כיצד ליצור תמונות תוכן הניתנות לשיתוף למדיה חברתית

כיצד ליצור תמונות תוכן הניתנות לשיתוף למדיה חברתית

הדרך למאמר המושלם ארוכה. בחר נושא שישיב את הקהל שלך. מצא כותרת בולטת. טיוטת התוכן. לקרוא, לקרוא מחדש ולקרוא מחדש עד שיהיה מוכן.


עם זאת, יש קילומטר נוסף לביצוע העבודה. לאנשים רבים לא אכפת לעבור. וודאו שהפוסט ניתן לשיתוף ברשתות החברתיות.

“זה אוטומטי!” אתה יכול לומר. בטח, כל מופע של וורדפרס הגון מגיע עם תוסף שמטפל בעבורך הנחמד. אתה אפילו לא צריך לדעת על פייסבוק גרף פתוח או כרטיסי טוויטר.

אבל זה רק מחצית מהסיפור. השימוש במטא שלך במאמר שימוש חוזר כפי שהוא ברשתות חברתיות עשוי להיות בסדר. אבל זה בהחלט לא נהדר.

התוכן שלך באתר שלך לעומת רשתות חברתיות

לפני שנראה לך כיצד להכין את התוכן שלך לשיתוף, בוא נראה כיצד נראית המדיה שלך באתר האינטרנט שלך וברשתות החברתיות. מכיוון שלעתים קרובות הם שונים מאוד.

מודעות למותג

ענייני מיתוג. מותג חזק עוזר לך לשפר את נאמנות הלקוחות, לטפח מפה לאוזן, להשיג לקוחות חדשים … בניית מותג עשויה להיות למעשה המטרה העיקרית של הבלוג שאתה כותב עבורו, מכיוון שלעתים קרובות זה המקרה לבלוגים של חברות..

מודעות למותג

כאשר מאמר מתפרסם באתר אינטרנט, מיתוג מנוהל על ידי האתר עצמו:

 • שם הדומיין מופיע בסרגל הכתובות של הדפדפן.
 • באתר לרוב יש סרגל ניווט ברמה העליונה, המטמיע את הלוגו ומשתמש בצבע הראשי של הלוגו כצבע הרקע.
 • התכונות הייחודיות לעיצוב (גופן, פריסה וכדומה) הופכות את האתר קל לזיהוי על ידי מבקרים חוזרים.
 • ה- favicon בלשונית.

מה קורה למותג כאשר המאמר משותף ברשת החברתית? הוא נעלם (כמעט).

בואו נסקור כיצד נראה מאמר משותף בפייסבוק:

שיתוף בפייסבוק

המרכיבים העיקריים:

 • תמונה. בדרך כלל מדובר בתמונה גדולה, האלמנט הראשון מאוד שחברי הפייסבוק של המבקרים שלך מבחינים בהם.
 • כותרת. מוצג מודגש זה חתיכת הטקסט הראשונה שקוראים.
 • תיאור.
 • שם התחום של המקור. אלמנט זה מוצג בקלות באותיות גדולות ואפורות בהירות.

אלמנטים אלה ממוסגרים בדרך כלל עם מידע נוסף. למעלה, תמונת הפרופיל ושמו של האדם ששיתף את המאמר, יחד עם התגובה שלו. להלן, לייקים ותגובות.

המותג, שהיה כה מתפשט באתר, כמעט בלתי נראה. הגרוע ביותר: שם הדומיין שונה מעט משם המותג (למשל, “הניו יורק טיימס” הופך ל- “nytimes.com”).

תמונה מצורפת

פוסט וורדפרס רגיל מגיע עם תמונה מובלטת. תמונה זו המתאימה לכל אחד משרתת מטרות שונות. הראשון שבהם הוא לרוב ללכת עם הכותרת ברשימות מאמרים, למשל בעמוד הראשי של הבלוג. זה יוצר עיצוב רישום קל לעיון בו האורח יכול בקלות לאתר את מה שהוא מעוניין או את מה שהוא כבר סקר.

התמונה המוצגת מופיעה באופן קבוע גם בראש עמוד המאמר עצמו. זה יוצר הזמנה ידידותית לקרוא את התוכן, ומונע דחיית גוש טקסט מכריע.

תמונה זו יכולה לעמוד בכל דרישה פנימית. תמונה רחבה, נניח 16: 9? בטוח! תמונה מרובעת? למה לא! דימוי גבוה? זה יעשה עיצוב מקורי!

התמונה המוצגת משמשת בדרך כלל מחדש כמו לשיתופי רשתות חברתיות. הבעיה היא שהכללים נקבעים כעת על ידי הרשתות החברתיות. עם פיתול: הרשתות החברתיות כמעט אף פעם לא מתלוננות, חותכות בשקט את התמונה המוצגת כך שתתאים לדרישות שלהן.

רוב הזמן זה בסדר. השמאלית / ימין או החלק / החלק התחתון של התמונה מעט גזומים והתוצאה טובה כאילו אדם עשה זאת.

