רשימת ההשקה מראש של אתר וורדפרס

רשימת ההשקה מראש של אתר וורדפרס

הקמה והפעלה של אתר זה עניין חשוב לכל עסק. הרבה זמן ומאמץ נדרשים להבטיח שאתר האינטרנט שלנו מתוכנן בדיוק וממלא את הצרכים העסקיים שלנו.


אף על פי כן, ישנם מספר פיקוח שיכולים לשחק ספוילר ביום ההשקה. אתה יכול למזער את הסיכוי שזה יקרה על ידי סימון התיבות ברשימת בדיקה שימושית זו לאתרי WordPress חדשים.

בואו נתחיל!

1. בדוק אם תוכנית האירוח שלך תומכת בוורדפרס

זה אולי נראה מובן מאליו, אך מכיוון שזוהי רשימת בדיקות, אני אכלול אותה בכל מקרה. ודא שמארח השרת תומך ב- WordPress. במידת האפשר, עבור עם מארח שמציע גרסה חדשה יותר של PHP ו- WordPress מתקין אוטומטי.

או אפילו יותר טוב, בחר תוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס. אנו משתמשים באופן אישי (וממליץ בחום) על מנוע ה- WP שתמיד היה מהיר, מציע טונות של שטח שרת לכל אתרי האינטרנט שלנו ויש להם צוות תמיכה נפלא..

2. בצע אופטימיזציה של Permalinks עבור SEO

החל מגרסה 4.2, כברירת מחדל, וורדפרס מייצרת מבני permalink המכילים את שם הפוסט וידידותיים לקידום אתרים. בהתקנת וורדפרס שלי, פרמלינק ברירת המחדל הוא שילוב של היום ושם. זה עשוי להתאים לחלק מהאתרים כמו עיתונים ומגזינים, בעוד שזה אולי לא מתאים לאחרים.

רשימת אתרים עבור אתרי וורדפרס חדשים - Permalinks

ממש בהתחלה, על כל אתר לבחור את מבנה הפרמלינק האידיאלי למטרות קידום אתרים. ה שם הודעה האפשרות תעבוד מצוין עבור מרבית האתרים. בהיותו קצר ויפה, הוא גם ידידותי לקידום אתרים. אתרים גדולים יותר הזקוקים לקטגוריות ותגים כדי לשקף אותם בכתובות האתר, עשויים לרצות לבחור ב- מבנה מותאם אישית אפשרות.

שינוי permalinks מתישהו בעתיד אינו מהלך SEO חכם. עם הזמן, סביר להניח שתבנה קישורים אחורה ותעמוד לאבד את הקישורים האלה אם תבצע שינויים בפרמלינקס לאחר זמן מה. אחרת, ייתכן שתצטרך להוסיף 301 הפניות מחדש.

שמור לעצמך עבודה על ידי יצירת פרמלינקס יפה ממש בהתחלה. ראש אל הגדרות> Permalinks שם סביר להניח שתראה את כפתור הרדיו הרגיל מסומן כברירת מחדל. במקום זאת, בחר באפשרות שאתה צריך ו שמור את השינויים.

כשמדובר בזה, דאג לדעת אם כתובת האתר שלך חייבת לכלול www או לא. לאחר כתובות URL עם www וחלקן ללא יכול לבלבל מנועי חיפוש.

3. החלט אם כתובת הדואר האלקטרוני שלך תויג לאתר

לעתים קרובות מדי אנו מתייגים את חשבונות הדואר האלקטרוני שלנו באתרי האינטרנט שלנו, ושניהם מקבלים שירות של אותו ספק אירוח. כעת, אם תנהל את העסק שלך בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני, אתה יכול לראות את האסון שמחכה לקרות. אתה לא תוכל לגשת לדוא”ל שלך אם האתר שלך חווה השבתה.

אתה יכול להימנע בקלות ממצב זה על ידי קבלת ספקי אירוח שונים לאתר שלך ולדוא”ל שלך. זה גם יחסוך לך את הטרחה של שינוי הדוא”ל שלך בכל פעם שאתה מחליף מארחים. או הרשמה ל חשבון G Suite כדי ליצור ולנהל חשבונות דוא”ל מותאמים אישית לעסק שלך עם Google.

