כיצד לבצע אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך לקידום אתרים מקומי

כיצד לבצע אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך לקידום אתרים מקומי

האם ידעת ש 46% מכל החיפושים בגוגל מחפשים מידע מקומי ו 97% מהאנשים משתמשים במנועי חיפוש כדי למצוא עסקים מקומיים. 88% מהצרכנים חיפוש במכשירים הניידים שלהם לקבלת מידע עסקי מקומי צור קשר או ביקור בעסק בתוך 24 שעות.


אם זה לא מספיק בשביל להבין את החשיבות של קידום אתרים מקומי, אני לא יודע מה עוד יעשה את זה.

בימים אלה כולם מסתכלים תחילה לאינטרנט כדי למצוא מידע על חברות שהם רוצים לעשות איתם עסקים. כשמדובר במציאת חנות לבנים וטיט שנמצאת בקרבת מקום, הדבר הטוב ביותר שלך הוא האינטרנט שמלא בתוצאות חיפוש שנועדו להנחות לקוחות דרך הדלתות הפתוחות שלהם..

מערכת ניהול התוכן של וורדפרס לבדה מעצמת 34% מה- אתרי העולם. דירוג גבוה בתוצאות החיפוש זה משהו כל בעלי האתר רוצים לעשות, בין אם הם בעלי עסק מקומי או סתם יש נוכחות מקוונת.

כיצד תוכלו להבטיח שהעסק המקומי שלכם יבלוט מהקהל?

חקרנו את כל הדרכים הטובות ביותר לייעל את אתר וורדפרס שלך לקידום אתרים מקומי, כך שתוכל לנצח את התחרות ולהבטיח יותר מכירות באופן אישי מאי פעם..

נבדוק תחילה מה זה קידום אתרים מקומי.

מה זה קידום אתרים מקומי?

קידום אתרים מקומי שונה מ- SEO מסורתי בכך שהוא נועד לקדם את העסק הפיזי שלך בחיפושים מקומיים. במילים אחרות, היא מאפשרת ללקוחות פוטנציאליים למצוא מידע על חנות הלבנים והמרגמות שלך בתוצאות החיפוש, כך שיוכלו לבקר באופן אישי.

כאשר אדם משתמש במעפילים גיאוגרפיים מסוימים בחיפושים שלו, כגון עיר, מדינה, מיקוד או מונחים כמו “בקרבת מקום” או “קרוב אלי”, גוגל מזהה את החיפוש כמקום מקומי ומספק תוצאות חיפוש מאותו אזור..

דוגמה לחיפוש SEO מקומי

קידום אתרים מקומי חשוב מכל שלל סיבות. להלן כמה מהמשכנעים ביותר:

 • דרגה גבוהה יותר: התמקדות באופטימיזציה מקומית לקידום אתרים תעזור לעסק המקומי שלך לדרג תוצאות גבוהות יותר בתוצאות החיפוש ולשפר את הנראות של העסק שלך. התוצאה היא הכרה מוגברת של המותג, יותר קליקים, ובסופו של דבר יותר הכנסות.
 • עשה רושם ראשוני טוב: כולנו יודעים שככל שהאתר שלך רלוונטי יותר הוא יהיה גבוה יותר בגוגל. אחרי הכל, גוגל מתגמלת את אלה המספקים חוויות משתמש מהממות למבקרים באתר. על ידי אופטימיזציה של האתר שלך לקידום אתרים מקומי, לא רק שתדרג גבוה יותר, תקבע את הטון עבור אלה שמתכננים לבקר בעסק שלך. מה שמקל על אנשים ללמוד על החברה שלך, למצוא את החנות הפיזית שלך וליצור איתך קשר הוא המפתח להגברת המכירות ולהכאת התחרות הסמוכה.
 • פרסום בחינם: בין אם אתה לוקח חלק בפרסום של תשלום לקליק (PPC) ובין אם לא, האמת היא שתוצאות החיפוש המקומיות הן צורת פרסום בחינם לעסק שלך. חשבו על זה: המידע שאתם כוללים באתר שלכם על העסק המקומי שלכם משתמש במילות מפתח, עותק מפתה, תמונות משכנעות וביקורות ודירוגים. מידע זה נראה על ידי אנשים בזמן שהם מבצעים חיפושים מקומיים ומשמש במהלך תהליך קבלת ההחלטות.
 • שפר במכירות: 78% מחיפושים מבוססי מיקום מייצרים רכישה לא מקוונת. מי שמחפש עסקים מקומיים בעצם רוצים לבזבז את כספם בחנויות הפיזיות האלה. אם אתה עושה את זה נכון, זה אומר יותר כסף בכיס שלך, גם וגם במצב לא מקוון.

