מה לחפש כשאתה מעסיק סופר עצמאי לבלוג הוורדפרס שלך

אם יש סופר עצמאי איכותי לייצר מאמרים בבלוג שלך יכול להביא יתרונות רבים. מאמרים שנחקרו היטב וכתובים היטב עוזרים להגדיל את התנועה לאתר שלך וליצור קהילה של קוראים מעורבים. שכירת סופרים היא עלות נורמלית של בניית אתר וורדפרס, והנחה של חלק אחר לכתוב את הפוסטים שלך תשחרר את זמנך, ותאפשר לך למקד את מאמציך בתחומים אחרים בעסק. אבל איך תצליחו למצוא ולשמר פרילנסר מצליח ואמין?


במאמר זה, נדון היכן תוכלו למצוא סופר עצמאי ומה עליכם לחפש כאשר אתם מעסיקים אותו. חשוב לציין שנחשוב על המונחים שעליך לדון בהם עם פרילנסר לפני שהם מתחילים לכתוב עבורך.

היכן למצוא סופר עצמאי

ישנן מספר דרכים למצוא סופר עצמאי, ויש המון סופרים בחוץ שמחכים להימצא. עם זאת, המפתח הוא להסתכל במקום הנכון, כך שבסופו של דבר אתה כותב איכותי, שמתאים לגומחה שלך.

פרסם מודעה
מעבד

אחת הדרכים למצוא סופר עצמאי היא להציב מודעה באתר בולט כמו עבודת יד, PeoplePerHour, או בלוגר מקצוען. באתרים אלה יש מספר גדול של פרילנסרים ששוטרים על דפים שלהם באופן קבוע ומחפשים הופעות. תלוי במה שאתה מחפש, אתה עשוי למצוא מישהו עם מיומנות מוגדרת באחד מאתרים אלה.

עם זאת, פרסום עבור פרילנסר יכול בסופו של דבר להיות תהליך ממושך. בתשובה לפרסומת שלך, אתה יועתק על ידי הפונים. בין המועמדים, יתכן שיש מישהו שמתאים מאוד לבלוג שלך. יהיו גם הרבה תגובות לא מתאימות, עם אנשים שמנסים את מזלם בתחום של כתיבה שאין להם ניסיון בה. לעתים קרובות זיהוי הסופרים הטובים ביותר יכול להימשך זמן רב במיוחד.

לחפש סופרים

מחבר-תיבה

חיפוש סופרים יכול לפעמים להיות דרך טובה יותר למצוא פרילנסרים באיכות גבוהה. התבונן בבלוגים בנישה שלך כדי לראות מי כותב עליהם. עיין בתיבות הביולוגיות של המחבר בסוף מאמר, מכיוון שלרוב אלה יש קישור לאתר הכותב.

חיפוש בגוגל הוא דרך נוספת למצוא סופר עצמאי. על ידי חיפוש אחר סופרים פרילנסרים בתחומך, יתכן שיש מבחר של אתרי סופר שאתה יכול לדפדף בהם.

מה לחפש כשאתה מעסיק סופר עצמאי

בבחירת סופר עצמאי, ראשית תמיד התבונן באתר האינטרנט שלו כדי לקבל תחושה של מה שהם עושים ומה שהם מציעים. אם בהתרשמות ראשונה הם תואמים את הבלוג שלך ואת צרכיו, תוכל להמשיך בבדיקות נוספות.

עמוד תיקים

עמוד תיקים

כאשר אתה מעסיק סופר עצמאי, אתה באופן אידיאלי רוצה מישהו שיש לו ניסיון בתחום שלך. עם זאת, אם זה לא אפשרי, עליך לבדוק שהם לפחות כותבים לתקן שאתה מחפש.

א דף תיקים באתר של סופר מציג מבחר מהעבודות שלהם. זה אמור להציג עבודה מאתרים שונים, ואם אפשר מז’אנרים שונים. כאן תוכלו לאמוד את הסגנון והאיכות שלהם, שיעזרו לכם להחליט אם סופר זה מתאים לאתר שלכם.

אם הדבר אפשרי, תמיד נסה להסתכל בדף הפורטפוליו של כותב לפני שאתה פנה אליו. זה יכול לחסוך גם לך וגם להם הרבה זמן מבוזבז אם יתברר שאתה לא מעוניין בעבודה שלהם.

קרא המלצות

דף המלצות

רוב אתרי הכותבים יכללו דף המלצות. זה יעזור לך להבין איך נראה הכותב לעבוד איתו, אם הם אמינים, דייקנים ומדויקים עם העבודה בה הם פונים.

עם זאת, אם באתר של סופר אין המלצות רבות, אל תכבה. ניתן להתעלם מהמלצות אם העבודה בדף הפורטפוליו באיכות גבוהה.

בדוק את המחיר והזמינות

פרילנסרים יקבלו לכולם מחיר של כדורים שהם כותבים עבורם. הצעת מחיר תהיה לכל מאמר או לכל מילה, תלוי במה שאתה מבקש או מה הם מעדיפים. שאל תמיד את התעריפים שלהם בדוא”ל הראשוני כדי לא לבזבז זמן. הם אולי סופר מדהים, אבל אם אינך יכול להרשות לעצמך את המחירים שלהם אז אין טעם להמשיך.

