פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: הקמת העסק שלך

 1. 1. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: אירוח
 2. 2. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: ערכות נושא, תוספים, מוצרים ושירותים
 3. 3. כרגע קורא: פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: הקמת העסק שלך
 4. 4. פשט את הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס: מיתוג ושיווק

הקמת כל סוג של עסק מקוון דורשת הכנה יסודית ותוכנית למידת הכדאיות. אם אתה עומד לפתוח עסק, עליך להציב יעדים:


 • לטווח קצר (צור מוצרים ושירותים, קבל יותר תנועה, יותר לידים והרשמות באמצעות שיווק ומיתוג)
 • לטווח ארוך (השג מודל עסקי בר-קיימא באמצעות הצגת מומחיות ויצירת קשרים)

היותו זריז להתאמה למגמות חדשות מייצג את אחת המיומנויות העסקיות החשובות ביותר בימינו. תמיד היה חשוב להישאר מול התחרות, אך כיום זה ברור מאי פעם, בעיקר בגלל שינויים מהירים בעולם ה- IT. העולם הווירטואלי עוקף את כס המלוכה מעסקים מוחשיים בעולם האמיתי. וכמעט אין דרך טובה יותר להתחיל את הנוכחות העסקית המקוונת שלך מאשר להשיק עסק משלך וורדפרס משלך.

כותבת בלוג

עסק של וורדפרס יכול להתמודד עם יצירת תוספים חדשים, ערכות נושא, פתרונות עיצוב בהתאמה אישית או מתן תמיכה, אך הוא יכול להתייחס גם להקמת בלוג משלך שישמש בוורדפרס כנושא העיקרי ולעזור לאחרים להפיק ממנו את המירב..

אם אתה רוצה לכתוב בלוג אמין ועשיר במידע, דבק תמיד במה שאתה יודע הכי טוב. עדיף שהבלוג והעסק שלך קשורים ומחוברים לאתר שלך. לפעמים אני רואה בלוג שנמצא בתת-דומיין, וזה בסדר, אבל הוא לא משתמש באותו מיתוג כמו האתר.

כשחושבים בצורה עסקית, הישאר תמיד מקור אמין. מבקרים וקוראים ישימו לב יותר לבלוג של מורה שנכתב על ידי מורה מאשר על ידי מישהו אחר. לכן, עליכם לכתוב כמה שיותר על החוויה שלכם ממקור ראשון. ניתן להוסיף סיפורים של אנשים אחרים כקישורים ואנשים אלו עשויים להתחבר אליך בהמשך. לא משנה איך העולם ישתנה, סיפורים מקוריים, אמיתיים ומעשיים תמיד יהיו משותפים ביותר.

זו הסיבה שתכני בלוג מקוריים ובקיאים חשובים יותר מכל דבר אחר. הרבה יותר קל וטוב יותר לכתוב על החוויות שלך, מאשר לכתוב על נושאים “חמים” שאתה יודע מעט עליהם. תכיר את האנשים שמעוניינים באמת במה שאתה מתלהב וזה שווה קהל ממוקד יותר.

הפיכה למקצויית וורדפרס פירושה שעליך להתמחות במה שאתה מתלהב ולחנך את עצמך ואחרים כל הזמן.

מגע אישי

התאמה אישית של WordPress-Theme

כל בלוגר ובעל עסק מצליח יודע שהלקוחות או הקהל שלהם מעריכים כשהם חושפים את עצמם. בכך אתה מראה לקהל שלך שאתה כנה וכהנה איתם. אנשים ישים לב יותר לדעה שלך ולזכרונותיהם אם אתה מסמן אותה עם חותמת אישית.

בכל סוג של עסק ישנם אנשים שעושים את זה רק מכיוון שאין דבר טוב יותר באופק ואז יש אחרים, שמאוד נהנים מהעבודה שלהם ומנסים תמיד לשפר את כישוריהם.

השימוש בוורדפרס כדי לכתוב על העסק שלך יביא להשפעות טובות בהרבה ותיהנה ממנו כל כך הרבה יותר אם אתה שייך לזה האחרון. ממש כשאתה הולך לחבורה ומרגיש אם ללהקה יש את הכישורים ומרגישים מה הם מבצעים או שהם פשוט עושים את זה בצורה שגרתית, הקהל שלך ירגיש את הוויברציות שלך. להיות אמיתי ושקוף בעבודתך יעניק לך תמיכה ומשוב יותר מאנשים שמבקרים בבלוג שלך או משתמשים בכלי הוורדפרס שלך.

בנוסף להוסיף את האישיות שלך לבלוג שלך, עליך להשוויץ בה באמצעות עיצוב הבלוג שלך. ישנם טונות של כלים מעולים שבהם תוכלו להשתמש כדי להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלכם ולהפוך את אתר הוורדפרס שלכם לבולט. זוהי דרך קלה לבנות את המותג ואת העסק שלך ללא מאמץ רב.

