איך להתחיל עם פיתוח וורדפרס

ישנם שני סוגים של אנשים שמחליטים להסתבך בפיתוח וורדפרס.


הסוג הראשון של אנשים הם אלו שכבר מפתחים בדרך זו או אחרת ועושים את הבחירה ללמוד יותר על וורדפרס. הסוג השני של האנשים הם אלה שאין להם ניסיון בקידוד אמיתי, אך צריכים להתעסק באתר האינטרנט הנוכחי שלהם בוורדפרס כדי לשנות משהו שהם לא אוהבים.

וורדפרס הוא אמצעי מצוין בכדי ללמוד עוד על התפתחות וזו הסיבה שהוא מתאים במיוחד למי שלומד דברים כפי שהם צריכים. זה עובד במיוחד ככלי למידה למפתחים חדשים מכמה סיבות.

אבני הבניין של וורדפרס

ישנן מספר שפות קידוד שונות שצריך ללמוד כדי להפיק את המרב מהפיתוח של וורדפרס. בבסיסה, וורדפרס בנויה על אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר באינטרנט, PHP. זה גם משתמש בכמות אדירה של HTML, CSS וקצת Javascript עבור היבטים שונים.

ישנן שפות וסטנדרטים אחרים בתחום הקידוד (כלומר XML ו- MySQL), אך אינך באמת צריך ללמוד עליהם יותר מדי בתחילת מסע הפיתוח שלך..

שלוש שפות הליבה שאתה צריך ללמוד כדי להפוך למפתח WordPress (בסדר יורד של קושי והכרח) הן PHP, CSS ו- HTML.

PHP שולט על האופן שבו כל דבר בתוך וורדפרס מתקשר ואיך הוא מתחבר למסד הנתונים MySQL. ניתן להשתמש בו כדי ליצור כמה פונקציות מדהימות והיא שפת המפתח ללמוד לכל היבט של וורדפרס.

ההיבט החשוב ביותר הבא ללמוד הוא CSS. כך אתה מעצב את האתר שלך. כך אתה מבדיל את האתר שלך מכל האחרים שקיימים ברשת. זה יכול להיות קשה מאוד לשלוט והוא ידרוש לימודים רבים כדי להפיק ממנו את המרב.

HTML הוא המבנה שהפונקציות שנוצרו ב- PHP והסטיילינג שהוגדר על ידי CSS בנוי סביב. זה הכי קל ללמוד שפה אך חשוב ביותר ביצירת אתר בנוי היטב.

Javascript היא השפה הרביעית בה תוכלו ללמוד להשתמש בוורדפרס. זה לא אחד שתצטרך לדאוג אליו בתחילת המסע שלך לפיתוח וורדפרס, אך שווה לחקור אותו ברגע שתרגיש בנוח עם השלושה האחרים.

מסלולי פיתוח לחקירה

ישנם שלושה דרכים עיקריות שצריך לקחת אם אתה מעוניין ללמוד על פיתוח וורדפרס.

פיתוח נושא

פיתוח נושא הוא הכניסה הנפוצה ביותר לפיתוח וורדפרס. רוב מפתחי וורדפרס מתחילים את תהליך הלמידה שלהם עם נושאים. בין אם יש לך נושא שצריך להתאים אישית מסיבה זו או אחרת, או שאתה מחליט ליצור נושא משלך, זהו מקום מצוין להתחיל בו.

פיתוח ערכת נושא כרוך בכל שלוש שפות פיתוח הליבה ואתה לומד כיצד WordPress משתלב עם כל ההיבטים הרבים שלו. זה מגיע עם הבונוס הנוסף שמאפשר לך להציג את הקוד עבור נושאים אחרים וללמוד כיצד הם מורכבים.

יצירת נושא מאפס היא שיטה מצוינת ללמוד כל היבט בוורדפרס.

פיתוח תוספים

יצירת תוסף זה בדרך כלל לא משהו שמנסים למתחילים לבצע קידוד על ידי התעסקות באתר שלו. יש הרבה יותר מדי שיכול להשתבש עם תוסף כתוב מאוד למתחילים שלמים.

אלה שיש להם ידע PHP קודם ומחפשים לפתור בעיה מסוימת שהם חווים עם וורדפרס נוטים יותר ללכת מלכתחילה. הגורם המוביל בפיתוח תוספים הוא שאתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך.

אתה יכול לשנות התקנת וורדפרס ברירת מחדל כמעט לכל דבר עם תוספים טובים. תוספים לדוגמא הזמינים כעת כוללים פורומים, רשתות חברתיות, אתרי חברות ודברים רבים אחרים.

