פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: ערכות נושא, תוספים, מוצרים ושירותים

 1. 1. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: אירוח
 2. 2. כרגע קורא: פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: ערכות נושא, תוספים, מוצרים ושירותים
 3. 3. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: הקמת העסק שלך
 4. 4. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: מיתוג ושיווק

כבר דנו בחשיבות של בחירת פתרון האירוח המתאים לנוכחותך המקוונת. הפעם, נדבר על אותם מוצרים ושירותים מושלמים של וורדפרס שמפשטים את הנוכחות המקוונת שלך, כך שהעסקים הופכים לשמחה לתחזוקה ולניהול.


כיצד למצוא את מוצרי WordPress המושלמים

לפני שאתה מחפש פתרונות וורדפרס מובחרים, אני ממליץ לך לעבור על החינם. מה שתמצאו בתוסף WordPress.org ובמאגר העיצוב הוא בלגן של מוצרים, שאינם מסווגים היטב, ולכן עליכם להתאמץ יותר במציאת בלוגים סמכותיים שעושים ביקורות על WordPress מוצרים..

שום דבר לא ממש בחינם ותשלם לעיתים קרובות עם תמיכה נכה או ללא תמיכה בכלל, אבל תמיד יש חריגים ותוכלו למצוא תוספי וורדפרס מקודדים ומעודכנים באופן קבוע אם אתם חופרים קצת יותר לעומק, בצעו כמה חיפושים וקראו כמה ביקורות. זה ישתלם אחר כך, כשאתה צריך לחשוב על דברים אחרים הדרושים לנוכחותך המקוונת ולא לדאוג מחוסר התאמה או חוסר יציבות..

כיצד לבחור את הנושא הטוב ביותר בוורדפרס לעסק שלך

בחירת נושא צריכה להיות לא יותר מאשר בחירת עור. לדעתי, זהו השם הנכון למה שהוא רק כיסוי חזותי לאתר האינטרנט שלך. יש הרבה פתרונות נהדרים מסוג All-in-One, כמו נושא ה- Total WordPress שיכול לכסות כל זווית שתוכלו לחשוב עליהם ולספק את כל הצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם..

תוספים לפתור WordPress

יש גם ערכות נושא של וורדפרס נישות, בהן אתה צריך לעשות את החלק החשיבה קודם ואז ללכת על נושא שנבנה בדיוק בשביל אותו דבר שאתה רוצה להראות אותו לעולם. לדוגמה, AcademiaThemes הוא מקום נהדר לחפש בו נושאים של בתי ספר ולמידה, ShowThemes הוא בית לנושאים ספציפיים לניהול אירועים, וב- Themeforest תוכלו למצוא כל נישה שתוכלו לחשוב עליהם (נדל”ן, חתונה, מלכ”ר, צילום, אירוח , וכו.).

אם אתה זקוק למידע נוסף, תוכל לבדוק את הפוסט שלנו כיצד לבחור את נושא הוורדפרס המושלם שלך. כאן ב- WPExplorer, כיסינו כמעט כל גומחה שתוכלו לחשוב עליה, אז בחרו מבין כל הנושאים ששילבנו בסיכומים..

כיצד לבחור את התוספים המושלמים של וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן כה מגוונת בגלל התוספים שמוסיפים פונקציונליות נוספת לאתר שלך. אתה יכול בקלות להפוך כל נושא לתבנית נישה על ידי הוספת כמה חינם או תוספים פרימיום.

מציאת מוצרי וורדפרס מושלמים אין פירושו למצוא את התוסף המושלם לעשות זאת, אלא זה שמכסה זווית אחת ועושה זאת בצורה מושלמת. לפני שתתחיל לעבוד על רעיון, עליך להפחית את כמות העומס מכל העגלים שיצרת ורעיונות שהציתו. התמקד בפונקציונליות המינימלית הנחוצה לנוכחותך המקוונת ותיצור בסיס יציב.

להחזיק יותר מדי תוספים זה סיכון אבטחה, במיוחד תוספים שלא מתעדכנים באופן קבוע. כמעט לכל מה שאתה צריך, אתה יכול למצוא מישהו כבר יצר תוסף ב- מאגר תוספי WordPress.org בחינם. על ידי סריקת דפי תוספים, תראה אילו מחברים נותנים תמיכה ומעדכנים את התוספים שלהם באופן קבוע.

פתרונות מסחר אלקטרוני

רוב הפתרונות המסחר האלקטרוני קלים למדי ליישום בכל CMS. מכיוון שוורדפרס צמחה ליותר מסתם פלטפורמת בלוגים, הרבה פתרונות מסחר אלקטרוני עבורה הופיעו כתוספי וורדפרס. כמה מהמשומשים והנתמכים הטובים ביותר הם:

 • הורדות דיגיטליות קלות
 • WooCommerce
 • Cart66

אם אתה חושב ששלושה אינם מספיקים, עיין ברשימה המלאה של תוספי וורדפרס למסחר אלקטרוני. בחירת נושא שתומך בפתרונות אלה פירושה שלנושא CSS מיוחד נכתב בדיוק בשבילם. באופן זה נראה תוסף eCommerce שלך ​​שמתאים בצורה חלקה לנושא שלך. שום פונקציונליות נוספת של מסחר אלקטרוני לא צריכה לנוח בתוך הנושא.