לכן, אם דוא”ל הוא קריטי לעסק שלך ואתה רוצה לשחק בטוח, סביר להניח שאתה רוצה להפריד את מזהה הדואר שלך מהאירוח שלך באינטרנט.

4. בדוק שהודעות דוא”ל מוצגות כהלכה

ודא שכתובות הדואר האלקטרוני מוצגות כראוי. אתה יכול לתקן כל שגיאה ב- הגדרות> כללי. בדוק את כל מזהי הניהול כולל הגדרות התוסף.

בטח, אתה תמיד יכול לתקן דוא”ל במועד מאוחר יותר. עם זאת, ייתכן שתפסיד את תנועת הדואר האלקטרוני שעלולה לפגוע בתיבת הדואר הנכנס שלך כתוצאה מכל באז לא מקוון שאתה יוצר בנוגע להשקת האתר. הפעלה מהירה בין כל כתובות הדוא”ל יכולה למנוע תקלה זו.

5. מחק את תוכן הדמה

כל התקנה של וורדפרס מגיעה עם כמה תוכן דמה כמו שלום עולם או זה הפוסט הראשון שלך, ו עמוד לדוגמא לאתחל. ככל הנראה חוץ מזה, אנו מייבאים גם תוכן דמה תוך כדי בניית אתר האינטרנט שלנו לבדיקת גופנים, צבעים, מרווח ועוד.

תוכן דמה

עכשיו, דמיין שתלחץ על כפתור ההפעלה ביום D ואחד סתם אתר וורדפרס נוסף מהבהב בולט על המסך.

כדי להימנע מכך, יש להקפיד למחוק את כל תוכן הדמה לפני שתעבור לחיות עם האתר. זכור, למנועי חיפוש לוקח זמן לעדכן, כך שלתיקון שתבצע באתר שלך לא עשויה להיות השפעה מיידית על תוצאות החיפוש.

6. צור מפת אתר XML

Sitemap של XML הוא קובץ מסמך המפרט את כל כתובות האתר של האתר שלך. זוהי מפת ניווט קלה שאתה מגיש למנועי חיפוש כדי לעזור להם לעבור בצורה אינטליגנטית באתר האינטרנט שלך ולמצוא תוכן מתאים. אמנם זה לא משפיע ישירות על דירוג SEO של האתר, אך זה עוזר למנועי חיפוש למצוא את הדפים שלך ולאינדקס ביתר קלות.

הגדרות Yoast XM

מפת האתר של XML חשובה במיוחד עבור אתרים חדשים מכיוון שבאתרים אלה אין קישורים אחוריים שיכולים לכוון את התנועה אליהם בהתחלה. אז וודא שאתה יוצר Sitemap של XML ותגיש אותו ל- Google. זה לא קשה מדי אם התקנת התוסף של יוסט. אפשר את ההגדרות המתקדמות בתוסף כדי ליצור מפת אתר לאתר שלך.

7. שפר את מהירות הטעינה של האתר שלך

אתרים איטיים הם כיבוי גדול עבור משתמשי האינטרנט, ואתה בטח מודע לכך שיש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את האתר שלך. אחד הדברים החשובים ביותר הוא הוספת תוסף מטמון כמו מטמון סופר WP  או WP Rocket.

רקטת WP

אמצעים אחרים לשיפור המהירות הם בחירת שירות אירוח טוב, התקנת CDNs, מאפשרת טעינה עצלה ואופטימיזציה של תמונות.

8. הגדרת גיבויים לאתר

אם אתה בונה את האתר על מארח מקומי או על סביבת הבמה, וודא שאתה מעביר את מסד הנתונים לשרת חי בצורה נקייה. העברת אתר יכולה להיות מסובכת, לכן הקפד לקבל גיבוי לאתר שלך לפני שתנסה להעביר אותו. בדוק שהאתר החדש משתמש בכתובות האתרים החיים בכל המקומות הנכונים.

