רשימת רשימת קלים לבלוג של וורדפרס לתוכן טוב יותר

רשימת רשימת קלים לבלוג של וורדפרס לתוכן טוב יותר

קראת שתוכן אינטרנט מוצק, יותר מכל גורם אחר, קובע את הצלחת האתר שלך. אבל מה קובע אם כתבת או לא טוב פוסט בבלוג?


אי אפשר לומר באופן אובייקטיבי, אך ישנם מספר פריטים מוסכמים באופן כללי שיכולים לתרום ליעילותם של פוסטים בבלוג שלכם. שלב אותם בכל פוסט שאתה מפרסם ותהיה במצב טוב.

כשנזכרים לעיל לעיל, במאמר זה אנו נתחיל בבחינת האנטומיה של פוסט בבלוג, ואז נראה כיצד תוכלו לשלב את החלקים המרכיבים שהוזכרו ברשימת ביקורת שנוצרה באמצעות תוסף, שתוכלו להריץ בכל פעם שתפיקו פוסט בלוג בתוך וורדפרס. בואו לקבל פיצוח!

האנטומיה של פוסט בלוג איכותי ביותר

אז מה צריך לכלול בפוסט בלוג טיפוסי? בוא נלך עם מטפורה רפואית. אם מתווה פוסט בבלוג היה שלד, המבנה שלו היה מורכב מעשר נקודות מפתח. להלן מבט על כל אחד מהם:

 1. נושא מוצק ומילת מפתח להתמקד. בחר נושא של פוסט בבלוג שמועיל איכשהו לקוראים שלך, ואז מצא מילת מפתח קשורה שתעזור לעגן את הנושא שלך ותעזור לבני אדם וגם לעכבישים במנועי חיפוש לדעת על מה פוסט הבלוג שלך.
 2. כותרות משכנעות וכותרות משנה. לוקח זמן ללמוד לכתוב כותרות שתשכו את תשומת ליבם של הקוראים שלך, אבל זו מיומנות חיונית, מכיוון שהכותרת שלך היא לעיתים קרובות ההבדל בין קליק או מעבר. ומכיוון שרוב מבקרי האתר סורקים פוסטים בבלוגים, אותו מושג נכון גם לכותרות המשנה.
 3. עיצוב נכון. בהתאם לסוג הפוסט בבלוג שאתה כותב, מה שנחשב לעיצוב ‘נכון’ ישתנה. עם זאת, באופן כללי, תרצה להשתמש בכותרות משנה (h2, h3 וכן הלאה) ולשלב נועז, נטוי, רשימות ואלמנטים דומים אחרים שיספקו מגוון בפוסטים בבלוג שלכם.
 4. תיאורי מטא. אלה הם סיכומים המופיעים בתוצאות של מנועי חיפוש; הם משמשים גם על ידי מדיה חברתית ואתרי סימניות חברתיים. שלך צריך להיות לא יותר מ- 159 תווים (כולל חללים). תיאורי מטא אינם חשובים לא פחות מבחינת SEO, אך הם מאפשרים לקוראים שלך לדעת למה לצפות כאשר הם נתקלים בדף שלך במנועי חיפוש או באתרי מדיה חברתית..
 5. מדיה. על כל פוסט לכלול תמונה אחת לפחות וצורות מדיה אחרות במידת האפשר. סרטונים, אינפוגרפיקה, פודקאסטים וקבצי שמע משפרים את חווית הקריאה ומעודדים שיתוף חברתי. כמו כן, לא כל מבקרי האתר שלך יוכלו לקרוא כל פוסט; חלקם עשויים להזדקק להאזנה לפודקאסט בזמן שהם מסתדרים או עובדים לעבודה. ככל שתכירו את הקהל שלכם, בחירת המדיה שלכם צריכה להיות ממוקדת יותר.
 6. מסקנה וקריאה לפעולה. מסקנות עוזרות לקוראים לעכל את תוכן הבלוג שלך ולהחליט מה לעשות הלאה, וקריאה לפעולה מעודדת את הקוראים לעסוק בקהילת הבלוגים שלך..
 7. קישור מתאים. מלבד הגורם לך להיראות לא מקצועי, קישורים שבורים יכולים לגרום לסורקי מנועי חיפוש להאמין שאתר האינטרנט שלך אינו מהימן, מה שעלול לגרום לצניחת דירוג האתר שלך. תוספי וורדפרס כמו בודק קישורים שבורים יכול לסרוק את האתר שלך כדי להבטיח שקישורים פנימיים וחיצוניים פועלים כראוי.
 8. קטגוריות ותגים. מלבד עזרה בבניית נושאי פוסטים בבלוג, קטגוריות מתקשרות למנועי חיפוש את מושגי הליבה עליהם נכתב בבלוג שלך. באופן דומה, לתגים יש טווח רחב יותר והם אמורים לכלול מונחים קשורים.
 9. עריכה. ללא קשר לכמה פעמים שאתה קורא את המאמר שלך בעורך הוויזואלי או בטקסט, קריאתו כתצוגה מקדימה של וורדפרס בהחלט צריכה להיות חלק מהשגרה שלך. זוהי הדרך הטובה ביותר לערוך ולהגיה את פוסט הבלוג שלך מכיוון שהוא מאפשר לראות את התמונה הגדולה יותר ולהרים קלדדות, בעיות מבניות שהיית מפספס אחרת.
 10. תזמון. אתה לא כותב משהו שתפרסם מייד, נכון? כמובן שלא – לוח השנה העריכה שלך מתוכנן מראש. עם זאת, לאחר שתסיים פוסט, עליך לתזמן אותו!