לעולם אל תנסה להקפיץ יותר מדי את שיעורי הסופר. למרות שהם עשויים להסכים למחיר הנמוך שלך, אתה עובד לא יהיה בראש סדר העדיפויות שלהם. וכשמגיע הופעה טובה יותר בתשלום, אתה תהיה הלקוח הראשון שיושמט.

בנוסף למחיר, שאלו תמיד על זמינותו של סופר, או קבעו איזה סוג סידור אתם מחפשים. כותבים רבים עסוקים מאוד, אך יתעדפו עבודה קבועה על פני מאמרים חד פעמיים. אם אתה מציע עבודה על בסיס חודשי, סופר יכול לעבד מחדש את לוח הזמנים שלו כדי לפנות לך מקום.

מה לדון עם פרילנסר לפני שתעסיק אותם

לאחר שמצאת פרילנסר שלדעתך מתאים לאתר שלך, הגיע הזמן לדון בתוספות שמייצרות יחסי עבודה חלקים..

תקשורת
סקייפ

דון לפני היד כיצד אתה עומד לשמור על קשר עם הכותב שלך. האם תרצה תאריך סקייפ חודשי? האם החברה שלך משתמשת בסלאק או בטרלו? אם לאף אחד מכם לא העדפה אז דוא”ל יספיק.
הנחיות

היו הנחיות ברורות לגבי מה שאתם רוצים. מעסיקים רבים יוצרים עבור הסופרים שלהם מדריך סטייל, כך שברור מה צפוי. זה אמור לכלול פרטים כמו סוגי כותרות, גדלי תמונות וכו ‘. זה יעזור להגדיל את הסיכוי לקבל את מה שאתה רוצה במאמר מוגמר.

מועדים מועדים

יש מעסיקים שאוהבים שמאמר יוגש עד לתאריך מוגדר. אחרים פשוט שמחים למאמרים שיוגשו בסוף החודש. אם יש לכם לוח זמנים ספציפי אז יידעו את הכותב שלכם והגיעו להסדר שמתאים לשניכם.

מהדורות

בדוק מראש אם הכותב שלך שמח לבצע עדכונים למאמר אם יש בעיה בזה. מרבית הכותבים יסקרו מאמר במידת הצורך. עם זאת, אם אתה מחזיר מאמרים באופן קבוע, עליך לבחון שוב אם הכותב שלך באמת מתאים לבלוג שלך, או אם אתה חוטף מדי..

תוספות

אם יש תוספות שאתה רוצה שהכותב שלך ישלים, מלבד הכתיבה, תבהיר את זה בהתחלה. האם אתה רוצה שהם יגיבו לתגובות בבלוג שלך, או ישתפו את עבודתם במדיה החברתית? רוב הכותבים ישמחו לעשות זאת אך יש לדון בה בהתחלה כך שכולם יהיו ברורים לגבי הציפיות.

כתיבת רוח רפאים

מרבית הכותבים מעדיפים לפרסם תוכן תחת שמם הפרטי. תיבת ביו של מחבר תחת כל מאמר, המכילה מידע אישי וקישור לאתר האינטרנט שלהם, היא מנהג נפוץ. אם אתה רוצה שמישהו ישתכתב עבורך, עליך לציין זאת כשתיצור קשר לראשונה עם הכותב. יתכן שתצטרך לשלם יותר עבור מישהו שיכתוב תחת שמך, אז דברי על כך בשלב מוקדם.

אופן התשלום

בדוק תמיד את אמצעי התשלום לפני תחילת הכתיבה. רוב כותבי הפרילנסרים משתמשים ב- PayPal, כך שאם אתה משתמש בשיטת תשלום אחרת בדוק איתם תחילה כי אפשרות זו בסדר. זכור, כמה סופרים פרילנסרים גרים מעבר לים ולא תהיה להם גישה לחשבונות בנק אמריקניים.

כמו כן, בדוק מתי כותבך רוצה לקבל שכר. חלקם שמחים לשלוח חשבונית בסוף החודש. אחרים ירצו לקבל תשלום שבועי, או אחרי כל מאמר. אם הם מבקשים תשלום מראש, וודאו תחילה שנוח לכם עם ההסדר.

בקש מאמר מבחן

אם אתה טיפוס זהיר, מקובל לבקש מכותב להפיק מאמר מבחן. זהו מאמר חד פעמי לבדיקת איכות עבודתם. אם אתה מרוצה מהתוצאות, אתה יכול לפרסם אותן ואז לעבוד עם הכותב על פוסטים עתידיים. אם אתה מעוניין לרדת במסלול מאמרי הבדיקה, זכור שתמיד עליך להציע לשלם לסופר עבור בוחן.

מחשבות אחרונות

סופר איכותי ואמין פרילנסרים שווה את משקלם בזהב. אז ברגע שמצאת אחד וודא שאתה מחזיק אותם. היכנס איתם באופן קבוע, תן להם משוב שימושי ותשלם להם בזמן.

וזכרו, שיעורי הכותבים עולים עם הזמן. אם יש לך סופר עצמאי שאתה רוצה להחזיק מעמד ועבד עבורך מזה זמן, הקפד להציע להם עליית שכר.

מה הייתה הניסיון שלך בעבודה עם סופר עצמאי? אנא שתפו בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map