פיתוח תוכנת הליבה

זה לא חלש ללב.

מעורבות בפיתוח תוכנות ליבה עבור וורדפרס דורשת מיומנות רבה. זה לא משהו שצריך לנסות על ידי אנשים ללא ניסיון קודם ב- PHP.

מקורות למידה

צמח את עסק ההדרכה שלך ב- LearnDash בעזרת מדריכים מרובים

למרות שפיתוח וורדפרס יכול להיות מסובך, ישנם מספר עצום של משאבים ברחבי האינטרנט שיכולים לעזור לך בכל בעיה שעומדת בפניך.

רוב הסיכויים שאם אתה תקוע במשהו, הפיתרון כבר זמין. כאן אתה צריך להתחיל להסתכל.

הקודקס

ה וורדפרס קודקס צריכה להיות התחנה הראשונה לכל שאלה בנושא פיתוח.

זהו משאב פנטסטי המפרט כל פונקציה ופיסת קוד בתוכנת וורדפרס. זה כולל מאמרים רבים ומדריכי תחילת העבודה עם וורדפרס, והוא, ללא ספק, המשאב האולטימטיבי בנושא.

הדרכות

יש מגוון עצום של הדרכות באינטרנט כדי להתחיל בעבודה עם פיתוח וורדפרס. יש לנו המון כאלה כאן בבלוג הוורדפרס שלנו. ישנן מספר הדרכות בחינם העומדות לרשותך ללמוד, אך ישנם גם מספר קורסים פרטיים ומדריכי לימוד שבהם אתה יכול להשתמש (.

כמו גם הדרכות ללימוד על התפתחות כללית, ישנם גם כל מספר הדרכות ספציפיות שילמדו אותך לבצע משימות שונות. חיפוש מהיר בגוגל יעניק לך חומר קריאה בשווי ימים.

פורומים

ישנם מספר פורומים המיועדים במיוחד למפתחים. לא את כולם שווה לקרוא באופן קבוע אך הם מקום אידיאלי לשאול שאלות בנוגע לבעיות שיש לכם. לא כל התשובות שתקבלו יהיו כדאיות, אך הן יכולות להיות מקומות מהירים ושימושיים שבהם ניתן לענות על שאלות ספציפיות.

יש פורומים ספציפיים לוורדפרס, או פורומי מפתחים כלליים כגון הצפת מחסנית בשבילך לחקור. כדאי להקדיש זמן לגלות פורום שמתאים לכם ולשאול שאלות של המשתמשים המנוסים יותר.

לוקח חלק בקהילה

קהילת וורדפרס היא מקום תוסס ופעיל בו תוכלו ללמוד כל מה שיש לדעת על התוכנה. זה לא פשוט מלא בקודנים. קהילת וורדפרס כוללת מעצבים, מתרגמים, כותבי תיעוד וסוגים רבים אחרים של אנשים שכולם יכולים לתת לך נקודת מבט שונה על שאילתות הפיתוח שלך..

ישנן דרכים רבות להסתבך בקהילה של וורדפרס. אתה יכול להשתמש בגרסאות תוכנת בטא ולספק משוב. אתה יכול לדבר עם מפתחי תוספים נוכחיים ולהשאיל את כישורי הקידוד שלך או לעזור בבדיקה ופתרון של בעיות חדשות.

בקודקס יש מאמר נהדר על תרומה לוורדפרס ואם אתם רוצים להיות מעורבים כדאי לקרוא. אם אתה חושב באופן יצירתי תהיה דרך להחזיר לקהילה.

סיכום

למידה על פיתוח וורדפרס היא משימה קשה וגוזלת זמן, אך יכולה להיות מתגמלת במיוחד. אם לוקח זמן ללמוד את התוכנה תוכלו להתחיל לעצב את אתר וורדפרס שלכם בדרכים רבות.

בין אם אתם מפתחים ערכות נושא משלכם, תכניסו פלאגין למאגר וורדפרס או תשתתפו מאוד בפיתוח העתידי של תוכנת הליבה, צלילה והשתלבות בקהילה של וורדפרס בדרך כלשהי תעזור לכם להתקדם בצורה הרבה יותר מהירה..

האם התחלתם במסעכם לפיתוח וורדפרס לאחרונה, או שזה משהו שאתם מקווים להתחיל בקרוב? אם אתה מפתח וורדפרס מנוסה, איך היית ממליץ לאנשים להתחיל בעבודה? נשמח לשמוע את מחשבותיך בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map