דרכים מוכחות לשפר את שיעור ההמרה שלך באמצעות הוכחה חברתית

דרכים מוכחות לשפר את שיעור ההמרה שלך באמצעות הוכחה חברתית

שיווק ופסיכולוגיה עשויים להיראות שני קווי לימוד רחוקים מאוד. אך בשילוב הם יכולים לחולל ניסים. משווקים ממנפים את כוחה של הפסיכולוגיה להגדיל את המכירות ולהגדיל את עסקיהם במשך שנים. הצורה הנפוצה ביותר בה היא קיימת היא באמצעות מיקום מוצר, צבעו, אריזתו וכן הלאה.


לרוב הצרכנים אינם מצליחים לזהות כראוי את צרכיהם. מה שמפריע לכל שלבי הקנייה ברציפות, כמו הערכת חלופות זמינות ובחירת הטוב ביותר. זה תפקידו של משווק להציב כראוי מוצר מול צרכנים פוטנציאליים לפני שהם מרגישים צורך לקנות אותו. וכדי לעשות זאת, פסיכולוגיה היא כלי רב עוצמה. על ידי בניית הוכחה חברתית באתר האינטרנט שלך תהיה לך הזדמנות לשחק עם הפסיכולוגיה של הלקוח שלך ולהשפיע עליהם לקבל החלטה לצמוח את העסק שלך.

מהי הוכחה חברתית?

מיקום ותמחור מוצרים עשויים להיות הרובד הראשון של שיווק, אך ברמה העמוקה יותר משווקים משתמשים ב- FUD ו- FOMO.

ה FUD הרעיון, העומד בפני פחד, אי וודאות וספק, הוא כה חזק עד שהוא יכול לגרום לצרכנים הפוטנציאליים שלך לעצור, לחשוב ולשנות את התנהגותם. FUD ו- FOMO הם שני מושגים דומים וניתן להשתמש בהם להחלפה. FOMO מייצג את הפחד להחמיץ, מהדהד את מושג הליבה שמאחורי מודל ה- FUD.

אז איך גורמים לצרכנים שלכם להפסיק את מה שהם עושים, לקחת שנייה לחשוב ולשנות את התנהגות הקנייה שלהם? אחד הכלים היעילים ביותר המשמשים למינוף מודל FOMO ו- FUD הוא הוכחה חברתית.

הוכחה חברתית הוא תוכן שנוצר על ידי משתמשים המצטבר באופן טבעי לאורך זמן בפלטפורמות מדיה חברתית שונות. הצורות הנפוצות ביותר של הוכחה חברתית הן תגובות מקוונות, ביקורות, דירוגים ומזכירים. אבל הוכחה חברתית יכולה להתקיים גם בצורה של ספירת הורדות ורישום דוא”ל חדש.

מדוע הוכחה חברתית אפקטיבית?

כן כמובן שזה עובד. פחד הוא הרגש הראשון והפרימיטיבי ביותר אצל בני האדם, וגם הוא החזק ביותר. אבל מטרת ההוכחה החברתית היא לא להחדיר את הפחד לצרכנים שלך. רוב הפעמים הפחד כבר יהיה שם במוחם של הצרכנים שלך. צרכנים חוששים לקנות את המוצר הרע, הם חוששים להחמיץ מוצרים טובים, הם חוששים מבזבוז כסף, הם חוששים שלא יקבלו את כל הפיצ’רים, הם חוששים שלא יקבלו מספיק תמיכה שלאחר הרכישה. הרשימה יכולה להימשך.

כמשווק אתה צריך לפתור את הפחדים והספקות האלה. אבל מדוע תשתמש בהוכחה חברתית? ובכן אנו נותנים לך שתי סיבות, אך ראשית, נשפוך אור על שתי נתונים סטטיסטיים. על פי הדיווח, 60% מאלפי המילניאלים מבצעים רכישות תגובתיות בגלל FOMO. יתר על כן, השיעור האפקטיבי עבור שיווק FOMO הוא 87%. עכשיו בואו נדבר תיאוריה.

