טיפים לביטול אתר וורדפרס שלך לביצועים טובים יותר

כל פרט רוצה להיות מאורגן בחייו עם כל השליטה ובאופן עקבי. אתה תמיד מסיר פריטים מיותרים מהבית כדי לשמור על ניקיון. כך גם במקום העבודה שלך, במיוחד אם אתה מנהל אתר וורדפרס לעסק שלך. כדי להפוך אותו לנקי, עליכם לעשות מאמץ להסרת כל מה שאינו מועיל.


ליתר דיוק, המשתמשים מגיעים אליך כדי להיעזר במוצר או בשירות כלשהו, ​​ולא באמת אכפת להם מכל השאר ששמת. לכן אתר האינטרנט שלך חייב להיות בעל מטרה ולהיצמד אליו לכל עמוד. הצבת נתונים לא רלוונטיים ללא התייחסות לגומחה שלך היא רק מאמץ חסר תועלת, וזה רק משפיל את ערך המותג שלך.

שלבים לניקוי התקנת וורדפרס שלך

ישנן טקטיקות שונות בהן תוכלו להשתמש באתר וורדפרס שלכם בכדי להפוך אותו לידידותי למשתמש ובסופו של דבר על מנת למקסם את מעורבות המבקרים.

1. הסר תוספים מיותרים

למרות שתוספים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר באתר וורדפרס כלשהו, ​​שמירה על תוספים שאינם פעילים או מקודדים בצורה לא טובה יכולה לעלות לכם במהירות האתר שאינו מהלך חכם. פשוט הסר התקנה או השבתת תוספים שאינך משתמש בהם.

יתר על כן, שקול להחליף חלק מהתוספים הנוכחיים שלך בתוספים המשרתים מטרות מרובות (Jetpack הוא דוגמה נהדרת לתוסף יחיד שמציע פונקציות רבות). התמקד בדרישות שלך וחתוך את הרשימה בהתאם (אל תהיה מחסן תוספים).

2. הפוך את הניווט ללא מחיק

תפריט מגה

תן מראה נקי לניווט שלך. הסר קטגוריות מופרזות והקפד להשתמש בקטגוריות הורים וילדים מתאימות לחיפוש חלק. וודא שאתה ניווט כולל את הדפים החשובים ביותר שלך, תוכל להשתמש בתגיות ובווידג’טים לקטגוריות כדי להציע לקוראים שלך גישה לתוכן נוסף.

אם האתר שלך דורש קישורים רבים, שקול להוסיף מגה תפריט. גברים של מגה מציעים למבקרים באתר שלך רשימות גדולות של מידע, תוך שהיא מאפשרת לך לפשט את הניווט הראשי שלך. תוספים כמו תפריט Uber, תפריט מגה ראשי ותפריט גיבורים כולם מציעים יכולות תפריט מגה פנטסטיות שעובדות מצוין עם רוב הנושאים של וורדפרס..

3. ארגן תוכן אתר

אם תוכן האתר שלך הוא עצום, ארגן אותו בצורה מובנית על ידי חבילה בפסקאות. זכור גם להשתמש בכותרות ראויות. על הפוסטים והדפים שלך להיות בעלי כותרות H1, ואז עליכם להשתמש ב- H2, H3 וכו ‘המקוננים בתוך הפוסט שלכם (הפוסט שלנו משתמש ב- H2 בכותרת “שלבים לנקות את התקנת הוורדפרס שלכם”, ואחריו כותרות H3 עבור כל נקודה מספרית ). זה משפר את הקריאות ואת חווית המשתמש על ידי הרחבת המבקרים מקיר טקסט לא קריא.

דגש מסוים על עיצוב בסיסי יכול להביא לתוצאות בולטות. זה כולל שימוש בכותרות, רשימות, ציטוטים, לחצנים, קישורים ואפילו סגנונות גופנים שונים כדי לעזור להפוך את זרימת התוכן שלך לאינטואיטיבית יותר.

4. בדוק את הרלוונטיות

בעת שימוש בתמונות, וידאו או מדיה אחרת בפוסט בבלוג באתר וורדפרס שלך, עליו להתייחס לנושא. יתר על כן, אסור לשמור על אמצעי תקשורת שאינם רלוונטיים לעניינך. עדכון תקופתי של תוכן ישן ומדיה הקשורה זו גם דרך טובה להיות בטוחים שאין לך תמונות או קישורים שבורים.

