כיצד להאיץ את הבלוג של וורדפרס

כיצד להאיץ את אתר וורדפרס שלך

כשמדברים על מהירות האתר, הרבה מפרסמים – משתמש וורדפרס או לא – יטענו שזה אכן גורם חשוב שצריך להתמיד בעקביות מהסיבה שהוא יכול להשפיע ישירות על חווית המשתמשים. השפעתו כה גדולה שלמעשה, 40% ממשתמשי האינטרנט אמרו שהם ינטשו אתר אינטרנט שנדרש לטעון יותר משלוש שניות (וזו הסיבה שכל כך חשוב להאיץ את וורדפרס).


בעולם של ימינו בו טווח הקשב של אנשים הולך ומתקצר, חובה שכל בעלי האתרים יבינו את ערך המהירות כגורם מפתח בחוויית המשתמש הכוללת ולכן אות חשוב לדירוג טוב בדפי תוצאות מנועי החיפוש..

בדוק את הפריטים שלהלן כי אספנו כמה מהטריקים והשיטות הדרושים לך כדי להאיץ את וורדפרס ולעזור לאתר שלך לטעון במהירות הבזק.

1. בדוק את מהירות האתר הנוכחי שלך

כלי פינגדום

לפני שתוכל לבצע אופטימיזציה למהירות האתר שלך, עליך לדעת את נקודת המוצא שלך. משמעות הדבר שתצטרך למדוד את המהירות הראשונית של האתר שלך. להלן כמה מהכלים המקוונים הטובים ביותר בחינם שיכולים לעזור לך לקבוע אילו חלקים באתר שלך עשויים לגרום לצוואר בקבוק:

 • תובנות מהירות של Google Page: העתק והדבק את כתובת האתר שלך כדי לראות אילו אזורים אתה יכול לכוונן כדי לשפר את מהירות הדף שלך במכשירים שולחניים וניידים (כגון מיטוב תמונות, תיקון קישורים שבורים וכו ‘).
 • מבחן מהירות אתר Pingdom: מעריך את כל חלקי דף האינטרנט שלך ומספק מתווה ביצועים שלם עם דירוג והמלצות.
 • GTmetrix: מעריך את אתר האינטרנט שלך על ידי מתן ציון PageSpeed ​​ו- YSlow, תוך יידוע אודות זמן טעינת העמוד, גודל העמוד ומספר הבקשות שבוצעו, וכן פתרונות לשיפור האתר שלך..
 • מבחן מהירות אתר ענן: כלי זה מציע ניתוח תמונה של מבחן מהירות באתר. למה זה מדהים? זה יעזור להראות כיצד אתה יכול לשפר את מהירות האתר שלך על ידי ביצוע אופטימיזציה פשוט של התמונות שלך (לא נדרש קידוד מורכב או ציוצים לאתר).
 • מבחן מהירות KeyCDN: KeyCDN מציע שירות CDN נהדר, אך הם מספקים גם כלי בדיקת מהירות וביצועים בחינם. פשוט הזן בכתובת האתר שלך ורשום את הניקוד שלך לפני ואחרי ביצוע שינויים כדי לראות כמה אתה יכול להאיץ את וורדפרס.

2. בחר ספק אירוח טוב כדי להאיץ את וורדפרס

אירוח WP Engine

אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני או שהאתר שלך משתמש בתכנים רבים ושונים כמו סרטונים או אינפוגרפיה, עשה זאת בראש סדר העדיפויות למצוא ספק אירוח אמין. אם אתה באמת רציני לגבי האתר שלך, סביר להניח שתרצה לנטרל לך שירותי אירוח חינמיים או משותפים, ותבחר במקום זאת לארח וורדפרס מנוהל איכותי. אנו משתמשים ואוהבים WP Engine ולא יכולים להמליץ ​​עליהם מספיק. פלטפורמות האירוח המנוהלות במלואן פירושן שאתה יכול לדאוג פחות לשרת שלך ויותר לגבי התוכן שלך.

