מיטוב אתר וורדפרס שלך לייצור לידים

מיטוב אתר וורדפרס שלך לייצור לידים

הובלות הן אחד ההיבטים החיוניים ביותר של עסק כלשהו. בלי לידים לא תשיג לקוחות חדשים, ובלי לקוחות חדשים ככל הנראה העסק שלך לא יחזיק יותר מדי זמן. זו הסיבה שעסקים שמים דגש כה גדול על לא רק ייצור לידים חדש, אלא המרתם למכירות.


עבור משתמשי וורדפרס, מיטוב האתר שלך עבור לידים הוא קל. קיימים המון כלים ותוספי וורדפרס שיכולים לעזור לך עם ייצור לידים, אך לפעמים קשה לדעת מאיפה להתחיל. לשם כך, הנה הדרכים בהן תוכלו לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלכם לייצור לידים, יחד עם כמה מהכלים הטובים ביותר שיעזרו לכם לעשות זאת..

1. בחר נושא נקי למראה

בחר נושא טוב לייצור לידים

אנו ממליצים על נושא ה- Drag & Drop הוורדפרס הגמיש וניתן להתאמה אישית

אחד הדברים הראשונים שאתה צריך שיהיה לך נושא נהדר בוורדפרס. יש אלפי אפשרויות העומדות לרשותך, אך לא כולם נוצרים שווים. חלקם פשוט באיכות טובה יותר ואילו חלקם יתאימו יותר לאתר שלכם. אל תסתפק רק בעיצוב הראשון שאתה נתקל בו, מכיוון שהנושא שלך משחק בו חלק גדול הפניות והמרות.

הנושא הנכון עוזר לך עם יצירת לידים בשתי דרכים. ראשית, אם האתר שלך קל להביט בו ולהשתמש בו, סביר יותר שאנשים ישארו באתר. המשמעות היא שיש לך יותר זמן להמיר את הפניות למכירה. שנית, אנשים נוטים יותר לשתף את האתר שלך עם אחרים אם הם נהנו ממנו. אף אחד לא רוצה לשתף אתר אינטרנט שהם התקשו להשתמש בו, כך שתוכל למשוך לידים נוספים על ידי הקדיש זמן לבחירת הנושא הנכון.

2. ארגן תפריטים

ארגן את התפריטים והסרגלות שלך

כמובן שלא די בבחירת הנושא הנכון. לאחר התקנת נושא וורדפרס חדש, עדיין יש לעשות. עליכם לבצע אופטימיזציה של סרגל הצדדים, להוסיף את התוכן שלכם, להתאים את הצבעים ועוד. למטרות ייצור לידים, תרצה להתמקד בתפריטים שלך.

התפריט הוא כיצד אנשים מוצאים את דרכם באתר שלך. אם הם רוצים למצוא מוצר או פיסת מידע ספציפיים, יהיה להם קל להבין איפה זה דרך התפריט שלך. הקטגוריות החשובות ביותר שלך צריכות להיות רשומות בראש התפריט, עם המון קטגוריות משנה מתחת. אם אינך בטוח כיצד להתחיל, השתמש במדריך זה לשימוש בתפריטי וורדפרס.

לפעמים אנו משקיעים מאמץ רב בכדי להשיג מישהו לאתרים שלנו. עם זאת, ברגע שהם מגיעים לשם, הם מחליטים שהם מעוניינים במוצר שונה מזה שהכניס אותם. אם אינך רוצה לאבד את העופרת שלך, עליך להקל עליהם במידע זה. הדרך הבסיסית ביותר היא דרך התפריט שלך, אז וודא שהאתר שלך מסודר ושהתפריטים קלים לשימוש.

3. הוסף פוסטים ומוצרים קשורים

הוסף פוסטים קשורים להגדלת ההובלות

בנוסף לתפריטים שלך, אתה יכול לעזור לאנשים למצוא את המידע שהם מחפשים באמצעות פוסטים ומוצרים קשורים. נניח שאתה מנהל משרד עורכי דין. מישהו מוצא את האתר שלך לאחר חיפוש אחר תשובות הקשורות לחוק ההגירה. לאחר קריאת הפוסט שלהם, הם מגלים שדווקא הם מעוניינים זה דיני משפחה. אם יש לך קישור לפוסט אחר שכתבת על דיני משפחה, קישור אליו יעזור להחזיק אדם זה באתר שלך.

