כיצד לסמר רעיונות בלוגים נהדרים עבור אתר וורדפרס שלך

לפני שתקדימו, אנא הבינו שיש הבדל עצום בין יצירת רעיונות מדהימים לבלוגים ויצירת תוכן מדהים לאתר וורדפרס שלכם. אתה זקוק לפוסטים מהשורה הראשונה עבור קמפיין שיווקי תוכן מנצח, אבל איך תייצר תוכן מדהים בלי רעיונות מעולים לבלוג מלכתחילה?


זו השאלה הגדולה, עכשיו לא? איך מייצרים רעיונות מעולים לבלוגים שמשאירים את האש בבלוג הוורדפרס שלך, והיתרה הבנקאית שלך צומחת? איך זה שחלק מהחבר’ה מכירים רק את רעיונות הבלוג שצריך להמשיך בהם להשפעה מקסימאלית לעיתים קרובות וכתוצאה מכך לגבריות?

כיצד ליצור רעיונות בלוגים נהדרים באופן מיידי

אם אתה תוהה כיצד להביא את הרעיונות הטובים ביותר לבלוג להתפרץ מהשגגה, להתגבר על חסימת הכותבים או פשוט להוסיף חיים לבלוג שלך, קח נשימה (ולגום מכל מה שיש לך) כשהגעת למקום הנכון. כולנו זקוקים למעט השראה לעיתים, אז ברוכים הבאים והרגישו בבית (אפילו קישרנו למאמר מועיל לכל טיפ – אם תרצו לקרוא עוד פשוט לחצו על התמונות!).

1. שאל את הקוראים שלך

התוספים החידונים הטובים ביותר עבור וורדפרס לשיפור מעורבות המשתמשים

כן, אתה פשוט לא יודע את הערך של המשוב שקוראיך מספקים. אתה יכול ליצור המון רעיונות מדהימים לבלוגים פשוט על ידי שאלת הקוראים שלך מה הם רוצים לקרוא. כן, פשוט תשאלו, אבל אם זה לא נשמע כמוך, תוכלו להתקין שיטות חכמות כמו סקרים פשוטים.

למשל, הוספתי פעם שדה נוסף לטפסי ההרשמה לדוא”ל וביקשתי מהמנויים להזכיר את האתגר הגדול ביותר שלהם בשיווק תוכן. בינך לביני, אספתי מספיק רעיונות לבלוגים במשך חודשים ומשהו קצת אקסטרה לעלון.

בקש ותקבל ותשתמש בכל שיטה העומדת לרשותך. למרבה המזל, יש מדיה חברתית בימינו, כלומר לקבל רעיונות מעולים לבלוג זה רק שיחה משם. צור קשר עם הקוראים שלך כדי ליצור תוכן רלוונטי שמהדהד את הבעיות שלהם.

2. סיעור מוחות

טיפים לבלוגים של וורדפרס להצלחה

זה אולי נשמע כמו אחד מאותם דברים “צירוף מקרים”, אבל זה קרה למעשה אתמול. חבר קרוב המכונה דאנקן (ראה? הוא באמת אמיתי) הגיע לבקר, ודיברנו על פרויקט צדדי שאני עובד עליו. תוך זמן קצר הסתערנו על סיעור מוחות, מה שהביא לכמה רעיונות לבלוגים.

כל כך התרגשתי מהגילוי שציינתי בהמשך, עד שאני עובד על פוסט בנושא מסמר רעיונות לבלוג לאתר וורדפרס שלך. אז סיעור מוחות כל כך יותר, ויצרנו רעיונות עוד יותר, שחלקם לא קשורים לתוכן, אלא היבטים אחרים של הפרויקט הצדדי..

יש צוות במקום כבר? גדול! אתה יכול לעשות סיעור מוחות רעיונות ולהשתמש בכלים כגון שלום בין היתר לניהול התהליך. סיעור מוחות דורש רק מוח אחד נוסף, אז אנא פשוט סיעור מוחות ונהנה מהשיחות שיש לכם עם האנשים סביבכם.

3. בדוק את ההערות שלך

כיצד לקבל תגובות נוספות לבלוג הוורדפרס שלך

כולנו חולמים לפרסם פוסטים שמושכים הרבה תגובות, וכמה דברים יכולים להשוות לתחושה של קבלת הערות ראשונות. זה מרגש מאחר שאתה יכול להגיד לחבר’ה נותנים לך טיסה.

אבל האם ידעת, ממש כמו לשאול ישירות את קוראיך, אתה יכול לאסוף הרבה רעיונות לבלוגים מאזור התגובות שלך? אילו שאלות רלוונטיות שואלים הקוראים? אילו נקודות כאב הן מביעות בתגובה לפוסט שלך? כל אלה הם דרכים בשלות להפיק רעיונות מעולים לבלוגים.

אתה יכול להרחיב גישה זו לבלוגים אחרים בענף שלך, ולבדוק גם את קטעי התגובות שלהם. מה הקוראים שואלים? מה מטריד הקוראים, והאם אתה יכול להציע פיתרון באמצעות התוכן שלך? בהחלט תוכלו לראות כיצד קטע התגובות הוא מקור עשיר לרעיונות רלוונטיים לבלוגים, נכון?