אבל לפעמים, חיתוך אוטומטי פשוט לא בסדר. למשל בשלו ראיון מאת טים ​​פריס, ד”ר אנדרו וייל נראה בסדר:

חיתוך אוטומטי: פוסט בלוג

לאחר ששיתף אותו בפייסבוק הוא מאבד חלק מהראש:

העתקה אוטומטית: בפייסבוק

הנושא העיקרי אינו התוצאה עצמה. אפשר לטעון שהתוצאה הגונה. הבעיה האמיתית היא טייס ההפעלה הבלתי מבוקר: המשימה הועברה לפייסבוק בלבד. מה שמצער כאשר שותף מאמר זה יותר מ -1,000 פעמים.

כותרת ותיאור

מטא נתונים טקסטואליים הם מקור נוסף לפערים בין האתר לרשתות החברתיות.

באתר אינטרנט, המרחב שהוקצה לכותרת הוא בדרך כלל בלתי מוגבל. אם אתה נוטה להיות מילולי, האתר ישתמש בשמחה.

כותרת ותיאור

רשתות חברתיות זה סיפור אחר. פייסבוק מגבילה את הכותרת לשתי שורות, מקצצת ומוסיפה אליפסיס לכותרות ארוכות מדי. זה חייב להיות משולב עם פלטפורמות: דפדפני שולחן העבודה נהנים ממסכים גדולים יותר מאשר אפליקציות מקוריות של סמארטפונים.

הערה על שולחן העבודה של פייסבוק

הערה בפייסבוק לנייד

האם זה נושא קריטי? כנראה שלא. אבל מה שאינו תקין זה לחתוך את הכותרת מבלי שידעת על כך.

התיאור הוא מידע טקסטואלי נוסף שניתן להשתמש בו לשאת מידע נוסף. פייסבוק מציגה את זה:

מאמר שתף בפייסבוק

אך לינקדאין אינה:

מאמר לינקדאין שתף

לפיכך, בלוג B2B, שיש סיכוי גבוה יותר שישותף אותו בלינקדאין, צריך להשתמש טוב יותר בכותרות ארוכות כדי לנצל את השטח הזמין, ולשים מעט מאמץ בתיאור שלעיתים רחוקות נראה.

הפוך את המותג שלך לגלוי כאשר המבקרים משתפים את התוכן שלך

זה היה בשביל הבעיות. זמן לפתרונות! ברגע שהתוכן שלך משותף ברשתות החברתיות, המותג שלך פשוט נשטף. עם זאת, יש מרחב של דיבור חופשי לנצל אותו: הדימוי.

בואו נודה בזה. תמונות מוצגות לרוב ללא השראה. לא רע, בטח שלא. אבל הם חסרים מקוריות, מה שהופך אותם לבלתי מורגשים באוקיאנוס של תמונות דומות.

מניות חברתיות ללא מיתוג

אם לא יצליח לחולל מהפכה באומנות הצילום, דימוי כזה יכול לפחות לשאת את המותג שלך:

מניות חברתיות עם מיתוג

אמנם זה לא הופך את התמונה ליותר מושכת, אך כעת נראה הלוגו של WPExplorer. למשתמשי רשת חברתית מזדמנת יש סיכוי להבחין בכך, הם מבינים שהם ראו את הלוגו הזה מוקדם יותר או אפילו נותנים מאמר זה כמה שניות או תשומת לב מכיוון שהם היו מעורבים בעבר עם WPExplorer.

הסיפור לא צריך להפסיק שם. אפילו כשאתה עדיין משתמש בתמונות צילומים רגילות של תמונות, אתה יכול לתת לתמונות המוצגות שלך זהות. כאשר הם מוצגים על ידי רשתות חברתיות, המאמרים של WPExplorer הופכים לפתע לתמונות האפורות-כחולות-אפורות הללו עם לוגו לבן בפינה השמאלית התחתונה. אנשים שנחשפו לעיצוב זה מספר פעמים עשויים להתחיל להבחין בו, גם מתי הוא גולש במהירות.

כיצד ליצור תמונות הניתנות לשיתוף לפוסטים שלך

כמו רוב הדברים, יש דרך קשה ודרך קלה להוסיף את זהות המיתוג שלך לפרסום תמונות.

באופן ידני (הדרך הקשה)

בטח, יישום פרקטיקות אלה אינו מדע טילים. ניתן לערוך תמונות, על ידי קבלן או על ידי עצמך. ניתן לשתף מאמרים לפני שהם מתפרסמים רשמית, ולעיין בהם באייפון.