לדברי רוברט סיאלדיני שכתב בספרו השפעה: פסיכולוגיה של שכנוע, “אנו רואים בהתנהגות נכונה יותר במצב נתון במידה שאנו רואים אחרים מבצעים אותה”. אז הסיבה הראשונה אומרת שאם אתה רואה את אחד החברים שלך מבצע משימה מסוימת, תעודד אותך יותר לבצע אותה בעצמך. באופן דומה, אם אתה רואה את חבריך בוחרים מוצר על פני אלטרנטיבות אחרות, סביר יותר שתרכוש את אותו מוצר.

והסיבה השנייה אומרת, אל מול חוסר הוודאות אנו מחפשים מידע מאחרים. ולא רק זה, אנו מניחים שיש להם מידע בלעדי יותר שאין לנו גישה אליו ועל ידי כך כל החלטה שהם יקבלו תהיה שווה לבצע.

סוגי הוכחות חברתיות לשיפור המרה

על ידי מינוף הוכחה חברתית, אתה מסוגל לרקטף את המכירות שלך ולקחת את האתר שלך לרמה חדשה. ללא שום כוונה נוספת, נסתכל על כמה מהדרכים היעילות ביותר שאתה יכול להוסיף הוכחה חברתית לאתר שלך ולהגביר את ההמרות.

1. פעילות לקוחות בזמן אמת

פעילות לקוחות היא דרך נהדרת לאפשר למבקרים באתר לדעת מה המשתמשים הישנים עושים באתר שלך. זה גם משפר בצורה מאסיבית את חווית המשתמש בניווט באתר שלך. על ידי הצגת הפעילות בזמן אמת של קהל האתר שלך, אתה יכול בעצם לבנות הוכחה חברתית לאתר שלך ולעודד אחרים לעשות את אותו הדבר בתהליך.

פעילות לקוחות בזמן אמת

הודעה X הוא אחד הכלים היעילים ביותר המאפשרים לך להציג פעילות אוטומטית של לקוחות בזמן אמת ולבנות הוכחה חברתית מיידית באתר שלך. התוסף בחינם לוורדפרס מאפשר לך לבנות אמינות מיידית לעסק שלך ולהגדיל את שיעור ההמרה שלך מייד.

מחפש דרך להוסיף התראות מכירות אחרונות ללא שירות של צד שלישי? ה תוסף התראה של WooCommerce היא דרך נהדרת להוסיף עדכון מכירות חי לאתר וורדפרס שלך.

2. השתמש בהוכחה חברתית בדחיפות

זכרו עד כמה חשש הפחד עבור המשווקים. הפחד להחמיץ מוצרים באיכות טובה במחיר נמוך יותר הוא זה שמאיר את רוב הצרכנים ערים בלילה. אבל כמשווק, התפקיד שלך הוא לא להפחיד אנשים. התפקיד שלך הוא למנף את הפחד שלהם ולהניע אותם לנקוט פעולה מסוימת בדחיפות. פעולות אלה יכולות להיות אחת מהפעולות הבאות:

  • קנו את המוצר שלכם
  • הירשם לניוזלטרים שלך
  • השאר תגובה
  • תרומות משכון

אבל איך יוצרים תחושת דחיפות? כלי נהדר יהיה אנימציית המראה המוקפץ. אתה מגדיר את התוכן שלך בתיבה קופצת, והתיבה הקופצת מופיעה רק כאשר מתבצעת פעולה מסוימת. המראה הבלתי צפוי והפתאומי הזה של התיבה המוקפצת לא יצליח לתפוס את תשומת ליבם של המשתמשים שלכם.

הודעה X תיבות קופצות

NotificationX מאפשר לך ליצור תיבות קופצות שיכולות להכיל כל סוג של הודעות הוכחה חברתית. זה מגיע עם מספר תבניות מובנות, שתוכל לפרוס באופן מיידי ברגע שמילאת אותו בתוכן שלך.

