו.

הדברים שצריך לקחת בחשבון כוללים אילו קישורים להציג בתפריט הראשי שלך, כיצד לארגן קישורים אלו ואילו עזרי ניווט אחרים מתאימים. בנוסף לתפריטים העיקריים, אזורי הסרגל התחתונה והכותרת התחתונה הם מקומות נהדרים להצגת קישורים לתוכן הטוב ביותר שלך. במאמר זה כמה טיפים טובים ליצירת תפריטי וורדפרס יעילים.

קישור בין התוכן שלך

קישורים פנימיים של וורדפרס

דרך יעילה נוספת להגדיל את משך הזמן שהמבקרים מבלים באתר וורדפרס שלך היא לכלול קישורים במאמרים שלך שמעבירים מבקרים לדפים אחרים באתר שלך. כפי שאתה יכול לראות, מאמר זה מכיל קישורים פנימיים למאמרים קשורים אחרים באתר זה. מאמרים אלה מספקים מידע נוסף על הנקודות המכוסות. אולי אפילו לחצת על אחד מהם בעצמך.

כדי לעזור לך לקשר בין התוכן שלך, WordPress כוללת כעת תכונה שימושית. כשמכניסים קישור לתוכן שלך, אתה יכול לחפש במהירות במאמרים הקיימים באתר שלך, לפני שתבחר לאיזה קישור לקשר.

הצגת קישורים לתוכן קשור

קישורים למאמרים קשורים

לאחר שהמבקר סיים לקרוא את המאמר שאליו הוא הגיע, אתה רוצה להקל עליהם לעבור על פיסת תוכן אחרת באתר שלך. בעוד שמערכת ניווט טובה תעזור בכך, טקטיקה יעילה נוספת היא להציג מבחר מאמרים שקשורים לזה שקוראים..

למרבה המזל, ישנם כמה תוספי פוסטים קשורים בחינם וורדפרס שמציגים באופן אוטומטי תוכן דומה בסוף המאמרים שלך.

מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע את היתרונות של הגדלת זמן המבקרים באתר שלהם, וכן כמה דרכים מעשיות להאריך את שהותם. בין אם תרצו לחזור ולנתח את התוכן הקיים שלכם או להתחיל להשתמש בכמה מהטקטיקות הללו קדימה, יש הרבה מה שתוכלו לעשות כדי להגדיל את הזמן שהמבקרים מוציאים באתר וורדפרס שלכם..

מה שומר אותך שוב ושוב באתר אינטרנט ומה גורם לך מייד ללחוץ על כפתור הגב? אנא שתפו את החוויות שלכם למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me