כיצד לעדכן את ערכות הנושא של וורדפרס ולשמור על שינויים בהתאמה אישית

וורדפרס היא פלטפורמה ניתנת להרחבה

יש שפע של דרכים לשדרג נושא של וורדפרס, אך קל להם להסתיים בנתונים שאבדו, לכן עליכם לדעת כיצד למנוע זאת. “תחזיק את זה. עדיין לא התאמנתי את האתר שלי. אני לא צריך את המאמר הזה. “ למעשה, כן, כן. הכנה מראש היא הדרך היחידה להבטיח מעבר חלק באמת. אם כבר התאמת אישית את האתר שלך, אל תדאג. זה לא מאוחר מדי.


הנה הקצרה: רוב המפתחים החובבים פשוט נכנסים לגליון הסגנונות של האתר שלהם ומתחילים לסדר מחדש את הדברים. זה בסדר, עד שתעדכן וכל ההתאמה האישית הקפדנית שלך תיעלם. למען האמת, אם תתאים אישית את האתר שלך מבלי לשקול כיצד העדכונים ישפיעו עליו, אתה עומד בעולם של פגיעה. לפני שאתה שוקל לא לעדכן את האתר שלך ולהפוך אותו למטרה המיועדת להאקרים ברחבי העולם, עקוב אחר כמה מהטיפים שלהלן כדי לשלב התאמות אישיות בתהליך העדכון שלך..

מסגרות וורדפרס

הפיתרון הנפוץ והפופולרי ביותר לכך הוא מסגרת בראשית. אם קראת אי פעם בלוג או הדרכה של וורדפרס, יש סיכוי טוב שראית מפתח מתלהב בנשימה עצמית (סקירת סקירת Genesis המלאה של רן בבלוג שלנו).

בראשית זה כמו נושא, אבל יותר. נכון לשמה ניתן לתאר את זה כתבנית עצמות הבר שעליה בנויים נושאים רבים, כאשר כולם מגיעים בצורה של נושאים לילדים הבונים “חיצוניות” על המסגרת. בעזרת ג’נסיס, תוכל לשנות ולעדכן את העיצובים שלך ככל שתרצה בלי לאבד פרט אחד בהתאמה האישית שלך. הוא מתהדר בלא מעט מאפיינים נחשקים אחרים, וכדאי בהחלט לבדוק זאת. כרגע זה יגדיר אותך בחזרה 60 דולר.

אלטרנטיבה נוספת היא מסגרת הנושא הכולל של WordPress המשתמשת בגישה דומה. סך הכל כולל אפשרויות לנושאים של ילדים בנוסף לשדה CSS מותאם אישית וקל לשימוש בלוח הניהול בו תוכלו להשתמש לצורך הוספת עיצובי עיצוב לנושא. עם זאת, אם אין לך את התקציב לזה, או שאתה מוצא נושא אחר שאתה אוהב ואינך מתכוון לוותר עליו, עדיין יש אלטרנטיבות.

תוספי וורדפרס

עקיפה של תבנית WP

ישנם שורה שלמה של תוספים שיכולים לעזור לך להקל על תהליך העדכון. רובם מיועדים לשימוש לפני שהתחלת להתאים אישית, אך אם כבר יש לך, הם עשויים להועיל בעתיד..

תבנית ה- WP דורסת את התוסף יאפשר לך לעקוף במהירות כל תבנית. אם לא מתחשק לך לעשות את כל האמור לעיל, תוכל להשתמש בתוסף בשם נושא לחיצה אחת עם ילד לעשות זאת מלוח המחוונים של וורדפרס, ומציע את הטוב שבשני העולמות.