להלן שמונה דרכים ניתנות לפעולה למיטוב אתר הוורדפרס שלך לקידום אתרים מקומי.

1. יש ללקוחות להשאיר ביקורות לגיטימיות

84% מהאנשים סומכים על ביקורות מקוונות לא פחות מחבריהם ובני משפחתם. זו הסיבה שביקורת על העסק שלך על פני מספר ערוצים חשובה כל כך. לא רק שהסקירות הללו עוזרות לאנשים להחליט אם לעשות איתך עסקים, הם עוזרים לגוגל לדרג אותך בתוצאות המתאימות לקהל הנכון.

אחת הדרכים הקלות ביותר לבקש מאנשים ביקורות היא לשלוח קמפיין דוא”ל אוטומטי לאלו שרוכשים את המוצרים והשירותים שלך באופן מקוון. אם יש לכם לקוחות פרטיים שנרשמים לתכנית תגמולים, תוכלו לכלול קמפיין אימייל שמבקש מהם לבדוק גם את הרכישה שלהם. ה תוסף WooCommerce & Rewards היא דרך נהדרת לתמרץ לקוחות להשאיר ביקורות על הנחות מבוססות נקודות.

מקום נהדר נוסף לעודד ביקורות הוא בגוגל עצמה.

ביקורות גוגל

בנוסף, ביקורות של Yelp יופיעו תמיד בעמוד הראשון של גוגל, ולכן עבודה על בניית ביקורות אלו היא אסטרטגיה נהדרת. חשוב ליצור קשר עם כל הסוקרים ולעבוד למסגרת העסק שלך באור חיובי, גם כאשר מתעוררות בעיות.

2. פרסם תוכן מקומי באתר האינטרנט שלך

אם המטרה שלך היא להבטיח מכירות לא מקוונות ולא מקוונות, חשוב מאוד לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר שלך כך שיכלול גם מידע מקומי.

SEO מקומי לדף הבית

דוגמה מקומית לקידום אתרים: לחשוף

לדוגמה, דף הבית של האתר שלך אמור לציין בדיוק מי אתה, היכן אתה נמצא ומה אתה עושה. גוגל מתכוונת לסרוק את האתר שלך לאינדקס עבור תוצאות החיפוש שהוא מרגיש שהכי רלוונטי.

3. אוכלוס את האתר שלך בתנאים מקומיים

עליך גם לעדכן את תגי הכותרת של האתר, תגיות הכותרת ותיאורי המטא שלך. Google משתמשת באלמנטים אלה בכדי להבין את תוכן האתר שלך. כל עוד תוכן מקומי (למשל מילות מפתח ומיקומים) כלול שם, תדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש המקומיות.

מטא SEO של יוסט

בעת השימוש ב- WordPress, אחת הדרכים הטובות ביותר לייעל את המידע הזה היא להשתמש ב- יוסט SEO חיבור. תוסף זה מספק שדות להוספת מילות מפתח, כותרות SEO, שבלולים ותיאורי מטא שיופיעו בתוצאות חיפוש.

4. תבע את דף העסק שלך ב- Google

אם אתה רוצה להופיע במארז ה- Google הנחשק ולחזק את ה- SERP שלך, תצטרך לתבוע את רישום עסקי בגוגל.

רישום עסקי בגוגל

אינך בטוח מה חבילת ה- 3 של גוגל? אלה שלושת המיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש המקומיות הכוללים קטעי מידע קצרים על כל עסק, ועוזרים להנחות לקוחות ישירות לדלתות הכניסה שלהם..

חבילת 3 של גוגל

להלן כמה שיטות מומלצות שכדאי להקפיד עליהם כשאתה טוען לדף Google לעסק שלי:

 • אם יש לך מספר מיקומים, תבע את כולם בנפרד ואז נהל אותם מכניסה אחת
 • השתמש במילות מפתח ראשוניות ו- LSI מכיוון שהם סופרים כמעט 20% מהסיכויים שלך של להציב את החבילה המקומית
 • מצא את הקטגוריה המתאימה ביותר לעסק שלך, גם אם אינך מצליח למצוא התאמה מדויקת
 • עדכן באופן קבוע את כל השינויים בעסק שלך כך שתדרג את התוצאות הנכונות וללקוחות תמיד יש את המידע הנכון (למשל מיקום, מספרי טלפון, דוא”ל וכו ‘.)
 • כלול תמונות כדי להוסיף ערעור חזותי
 • אל תשכח לעודד לקוחות להשאיר ביקורות של גוגל כפי שהם יופיעו גם כאן

תביעת הדף בחינם של ‘Google לעסק שלי’ היא אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את מאמצי ה- SEO המקומית שלך.