מתזמן WooCommerce וורדפרס

לחלופין, תוכלו להשתמש בתוסף כמו ה- Scheduler for WooCommerce כדי להוסיף מבצעים מוגבלים בזמן או בעונה. השתמש בטיימר הספירה לאחור המובנית כדי להראות ללקוחות כמה זמן נותר לשטוף עסקה. ואתה יכול לתזמן אוטומטית את זמני ההתחלה והסיום וכן הודעה בדוא”ל לגבי פריטי המלאי.

3. חשיפה או פופולריות של מדיה חברתית

חשיפה למדיה חברתית היא תהליך דו כיווני. משווקים ראשונים אוצרים הוכחה חברתית מפלטפורמות שונות של מדיה חברתית ושנית הם ממנפים אותם כדי לוודא שיש להם נוכחות מקוונת חזקה..

חשיפה או פופולריות של מדיה חברתית

זה יכול לקרות על ידי עידוד אנשים נוספים להשאיר ביקורות ודירוגים לעסק שלך. לאחר שתקבע הוכחה חברתית עם נוכחות מקוונת חזקה יותר אנשים ירגישו מעודדים להישאר מחוברים לחשבונות המדיה החברתית שלך לקבלת הודעות עתידיות כגון הצעות הנחה ושדרוגי תכונות. ותוכל בקלות להשתמש בתוסף וורדפרס של מדיה חברתית כדי להוסיף את הקישורים שלך, ספירות חברתיות, פוסטים אחרונים ועוד לאתר שלך.

4. המלצות על לקוחות

בגישה שיווקית חכמה, בעל עסק יודע שלקוחות מרוצים יכולים לנהוג במכירותיהם יותר מאשר במגרש המכירות המשכנע או הנציג. מה שהמלצות של לקוחות עושים זה שזה נותן לאתר שלך אמינות נדרשת.

הוכחות חברתיות

סקירה של נושא הוורדפרס הכולל

על ידי הצגת המשוב החיובי שהשאירו לקוחותיך, אתה יכול לבנות הוכחה חברתית מיידית לאתר שלך ולעודד אחרים לנסות את שירותך. אם אתה משתמש ב- Elementor Build Builder באתר האינטרנט שלך, אתה יכול לנסות להוסיף ל- Elementor תוספות כדי להציג המלצות אטרקטיביות באתר שלך בקלות. אחרת, יש המון תוספי המלצה וורדפרס טובים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף קטע המלצות לאתרכם.

5. משפיעים בתעשייה או המלצות מומחים

בתופעות השיווק של ימינו, שיווק משפיעים הפך להיות עניין גדול לצמיחת העסק שלך. העניין באסטרטגיה שיווקית זו הוא לפנות לקבוצה חדשה לחלוטין של קהל. מכיוון שלמשפיעי הסלבריטאים יש קבוצות משלהם של עוקבים גדולים, זה נותן לך הזדמנות מעניינת לנצל אותה. כאשר הם ממליצים או מציינים את המוצר שלך דרך הערוצים שלהם, זה יביא להשפעה על הרבה מהעוקבים האמינים שלהם לנסות ולבדוק אותך גם כן. כך תוכלו להשתמש בטכניקה זו של הוכחה חברתית להביא את העסק שלכם לגובה חדש.

נניח למשל: בוב WP הוא אנשים משפיעים על וורדפרס. עם המלצות המומחים שלו באמצעות ביקורות על פודקאסט או יוטיוב, יותר אנשים מוכנים לבדוק מה המוצר שלך מציע ולנסות אותם גם בעצמם. זו הסיבה שיווק משפיע יכול להיות חיוני לחלוטין להכרת המותג שלך ולהגעה לקהל רחב יותר.

6. שילובים עם פלטפורמות אחרות

שותפות עסקית יכולה להיות חיונית מאוד לצמיחת החברה שלך. זוהי אסטרטגיה שיווקית פופולרית מאוד להגיע למערכת בסיסית חדשה ולקבל גישה למוצרים חדשים. והכי חשוב, ככל שהאינטגרציות עם הפלטפורמות הפופולריות יעודדו אנשים לשים אמון במוצרים שלך.

