מחזר פוסטים ישנים בבלוג כדי לעודד תנועה

הסע תנועה רבה יותר לבלוג הוורדפרס שלך על ידי מיחזור פוסטים ישנים

התבונן באתר (ים) שלך וחשב כמה פרסומי בלוגים זמינים לגישה נוחה בדף הבית. אני בטוח שאתה יכול לראות אולי ארבע או חמש, או אולי אפילו עוד עשרה או כמה, אבל ברגע שפרסומי הבלוג שלך עוזבים את דף הבית הם הופכים לדומים לקישור שעובר לדף התוצאות השני בגוגל: חסר תועלת.


עכשיו, עם פוסטים בבלוג אתה עדיין יכול להשיג תנועה באמצעות תוצאות חיפוש אורגניות ומאנשים הסורקים דרך האתר שלך כדי לבדוק את הארכיונים שלך, כך שלא הכל אבוד. עם זאת, פעם בשנה או שנתיים עוברת אצלך מאגר עצום של פוסטים בבלוג של וורדפרס שרק לעתים נדירות רואים את אור היום. זו בעיה, מכיוון שכבר הכנסתם לעבודה או שילמתם לסופרים אחרים כדי ליצור את התוכן. מדוע אינך יכול לעשות שימוש חוזר בפוסטים כדי לעסוק את הקוראים שלך או להרוויח כסף? בואו נראה כיצד תוכלו לעשות שימוש חוזר בפוסטים הוורדפרס הישנים שלכם.

1. לשחזר אותם מחדש באמצעות מדיה חברתית

אם אתה מנהל אתר, כנראה שיש לך כמה חשבונות במדיה חברתית, נכון? העניין עם המדיה החברתית הוא שזה כאב מוחלט לנהל. זו הסיבה שכל כך הרבה חברות שוכרות אדם או צוות נפרד לחלוטין כדי לנהל את כל העניין.

מדוע לא להשתמש בתוכן הבלוג הישן שלך על ידי הצבתו בחשבונות המדיה החברתית שלך? רוב הסיכויים שיש אנשים שונים שעוקבים אחר כל פלטפורמה, ואנשים מעריכים לראות משהו שאולי הם פספסו לפני שנתיים או שלוש.

MIssinglettr

מידע והורדה

הבחירה העיקרית שלנו לאוטומציה של השיתוף החברתי שלך היא Missinglettr. שירות חזק זה הוא דרך קלה ליצור ולנהל את תוכנית השיווק החברתית שלך. Missinglettr מייצר באופן אוטומטי פוסטים במדיה חברתית כדי לשתף את התוכן שלך לאורך השנה. כל שעליכם לעשות הוא לאשר את הקמפיין. בנוסף הוא יוצר לוח תוכן שתוכל להשתמש בו כדי לעקוב אחר מה שתוכנן.

להחיות פוסטים ישנים - פרסום אוטומטי למדיה חברתית

אפשרות פנטסטית נוספת היא התוסף Revive Old Post, התופס את כל הפוסטים הישנים שלך ומעקצץ אותם אוטומטית. התוסף מאפשר לך להסיר כמה דפים ופוסטים מהמחזור, אבל זו דרך נפלאה לשמור על הטוויטר שלך תוך כדי חשיפה לפוסטים הבלוגים הישנים שלך..

עיין בפוסטים הישנים ותפוס את התמונות שישתפו בפינטרסטסט. ראה כמה אנשים מוכנים להצמיד את המאמרים שלך ולבדוק אם אתה יכול ליצור תמונות מרתקות שישכנעו יותר אנשים לשתף. אתה יכול גם לשתף את הקישורים הישנים שלך כמעט על כל חשבון מדיה חברתית שיסייע בבניית הפלטפורמה שלך ושימוש חוזר בתוכן. לדוגמה, ייתכן שתחשבו לתפוס תמונה של המשרדים הקודמים שלכם ולשתף אותה בפייסבוק למבט מצחיק על העבר.