5. נצל את היתרי של תוספי SEO מקומיים

ישנם קומץ של תוספי SEO מעולים באמת שיהפכו את שיפור מאמצי ה- SEO המקומיים שלך.

1. סכמת נתונים מובנית של WP SEO

סכמת נתונים מובנית של WP SEO

המפתחים שעומדים מאחורי התוסף הזה מבינים עד כמה קשה להטמיע נתונים וסכימה מובנים באתר (אפילו למומחי קידום אתרים מקצועיים). לכן הם יצרו את התוסף הזה כדי לעזור לבעלי אתרים להוסיף בקלות סכמות לארגונים, ביקורות, מסעדות, שירותים ועסקים מקומיים.

חיפוש אופייני יציג תוצאות עם כותרת עמוד, כתובת אתר ותיאור מטא. כזו שמשתמשת בסימון סכימות, עם זאת, יהיו תמונות, ביקורות, תאריכים ושעות, שעות פעולה ועוד, תלוי בסוג התוצאה.

קטע טקסט עשיר של גוגל

כשאתה גולש בתוצאות החיפוש של גוגל, תבחין כי טונות של עסקים מקומיים אינם מיישמים סימון סכימות באתרי האינטרנט שלהם, למרות שזה קל כשאתה משתמש בתוסף כמו זה. אז התבלט מהקהל והציע ללקוחות פוטנציאליים באופן מיידי יותר.

2. WP מפות גוגל

תוספי המיפוי הטובים ביותר: מפות Google WP

דרך נהדרת נוספת להבחין בתוצאות חיפוש ולשפר את מאמצי ה- SEO המקומיות שלך היא להוסיף מפה של Google לאתר שלך שמנועי חיפוש יכולים לזחול.

פעולה זו גם מאפשרת למי שמבצע חיפושים מקומיים בדרכים דרך קלה למצוא את העסק שלך מייד. זוהי דרך קלה לקדם את העסק שלך ולהמיר יותר לקוחות.

6. בצע אופטימיזציה לתוכן האתר שלך

אם יש לך מיקומים עסקיים מרובים, ומתייחס לכולם באותו דף אינטרנט, אינך יכול לצפות להופיע בתוצאות חיפוש מקומיות. גוגל לא תדע באילו תוצאות למקם אותך אם תרשום מיקומים שונים.

כדי לפתור בעיה זו, צור דפי אינטרנט נפרדים עבור כל תוכן האתר שלך והתאם כל אחד למיקומם ולמילות המפתח הספציפיות שלהם.

האם זה ייקח יותר זמן ומאמץ? 

כן.

האם זה יהיה שווה את זה? 

כשאתה רואה שהמכירות מתחילות לעלות בכל אחד ממיקומי החנות שלך, תודיע לנו על כך!

Sitemap של Yoast XML

אם אתה מחפש דרך יעילה נוספת להבטיח שתוכן האתר שלך יהיה באינדקס בתוצאות החיפוש המקומיות הנכונות, צור מפת אתר XML של תוכן האתר שלך. אתה יכול לעשות זאת באמצעות כל מספר של תוספי SEO ידידותיים למתחילים, כגון יוסט SEO (אותם הזכרנו קודם).

בלחיצה אחת אתה יכול ליצור מפת אתר XML שגוגל ומנועי חיפוש אחרים יכולים להשתמש בהם כדי לנתח את נתוני האתר שלך ולדרג אותך כראוי.

7. אופטימיזציה לנייד

מאז גוגל הודיעה על מאמצי האינדקס הראשון שלה במובייל, אופטימיזציה של האתר שלך לנייד הפכה מכרעת מתמיד. גוגל אחראית לדירוגך בתוצאות החיפוש של גוגל. אם הוא לא אוהב את אופן הפעולה של האתר הנייד שלך עבור משתמשים, אתה יכול לצפות ש- SERPs שלך יסבלו.

בנוסף, כשמדובר ב- SEO מקומי, דע זאת:

 • סביר להניח כי 2 מכל 3 משתמשים ניידים ירכשו מאתרים המותאמים אישית לפי מיקום המשתמש
 • ועד שנת 2021 מעריכים כי מכשירים ניידים ישפיעו על יותר מ 1.4 טריליון דולר במכירות המקומיות
 • השימוש במונחים ‘קרוב אלי’ ו’קרוב ‘נמצא גדל ב 900% בשנתיים האחרונות

ואלה רק חלק מסטטיסטיקות החיפוש הניידות המשכנעות המניעות מכירות עסקיות מקומיות.