שילובי גלגל אופטי wp

גלגל אופטי WP שילובים

רק תחשוב על זה בדרך זו, כשאתה קונה מחנות למסחר אלקטרוני אתה נוטה לבדוק תחילה את האותנטיות, נכון? אחרי שראינו שילובים של פלטפורמות אחרות, אנו מרגישים הרבה יותר נוח לסמוך על החברה. בעזרת טכניקה זו של הוכחה חברתית, אתה יכול להפוך את העסק שלך לאמינות למבקרים החדשים ולשפר באופן המוני את ההמרה שלך.

7. ספירת מניות חברתיות

בימינו פלטפורמת המדיה החברתית משפיעה רבות על המבקרים החל מקריאת כל בלוג ועד קבלת החלטת רכישה. הצגת ספירות שיתוף חברתיות באתר האינטרנט שלך מוסיפה הוכחה חברתית מיידית לתוכן שלך. זה מעודד את הקהל שלך לשים אמון בחברה שלך ולנסות את מה שאתה מציע.

לאורך השנים, שיתוף חברתי היה דרך מוכחת להגביר את המרת האתר. מבחינת שיווק תוכן, הצגת המספר הכולל של ספירת שיתופים בבלוג שלך משפיעה על מבקרים אחרים לבדוק זאת בעצמם. ככל שאנשים משתפים את התוכן שלך או צופים בו, סביר להניח שתזכה למעורבות רבה יותר.

8. דירוגים וביקורות

בעיקרון, דירוגים וביקורות מקוונים מחזיקים במוניטין המלא של הפלטפורמה העסקית שלך לעולם החיצון. זו הזדמנות להשאיר רושם ראשוני טוב בקרב מבקרי האתר שלך. אנשים חדשים יותר ירגישו מעוניינים לקנות את המוצרים שלך, אם הלקוחות שלך ישאירו משוב חיובי לניסיון השירות שלך.

דירוגים וחוות דעת הוכחה חברתית

על פי המחקר שנערך על ידי יועץ להזנה 90% מהאנשים לא רוכשים מוצר כלשהו מאמזון תחת 3 דירוגים. לא רק זאת, 50% מהחלטות הקנייה מתקבלות לאחר ביקור באתר כלשהו כאשר הם בוחנים ביקורות חיוביות עם דירוגים טובים. לכן זו חשיבות מכרעת למנף הוכחה חברתית לפלטפורמה העסקית שלך על ידי הצגת דירוג לקוחות.

ל- WooCommerce מובנים דירוגים יחד עם האפשרות לאפשר ביקורות בלבד של לקוחות בפועל. זה מבטיח שהסקירות שלך אמיתיות ואמינות.

9. אזכרות מדיה חברתית

אזכור של מדיה חברתית פירושו כשאנשים מתייגים אותך בפוסטים או בתגובות שלהם כדי לחפש את תשומת ליבך. בימים אלה, זו הדרך הפופולרית ביותר לצלצל את שם המותג שלך ברחבי העולם. לכן, בכל פעם שאנשים ממליצים על החברה שלך דרך חשבונם, זה יכול להועיל לך מאוד. זה יעבוד כהוכחה חברתית ואנשים אחרים ירגישו מושפעים לנסות זאת בתהליך.

אזכורים למדיה חברתית

כך אזכורים של מדיה חברתית יכולים להשפיע מאוד על הצמיחה העסקית שלך. בעזרת ה- FOMO Plugin Marketing NotificationX, תוכלו להציג בקלות את אזכורי המדיה החברתית שלכם באתר. אתה יכול לחבר את חשבונות המדיה החברתית שלך עם זאפייר ולהתחיל למנף הוכחה חברתית לאתר שלך על ידי הצגת חלונות קופצים בכל פעם שמישהו ממליץ לך.

