דרכים קלות ובמחיר משתלמות לגרום לאתר של וורדפרס להתבלט

האם אתר הוורדפרס שלך בולט? לא? אם אתה חדש ב- WordPress, זה די נפוץ לאפשר לנושא לבצע את מרבית ההרמה הכבדה, מה שהופך לאתר שלא נראה רע, אבל כזה שמשתלב בצורה יפה מאוד עם הקהל. אבל עיצוב מושך ומראה מקצועי הוא חשוב. זה אולי אפילו חשוב יותר מהתוכן שלך בפועל.


בעולם השיווק באינטרנט, זה כבר מזמן “עובדה” מקובלת ש”תוכן הוא מלך “אבל למעשה, קצת מחקר נראה שמציע אחרת. למעשה, תכנון של אתר אינטרנט יכול להיות בעל ההשפעה הגדולה ביותר על רושם ראשוני.

עכשיו אני לא אומר שאיכות התוכן שלך אינה חשובה (זה מה שיעורר ביקורים חוזרים וכמובן שיתוף), אבל אם העיצוב שלך כל כך תפל עד שחצי המבקרים שלך אפילו לא טורחים להסתובב זמן רב די בכדי לקרוא אותו, תפספס הרבה קוראים / לקוחות פוטנציאליים. זו הסיבה שבפוסט זה אראה לך כמה דרכים קלות ובמחיר סביר לגרום לאתר שלך להתבלט.

השתמש בערכות נושא / מסגרות הניתנות להתאמה אישית מהדרך

מסגרות wordpress

אם לא מתחשק לכם ללמוד לקוד כדי לקבל שליטה יצירתית כלשהי באתר וורדפרס שלכם, או לשכור מפתח מקצועי, אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות הוא לבחור נושא עם אפשרויות עיצוב. אבל כשמדובר באפשרות לך להתאים אישית את העיצוב שלך – אין צורך בקידוד – להתבלט מכל שאר המשתמשים של הנושא האמור, לא כל הנושאים נוצרים שווים. יש המון נושאים המאפשרים התאמה כמעט של 0 מחוץ לאפשרויות ההתאמה האישית המובנות בוורדפרס (וזה בעצם לא כל כך הרבה).

כמה חלופות בולטות הן Total, Headway, עשה ו לוח דקורטיבי (שניהם בחינם) רק כדי לציין כמה מהאפשרויות הנהדרות הרבות שיש שם. עם Total למשל, אתה רשאי לשלוט בקריאייטיב מלא על האופן בו האתר שלך ייראה, מבלי שתצטרך לכתוב שורת קוד אחת. על ידי שימוש בכלי לבניית הדפים תוכלו ליצור כל פריסה ואז להשתמש עוד יותר באפשרויות המובנות בכל מודול כדי להתאים אישית את רכיבי הדף.

אמנם נושאים כמו Total הם פשוטים לשימוש עבור רוב האנשים המכירים את WordPress, אך זה יכול להיות קצת טריקי לשלוט כמתחיל שלם. אם אתה חדש לחלוטין ב- WordPress, אולי תרצה לשקול נושא בסיסי יותר עם פחות אפשרויות התאמה אישית כמו ????? במקרה זה עדיין יש לך אפשרות לשנות צבעים, גופנים, גדלים ומתווה כללי של הדפים, אך אתה בעיקר בוחר מבין אפשרויות מוגדרות מראש במקום ללכלך את הידיים שלך, לשלוף את האתר שאתה רוצה. אמנם כן, זה אומר שיש לך פחות שליטה על הפרטים, ובמקביל זה מקל על לא להיקלע לפרטים הקטנים ולהתאים אישית את האתר שלך בצורה יעילה במכות רחבות.

עכשיו, אף אחד מסוגי הנושא אינו מעולה מטבעו, הכל תלוי בלקוח. אבל אם אתה מתחיל בכל הקשור לעיצוב אתרים, כמו גם וורדפרס, בחירת נושא שמעניק לך שליטה יצירתית על העיצוב מבלי להציף אותך באפשרויות עשוי להיות רעיון טוב.

אם אתה מאוהב בנושא הנוכחי שלך, והוא בעצם אינו מציע אפשרויות להתאמה אישית, אל תדאג, עדיין יש לא מעט דברים שתוכל לעשות כדי להתבלט, אז בואו ונתחבר לאלו.