אבל אם זה יותר ממה שאתה צריך, ישנן אפשרויות רבות של אירוח משותף לבחירה שהן בר השגה ובר קיימא יותר אם אתה רק מתחיל. ואז אם יתעורר הצורך, באפשרותך להגדיל את התוכנית שלך להקצות יותר רוחב פס או הטבות אירוח אחרות שמגיעות עם תוכניות גדולות יותר. עבור אירוח משותף אנו אוהבים את Bluehost מאחר שהם מציעים חבילות הטבה נהדרות לבלוגרים חדשים, אך אנו גם אוהבים את Cloudways אם אתם מחפשים אפשרות אירוח ענן קלה.

מה הופך מארח וורדפרס טוב

בבחירת ספק אירוח ישנם בטוחים שיש כמה גורמים עיקריים שתרצו לקחת בחשבון. בהתאם לצרכים האישיים שלך, אלה עשויים לכלול:

 • מחיר (לעתים קרובות השיקול מספר 1 עבור בלוגרים חדשים)
 • שם תחום בחינם
 • תמיכה ב- SSL או בחינם שילוב ה- SSL של הצפנה
 • העברת אתרים בחינם (חשוב אם אינך רוצה להעביר את אתר WordPress שלך בעצמך)
 • מנוהל לחלוטין
 • מפרט טכני (PHP, Nginx וכו ‘)
 • גיבויים יומיים של אתרים, אם כי אנו עדיין ממליצים להשתמש בתוספים לגיבוי WordPress בעצמכם
 • תמיכה בצ’אט, אימייל או טלפון לקבלת עזרה מהירה בטכנולוגיה
 • גישה ל- FTP / SFTP
 • דירוגים / ביקורות בסך הכל

3. בחר נושא וורדפרס מדהים

ישנם המון נושאים מדהימים מבחינה חזותית שתוכלו לבחור בימינו. עם זאת מבטים אינם בהכרח משווים לביצועים, במיוחד אם הנושא מקודד בצורה לא טובה. אפילו נושא בלוגים פשוט יכול להאט את האתר שלך אם המפתח לא יודע מה הם עושים. הדבר הטוב ביותר הוא לבחור נושא עם ציוני מבחן מהירות נהדרים.

סך הכל גרור ושחרר נושא וורדפרס

נושא וורדפרס כולל

אנו כמובן ממליצים על נושא ה- Total WordPress שלנו. בנוי ביד ממש כאן ב- WPExplorer, הוא לא רק מלא בתכונות מעולות, הוא גם מהיר להפליא. פשוט תסתכל במדריך זה של קינסטה כיצד לעשות זאת אופטימיזציה של נושא ה- WordPress הכולל למהירות!

העיצוב כולל שפע של אפשרויות מובנות לצבעים, גופנים, פריסות, סוגי פוסטים מותאמים אישית, סגנונות כותרות ועוד. אינך משתמש בסוג ההודעה המותאם אישית של הצוות (או בתכונה אחרת)? סה”כ כולל הגדרות אופטימיזציה להשבית תכונות להאצת וורדפרס בגב האתר שלך.

העיצוב כולל גם את WPBakery Builder Page, מלחין עמוד ויזואלי של גרור ושחרור. ניתן להשתמש בזה כדי ליצור עיצובים מלאים להתאמה אישית של אתר מבלי להאט את האתר שלך (סמכו עלינו – פשוט תסתכל על ההדגמות הכוללות נושא שלנו כדי לראות כמה מהר האתר שלך יכול להיות).