כך גם במוצרים. אמזון היא דוגמא נהדרת לכך. בכל פעם שאתה מציג מוצר באמזון, יש רשימה של מוצרים דומים נוספים שאולי יעניינו אותך. אתה יכול לעשות את אותו הדבר באתר הוורדפרס שלך, על ידי הוספת הקישורים באופן ידני או באמצעות תוסף להצגת מוצרים קשורים..

לאחר שתמשכת מישהו לאתר שלך, אתה רוצה לעשות כל מה שאתה יכול כדי לשמור אותו שם ולהמיר אותו למכירה. הצגת פוסטים או מוצרים קשורים זו דרך נהדרת לעשות זאת. להלן מספר פוסטים הקשורים לתוספי וורדפרס שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפוך את התהליך לפשוט ולשיפור דור ההובלה שלכם.

4. להאיץ את אתר וורדפרס שלך

להאיץ את וורדפרס לייצור לידים

נניח שעשית את כל האמור לעיל עד כה. מצאת נושא וורדפרס נהדר, ארגנת את התוכן ואת התפריטים כדי שיהיה קל להשתמש בהם ואתה מציג פוסטים ומוצרים דומים בכל הדפים שלך. יש רק בעיה אחת – כשאתה בודק תובנות מהירות דף האתר שלך איטי מדי.

לכולנו הייתה חוויה של אתר שנדרש זמן רב מדי לטעון. לרוב אנו פשוט נעזוב את האתר וננסה אחר. מחקרים מגבים זאת, מראה שאנשים נוטים יותר לעזוב אם יידרשו לטעון יותר מכמה שניות. נוסף על כך, מנועי חיפוש כמו גוגל נוטים יותר להעניש את האתר שלך ולהפיל אותו נמוך יותר בדירוג, אם הוא פועל לאט מדי.

אז אם אתה רוצה לשמור על הלידים שיצרת, עליך להאיץ את האתר שלך. יש כמה דרכים לעשות זאת, והרבה תוספי וורדפרס שיעזרו. אתה יכול לצמצם את גודל התמונות או את מספרן, לעבור לשרת מהיר יותר או להשתמש במטמון. למידע נוסף, עיין במדריך זה על שיטות לשיפור המהירות באתר וורדפרס שלך.

5. כלול טופס מנוי לדוא”ל

כלול טופס מנוי לדוא

השתמש בתוסף כמו בלום או OptinMonster כדי להוסיף טופס הרשמה

לעתים קרובות מישהו יבקר באתר שלך ללא מטרה ברורה בראש. אולי הם נתקלו בפוסט שכתבת במדיה החברתית וזה עורר את העניין שלהם, או אולי פשוט הייתה להם שאלה מהירה שהם הקלידו במנוע חיפוש. אדם זה עדיין לא נמצא בשלב הקנייה, אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה יום אחד.

על ידי הכללת א טופס הרשמה של וורדפרס באתר שלך, אתה יכול לקחת מבקרים נוכחיים ולהמיר אותם אחר כך. איסוף רשימת דוא”ל מאנשים שיש להם אפילו עניין קל ביותר במוצר או בשירותים שלך הוא כלי לא יסולא בפז. אתה יכול לפנות לאנשים האלה שוב ושוב, לקדם את המוצרים או ההנחות החדשים שלך, במקום שהם בודקים באופן קבוע.

וורדפרס מקל על התחלת איסוף כתובות דוא”ל מהמבקרים שלך. ישנם כלים זמינים לכלול טופס בסרגל הצד, או שאתה יכול אפילו להציג חלון קופץ בפני מבקרים חדשים. למידע נוסף על הגדרת טופס רשימת דוא”ל באתר וורדפרס שלך, תוכל לקרוא מדריך זה על יסודות שיווק בדוא”ל. לאחר שתסיים יהיה לך כלי נהדר להפוך את הלידים הרכים למובילים באיכות גבוהה.

6. אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך למנועי חיפוש

בצע אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך למנועי חיפוש וליצור לידים

אחת הדרכים הטובות ביותר לאסוף לידים היא באמצעות מנועי חיפוש. רוב האנשים משתמשים במנועי חיפוש בימים אלה כשהם רוצים לברר משהו – אם זה איך לתקן כיור דולף או היכן הם יכולים להשיג קאפקייקס בעיר הולדתם. לא משנה איזה סוג אתר אתה מנהל, סביר להניח שתרצה להיות התשובה לשאלה של מישהו.