שערים לתשלום

אם המטרה שלך היא ליצור אתר בו אנשים יכולים לקנות את המוצרים שלך או לתרום כסף למטרה שלך, אתה בר מזל. שערים רבים תומכים בוורדפרס (ותוכלו למצוא אותם כבר משולבים בתוספי פרימיום, או למצוא תוספים בחינם ב- מאגר וורדפרס כדי להוסיף אותם לאתר שלך), אז נסתכל על כמה מהאפשרויות הפופולריות יותר:

PayPal הוא שחקן ותיק, התומך בתשלומים של יותר מ -190 מדינות ומקבל את כל כרטיסי האשראי הגדולים. אתה יכול למצוא הרבה תוספים שמציעים את האינטגרציה שלה עם WordPress.

Gumroad הוא מושלם עבור תוכנה, ספרים, סרטים או מפיקי מוסיקה, שרוצים דרך קלה למכור את המוצרים הדיגיטליים שלהם. השילוב עם וורדפרס הוא עבודה של 5 דקות והעסקאות מתבצעות באתר.

2 Checkout מקבל כרטיס אשראי, כרטיסי חיוב ו- PayPal. היו לי כמה קשיים בשימוש בשירות שלהם, מכיוון שהם מקפידים מאוד על המוצרים והשירותים שאתה יכול למכור. כמו כן, אם אינך פעיל במשך 6 חודשים, הם יכולים להשעות את חשבונך, כפי שיש לי.

Autorize.net יכול לעזור לך כשמדובר בכל הדברים המקוונים והניידים. המערכות שלהם למניעת הונאה הן משהו שברור שהם גאים בו מאוד. עם זאת, עליך לשלם תשלום מראש כדי לקבל שער תשלום זה.

פס היא מערכת תשלום שהייתה זמינה בארה”ב בלבד. נכון לאחרונה הם עברו גלובלי וכוללים כעת את אוסטרליה, בריטניה, אירלנד וגם כמה מדינות אחרות (אם כי כביטא). זה נהדר עבור חנויות ומערכות חשבוניות בגלל ה- API החזק שלה.

שערים לתשלום זמינים עבור WordPress

בריינטרי היא חברה בבעלות PayPal. עם שילוב יחיד, וורדפרס המסחר האלקטרוני שלך יוכל לטפל בפייפאל, Venmo, Apple Pay, כרטיסי אשראי וחיוב, ביטקוין וכו ‘. עם מימון PayPal אני בטוח שהוא יהיה זמין ברוב המדינות די בקרוב.

טחנת שכר זמין בשמונה מדינות בלבד. הוא מקבל את מרבית כרטיסי האשראי וניתן להשתמש בהם לתשלומי אינטרנט, תשלומים ניידים או תשלומים חוזרים אם אתה מתכנן לנהל עסק מנוי SaaS..

דווולה זמין בארה”ב בלבד. יש לו אחד מהעמלות הזולות ביותר לעסקה והוא בחינם לעסקה הנמוכה מ -10 דולר. התשלום מתבצע מחוץ לאתר שלך, ולכן מעקב אחר השער באמצעות Google Analytics עשוי לא להיות קל.

ארנק גוגל מבחינה טכנית אינו שער תשלום, כך שאם אתה משתמש בו, עדיין עליך להגדיר אחד מהשערים המופיעים למעלה. היתרון העיקרי הוא שמשתמשים בארנק Google יכולים לשלם בקלות עבור המוצרים שלך.

אוטומציה

אם אתה אחד מאותם יזמים סדרתיים, ייתכן שתרצה לדעת כיצד להפעיל אתרים מרובים בו זמנית באמצעות שירותים מקוונים כגון: ManageWP, WP Remote. או תוכנה שמתקינה באתרי האינטרנט שלך ופועלת כולה בשרת שלך, כמו InfiniteWP. בואו נראה כיצד השלושה הללו נערמים:

ManageWP הוא שירות מקוון המאפשר לך לשלוט באתרי האינטרנט שלך מתוך לוח המחוונים שלו. זה נותן לך כוח לבצע עדכונים בלחיצה אחת, גיבויים, מוסיף שכבות אבטחה נוספות ומאפשר הגירה קלה יותר באתר. יש לו תמיכת לקוחות מצטיינת, ואם יש לך פחות מחמישה אתרים לניהול, זה לא יעלה לך כלום.

WPRemote כולל פונקציונליות דומה כמו ManageWP, שם אתה יכול לעדכן את ליבות WordPress, תוספים ועיצובים בלחיצה אחת ולהוריד “תמונות” של אתרי האינטרנט שלך למטרות גיבוי. השירות ניתן בחינם, כאמור באתר האינטרנט שלהם, אבל אני תמיד זהיר בכל הנוגע לשירותים מקוונים בחינם ואני מציע לך ליצור קשר עם הצוות שלהם ולהכיר אותם לפני ההרשמה..

InfiniteWP נקט גישה שונה מאוד מהשניים הקודמים. אתה מוריד את התוסף מהאתר שלהם וזה מדריך אותך דרך התקנת לוח הניהול של InfiniteWP. הדרך בה זה עובדת היא להתקין את השרת InfiniteWP ולשלוט משם באתרי האינטרנט שלך.

סיכום

וורדפרס היא אפשרות נהדרת לנוכחותך המקוונת שתוכל להגדיר ממש במהירות. בין אם אתה זקוק לבלוג אישי, אתר חברה, פיתרון מסחר אלקטרוני או חנות וורדפרס, תמיד תוכל למצוא את הנושאים והתוספים של וורדפרס כדי לבטל את זה. אבל אגרוף, הגדר את הפילוסופיה שלך, כך שתניח את הדרך לפשוט לעבור. בחר בחוכמה, חשוב תמיד פעמיים והתקן פעם אחת ותקבל את הנוכחות המקוונת הפשוטה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map