נושא וורדפרס אלגנטי בחינם

נושא וורדפרס אלגנטי בחינם

מחפש נושא פשוט, מהיר וחינמי לבלוג, לתיק העבודות או לאתר העסקי שלך? ערכת הנושא האלגנטית בחינם היא אפשרות נהדרת הכוללת תכונות מובנות וקלות לשימוש כמו תבנית של דף הבית, סוגי צוותים ופורטפוליו ובלוג בסיסי. הנושא אכן כולל קומץ אפשרויות להתאמה אישית לצבעים, לוגו, יישומוני כותרת תחתונה וכמה הגדרות אחרות. אבל זה מה ששומר על קל משקל אלגנטי! אם אתה רוצה להוסיף התאמות אישיות נוספות, שקול להוסיף CSS משלך או להשתמש בעורך ויזואלי מקודד היטב כמו עיפרון צהוב.

ברירת מחדל עשרים ושבע עשרה נושא

עשרים שבע עשרה נושא וורדפרס

ולבסוף, נושא ברירת המחדל של וורדפרס השנה הוא בדרך כלל בחירה טובה כשאתה שוקל את מהירות האתר. כשאתה מסתכל על עשרים שבע עשרה (וגם בשנים קודמות) הנושא מקודד היטב והתכונות נשמרות למינימום וזהו אינדיקטור טוב שגם לאחר שתוסיף תוכן הנושא שלך לא אמור להאט את מהירות הדף שלך (רק יש לזכור כשאתה מוסיף תוספים).

אבל אם ברצונך לבדוק נושא אחר (או אפילו לבדוק את סך הכל בעצמך) פשוט השתמש במבחני המהירות שקשרנו אליהם למעלה כדי לבדוק את הדגמות הנושא..

4. הימנע מעומס האתר שלך עם תוספים מיותרים

צג שאילתה לפקח תוסף וורדפרס בחינם

אם אתה תוהה אם יותר מדי תוספים יכולים להאט את הביצועים של אתר WordPress שלך, התשובה היא אולי. זה באמת אם הולך להיות תלוי בגודל התוספים שלך, אם הם תואמים זה לזה, אם יש פונקציונליות חופפת והכי חשוב אם הם תוספים מקודדים היטב (ממש כמו ערכות נושא, גם אם אתה מתקין תוסף פשוט לקישורים חברתיים זה יכול לעכב את האתר שלך אם הוא מקודד בצורה לא טובה).

למרות שאחד ממבדלי המפתח המפריד בין וורדפרס לפלטפורמות אחרות הוא מערך התוספים הרחב שלה, זה לא אומר בהכרח שעליך להתקין את כל התוספים שאתה רואה. נסה רק להתקין תוספים שאתה צריך, הקפד למחוק תוספים שאתה כבר לא משתמש בהם (אין טעם להיות מחסני תוספים) וזכור עדכון התוספים שלך כדי לשמור עליהם בצורה מעולה.

בבחירת תוספים, זכור להתמקד באיכות ולא בכמות. להלן מספר טיפים לניהול תוספים:

 • בדוק את מהירות האתר שלך (והפעל גיבוי לאתר כדי להיות בטוח) לפני התקנת תוסף חדש ואחריו
 • השתמש בפרופיל ביצועים של תוסף כמו בחינם מוניטור שאילתה
 • בחרו תוספים עם פונקציות מרובות (כמו Jetpack – התוסף הכוכב All-in-One של וורדפרס)

5. אפשר אחסון במטמון של וורדפרס

מטמון סופר WP

אחת הדרכים הבטוחות ביותר להאיץ את וורדפרס היא על ידי הגדרת מטמון (אפילו וורדפרס אומר כך קודקס). זה יכול לשפר משמעותית את מהירות הטעינה של אתר האינטרנט שלך אפילו כשאתה משתמש בשירות אירוח משותף. זה עובד על ידי הצגת עותק סטטי של אתר האינטרנט שלך במקום ביצוע PHP וביצוע שיחות בסיס נתונים בכל ביקור – וחוסך לך המון רוחב פס בתהליך.

