כיצד ולמה להוסיף גלילה אינסופית לבלוג הוורדפרס שלך

כיצד להוסיף גלילה אינסופית לבלוג הוורדפרס שלך

גלילה אינסופית היא דרך יעילה לשמור על אורחים פעילים באתר וורדפרס שלך. גלילה אינסופית מאפשרת לקהל שלך גישה מהירה וקלה לכמויות בלתי מוגבלות של מידע. זה יוצר חווית משתמש חיובית ויכול לעזור להאריך את הזמן שהם מבלים בקריאת התוכן שלך ובחקר האתר שלך. עם זאת, יחד עם היתרונות של מגילה אינסופית, יכולות להיות גם כמה בעיות.


מאמר זה יאפשר לכם להבין את היתרונות והחסרונות של מגילה אינסופית, ויעזור לכם להחליט אם עליכם להשתמש בו באתר וורדפרס שלכם. לאחר מכן נדון כיצד להגדיר אותה באמצעות מודול Jetpack, מגילת אינסוף.

מהי מגילה אינסופית?

משמעות אינסוף גלילה פירושה די פשוט כי משתמש יכול להמשיך לגלול ללא הגבלת זמן. במקום שקורא יגיע לתחתית דף אינטרנט ולחיצה לדף חדש, גלילה אינסופית מאפשרת לקבוצת המידע הבאה פשוט להמשיך לטעון. פירוש הדבר שמבקרים לעולם לא יצטרכו לחכות לטעינת דף חדש, התוכן פשוט ימשיך לזרום ברציפות כשהם גוללים מטה. זה יכול לכלול את הפוסט הבא בבלוג שלך או פריטים נוספים מהגלריה שלך.

למרות שזה יכול להיות יעיל ביותר, גלילה אינסופית אינה מיועדת לכולם. לפני שתבצע את המעבר, כדאי לשקול קודם כל את הקהל שלך, כמו גם את סוג האתר שאתה מנהל, כדי לבדוק אם שניהם תואמים.

מי משתמש כרגע במגילה אינסופית?

פינטרסט

תומכיהם הגדולים של מגילה אינסופית הם ללא ספק אתרי המדיה החברתית. אינסטגרם, פינטרסט, פייסבוק וטוויטר כולם משתמשים במגילה אינסופית לעדכוניהם. המשמעות היא שרוב האוכלוסייה המקוונת השתמשה במגילה אינסופית בשלב מסוים.

באז פיד

עם זאת, מגילה אינסופית אינה מוגבלת למדיות חברתיות. באז פיד ו Mashable שילבתי בהצלחה גלילה אינסופית, כך שזו לא תכונה שצריך להיות מוגבלת רק לציוצים וסיכות. אם יש לך אתר כבד תוכן, או בלוג שמתעדכן כל הזמן במידע חדש שהקהל שלך יכול לגלול בו, אז גלול אינסופי, אולי בדיוק מה שהאתר שלך צריך.

היתרונות של מגילה אינסופית

ישנם יתרונות רבים של שימוש במגילה אינסופית. גלילה אינסופית מעניקה למבקרים גישה מהירה וקלה למידע באתר שלך. זה קל מאוד לשימוש ובעל איכות ממכרת שמושכת את הקוראים ומעודדת אותם לעסוק בתוכן שלך.

מגדיל את זמן המבקר שהוצא באתר

אחד היתרונות העיקריים של מגילה אינסופית הוא שהוא שומר על אנשים באתר שלך לאורך זמן. בכך שהם לא בוחרים אם לטעון עמוד שני או שלישי, הצופים פשוט ממשיכים לגלול. וכידוע, ככל שהמבקרים נשארים באתר שלך ארוכים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יומרו כנגד היעדים שלך, יהיה זה להזין את כתובת הדוא”ל שלהם או לרכוש מוצר.