מוכנים להפעלת עריכת תמונות? קח את התמונה המוצגת שלך, הפעל את התוכנה והשירות המועדפים עליך וצור גדלים ייעודיים:

 • בפייסבוק ולינקדאין מצפים תמונה של 1200 × 630. תמונה קטנה יותר עשויה להיות באיכות פחותה על מסכי רזולוציה גבוהה. יתכן ועובדה תמונה גדולה יותר. תמונה שאין לה את היחס הצפוי של 19.1: 10 עשויה להיחתך או לייצר פריסה שונה לחלוטין לאחר שיתוף. קחו בחשבון שפייסבוק מסתמכת על Open Graph, שהוא הסכין של הצבא השוויצרי של מטא נתונים חברתיים. רוב השירותים מחפשים אותם ומחילים אילוצים משלהם. חשוב לדבוק בציפיות בפייסבוק, שהם התקן דה-פקטו.
 • טוויטר לא אוכפת רזולוציה קפדנית, אלא יחס של 2: 1 עם מידות מינימליות ומקסימום. 1500 × 750 זה נהדר, אם כי אולי תרצה תמונה קטנה יותר.
 • פינטרסט מורכב יותר. זה צריך 600 × 600 תמונות מרובעות. או גבוה, 600 × 900 תמונות. למעשה כל מה שנופל בין 1: 1 ל- 2: 3 בסדר. אה, וגדולים מאוד, גם תמונות של 600 × 1260 נתמכות. פורמטים אלה עודכנו בשנת 2018, כך שההנחות הקודמות עשויות להיות מיושנות כעת.

כעת, לאחר שיש לך את התמונות שלך, הגיע הזמן לערוך אותן כדי להוסיף את המיתוג שלך. אחד בכל פעם. זה אמור להיות קל ומשעמם בו זמנית. במיוחד אם לוקחים בחשבון שצריך לבצע פעולה זו לפחות פעמיים, מכיוון שפייסבוק וטוויטר דורשים תמונות ביחס שונה.

הנושא העיקרי בגישה זו הוא זמן. כתיבת מאמר היא כבר תהליך ארוך, רב זמן וצורך אנרגיה. אנו בוודאי לא רוצים להוסיף עוד צעד נוסף.

באופן אוטומטי (הדרך הקלה)

כעת, כיצד ליצור תמונות ממותגות ביעילות? אמנם יש המון תוספי וורדפרס גדולים ברשתות החברתיות, אך הם פשוט מוסיפים כפתור “שתף” לאתר שלך. הם לא ממש עוזרים לך לפרמט ולייעל את מדיות הפוסט שלך לשיתוף.

זה המקום בו תוסף WordPress הופך להיות שימושי. באופן ספציפי עורך חברתי של Resoc עבור וורדפרס אשר ממכן את רוב התהליך ומאפשר לך לטפל בחלק הידני תוך מספר שניות.

עורך חברתי של Resoc הוא חלונית אפשרויות שיושבת מתחת לעורך הפוסט הרגיל שלך. אתה יכול לחשוב על זה כעורך WYSIWYG (“מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל”) עבור רשתות חברתיות.

עורך חברתי של Resoc עבור וורדפרס

תכנן תמונת שכבת-על אחת ולתמיד והחל אותה על התמונה המוצגת שלך בשני לחיצות. לחלופין, הגדר את ברירת המחדל כך שהתמונות החברתיות שלך יהיו ממותגות באופן אוטומטי.

שכבת-על של עורך חברתי ב- Resoc

הצמדה אוטומטית בפייסבוק לא כל כך נהדרת מהתמונה הנוכחית? כל שעליך לעשות הוא לגרור את התמונה או להגדיל / להקטין אותה עם העכבר. אין צורך בכלי חיצוני.

עורך חברתי של Resocrokoping מחדש

מהדורת הכותר והתיאור כבר לא ניחושים. אתה יכול לראות איך המאמר שלך ייראה בפלטפורמות מרכזיות תוך כדי הקלדה.

כותרת ותיאורים של עורך חברתי ב- Resoc

סיכום

בעת יצירת תכנים הניתנים לשיתוף למדיה חברתית, “מספיק טוב” הוא תקן האיכות דה-פקטו. זה לא מפתיע כאשר הגעה ל”מצוין “דורשת זמן רב יותר ומאמצים.

עורך חברתי של Resoc עבור וורדפרס משנה את העסקה. ברגע שהמשימות האלו אוטומטיות למחצה או מלאות, קל להפוך את המאמרים שלך למצטיינים כאשר הם משותפים ברשתות החברתיות.

בימינו זה יכול בקלות להפוך למבדל. עם כל כך הרבה תמונות מלאי שגרתיות המשמשות כתמונות מוצגות, די בשינוי הפשוט של הוספת הלוגו שלך בכדי לייצר תשומת לב או אפילו מודעות למותג באמצעות חשיפה חוזרת ונשנית..

כדי להקל עוד יותר על הצעד הראשון, צוות Resoc מתכנן את כיסוי זהות המותג שלך בחינם. לאחר התקנת התוסף, ערוך פוסט, לחץ על “צור שכבת-על חדשה”, ואז “תבע את שכבת-העל החופשית שלך בחינם”, et voilà!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me