2. קבל את עלון הדוא”ל שלך

כשאתה מתחיל ידיעון יש לך שפע כלים שיעזרו לך לצאת, כמו MailChimp ו- אוובר. אם אינך בונה כרגע רשימת דוא”ל באתר שלך, התחל עכשיו. זוהי השיטה המוכחת והאמיתית לשמירה על אנשים באתר שלך ולהחזיר אותם לקרוא ולקנות עוד.

MailChimp

למרבה הצער, לא תמיד קל לחשוב על תוכן עלוני מקוריים, אז מדוע לא להשתמש בדברים שיצרת בעבר? הפוסטים הישנים שלך מושלמים לבניית עלונים מכיוון שכבר הכנסת עבודה איכותית כלשהי ואתה יודע שזה קשור לקהל הקוראים שלך.

3. ערוך הכל לספר אלקטרוני

דרך נחמדה נוספת לעשות שימוש חוזר בפוסטים הבלוגים הישנים שלך היא להרכיב הכל וליצור ספר אלקטרוני. זו דרך מעניינת להרוויח קצת כסף מהבלוג שלך ולהגיע לקהילות לא מנוצלות כמו באמזון.

כשמישהו מבקר באתר שלך, לא תמיד יש להם דרך ברורה לאן להתחיל ולאן ללכת אחרי שהוא מתחיל. מכיוון שפיתחת את מרבית התוכן באתר שלך, אתה אמור להיות מסוגל להכיל את כל המאמרים לרצף קוהרנטי, עם מעברים ומידע משלים כדי להפוך אותם לספר מוצק..

פרסם את Xpress

לאחר שתרכיב את הספר שלך תוכל ליצור עטיפה, לשכור עורך ואז למכור אותו באתר האינטרנט שלך עם תוסף MyBookTable. בדרך זו קהל הקוראים שלך מודע לספרים והם יכולים לשתף אותם עם אנשים אחרים. אתה יכול אפילו להישאר כנה עם הקוראים שלך ופשוט לומר להם שזה אוסף של כל האתר שלך, עם תוספות נוספות המקלות על הקריאה.

לחלקם אולי לא יהיה עניין בכך, אך אחרים ימצאו שזה נוח מכיוון שהם לא יצטרכו לדפדף בכל האתר שלך. זה טוב במיוחד למצטרפים המאוימים על ידי האתר שלך. שלא לדבר על כך תוכלו גם פשוט למסור את הספר בחינם בתמורה לכתובות דוא”ל. זוהי דרך נפלאה לבנות את הרשימה ולהשאיר אנשים לעתיד.

4. צור אינפוגרפיקה או סרטון מבוסס על ממצאים

יש סיכוי טוב שחלק מהפוסטים בבלוג שלך בעבר היו הדרכות והדרכה להנחות אנשים בתהליך טכני מסוים או אפילו להראות להם משהו כמו גינון בסביבה עירונית. פוסטים בבלוג נהדרים לתקשורת כמעט על כל רעיון, אך אנשים רבים אוהבים לצרוך את המידע שלהם באמצעות פורמטים אחרים.

לדוגמה, נהגתי להאזין רק לתחנות רדיו ופודקאסטים בעבודה הישנה שלי מכיוון שנאלצתי לשבת בטלפון לשיחות מכירה כל היום. לא יכולתי להתרכז בקריאת מאמר וסרטון וידאו היה מגעיל מדי אם הבוס שלי היה עובר ליד. זה גם פשוט קל יותר לאחרים לקלוט מידע עם מדיומים שונים. לדוגמה, אם הייתי יכול לבחור בין סרטון לפוסט בבלוג, תמיד הייתי בוחר בסרטון ויזואלי נחמד שינחה אותי לאורך הדרך.

wordpress-infographic

קח את הפוסטים הישנים שלך בבלוג והפוך אותם לתוכן טרי על ידי שינוי סוג המדיה. יש המון תוספים להמחשת נתונים שיעזרו להקל. אם יש לך הדרכה לפרסום בבלוג כיצד לקשור את הנעליים שלך, צור סרטון עם מארח ילדים כדי שילדים יוכלו להתייחס. פיתוח שידור מסך עבור “איך לבנות הדרכה לבלוג”, והכין אינפוגרפיקה מתוך המאמר המחקר הנרחב שביצעת בנושא פולי סויה..