ככל שתקל על אנשים לצפות באתר האינטרנט שלך ולגשת למידע עסקי מקומי, כך ייטב. אם אינך בטוח לדעת מה אנשים יכולים לראות כאשר הם לוחצים על האתר שלך עם המכשירים הניידים שלהם, השתמש בתצוגה המקדימה המובנית המגיבה בהתאמה אישית החיה. פשוט ללכת ל מראה> התאמה אישית, והשתמש בסמלי שולחן העבודה, השולחן והטלפון בתחתית תפריט ההתאמה האישית כדי להציג תצוגה מקדימה של האתר שלך.

תצוגה מקדימה מגיבה

בעזרתו תוכלו לראות כיצד האתר שלכם מופיע בסוגים שונים של מכשירים ואפילו לנווט באתר שלכם בזמן אמת כדי לוודא שגם הכל עובד כמו שצריך..

8. הפוך את האתר שלך לבעור במהירות

הדבר האחרון בו ניגע, מכיוון שזו אסטרטגיית SEO מסורתית החלה גם על קידום אתרים מקומי, היא מהירות האתר וביצועיו. אם אתה עוקב אחר כל הטיפים והטריקים האמורים לעיל, אך לעולם לא מבצע אופטימיזציה לאתר שלך כדי להיטען במהירות, לעולם לא תופיע בתוצאות החיפוש המקומיות..

אחרי הכל, צרכנים רבים מצפים שהאתר שלך יטען תוך פחות משתי שניות, ו 53% אנשים ינטשו את האתר שלך אם יידרש לטעון יותר משלוש שניות.

זה לא הרבה זמן לשכנע אנשים להסתובב, לגלות על חנות הלבנים והמרגמות שלך ולצאת לדרך.

גוגל מעדיפה אתרי טעינה מהירה המספקים חווית משתמש יוצאת דופן לכל מבקרי האתר. אז מצא את מהירות הבדיקה של אתר האינטרנט שלך באמצעות כלי לבחינת מהירות בחינם כמו פינגדום.

דוגמה לתוצאות של מהירות Pingdom

דוגמה לתוצאות של מהירות Pingdom

אתה יכול לבחור מבין מגוון מיקומי הבדיקה כדי למדוד את המהירות והביצועים הכלליים של האתר שלך. לאחר ניתוח האתר שלך, תקבל את הדברים הבאים:

 • ציון ביצועים כולל
 • גודל עמוד
 • זמן טעינה
 • מספר הבקשות

תגלו גם דרכים נהדרות לשפר את מהירות האתר ואת ביצועיו. חלק מההצעות הללו עשויות לכלול שימוש בתוסף מטמון, דחיסת תמונות, צמצום בקשות HTTP, הימנעות מהפניות מחדש של כתובות אתרים, הפחתת חיפושים ב- DNS ועוד ועוד.

ברגע שאתה יודע כמה מהיר האתר שלך עכשיו, אתה יכול לבצע שינויים קטנים ולבדוק מחדש עד שלא תוכל להשתפר. זה כשאתה תדע שהאתר שלך ידורג בחיפושים מקומיים מכיוון שהוא קהל לקהל מקומי, מיישם אסטרטגיות מקומיות לקידום אתרים ונטען במהירות למבקרים באתר..

מחשבות אחרונות

בעידן הדיגיטלי הזה, בעלי עסקים פיזיים מתמודדים ישירות עם התנופה של עסקים מקוונים בהחלט המתחרים על אותו קהל יעד. חשוב שתספק אנשים שרוצים לבקר בחנות לבנים וטיט כדי לעשות עסקים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להגביר את ה- SEO המקומי שלך.

אם אתה לוקח זמן להעריך את אתר וורדפרס שלך וליישם אפילו רק כמה מהאסטרטגיות המקומיות לעיל, אתה תמצא את דירוג העסק שלך בתוצאות חיפוש מקומיות רלוונטיות תוך זמן קצר. זכרו: כדי להצליח, עליכם לדאוג בעצמכם. אף אחד לא מתכוון לעשות את זה בשבילך. אז צאו החוצה והתחילו לבצע אופטימיזציה של האתר שלכם לקידום אתרים מקומי, כך שאלו שנמצאים בקרבת מקום יוכלו ליהנות מכל מה שיש לכם להציע.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map