וורדפרס משתמשת בתהליך זה במספר מקומות התפקוד הפנימי שלו. עם זאת, אתה יכול לשפר את רמת המטמון של תהליכי וורדפרס אחרים (ובסופו של דבר להאיץ את וורדפרס בכללותם) על ידי התקנת תוספי מטמון כמו W3 Total Cache או WP Super Cache.

רוצה ללמוד עוד אודות מטמון וורדפרס, מדוע כדאי להשתמש בו וכיצד ליישם אותו באתר האינטרנט שלך? בדוק את המדריך המלא למטמון וורדפרס שלנו.

6. להאיץ את וורדפרס באמצעות CDN

היתרונות של שימוש ב- CDN לאתר וורדפרס שלך

רשת למשלוח תוכן היא הרחבה ישירה של שרת אתרי האינטרנט שלך הממוקם ברחבי העולם שמטמון את התוכן הסטטי של האתר שלך. התכנים הסטטיים של האתר שלך, כגון תמונות, CSS וקבצי JavaScript, מאוחסנים בשרתים שונים אלה כעותקים במטמון. כאשר מבקר לוחץ על האתר שלך, השרת הקרוב ביותר למיקום האורח יאחזר את התוכן שלך ויספק אותו לאחר מכן.

מלבד לזרז את העברת התוכן שלך למבקרים שלך, אחד היתרונות של השימוש ב- CDN באמצעות WordPress הוא שהוא ממזער את ההשהיה שלך מכיוון שהוא מקטין את המרחק בין השרת למכונת נקודות הקצה (לעומת שירותי אירוח משותפים או שירותי אירוח מנוהלים אשר משתמש רק בשרת אחד). בדיקת השהיית אתרים שנערכה על ידי KeyCDN הראתה שאתר המשתמש ב- CDN יכול לחוות ירידה של 73% בהשהיה באופן מיידי.

יש המון אפשרויות נהדרות CDN בחינם למשתמשי וורדפרס. כמה מספקי CDN הטובים ביותר לדעתנו כוללים CloudFlare, Jetpack’s פוטון ו CDN77 (שיש לו ניסיון חינם למשך 14 יום).

7. שדרג את גרסת ה- PHP שלך

PHP-FPM

למתחילים, PHP היא שפת סקריפט ליצירת אתרים אינטראקטיביים דינמיים כמו וורדפרס. וורדפרס מסתמכת על PHP כדי לבצע את הקוד שלה לצורך יצירת דפי אינטרנט. לגירסת PHP יש השפעה אדירה על ביצועי אתר וורדפרס שלך – כך שאם אתה יכול לשדרג ל- PHP 7 לכו על זה כדי להאיץ את התקנות וורדפרס בשרת שלך. למעשה, מדד שבוצע על ידי Kinsta Managed Hosting הראה כי PHP 7 מהיר כמעט פי 2 מהגרסה הקודמת שלו.

שדרוג, עם זאת, עשוי או לא יכול להיות הבחירה שלך. בדוק עם ספק האירוח שלך כדי לראות אם השרת שלך עודכן או שודר את ציר הזמן לשדרוג. ייתכן שכמה פונקציות ישנות כבר אינן נתמכות, לכן הקפד לבדוק את האתר שלך באופן מושקע (נושא ותוספים כלולים) לאחר השדרוג.

8. בצע אופטימיזציה של תמונות לשיפור מהירות האתר

כלי אופטימיזציית התמונות של WP

אתה יכול גם להפחית את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלך על ידי אופטימיזציה של התמונות שלך. בעת העלאת תמונה לאתר וורדפרס שלך, אתה יכול לבחור לדחוס אותה או לשמור אותה כ- JPG מתקדמת. דרכים אחרות לייעל את התמונות שלך כדי להאיץ את וורדפרס הן כדלקמן:

 • שנה את גודל הגודל וחיתוך התמונות לפני העלאתן באמצעות תוכנת עריכת תמונות בסיסית
 • דחוס ואופטימיזציה של תמונות לפני העלאה באמצעות Kraken.io (מיטוב קל וחינמי)
 • לכווץ תמונות שהועלו באמצעות תוספים לאופטימיזציה של תמונות כגון WP סמוש, WP Smush Pro (האהוב עלינו) או אופטימיזציית תמונות Ewww
 • השבת קישור חם לתמונה (או לפחות נקוט צעדים למניעת קישור חם)
 • הגדירו גדלי תמונות בתוך נושא הוורדפרס שלכם
 • דחה טעינה של תמונות עד הצורך באמצעות תוסף וורדפרס טוען עצל

9. נקה את מסד הנתונים והגביל את עדכוני הפוסטים

מיטוב בסיסי נתונים

לאחר שנהנית להשתמש באתר האינטרנט שלך ב- WordPress זמן מה, מסד הנתונים שלך יכיל נתונים לא מנוצלים, יתומים ומשוכפלים שאינך זקוק להם, כך שתצטרך לקחת דקה לייעל את מסד הנתונים של WordPress שלך. הסרת נתונים אלה יכולה להפחית את גודל מסד הנתונים שלך, ולהפוך את תהליך הגיבוי למהיר משמעותית וחשוב מכך הוא ישפר את הביצועים הכוללים של אתר האינטרנט שלך..

עדכונים לאחר פרסום תופסים מקום גם במסד הנתונים, לכן כדאי להגביל את מספר הטיוטות המאוחסנות למינימום של 2 או 3 כדי לשמש כעותקי הגיבוי שלך. כל שעליך לעשות הוא להוסיף שורת קוד זו לקובץ wp-config.php שלך:

הגדירו ('WP_POST_REVISIONS', 3);

או כדי להקל על חייך אתה יכול להשתמש בתוסף. אפשרות פופולרית אחת היא אופטימיזציה של WP, שכולל אפשרויות קלות לניקוי הפוסטים שלך, הערות, trackbacks, מטא נתונים ועוד.

10. השבת Pingbacks ו- Trackbacks

קישורים חיצוניים

וורדפרס, כברירת מחדל, שולחת ומקבלת פינגים וטראקבקים מאתר אתרים אחרים. זה קורה כאשר אתרים אחרים מזכירים את האתר שלך, אשר בתורו מודיע לך ולאחר אישור מעדכן את הנתונים בפוסט שלך. זה יכול לגרום להוסיף קישורים לא רלוונטיים לאתר שלך, מה שעלול לגרום לבלבול בקרב המבקרים שלך וזה גם משפיע על ביצועי האתרים שלך..

הגדרות דיון וורדפרס

כדי להשבית התראות על pingbacks ו trackbacks באתר וורדפרס שלך, התחבר ללוח המחוונים ואז עבור אל הגדרות> דיון ובטל את הסימון של ‘אפשר התראות על קישורים מבלוגים אחרים (pingbacks ו trackbacks)’ אפשרות.

מסיימים

התבססות מהירה על מהירות האתר שלך תעניק לאתר שלך דחיפה משמעותית לא רק למנועי החיפוש אלא גם לחוויית הקהל ולקוח. למרות שיש אתר אינטרנט המותאם למהירות זה לא הכל, זה יכול לעזור לך להרוויח יותר תנועה לאתר שלך, וזה יכול להגדיל את מספר המשתמשים המרוצים שעלולים להפוך בסופו של דבר להובלות ומכירות איכותיות..

להאיץ את האינפוגרפיה של וורדפרס

רוצה להמשיך לקרוא טיפים להאצת אתר וורדפרס שלך? קופה זו מדריך חזותי להאצת וורדפרס מאת WP משיכת כתפיים כיצד להאיץ את אתר וורדפרס שלך שתוכל להציג ולהוריד מהבלוג שלהם.

וכמו תמיד, אל תהסס לשאול כל שאלה שיש לך או להוסיף טיפים משלך כיצד להאיץ את וורדפרס בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map