שם יש לך את זה – מבנה אמין לכל פוסט בבלוג בוורדפרס שאתה מפרסם. בהתאם לנושא הבלוג שלך, לקהל ולמטרות העסקיות, יתכן שתצטרך להוסיף תוספות או לשנות רשימה זו בדרך אחרת. עם זאת, אם אתה משלב את מה שתואר לעיל, אתה מתחיל טוב.

כעת אנו יודעים מה אנו רוצים לעשות, אנו צריכים להפוך את המבנה המיועד שלנו לרשימת בדיקות כדי שנוכל להבטיח שזה ייעשה בכל פעם.

מדוע רשימות ביקורת כה חשובות?

יתכן שאתה תוהה אם יש צורך ברשימת בדיקת פוסט בבלוג של וורדפרס. הייתי ספקן באותה מידה כשהתחלתי לראשונה לבלוג בקביעות. אבל לא מעט זמן הבנתי שאני צריך שתהיה מערכת במקום אם אעשה שדבר הבלוגים הזה באמת יסתדר.

אתה מבין, אפילו במיטב הכוונות, קל לשכוח משימה או שתיים בלי להתייחס רשמית למה שהופך את הפוסט לבלוג. אטול גוונדה, מחבר הספר מניפסט הרשימה, כתב שגם מומחים כמו מנתחים מיומנים זקוקים לרשימות ביקורת (עליו לדעת – הוא הוא מנתח).

רשימת בדיקה אינה קב. זו עזרה שלא יסולא בפז ליעילותך. הם מחזיקים אותנו באחריות ומייעלים תהליך שיכול להיות מונוטוני או נשכח.

שימוש בתוסף רשימת הניתוח לפני פרסום

Plugin לפני רשימת פירסום לפני פרסום

בעזרת תוסף רשימת הרישום לפני פרסום תוכלו ליצור רשימת בדיקה מותאמת אישית ספציפית למבנה פוסט הבלוג שלכם ולעולם לא לשכוח צעד. בואו לעבור את ההגדרה שלה. זה די מהיר – אז הנה!

ניתן למצוא את התוסף בחינם במאגר WordPress.org. מה שאומר שאתה יכול פשוט לעבור לתוספים> הוסף חדש ולחפש “רשימת פרסום מראש” כדי להתקין אותו.

תפריט תוסף Plugin לפני רשימת פירסום לפני פרסום

לאחר התקנת הפלאגין והפעלתו, עליכם לראות כי חדש רשימת פירסום לפני פרסום הפריט נוסף תחת ההגדרות בלוח המחוונים הראשי של וורדפרס שלך. כאן תוכל ליצור ולנהל את רשימת הבדיקה שלך ואת האפשרויות הקשורות לה.