יופי של שיתוף

למרות שבעולם התאגיד אנשים עדיין מנהלים את מירוץ העכברים, עולם האינטרנט כותב לעתים קרובות סיפור אחר. לא רק בגלל הפופולריות של המדיה החברתית, מילת המפתח של האינטרנט כיום היא השיתוף. אלפי אתרים ובלוגים מוסרים מידע וידע. האינטרנט ממש הצית מהפכה עולמית בכל הקשור לתרבות שיתוף המידע.

אנשים מעלים שיעורים בחינם מעצמם ללימוד שפות שונות, מגבירים את כישורי המחשב ועושים דברים רבים אחרים. לכן, כשאתה כותב עבור העסק שלך או על וורדפרס, שתף כמה מהאסטרטגיות המצליחות שלך שעבדו מצוין עבורך ועבור העסק שלך.

בצד השני, אל תהסס לספר לקהל שלך גם על כמה כישלונות או טעויות. זה יעזור להם בעבודתם העתידית וגם תוכלו לזכות באמונם. על ידי חיבור לאנשים שונים ובלוגים שלהם, תוכלו גם ללמוד משהו מהניצחונות וההבוסות שלהם. בנוסף לכל זה, אם היו לך הערכות אחרונות, הכנס קישורים לאותם אירועים או אתרים שבהם עבודתך פורסמה או הוערכה.

כל הרעיון שעומד מאחורי קיומם של שירותים כמו וורדפרס הוא לאגד אנשים ליצור קהילה ענקית שתחלוק את מחשבותיהם וכישוריהם, ובמקביל תמשיכו ללמוד זה מזה..

מהות התקשורת

כבר הזכרנו את החוויה במובן העסקי. רבים מאיתנו ניסו דברים שונים והבינו שעלינו לדאוג למשהו אחר לחלוטין. כאשר אנו מדברים על ההקשר של תקשורת האינטרנט, ניתן לשפר אותה במובנים רבים, אך מהות התקשורת הטובה טמונה בתוך אדם.

יתכן שיהיה לך קשה בהתחלה ליצור תוכן ולקחת חלק בדיונים קונסטרוקטיביים, אך תלמד כל כך הרבה על עצמך ועל עסק WordPress שלך בכך. זה כמו לדבר עם חבר, הופך להיות קל יותר לראות את הדרך הנכונה ברגע שאתה חולק את הדאגות שלך עם אחרים.

נסה כמה שיותר צורות ליצירת תוכן:

 • נכתב (טקסטים, כיצד לבצע, קידום מכירות וביקורתיות, פורומים של WordPress.org)
 • חזותי (אינפוגרפיקה, הדרכות וידיאו, לוחות לוח)

תקשורת נאה פירושה המוכנות להשיב לקוראים או למשתמשים במוצרים ובשירותים שלך. אם הכנת נושא לוורדפרס וקיבלת משוב ממשתמשים, עליכם להיות שם בשבילם כדי לעזור להם לפתור בעיות אפשריות או תמיד להודות להם על השבחים או הביקורת. השתמש במדיה החברתית כדי לקדם את העבודה שלך ואת ההתקדמות בנישה שלך, אך אל תצפה לנס מפייסבוק או מטוויטר. הם ממש כמו אש – משרתים טובים, אבל אדונים רעים. תן להם לעבוד בשבילך ולא להפך. כאן תוכלו למצוא את הכלים להגברת ההתקשרויות באתר וורדפרס שלכם.

לכו הקימו את העסק המקוון שלכם

אשת עסקים עם מחשב נייד במשרד

וורדפרס הוא נהדר לפשט את העסק המקוון שלך. אם אתה רוצה לכתוב על כך שהמוצרים והשירותים שלך מועילים לאנשים, אז אתה בהחלט צריך שיהיה לך בלוג נהדר עם סיפורים ומחקרי מקרה אמיתיים. התכונות העיקריות שיש לעסק וורדפרס שלך הן:

 • אמינות וסמכות באמצעות הצגת המומחיות שלך באמצעות מוצרים, שירותים ובלוג מעולים
 • להיות ידידותי וכנה בתקשורת עם הלקוחות והמבקרים שלך
 • מתן תמיכה בצורה מתוזמנת

יצירת שאלות נפוצות ותיעוד בהתבסס על המשוב של המשתמשים שלך היא דרך נהדרת נוספת להשיג יותר תוכן ולהקל על חייהם (ואת חייך). לכלים שיכולים לעזור לך להקים את עסק WordPress שלך, אתה יכול להתייחס לבלוג WPExplorer ולמצוא את כל מה שאתה יכול להזדקק.

הישאר פתוח לרעיונות חדשים ותראה כי על ידי האזנה ללקוחות שלך, אתה תהפוך את העסק שלך למקום טוב יותר עבור כולם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me