גיבוי באדי

התוסף החביב עלי לגיבוי הוא גיבוי באדי. זה לא רק עוזר לגיבוי האתר שלך, אלא ניתן להשתמש בו גם כדי לשחזר ולהעביר את אתר WordPress שלך.

9. בטל את הסימון בתיבה כדי לראות נראות במנועי חיפוש

ברגע שתגדיר את וורדפרס, תמצא אפשרות לחשיפה במנועי חיפוש בחלונית ‘הגדרות’. לרוב אנו מסמנים תיבה זו בזמן שהאתר נמצא בבנייה כך שמנוע החיפוש ידלג על אינדקס של תוכן ברירת המחדל של וורדפרס או כל תוכן אחר שמתבצע בעבודה..

אפשרות הגדרות לנראות של מנועי חיפוש

רגע לפני ההשקה, אפשר נראות של מנועי חיפוש על ידי ביקור לוח מחוונים> הגדרות> קריאה וביטול הסימון של “למנוע ממנוע חיפוש לאנדקס אתר זה“.

10. הרץ מבחן ידידותי לנייד

היום ה תנועה ממכשירים ניידים מתחיל להשתלט על שולחנות העבודה. אם אתה רוצה להיות ברדאר של מכשירים ידניים אלה, עליך לוודא שהאתר שלך מגיב. מרבית הנושאים של וורדפרס מגיבים ולכן זה לא אמור להוות בעיה. אתה יכול לבדוק את נראות הטלפון הנייד שלך על ידי הפעלת האתר שלך המבחן הידידותי לנייד של גוגל.

מבחן ידידותי לגוגל לנייד

עם גוגל מתקדמת לקראת אסטרטגיית חיפוש ראשונה בנייד, זו בדיקה חשובה שאינך יכול להרשות לעצמך להתעלם ממנה.

יתר על כן, אם אתה יוצר דפים ניידים מואצים, תצטרך להתאים את כתובות האתרים בהתאם.

11. הגדרת קונסולת החיפוש של גוגל

מיד עם השקת האתר שלך, אחד הדברים הראשונים שעליך לעשות הוא ליידע את גוגל על ​​קיומו של האתר שלך. ה קונסולת החיפוש של גוגל עוזר להגיש את מפת האתר שלך ישירות ל- Google. אתה יכול לבדוק אם Google יכולה להבין בהצלחה את התוכן שלך. תדע גם על בעיות אבטחה המשפיעות על האתר שלך.

קונסולת החיפוש של גוגל

גש למסוף החיפוש של גוגל, הזן את פרטי האתר שלך והמשך לפי ההוראות. למסוף החיפוש יש גם תכונות רבות אחרות כמו שיפורי HTML, גרסת AMP וניתוח חיפוש שיכולים לעזור לך לשפר את נראות האתר.

12. עוד לחשוב עליו

ובכן, הנה עוד דברים שתרצה להוסיף ולהאריך בהמשך את הרשימה שלך (תלוי בצרכי האתר הספציפיים שלך):

 • תכנן דף בית לאתר שלך (אנחנו אוהבים את בונה העמודים של Visual Composer)
 • בדוק את איכות הקוד מהנושא שלך
 • צור והוסף favicon מותאם אישית
 • תכנן עמוד 404 מותאם אישית
 • אם אתה מפעיל מחדש את האתר הישן שלך, הקפד להוסיף 301 הפניות מחדש
 • הגדר את חנות WooCommerce שלך
 • הוסף פורום שאלות ותשובות, לקוח או פתוח
 • צור תיק עבודות מקוון כדי להציג את עבודותיך
 • ודא שתמונות כלולות בייחוס מתאים או בחינם לשימוש מסחרי
 • כלול הצהרת פרטיות ותנאי שימוש, כמו גם הצהרת אחריות משפטית במידת הצורך
 • הוכחה קוראת כל חלק מהתוכן שלך

כן, זה נשמע כמו הרבה עבודה, אבל אתה תשמח שעשית את הבעיה. אז, רץ דרך רשימת הבדיקה ויהיה לך יום השקה נפלא!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map