הגדרות רשימת רשימת מודעות לפני פרסום

התוסף מופעל כאשר משתמש מנסה לפרסם פוסט או דף חדש באתר שלך. אז השלב הראשון הוא להגדיר מה אתה רוצה שיקרה כשמשתמשים ילחצו על פרסום. כפי שתוכלו לראות לעיל, יש אפשרויות לאכוף את השלמת רשימת הבדיקה המלאה, להוסיף אזהרה כאשר משתמש מנסה לפרסם מבלי לסיים את רשימת הבדיקה, או פשוט לאפשר פרסום של תוכן (גם אם מתעלמים מרשימת הבדיקה). אתה יכול גם לבחור לאפשר את רשימת הניתוח לפני פרסום בפוסטים ו / או בדפים. סביר להניח שרוב האתרים פשוט ישתמשו בפלאגין לפוסטים (במיוחד בלוגים מרובי מחברים). אך הקפד לשמור את ההגדרות שלך לאחר שתסיים להחיל אותן באתר שלך.

ניהול רשימת רשימות לפני פרסום

בשלב הבא אתה צריך לבנות את רשימת הבדיקה שלך. זהו תהליך מהיר וקל. קיימת רשימת ברירת מחדל של פריטים זמינים (ראה למעלה) כדי להתחיל. כדי להוסיף פריטים חדשים פשוט השתמש בשדה הטקסט בתחתית העמוד. ואז לחץ הוסף לרשימה להוסיף את הפריט החדש שלך לתחתית רשימת הבדיקה שלך. כדי לסדר מחדש, פשוט לחץ על סמל ההמבורגר בצד שמאל של פריט רשימה ואז גרור ושחרר אותו למקומו. לאחר שהוספת את כל הפריטים הרצויים לרשימתך, סיימת את כולם.

כך נראה רשימת הבדיקה בעת יצירת פוסט חדש באמצעות עורך גוטנברג:

רשימת פירסום מוקדמת לפני פרסום גוטנברג

וככה נראה אם ​​(כמונו) אתה מעדיף את העורך הקלאסי:

עורך קלאסי של רשימת פירסום מקודם לפני פרסום

עם זאת, הערה מהירה. אם אתה משתמש בעורך הקלאסי אך אינך רואה את רשימת הבדיקה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל אותו מהכרטיסייה אפשרויות מסך בפינה השמאלית העליונה של מסך ההודעה שלך. פשוט סמן את התיבה ורשימת הבדיקה שלך אמורה להופיע.

כשרשמת הרישום לפני פרסום מופעלת, אתה יכול לבדוק את הפריטים בקלות לאחר השלמתם. באופן אידיאלי עד שתסיים את כולם כמובן, ובשלב זה תפרסם את הפוסט או הדף שלך. בהתאם להגדרה שבחרת לפעולת רשימת הבדיקה שלך, אתה אמור לראות אזהרה אם תלחץ על פרסם לפני שתשלים את הרשימה.

הודעה לפני רשימת הודעה לפני פרסום

מכיוון שנבחרה האפשרות להציג אזהרה אך עדיין לאפשר את פרסום הפוסט, כך נראתה ההודעה. ואם תשאלו אותי זו תזכורת סופר מועילה.

אף על פי שהפעלת תוסף זה אינה אופציונלית, הוא יכול לעזור לך להיכנס להרגל ליצור פוסטים טובים יותר בבלוגים. ליתר דיוק, היא מאשרת כי כל האלמנטים (שנחשבים נחוצים על ידך) נמצאים בכדי למשוך את הקוראים ולהשאיר אותם מעורבים.


כתיבת תוכן שמעורב את הקוראים שלך ומעודדת אותם לנקוט בפעולה לא חייבת להיות בלתי אפשרית – אתה רק צריך רשימת בדיקה.

תזדקק לנושא ממוקד, כותרת שובה לב ונקודות תומכות המודגשות עם כותרות משנה ואלמנטי עיצוב אחרים. תרצה לכלול תמונה מוצגת וצורות מדיה אחרות (במידת האפשר) כדי לעורר את תשומת ליבם של הקוראים. נתוני מטה, קטגוריות ותגים הופכים את פרסום הבלוג שלך לחיפוש יותר, והסיכום והקריאה לפעולה הם הדובדבן שבקצפת. לאחר שתסיים לערוך, כל שנותר הוא לתזמן את הפוסט שלך לפרסום.

כשאת משלבת את הפריטים המפורטים לעיל בכל הפוסטים בבלוג שלך, התוצאה תהיה פוסט מובנה ומרתק שמוכן לסריקה על ידי מנועי חיפוש וישתף ברחבי האינטרנט.

מה תכלול ברשימת הבדיקה שלך בבלוג של וורדפרס? האם השארתי פריטים? אל תהסס להוסיף לרשימה זו ו / או לשתף את מחשבותיך בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map