השתמש בלוגו

אחת הדרכים הסטנדרטיות יותר להבדיל אתר וורדפרס מאחרות המשתמשות באותו נושא, להפוך אתר משלך משלך, היא להשתמש בלוגו במקום בטקסט הכותרת + הגופן הסטנדרטי. אם אתה מתקציב מצומצם, או שאתה פשוט אוהב את זה, למשל, יכול להכין לוגו משלך, טקסט בלבד. זה אולי נשמע מרתק, אך על ידי בחירה בקפידה של גופנים וצבעים, אתה יכול ליצור לוגו מאוד מקצועי למראה בעצמך.

כדי ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמך, תוכלו לבדוק זאת זה כיצד לפרסם מפורט שמראה לך כיצד ליצור אחד מתחילתו ועד סופו. (הבלוג הוא גם דוגמה לאתר פופולרי מאוד המשתמש בלוגו טקסט בלבד, אם זה מדאיג אותך.)

ישנם מקומות רבים שבהם אתה יכול להשיג לוגו בזול, פופולרי אבל שנוי במחלוקת אלטרנטיבה bootstrap-budget היא פיברר. שם בתיאוריה אתה יכול להשיג לוגו מוגמר עבור 5 דולר. העניין עם fiverr הוא שלא תגיש רק תצטרך לעשות מחקר משלך ולמצוא מעצב שיש לו רקורד של עיצוב לוגואים שנראים כמו סוג הדברים שאולי תרצה. ההמתנה היא לרוב גם ארוכה למדי. (כמו כן, מדובר בחמישה דולר, אז אל תצפו לעיצוב ייחודי, צפו לקליפ ארט מתאים עם טקסט בגופן מגניב.)

אולי האלטרנטיבה הפופולרית ביותר היא 99 עיצובים, שם אתה לא שוכר מעצב מקדימה ואז הוא / היא מעצב את זה, לא. ב- 99 designs אתה מתחיל תחרות עיצוב, ותוכל לבחור מבין הרבה עיצובים זה שאתה מרגיש מהדהד ביותר איתך ועם המותג שלך. זה כמו להחזיק את הכישורים של מעצב בעצמך, כיוון שבכל הבחירות אתה שומר על שליטה רבה ביצירתיות.

השתמש בתוסף של בונה דפים כדי ליצור דף הבית המותאם אישית

מלחין חזותי

על ידי שימוש בכלי לבניית דפים, אתה יכול לשנות לחלוטין את הרושם הראשוני שמקבל מבקר כאשר הוא / היא מבקרים באתר שלך. אתה יכול לבחור מהפלאגינים של בונה דפים שכבר סקרנו, או לקבל אחד הבחירה שלך. אם בחרת ללכת עם אחד מהנושאים שהמלצתי קודם לכן, מאשר לעיצוב שלך עשוי להיות בונה דפים, מובנה כבר.

בוני דפים הופכים את התהליך של יצירת אתר אינטרנט המותאם אישית לניהול עבור משתמשי וורדפרס שאינם מפתחים. ה- Visual Composer הוא ללא ספק אחד מתוספי הוורדפרס של בונה העמודים הפופולרי ביותר, ועם סיבה טובה. הממשק הנוח לשימוש מאפשר למשתמשים לבנות דפים בקצה הקדמי, כך שתוכלו לראות את העמוד באתר שלכם בזמן שאתם בונים אותו (זה כולל למעשה בחירות צבע, עמודות, קטעים, סליידרים ועוד כולם חיים כמו אתה צוחק אותם).

השתמש בווידג’טים / סרגל הצד שלך

דרך קלה נוספת לשנות את המראה והתחושה של אתר האינטרנט שלך היא על ידי הצבת אלמנטים חזותיים מרכזיים בסרגל הצד. אלה יכולים להיות באנרים מיני מעוצבים בעצמם, או פשוט תוספי יישומונים נאים למראה שמשתלבים היטב עם שאר עיצוב האתר שלך. למשל תוסף יישומון המציג פוסטים פופולריים ומציג את התמונות המוצגות בהן. בדוק את מאגר התוספים של WordPress.Org – יש להם טונות נהדרות יישומי פלאגין בחינם – – שאתה יכול להשתמש בהן כדי לשנות את מראה האתר שלך.

הסר את סרגל הצד / מעבר לרוחב מלא

אתר רוחב מלא

בימינו המון נושאים מציעים אפשרויות אלה, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות זה להפוך אותנו אליהם. לעתים קרובות זה קל כמו לבדוק תיבה או לחיצה על כפתור. זה תלוי בנושא בו תוכלו למצוא אפשרויות פריסה. אבל, עבור ערכת הנושא הכוללת שלנו, ניתן להגדיר את האפשרות לבחור מתווה ברוחב מלא באופן גלובלי מתוך התאמה אישית של ערכות נושא או על בסיס עמוד באמצעות הגדרות הדף הבודדות..