כדי להכניס לידים עליך להיות בראש תוצאות החיפוש של מילות מפתח וביטויים הקשורים לאתר שלך. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא הדרך לעשות זאת, וורדפרס הופכת את זה לקל. כדי להתחיל, אנו ממליצים להשתמש בתוסף ה- Yoast SEO עבור WordPress. אתה יכול למדו עוד על זה כאן וכיצד להשתמש בו ביעילות.

7. הוסף כפתורי שיתוף חברתי

הוסף שיתוף חברתי כדי ליצור לידים חדשים

לבסוף, אתה רוצה להקל על אנשים לשתף את האתר שלך – בין אם זה המוצרים שלך או שלך פוסטים של בלוג. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי הוספת כפתורי שיתוף חברתיים לכל אחד מהדפים שלך.

לחצני שיתוף חברתי מאפשרים למבקרים לשתף את הדף הזה עם עוקבי המדיה החברתית שלהם בלחיצת כפתור. עבור משתמשי וורדפרס, קל מאוד להוסיף אותם – הנה כמה תוספי שיתוף חברתיים נהדרים עבור וורדפרס כדי להתחיל.

עם כפתורים אלה במקום תוכלו להתחיל בקלות למשוך לידים חדשים. התוכן והמוצרים המעולים שלך ייצאו דרך המדיה החברתית, ויגיעו לאנשים שמעולם לא שמעו עליך מעולם. ככל שתוכלו להגיע לאנשים רבים יותר, כך תוכלו להפיק יותר לידים.

8. למנוע אובדן עופרת ושמור את לקוחותיך

הפקת לידים איכותיים יכולה להיות תהליך די קשה בעוד שאובדן לידים אינו קשה כלל. וכשאתה משקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ ברכישת לידים, אתה לא רוצה לאבד אותם בכל מחיר.

ישנן דרכים רבות להפוך את המבקרים שלך ללקוחות. אבל אחת השיטות היעילות ביותר לשמירה על הסיכויים שלך היא באמצעות חלונות קופצים ליציאה. חלונות קופצים מעוצבים ומיושמים היטב מהמחשב לא ירגיזו את הסיכויים שלך. יתרה מזאת, הם ישפרו את חוויית המבקרים שלכם, ייצרו יותר הרשמות באתר שלכם, יגדילו את רשימת הדוא”ל שלכם ובסופו של דבר ימנעו מאובדן אתר שלך להוביל.

לעיתים קרובות קורה שהלקוחות מבטלים הרשמה או ביטול שירותים ומוצרים. עלינו להודות שאובדן לקוחות הוא בלתי נמנע, אך ישנם דברים רבים שתוכלו לעשות כדי להקטין את הנטישה. אחת הדרכים היעילות ביותר להפחתת הטרדה, חיסכון של לקוחות ושמירה על בסיס הלקוחות שלך היא שימוש בכלים שימושיים כמו LessChurn המסייעים בזיהוי לקוחות ממוהים ולעודד אותם להמשיך ולהיות על ידי מציעים להם מגוון אפשרויות לבחירה מלפרוש..

LessChurn

המפתח להצלת הלקוחות שלך הוא הבנה מעמיקה של מה הם רוצים, מה חסר להם ואיך לתת להם את זה.

הפק את המרב מהפקת לידים באמצעות אתר וורדפרס שלך

אחד הדברים הטובים ביותר בוורדפרס הוא שקל לבצע שינויים מהירים. כדי לבצע חלק מהפריטים שלעיל באמצעות בנייה רגילה של אתרים, יהיה עליכם לפתוח את קבצי HTML, PHP או Javascript ולהתחיל לבצע קידוד קשה בשינויים. באמצעות WordPress אתה יכול פשוט להקיש על כמה כפתורים או להתקין כמה מהתוספים הטובים ביותר עבור WordPress ואתה מוכן לצאת לדרך.

אז עשו את המרב מאתר וורדפרס שלכם על ידי אופטימיזציה לדור לידים. בסופו של דבר יהיה לך אתר שנראה מצוין, מתפקד טוב, מושך אנשים רבים יותר, וממיר יותר מהם למכירות, והכל לפרק זמן יחסית קטן ומאמץ. אתה לא יכול לבקש הרבה יותר מזה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map