5. הפעל עדכונים באופן קבוע

עדכן את WordPress

הקפד לשמור על התקנת וורדפרס שלך, ערכות נושא ותוספים עדכניים. אם לא עדכנת תוך זמן מה, עשה זאת. השימוש בגירסה הנוכחית של וורדפרס הוא חובה להבטיח שתקבל את תיקוני האבטחה האחרונים עבור וורדפרס, כמו גם תאימות לתוספים ונושאים לאתר שלך..

לפני העדכון אנו ממליצים תמיד לבצע גיבוי לאתר וורדפרס שלך. זוהי אמצעי זהירות חשוב אם כל אחד מהפסקות הפלאגין שלך מתעדכן כשאתה מעדכן כך שיש לך דרך להחזיר את האתר שלך למצב הקודם. כדי להקל על הגיבויים, שקלו את אחד משירותי הגיבוי והתוספים הטובים ביותר עבור WordPress.

6. עקוב אחר מהירות האתר שלך

כלי פינגדום

אם האתר שלך לוקח זמן רב מדי לטעון, עליך לברר את הגורם שעלול להכשיל את הריצה החלקה שלו. פינגדום כלים הוא דרך נהדרת לבדוק את מהירות האתר שלך ב- WordPress.

שימוש בשירות אירוח מהיר הוא אפשרות טובה למהירות אתר טובה יותר, אך יש אנשים שמעסיקים גם אירוח משותף מכיוון שהוא מציע ערך רב לכסף. אך לא משנה מה, הקפד תמיד להשתמש בתוכנית אירוח המתאימה לתעבורת האינטרנט שלך – באמצעות אירוח משותף אתה משתף באופן פעיל את משאבי השרת שלך עם כל מספר אתרים אחרים, ועם אירוח מנוהל לרוב נותנים לך רק סכום מוגדר. הקפד לבחור תוכנית המתאימה לך.

עליכם להסתכל גם על הנושא והתוספים הפעילים שלכם. חלק מהתוספות של וורדפרס (ערכות נושא ותוספים) הם כבדים במשאבים (כמו חלק מהתוספים הגדולים לסליידר) ואלה המקודדים בצורה גרועה בהחלט יכולים להאט את האתר שלך. בדוק את מהירות האתר של הדגמות העיצוב החיות לפני שאתה מוריד ומתקין אותם, וחקר תוספים לפני שתוסיף חדש.

7. הרענן את לוח הניהול שלך

WP ייעל את תוסף WordPress

זה לא מספיק לעבוד על הצד הקדמי שלך, זה כמו רק לשמור על ניקיון הפנים שלך בזמן שאתה לובש בגדים מסורבלים – זה לא סימן טוב. אזור האחורי או הניהול של אתר וורדפרס חשוב לא פחות מהנוף הקדמי. יש כל כך הרבה עבודות פנימיות נסתרות שאפשר לייעל.