5. צור מסלול מלא למכירה

לפעמים אנשים לא רוצים להשתמש באתר שלך כדי לנווט ולמצוא את כל מה שהם צריכים לדעת על נושא. אתרי אינטרנט זה דבר נהדר, אבל כשאתה מתחיל ליצור בלוג ומספק תוכן על בסיס קבוע, הכל מתחיל להיות קצת עמוס. בקיצור, זה לא מסודר כמו חוג ארוז היטב שאנשים יכולים להוריד ולהכניס למחשב שלהם או לשמור בקובץ.

יש המון פלטפורמות מקוונות למכירת שיעורים משלכם (Udemy, LearnDash וכו ‘), אך תוכלו להשתמש בוורדפרס גם. ישנם טונות של תוספי LMS נהדרים בהם תוכלו להשתמש כדי לנהל את מערכת הכיתה שלכם באתר שלכם באמצעות הנושא הנוכחי שלכם. לחלופין, אתה יכול להשקיע באחד מהנושאים המובילים בתחום ניהול הלמידה וורדפרס.

EDUMA חינוך וורדפרס נושא

נושא ניהול הלמידה של EDUMA וורדפרס כולל את כל מה שצריך כדי לבנות ולמכור קורסים באופן מקוון. נושא זה שילב את BuddyPress, bbPress ו- WooCommerce כדי להעניק לך טונות של גמישות בבניית הקהילה החינוכית המקוונת שלך. בנוסף הנושא תואם את Elementor או Visual Composer – כך שתוכלו ליצור כל פריסת עמוד או פוסט שתרצו להציג טוב יותר את הקורסים שלכם.

נושא האקדמיה-קורס

מערכת ניהול הלמידה באקדמיה נושא וורדפרס הוא אפשרות נהדרת נוספת. עם סוגי פוסטים מותאמים אישית לקורסים ושיעורים, בתוספת שילוב מלא של WooCommerce, קל להוסיף את התוכן שלך ולמכור שיעורים בעצמך. תכונה ייחודית אך שימושית היא האפשרות להנפיק תעודות עם סיום הקורס, כך שלמשתמשים שלך יש הוכחה שהם סיימו את הקורס שלך.

נושא חכם-קורס

נושא נוסף לקופה הוא נושא ניהול הלמידה של קורס חכם וורדפרס. לנושא זה יש עיצוב נקי ומינימלי שהוא פשוט מושלם למכירת השיעורים המקוונים שלכם. ללא קשר לאיזה נושא, תוסף או פלטפורמה שתבחרו, הפיכת הכיתות / ה משלכם מעניקה לכם אפשרות לעשות שימוש חוזר בתוכן ותוכלו ליצור קהילה עם הכיתה שמגיעה ממנה..


זה כדי ללמוד כיצד לעשות שימוש חוזר בתוכן הפוסט הישן שלך ב- WordPress. האפשרויות תמיד אינסופיות וזה די מגניב מכיוון שאתה יודע שהתוכן הישן שלך עומד בתקני האיכות שלך. לעיתים יתכן שתצטרך לשנות את התוכן אם עליך להסיר מידע בזמן או לתקן טעות שפספסת בעבר. בלי קשר, אוסף המידע הגדול ביותר הוא בדרך כלל ישיבה ממש בארכיוני הבלוגים שלך, אז עשו קצת חפירות כדי להקל על תהליך יצירת התוכן שלך.

שתף את המחשבות שלך בקטע התגובות אם יש לך שאלות לגבי הדרכים הטובות ביותר לשימוש חוזר בפוסטים שלך ב- WordPress. האם יש לך הצעות אחרות כיצד לקחת תוכן ישן ולהפוך אותו למשהו מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map