משפר את חוויית המשתמש

שימוש במגילה אינסופית משפר מאוד את החוויה של המשתמשים באתר שלך. כאשר מידע חדש נטען בכל פעם שקורא מסתכן קרוב לתחתית העמוד, התוכן מופיע במהירות ובאופן חלק. התוצאה היא שהקהל שלך לא צריך לקבל החלטות, לחץ על כפתורים או לחכות לטעינת העמוד. שוב, הדבר שומר על מבקרים באתר שלך לאורך זמן, וכן מסייע להגדיל את מספר המבקרים החוזרים.

ידידותית לנייד

גלילה אינסופית היא גם ידידותית במיוחד לנייד. ללא לחיצה על כפתורי דקה, המשתמשים יכולים לגלול על מסכי המגע שלהם, ללא הסחת דעת. גישה מהירה וקלות שימוש מושכת את הרוב ומעודדת את המבקרים לתדיר את האתר שלך באופן קבוע.

מתי אסור להשתמש במגילה אינסופית?

גלילה אינסופית אינה מתאימה לכל אחד ולכל אתר. אז מתי אסור להשתמש במגילה אינסופית?

האם הקהל שלך יאהב את זה?

ישנן כמה בעיות הקשורות לגלילה אינסופית המוזכרת באינטרנט, אך לעיתים קרובות הן יכולות להיות מיושנות במקצת. תלונות נפוצות נגד מגילה אינסופית כוללות; הצופים הופכים מבולבלים, הכמות העצומה של נתונים אינסופית מציגה מבקרים מכריעים, או שהקוראים אינם מצליחים להעביר תוכן לאחר שהם עברו אותו.

אף כי בתחילה היו אלה תלונות אמיתיות, מכיוון שמגילה אינסופית משמשת כיום כל כך רחבה בכל המדיה החברתית, הציבור הרחב התאקלם בכך. אז אל תתנו לביקורות הללו לדחות אתכם להציג ולבחון גלילה אינסופית באתרכם.

עם זאת, כדאי לזכור כי מגילה אינסופית היא בחירה אישית. מבקרים מסוימים עשויים פשוט להעדיף את הסגנון המעודכן של טעינת תוכן בדף בכל פעם. נסה לקבל תחושה שהקהל שלך יעזור לך להבין איך הם יגיבו לגלילה אינסופית.

אם אינך בטוח, נסה לבדוק מגילה אינסופית באתר שלך כדי לאמוד את התגובה. עקוב אחר הניתוח שלך מקרוב כדי לבדוק את זמן הבילוי באתר, שיעורי יציאה מדף כניסה, החזרת מספר מבקרים והמרות. זה יעזור לך לראות אם גלילה אינסופית פופולרית בקרב המבקרים שלך, וכיצד היא משפיעה על ביצועי האתר שלך.

האם האתר שלך מתאים לזה?

סיבה ריאלית יותר לא להשתמש במגילה אינסופית מקושרת לסוג האתר שאתה מנהל. לא כל אתרי האינטרנט נותנים את עצמם למגילה אינסופית. אם לאתר שלך יש יעד ספציפי, בהתבסס על הקהל שביצע משימה מסוימת, יתכן שגלילה אינסופית אינה מיועדת לך. גלילה אינסופית יכולה להסיח את דעת הקהל שלכם, מה שיכול למנוע מהם את המשימה העומדת בידו. זה בסופו של דבר יכול לעצור את ההמרה של האתר שלך כנגד יעדיו.

אתרי מסחר אלקטרוני הוכיחו את עצמם שלא תואמים היטב מגילה אינסופית. נמצא שלמרות שאנשים נוטים להציג יותר מוצרים בחנות מקוונת עם גלילה אינסופית, הם נוטים ללחוץ על פחות. זה יכול להשפיע על מכירות ועל שביעות רצון הלקוחות מהאתר שלך, ולהוביל לחוסר רווח ולהיקף נמוך יותר של לקוחות חוזרים.

כמו כן, חשוב לזכור כי מגילה אינסופית עובדת בצורה הטובה ביותר באתרים המכילים כמות גדולה של תוכן המפורסם באופן קבוע. אם האתר שלך אינו כבד בתוכן, גלילה אינסופית עלולה להיות מיותרת.