10. המלצות לקוחות

זוכר את האמרה, ‘הלקוחות תמיד צודקים?’, אין זה ברור כי הם הדברים החשובים ביותר בעסק שלך. ובכן, המילים היקרות של הלקוחות המרוצים שלך עשויות להוביל למקור תנועה נהדר עבור העסק שלך. למרבה הצער, אנשים רבים לא מצליחים להבין את חשיבותו של היבט זה. על פי המחקר שנערך על ידי יומני יחסי הציבור של ראגן, 83% מהרוכשים מושפעים למעשה מההמלצות המגיעות מחבריהם ובני משפחתם.

ניתן להחיל את אותו טריק גם בחנות המופעלת באמצעות וורדפרס שלך. בעזרת NotificationX אתה יכול להציג טיזרים של ביקורות מדהימות של תוספי הוורדפרס שלך ולהגדיל את העסק שלך.

11. פוסטים או מוצרים פופולריים

הצגת פוסטים או מוצרים קשורים היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לגרום למבקרים לבדוק מה עוד אתם מציעים. זוהי טכניקה יעילה למדי לעזור למשתמשים למצוא את הדבר המדויק שהם מחפשים. על ידי מציאת החלופות באותו מקום, הם לא יצטרכו לעבור לאתר אחר. לפיכך, זה יכול להועיל באופן מאסיבי להשאיר את קהל העניין שלך ולהגדיל את מעורבות האתר בתהליך.

פוסטים או מוצרים פופולריים

עבור פלטפורמת מסחר אלקטרוני תוכלו לסווג את המוצרים שלכם למוצרים הנמכרים ביותר או הפופולריים ביותר. קטעים גלויים כמו אלה נדרשים לתפוס את המבקרים שלך מייד מחוברים לבחון גם מוצרים אחרים שלך. בעזרת טכניקה זו של הוכחה חברתית, כך תוכלו לשגר את המרת האתר שלכם בשמיים. לדוגמה, WooCommerce כוללת יישומון “מוצרים לפי דירוג” שכבר היה מובנה. כך שתוכלו לפרסם בקלות את הפריטים המדורגים המובילים ביותר בסרגל הצד, כותרת התחתונה או באזור מוכן לרכיב יישומון אחר. לחלופין, השתמשו בתכונת המכר המשולבת של WooCommerce (תחת הכרטיסייה “מוצרים מקושרים” בעת יצירת מוצר) כדי להמליץ ​​על פריטים משלימים בדף המוצר שלך – כמו החלק “אחרים גם קנו” בתמונה למעלה.

12. השתמש בהוכחה חברתית מאנשים רלוונטיים

בפסיכולוגיה שיווקית, אם אתה מסוגל להציג את מספר המידע הקונה הכולל שלך עם מיקום באתר זה, הדבר ישפיע על המבקרים החדשים שלך כדי לקבל את השירות שלך במקום. על ידי הצגת התראות על התראות מכירה בזמן אמת באתר האינטרנט שלך, יעיל מאוד להוסיף אמינות לעסק שלך ולהגדיל את המרת האתר שלך בהיקף גדול..

13. מנוי דוא”ל או ספירת משתמשים

עלוני דוא”ל הם דרך נהדרת להודיע ​​על שדרוגים עתידיים של תכונות והצעות הנחה. אך לעיתים קרובות משתמשים פוטנציאליים לא נרשמים לניוזלטר חדש מחשש לספאם. אף אחד לא אוהב לקבל מיילים שלא מוסיפים להם ערך.

אז איך תשכנע את האנשים הלא מוכנים האלה להירשם לניוזלטר שלך? התשובה היא פשוטה: הוכחה חברתית. ברגע שהם יראו אחרים נרשמים בשמחה לניוזלטר שלכם, הם ירגישו יותר מוטיבציה להירשם בעצמם.