 • הסר ערכות נושא שכבר אינן בשימוש. אתר וורדפרס ברירת מחדל מגיע עם שפע נושאים, אך כולם אינם חובה. מעשית, אינך מתכוון לשנות את הנושא שלך לעתים קרובות. אז, זרוק את הנושא הישן שלך וקדימה עם פחות עומס.
 • מחק הערות ממתינות וספאם. זה נותן רושם שלילי מבחינת SEO. להשתמש ב רוקן ספאם כדי לנקות את התגובות הללו בלחיצה אחת בלבד, והיא באופן קבוע לקבלת תוצאות טובות יותר. אתה יכול גם לנסות את דבורת אנטיספאם תוסף שנועד במיוחד לשמור על התגובות הלגיטימיות שלך תוך מניעת דואר זבל.
 • רוקן את האשפה לעתים קרובות. פוסטים ודפים באתר וורדפרס שלך שאתה מכניס לפח ייקח את שטחך עד שיימחקו לצמיתות. ל- WordPress אפשרות למחוק לצמיתות את הפוסטים בפח האשפה שלך, אז השתמש בהם.
 • עבודה על קישורים שבורים. קישורים שאינם עובדים נותנים רושם רע במיוחד למבקרים ומנועי חיפוש. השלב העיקרי הוא למצוא קישורים כאלה ואז לתקן אותם. השתמש בתוספים כמו בודק קישור W3C למצוא קישורים שבורים. לאחר מכן, עדכן אותם ידנית או בצע הפניות מחדש של 301 (עליך לבדוק גם את המאמר שלנו כיצד להסיר קישורים שבורים וכן את המדריך שלנו לעדכון permalinks).
 • נקה את מסד הנתונים. בסיס הנתונים הוא חלק חיוני, או ליתר דיוק לב אתר וורדפרס שלך, מכיוון שרוב הנתונים הדרושים מאוחסנים בו. אז זה דורש להיות מנוהל בקפידה. ניקוי זה יכול לכלול מחיקת שטח דיסק משומש באופן זמני, עדכוני הודעה, תגובות ספאם ופריטים אחרים שנמצאים באשפה, וכן את השאריות מהתוספים והנושאים. החופשי אופטימיזציה של WP plugin הוא תוסף שימושי מאוד שתוכל לעזור לך לבצע אופטימיזציה של בסיס הנתונים שלך בדרך זו.
 • השבת אלמנטים עם פחות צורך. זו גם דרך קלה לקצץ את האלמנטים חסרי התועלת הקיימים בכל חזותי וורדפרס. לחץ על הכרטיסייה שנקראת אפשרויות מסך בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים של וורדפרס. מכאן תוכלו להפעיל או לבטל תכונות שונות על ידי סימון או ביטול הסימון של התיבות הרלוונטיות.
 • יש לנקות גם את הטקסונומיה. אם אתר האינטרנט שלך מחזיק בטקסונומיה לא בשימוש, היפטר ממנו. כשיש תגים וקטגוריות שאינך משתמש בה, הסר אותם ידנית. מכיוון שקיימים טקסונומיות לכל סוג פוסט (שיכולים לכלול פוסטים בבלוג, תיק עבודות, צוות, המלצות וכו ‘, בהתאם לנושא ולתוספים שהפעלתם), עליכם לגשת לכל אחד כדי לבדוק אם אין פריטים שאינם בשימוש..
 • חייבים להיעלם בתקשורת שאינה בשימוש. בוורדפרס יש תיקיה נפרדת, בשם העלאות הכולל את כל קבצי המדיה שהעלית לאתר שלך. בטווח הארוך זה יכול להוביל לאחסון מאסיבי ולכן יש לחתוך אותו. תוספים כגון ניקוי תמונות יכול למצוא ולמחוק קבצי מדיה כאלה. אתה יכול גם להשתמש ב- כוח מחדש תמונות ממוזערות תוסף שיסלק את כל התמונות החתוכות באתר שעשויות להישאר מנושאים ישנים ויבצע מחדש את התמונות כפי שהוגדרו לנושא הנוכחי שלכם שיכול לפנות מקום רב אם החלפתם בין ערכות נושא רבות בעבר.
 • חתוך יישומונים שאינך משתמש בה. זה חל על ווידג’טים של לוח המחוונים שלך, כמו גם על הווידג’טים שאתה רואה בקדמת האתר שלך. עבור ווידג’טים של לוח המחוונים שלך (נראה בעמוד הראשי כשאתה נכנס לראשונה להתקנת WordPress שלך) פתח את אפשרויות מסך בכרטיסייה בראש המסך כדי להפעיל ולהשבית את תיבות avaialbe. ניתן למצוא תחת יישומונים בקצה הקדמי של אתר וורדפרס בסרגל הצדדי ותחתונות כף הרגל התחתונה מראה> ווידג’טים. פשוט גרור ושחרר כדי להחליף או לארגן אותם מחדש.

אין זה הכרחי שאתר הוורדפרס שלך לא יחסר את כל הנקודות שלעיל. עם זאת, יש לשים לב לבדוק אם יש פגם כלשהו, ​​אפילו שינויים קטנים יכולים להביא לתוצאות הוגנות.

סיכום

ניתן לשנות את אתר הוורדפרס שלך בכמה שעות על ידי ניקוי יסודי. Decluttering יכול להעניק לו תצוגה אינטראקטיבית יותר על ידי הסרת כל האלמנטים הלא רלוונטיים וסידור השאר בצורה טובה יותר. במילים פשוטות, עליכם להסיר את השומן המיותר מאתר האינטרנט שלכם. פשוט תפס את מה שצריך וזרוק את הנותרים.

בדוק היטב דברים שאינם מועילים אך עדיין תופסים את שטחך, ויתרה מכך, הקנו לקוראים חוויית משתמש אקראית. וחלונית הניהול של מרכז השליטה שלך חשובה לא פחות מהמראה החיצוני של אתר האינטרנט שלך באינטרנט. נדרשת בדיקה יסודית הן מבחינת חזיתית והן מאחור של אתר וורדפרס שלך מעת לעת, ובטווח הרחוק זה יהפוך את האתר שלך לטוב יותר. התוצאה תהיה אתר טעינה מהיר יותר יחד עם חוויית המשתמש המשופרת.

יש לך טיפים נוספים לפירוק וורדפרס? או שניסית את שלנו? נשמח לשמוע את החוויה שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map