ערכות נושא לילדי וורדפרס

הדרך הנפוצה ביותר לבצע התאמות אישיות ויציבה מומלצת ביותר היא עם נושא ילדים. כדי להבהיר, נושא לילד דומה מאוד לשכבת פוטושופ או סמל אנימציה: גיליון סגנון שקוף שמאפשר לבצע שינויים ללא הרס. גם לא רק שינויים קוסמטיים – חשוב אפילו יותר לשנות שינויים חשובים בפונקציות החיוניות של האתר לנושא של ילדים.

שינוי האתר שלך פונקציות הקובץ הוא אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות לפני עדכון, מכיוון שאובדן של רכיב פונקציונלי חשוב יכול למעשה לשלוף את קורות התמיכה מתחת לאתר האינטרנט שלך. לכן, כלול שינויים פונקציונליים גם בנושא הילד. זה עשוי לעזור להכין מספר רב של נתונים כדי להימנע מהצורך לזרוק יותר מדי מידע לאחד. במקרה שאתה זקוק לרענון, הם פשוט למדי ליצור. לאחר מכן, עליך רק לכלול את נושא הנושא של הילד דברים שאתה רוצה במיוחד לשנות.

ראשית, צור תיקיה חדשה בתיקייה wp-content / נושאים מדריך להחזיק אותו. תן לזה את אותו שם כמו נושא ההורה, אבל עם “-ילד” שתודבק עד הסוף (אתה באמת יכול לקרוא לזה כל מה שתרצה, אלא על ידי שם זה בדרך זו אם יש לך אי פעם נושא נושא ריבוי ילדים אתה יודע למה הם מיועדים) . בתיקיה, צור קובץ בשם “style.css.” לאחר מכן, גיליון הסגנון צריך להתחיל עם הקוד הבא:

/ *
שם הנושא: ילד כולל
נושא ה- URI של הנושא: http://totalwptheme.com
תיאור: סך הכל נושא ה- WordPress לדוגמה, נושא הילד.
מחבר: AJ Clarke
URI של המחבר: http://totalwptheme.com
תבנית: סה"כ
גרסה: 1.0
* /

ניתן לשנות כל אחד משדות הכניסה כראות עיניכם, אך הקפידו לשמור על שם הנושא והתבנית. התבנית היא שם הספרייה של נושא ההורה ואם שם התבנית חסר או שגוי, נושא הילד לא יופיע.

בשלב הבא תרצו ליצור קובץ function.php ריק חדש בו תוסיפו קוד כך שנושא הילד שלכם יידע לכלול את גליון הסגנונות הראשי של הנושא שלכם. בקובץ זה פונקציות .php הדבק את הקוד הבא:

לקבל ('גרסה');
// טען את גיליון הסגנונות
wp_enqueue_style ('סגנון הורה', get_template_directory_uri (). '/ style.css', מערך (), גרסת $);

}
add_action ('wp_enqueue_scripts', 'total_child_enqueue_parent_theme_style');

אם אתה מסתכל על הקוד תראה מה הוא עושה זה טוען את גיליון הסגנונות של האב אבל גם הוא כולל את מספר גרסת הנושא של האב. זה חשוב מאוד, אך לא הרבה אנשים עושים זאת. הסיבה לכלול את מספר גרסת הנושא של האב היא כל פעם שכל נושא ההורה מתעדכן אם חלו שינויים בגליון הסגנונות של נושא האב, אז תוספי מטמון, CDN ודפדפני האתר יודעים שהם צריכים לעדכן את הקובץ. זה יעזור למנוע כל CSS “שבור” בעת עדכון נושא ההורה שלך.

העברת עריכות ידניות נוכחיות לנושא ילד

עכשיו, אם כבר יצרת את האתר שלך והתאמת באופן שגוי את נושא ההורה ואין לך כמה שעות פנויות כדי להעביר קוד מקובץ לקובץ, אתה תמיד יכול לגבות את הגירסה הנוכחית של האתר שלך לילד נושא. לאחר שיצרת את תיקיית הנושא לילד, פשוט הוסף עותקים של הקבצים ששנית לה, ואז החלף את ערכת הנושא של וורדפרס שלך בתוכן במאגר..