מנוי דוא

אם אתה תוהה כיצד תוכל להציג התראות הרשמה לדוא”ל באתר שלנו, תוכל להשתמש ב- NotificationX. תוסף זה מאפשר לך להציג את המנויים האחרונים כהתרעות התראות אטרקטיביות באתר שלך ללא קידוד.

ניוזלטר

לחלופין, אתה יכול ליצור קטע הסבר מותאם אישית משלך באמצעות בניית הדפים שלך. לדוגמה, עם WPBakery או Elementor אתה יכול להכניס בקלות קטע הסבר שכולל את ההוכחה החברתית שלך יחד עם טופס הרשמה.

14. פרסם מחדש תוכן שנוצר על ידי משתמשים

משתמשים עשויים לשבח את העסק שלך או שהם עלולים לרגש אותך באכזריות בפלטפורמות המדיה החברתית. אז כן, תוכן שנוצר על ידי משתמשים יכול להיות סיוט. אך כמשווק אתה יכול לאצור משוב חיובי ולהשתמש בהם כהוכחה חברתית באתר האינטרנט שלך. קבצי מדיה שנוצרו על ידי משתמשים, בלוגים פורצי דרך וסרטוני ביקורת הם כולם תוכן שיווקי טוב שיכול לשמש כהוכחה חברתית באתר האינטרנט שלך ושיתוף מחדש במדיה החברתית..

15. מעורבות תגובה בפוסטים בבלוג

בלוגים הם הצורה השנייה הפופולרית ביותר של תוכן מקוון מיד אחרי הסרטונים. למרות הצגת צורות חדשות של תוכן מקוון, הבלוגים לא איבדו את הפופולריות שלהם. עודדו את הקוראים שלכם להישאר מעורבים, ולהשאיר תגובה משל עצמם, על ידי הצגת הערות חדשות.

מעורבות תגובה בפוסטים בבלוג

דרך קלה להשיג זאת היא על ידי הוספת יישומון “הערות אחרונות” לסרגל הצד או לתחתונה. זוהי טכניקה שבלוגים פופולריים רבים משתמשים בהם היטב, כולל WP Tavern.

לחלופין, אתה יכול להציג התראות תגובה באמצעות תוסף כמו הודעה. כאשר התוסף מותקן אתה יכול להציג תגובות אחרונות שנעשו על ידי משתמשים כפופץ של התראות. בעזרת טכניקה זו של הוכחה חברתית, תוכל לעודד את הקהל שלך להצטרף לדיון ולהגדיל את המעורבות באתר שלך.

16. לחץ על כיסוי כדי להשיג אמינות

סיקור עיתונות הוא צורת השיווק העתיקה ביותר. החל משנות המאה העשרים של המאה העשרים השתמשו המשווקים בפרסומות טלוויזיה וכלי מדיה לצורך חשיפה. ומספר האנשים שצופים בטלוויזיה, קוראים מגזינים ועוקבים אחר בלוגים פופולריים הוא מרשים. אבל איך מחזקים את הכיסוי הזה לשוק היעד הפוטנציאלי שלך?

לחץ על סיקור לחץ כדי להשיג אמינות

אתה מציג את זה באתר שלך כמובן. הדרך הפשוטה והקלה ביותר לחזק את המסר השיווקי שלך בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך היא ליצור חלון ראווה של המשאבים שבהם נבדקו או הוצגו המוצרים שלך. כלול את הלוגו, ציטוט מהמאמר וכמובן קישור כדי שהקוראים שלכם יוכלו לבדוק זאת בעצמם. שיטת חיזוק זו יעילה באותה מידה עבור בלוגים מסחריים של טלוויזיה, ביקורות על בלוגים של שותפים עצמאיים ובלוגים השוואה.

17. סמלי לוגו מובילים

כסף מרוויח כסף. זה נכון ליצירת לקוחות חדשים. לצרכנים ותיקים יש את הכוח להמיר בסיס משתמשים חדש. הם יכולים גם לעזור לך להתחבר לפלח שוק חדש לחלוטין. זו הסיבה שחשוב להדגיש את השותפים הרשמיים שלך כך שחברות אחרות ירגישו מעודדות לעשות איתך עסקים.