אם הנושא שלך תומך בזה …

בשלב זה אנו עוברים לתחום שעיצובים רבים אינם תומכים בו וכי אין באמת פלאגינים שעוסקים מספיק טוב בכדי ששווה להתמודד איתם. אם הנושא שלך אינו תומך בזה.

שנה את הגופנים

עכשיו זה משהו שידרוש מספר שורות קוד אלא אם בחרת נושא שיכול לעשות זאת. אבל אם העיצוב שלך מאפשר זאת, וכבר יש לך מגוון גופנים לבחירה, אני ממליץ לך לקרוא מאמר זה על גופן התאמה ראשון. זה יעזור לך לבחור גופנים שפועלים יחד ליצירת vibe מקצועי, במקום לגרום לאתר להיראות כאילו הוא סובל מהפרעת אישיות מרובה..

ואם העיצוב שלך לא מגיע עם אפשרויות גופן מובנות, אתה תמיד יכול להשתמש בתוסף. ה תוסף וורדפרס ל- WP גופנים בחינם היא דרך מהירה וקלה להוסיף תמיכה בלמעלה מ- 670 גופנים מותאמים אישית של גוגל לנושא שלך.

שנה את ערכת הצבעים

בוחר צבעים

למרות שזו יכולה להיות דרך נהדרת, אולי הטובה ביותר, לגרום לאתר שלכם להתבלט, אך זהו גם דרך מסוכנת לרדת לא מוכן. קרא את זה מאמר על כמה הנחיות בטיחות כדי לוודא שאתה לא הולך רחוק מדי עם ערכת הצבעים שלך. ואם העיצוב שלך משתמש בעיצוב שטוח, אתה יכול ‘לגנוב’ כמה השראה לפלטות הצבעים כאן.

ברגע שאתה מוכן לצבוט את צבעי האתר שלך למרות שרוב הנושאים מקלים עליהם. ערכות נושא רבות (בחינם ופרמיום) מגיעות עם עורות צבעיים מובנים, אפשרויות צבע מותאמות אישית בהתאמה אישית של ערכות נושא או עם אפשרויות צבע המובנות בונה הדפים. לחלופין, ממש כמו בגופנים, תוכלו להתקין גם תוסף בחינם לצבוט את צבעי הנושא שלך.

שנה מידות / דברים אחרים

אתה יכול למשל להקטין את גובה הכותרת של האתר שלך כדי לקבל יותר מהתוכן שלך בפועל בהתרשמות ראשונה של מבקר. לחלופין, תוכל להגדיל / להקטין את רוחב סרגל הצד שלך. זה בדרך כלל ישר קדימה, ולפעמים זה רק על ידי בדיקה ובחינת התוצאות בפועל תוכל לדעת אם יש שיפורים שיש לבצע.

ערכות נושא המשתמשות בוני דפים יאפשרו לכם להזיז אלמנטים בחופשיות, כך שתוכלו להוסיף מרחב לבן נוסף במידת הצורך או לסדר מחדש את אלמנט העמודים בקלות. בנוסף, נושאים אחרים כמו Total מוסיפים גם אפשרויות מובנות כמעט לכל אלמנט ערכת נושא (ריפוד כותרות, רוחב סרגל הצד, גדלי התמונה, הגדרות ההיענות ועוד ועוד) בנוסף לכל התכונות שנוספו על ידי בונה הגרור והשחרור..

מה שתעשו, שמרו על ניקיון

אחד הדברים שרבים עושים לא נכון כאשר הם מנסים להתאים אישית את אתר האינטרנט שלהם הוא שהם מוסיפים המון אלמנטים מיותרים, במקום לשנות כמה מהאלמנטים המפתחיים הקיימים של העיצוב, כדי להתיישר טוב יותר עם המותג והחזון שלהם..

האתר שלך לא צריך להיות מורכב כדי להראות טוב. למעשה, ברוב המקרים זה ההפך הגמור. אתרים עמוסים ומורכבים מדי נתפסים כמכוערים יותר מאשר אתרים פשוטים וקלים לעקוב אחריהם. המשמעות היא שגם אם יש לך אפשרות ללכת על 4 סורגי צד, או לתקוע את הלוגו שלך 8 מקומות, אולי פשוט להישאר עם זה.

אם יש לך תוכניות שאתה מתמודד איתן, סיפורי הצלחה להשוויץ או שאלות, אנא שתף. או אם יש לך טיפים או תוספים שעזרו לך להתאים אישית את האתר שלך, נשמח לדעת מה הם היו. השאירו לנו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map