Jetpack תוסף וורדפרס לגלילה אינסופית

אם החלטתם לנסות מגילה אינסופית, השלב הבא הוא להגדיר אותה. Jetpack, על ידי צוות WordPress.com, מציע חבילה של תוספים בחינם, או מודולים כידוע. בין אלה הוא גלילה אינסופית מודול. תוסף זה מאפשר לך לאפשר גלילה אינסופית באתר וורדפרס שלך, כך שהפוסטים הבאים יופיעו אוטומטית כקורא קרוב לתחתית העמוד.

הגדרת המגילה האינסופית של Jetpack

תוסף זה מהיר מאוד ונוח להתקנה. ראשית, התקן את Jetpack באתר האינטרנט שלך.

Jetpack

ואז תחת הגדרות Jetpack, בחר מראה.

מראה חיצוני

גלול מטה כדי לאתר גלילה אינסופית, ואז הפעל אותה להפעלה.

מגילת Jetpack אינסופית

נקודת מפתח שיש לזכור בעת הגדרת התוסף הזה היא שהוא עובד רק עם ערכות נושא שיש בהן תמיכה אינסופית לגלילה. התומכים האחרונים ביותר כבר יכללו תמיכה זו, אך אם הנושא שלך אינו דואג. ה דף תמיכה אינסופי גלילה מספק הוראות מפורטות כיצד להוסיף תמיכת גלילה אינסופית לנושא שלך.

לאחר שתפעיל את המודול, הגלילה האינסופית תתחיל לעבוד באופן אוטומטי באתר שלך. שבעה פוסטים חדשים יופיעו על כל עומס חדש כאשר מבקר גולל מטה. לאחר מכן ניתן לראות כל עומס ב- Google Analytics כתצוגת דף חדשה. זה יעזור לך לעקוב אחר הניתוח שלך.

התאמה אישית של פונקציות הגלילה האינסופיות

ניתן להשתמש ב- CSS גם כדי לשנות את הפונקציונליות של Infinite Scroll במידת הצורך. הוראות כיצד לעשות זאת ניתן למצוא שוב בדף התמיכה באינפיניטי גלילה.

אז מה כדאי לשקול להתאים אישית?

שינוי הכותרת התחתונה

ביקורת על מגילה אינסופית היא שמכיוון שהקוראים אף פעם לא מגיעים לסוף עמוד, הם אף פעם לא ניגשים לתחתונה. המגילה האינסופית של Jetpack מגיעה עם כותרת תחתונה קבועה, המחליקה פנימה ברגע שאתה גולל במורד הדף.

עם זאת, הכותרת התחתונה הרגילה עשויה שלא להתאים לעיצוב האתר שלך. ניתן לשנות את המראה של כותרת תחתונה זו, או שתוכל לבחור שלא להוסיף כותרת תחתונה בכלל, בהתאם לצרכי האתר שלך.

הוסף כפתור ‘טען פוסטים נוספים’

מגילה אינסופית מציעה אפשרות להוסיף כפתור ‘טען פוסטים נוספים’. זה מאפשר לקהל שלך להחליט אם להמשיך לגלול למטה, שיכול להיות אמצעי טוב בין גלילה אינסופית לטעינת עמוד בכל פעם. אם אינך בטוח כיצד יגיבו המבקרים שלך לגלילה אינסופית, זו עשויה להיות אפשרות טובה עבור האתר שלך.

מחשבות אחרונות

גלילה אינסופית היא דרך נהדרת לעסוק במבקרים שלכם, לספק להם חווית משתמש מרשימה ולעזור להגדיל את הזמן שהם מבלים באתר שלכם..

השימוש ב- Jetpack להגדרת גלילה אינסופית באתר וורדפרס הוא מהיר וקל, ועם זאת יעיל במיוחד. לאחר הפעלה, השתמש בסטטיסטיקת האתר של Jetpack, כדי לעזור לך לעקוב אחר הניתוח שלך ולפקח אם גלילה אינסופית משפיעה לטובה על ביצועי האתר שלך..

מה אתה חושב על מגילה אינסופית? האם תוסיף גלילה אינסופית לאתר וורדפרס שלך? אנא הודע לנו בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map