הוספת מספר סמלי לוגו או תיאורי מקרה ליצירת הוכחה חברתית באתר שלך ולתת לאתר שלך את האמינות לקחת אותו לשלב הבא. אם אתה משתמש בונה דפים אתה יכול לעצב קרוסלת לוגו מרשימה תוך זמן קצר.

לוגו קרוסלה

לוגו קרוסלה פרו היא מערכת ניהול לוגו יפהפיה וחזקה עבור וורדפרס. זה מאפשר לך להציג ולנהל לוגו של חברות שונות בקלות באמצעות לוח הגדרת מחולל קודים מהיר ידידותי למשתמש כקרוסלה, תצוגת רשת, רשימה, סינון ועוד הרבה דרכים. יש לו 100+ תכונות שימושיות ופרמיות שיעזרו לך להציג את הלוגו בסגנונות פשוטים, מהירים וייחודיים.

תוסף זה בהחלט יעזור לכם להציג את הלוגו שלכם בצורה יפה וחכמה מכל תוסף אחר. לוח ההגדרות הנוח של Logo Carousel Pro יעזור לך בהחלט להציג סמלי לוגו בדרך המדהימה יותר! כל מי שיש לו את הכישורים המינימליים של וורדפרס או יכולות טכנולוגיות יכול להתמודד בקלות עם התוסף הזה. כאן תקבלו הכל אודות Logo Carousel Pro שלא ניתן לפספס באתר שלכם. לאחר שתעבור על כל רשימת התיאורים והתכונות, תוכל לנהל את התוסף בקלות ולהציג סמלי לוגו בצורה חכמה. אז בואו נראה מה יש לכם באמת עם לוגו קרוסלה פרו.

18. הצגת המספרים הטובים ביותר שלך

כעסק יתכנו אבני דרך מרובות שאתה מחשיב כעדות לצמיחה שלך. לדוגמה, בכמה ימים אתה פוגש הורדות / קנייה של 100K יכול להיות תוכן שיווקי נהדר. על ידי הצבת זרקור על דמויות המפתח של העסק שלך, זה ישפיע על המבקרים באתר שלך לשים אמון בחברה שלך.

הצג את המספרים הטובים ביותר שלך

לטקטיקה הוכחה חברתית זו יש רקורד מוכח של קבלת המרות רבות יותר. עם זאת, אנו ממליצים שתשווה תחילה את המספר הזה לממוצע הענף. נתוני מספר כאלה יעזרו לך ליצור דימוי חיובי על העסק שלך במוחו של שוק היעד שלך. אם אתה נמצא בבניית דפים של Elementor, תוכל להדגיש את מידע המפתח של החברה שלך בצורה מדהימה.


כדי לסגור זאת, אין ספק שאי אפשר לערער על חשיבות מינוף ההוכחה החברתית באתרך. ההצלחה של כל עסקך תלויה בדרך בה אתה מיישם הוכחה חברתית באתרך. לא משנה כמה המוצרים והשירותים שלך טובים, כמעט ולא תוכלו להשפיע על מישהו לנסות אותם בלעדיו. זו הסיבה שעליכם למצוא את הכלי המתאים להוסיף הוכחה חברתית לאתרכם ולקחת את העסק שלכם לגובה חדש.

ישנם פתרונות וורדפרס רבים בהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף הוכחה חברתית לאתרכם. קח את הזמן לשקול מה האתר שלך צריך, והשתמש בתוספים לקישורים או קופצים חברתיים לפי הצורך. או לתת פתרון מקיף להוכחה חברתית כמו הודעה X לנסות. יש אפילו א חינם גרסה מלאה בתכונות בסיסיות כדי להתחיל לבנות אמינות לאתר וורדפרס שלך.

אז מה אתם חושבים על כלי ההוכחה החברתית שהזכרנו? הודע לנו אם פספסנו נקודה כלשהי בסעיף התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me