זה לא תיקון מושלם, אבל זה אמור לעבוד. החוכמה היא לוודא שלא מגבים שום דבר שלא עבר שינוי, כך שלא תיגמר בטעות על החלפת הקוד החדש שהעדכון יתקין עם הקוד הישן. אז אתה עדיין זקוק לידע יסודי של מה שהתאמת אישית – אתה לא יכול פשוט להעתיק דברים בסיטונאות. זה אפילו יכול לעזור לעבור את הקבצים ולהסיר כמה שיותר קוד שאינו שלך.

גיבוי אתר וורדפרס שלך

ראשית, גבה מוקדם וגבה לעיתים קרובות. וורדפרס מאחסן את כל מה שאי פעם כתבת או שהעלית במאגר המידע שלהם, והם יכולים לסבול מתקלות מסיבות רבות. קל מאוד לאבד אתר שלם לכישלון שרת או מסד נתונים פגום. למרבה המזל, הגיבוי נמשך מספר דקות בלבד.

ישנן כמה דרכים לעשות זאת. ראשית, אתה יכול פשוט להעתיק את הקבצים למחשב שלך באמצעות לקוחות FTP או מיומנויות מעטפת של יוניקס. אתה יכול גם להשתמש WinSCP לשמור על “מראה” בשולחן העבודה שמתעדכן באתר שלך.

לחלופין, יש רשימת כביסה בחינם תוספי גיבוי אוטומטיים, כמו גם אופציות פרימיום. כאן ב- WPExplorer אנו משתמשים VaultPress, ובעבר השתמשנו ב- Buddy Buddy – שתיהן אפשרויות נהדרות ליצירה ותחזוקה של גיבויים קבועים של אתר האינטרנט שלך (בנוסף לגיבויים היומיים המסופקים על ידי תוכניות אירוח הוורדפרס המנוהלות ביותר)..

לבסוף, ל- cPanel, Direct Admin, Ensim, Plesk, vDeck ו- Ferozo כולם דרכים ייחודיות לגיבוי אתרים שמתארחים אצלם. הוראות מקיפות לכך ניתן למצוא ב וורדפרס קודקס. בתרחיש הגרוע ביותר, כאשר אתה מאבד משהו שאתה באמת צריך, אתה יכול ליצור קשר עם המארח שלך. רוב המארחים מגבים את האתרים שלהם, אבל זה יכול להיות כאב להחזיר את הנתונים מהם.

בדוק את השינויים שלך

לבסוף, תוכלו לשדרג ידנית או אוטומטית. בעזרת שדרוג ידני, תוכלו לבדוק את השינויים כדי לראות אם הם הורסים את האתר שלכם או לא. וורדפרס מתייחסת לשתי גרסאות של אותו נושא כמו שני נושאים שונים. כלומר אם יש לך GenericTheme V1 ו- GenericTheme V1.1 שלך wp-content / נושאים בתיקיה, יש להתייחס אליהם כשני נושאים שונים. המשמעות היא שתוכלו להתקין באתר מספר גרסאות של אותה נושא. לכל הפחות, אתה יכול להשתמש בזה כדי לעבור בין הגרסה הישנה וההתאמה האישית שלך לגירסה החדשה שלך, כך שיש לך הפניה אם תבחר לבנות אותה מחדש מהיסוד עם נושאים של ילדים..

סיכום

הסיכוי לאבד את ההתאמות האישיות שעבדתם כל כך קשה יכול להיות מרתיע, ותהליך העדכון יכול להיראות כאילו הוא מכניס אתכם אליו. אבל, עם נושאים של ילדים (או תוספים, או מסגרות) וקצת ראייה מראש, זה לא חייב להיות. יש לך רעיונות אחרים לבצע עדכונים שוטפים באתרי וורדפרס מבלי לאבד התאמה אישית? אשמח לשמוע עליהם בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me