חוץ: אם אתה נוטה, אתה יכול להשוויץ על המומחיות שלך על ידי תשובה לשאלת המגיב ממש שם. תסתכל על זה. אתה בונה סמכות ואוסף רעיונות לבלוגים באותה שעה ארורה, בבלוג שלך או במקום אחר! עכשיו אני יודע מדוע הערות כה יקרות.

4. הגדירו את קהל היעד שלכם

קהל וורדפרס טוב יותר: ערכים חשובים שיש לקחת בחשבון

איך לעזאזל אתה אפילו יוצר תוכן מלכתחילה אם אין לך מושג למי הוא מיועד? אתה בטח לא יכול למסמר את רעיונות הבלוג הטובים ביותר מכיוון שטרם הגדרת את הקהל שלך. מה הלקוח האידיאלי שלך אוהב? מה הם ככל הנראה עוברים וכיצד תוכלו להקל על הכאב הזה?

עם תמונה ברורה גבישית של האדם אליו אתה מנסה להגיע, רעיונות בלוגים מדהימים יגיעו אליך. ומאחר שתיצור תוכן ממוקד ומותאם אישית במיוחד, הפוסטים שלך יעשו פלאים על הקוראים שלך כמו גם על מנועי החיפוש.

קח זמן להבין את הסיכוי שלך. מהן המניעים שלהם? מדוע הם באתר שלך? האם יש לך צורך שתוכל לפגוש עם תוכן בחינם? אתה יודע, דברים כאלה. באמת, זהו אחד הטיפים הטובים ביותר שתוכלו לקחת היום. נהגתי לכתוב מתוך הכחול, רק כדי למלא את הבלוג שלי בתוכן, אבל התוצאות היו מבסבלות עד שהגדרתי קהל יעד. זה קל.

5. עסק במחקר מילות מפתח

WordPress SEO: מחקר מילות מפתח (ומה לעשות עם מילות מפתח)

יחד עם הגדרת קהל יעד מגיע מחקר מילות מפתח. אז עכשיו יש לך תמונה ברורה של הקהל שלך בראש, וכמה מילות מפתח המתארות את נקודות הכאב שלהם. אולי אפילו מילות המפתח המדויקות בהן הם משתמשים כדי למצוא את אתר האינטרנט שלך. העניין הוא שאתה צריך מילות מפתח, אז קבל מילות מפתח.

השתמש במילות מפתח אלה כדי ליצור רעיונות נוספים למילות מפתח, מה שמייצר בסיס פורה לרעיונות ממוקדים לבלוגים שיש להם רק את ההשפעה הרצויה לך. ה כלי מילות המפתח של AdWords הוא מציל חיים בהקשר זה. פשוט הכניסו את מילות המפתח לכלי, וצפו בקסם שקורה.

ישנם עוד אינספור כלים לחקר מילות מפתח שקיימים שם, כולל סייר מילות המפתח של Moz, KWFinder ו- SEMRush, כלומר אתה יכול ליצור רעיונות רבים לבלוג שאתה צריך ולחזק את ה- SEO שלך בתהליך. קידום אתרים נהדר כולל מחקר מילות מפתח חריף.

6. עקוב אחר השיחה במדיה החברתית

כיצד להגדיל את עקבי המדיה החברתית שלך מאתר WordPress שלך

שיחות בזמן אמת במדיה החברתית הן מקור נהדר לרעיונות לבלוגים לאתר שלך. פשוט חפש שאלות, דיונים או אפילו חדשות על נושא כלשהו בענף שלך, ולעולם לא ייגמר לך רעיונות מעולים לבלוגים..

קח למשל את קווורה או Reddit. קוראים מכל תחומי החיים תכופים באתרים אלה בחיפוש אחר תשובות כמעט בכל נושא תחת השמש. בתור הבחור שמחפש רעיונות מעולים לבלוגים לפוסטים עתידיים, אתה יכול לראות בבירור שהטיפ היחיד הזה נושא משקל רב.

פשוט חפש בטוויטר או באתר המדיה החברתית המועדף עליך, וכנראה שתשיג רעיונות לבלוגים רבים יותר ממה שאתה יכול להשתמש אי פעם. למעשה, רעיונות לבלוגים מסתתרים ב- #hashtags, @mentions, שיתופים, תמונות ועוד ועוד. פשוט בחר את אלה שאתה אוהב ורץ איתם.

7. הצעות אוטומטיות של גוגל: טיפ מהיר לאש

כיצד ליצור פוסט בלוג של וורדפרס

בימינו, גוגל חוזה את שאילתות החיפוש שלך בזמן שאתה מקליד אותם. הפיצ’ר העצמי הזה עם ניקיון אוטומטי הוא בעצם “דגימה” של הדברים שאנשים רוצים. זהו מקור מהיר לרעיונות לבלוגים עבור כמעט כל נושא שתוכלו לדמיין. בנוסף תקבלו דירוגי חיפוש טובים יותר מכיוון ששוב, זה הדברים שאנשים רוצים.

פשוט הפעל את מנוע החיפוש המועדף עלינו, גוגל טוב, והקלד משם. העלאה אוטומטית נכנסת מייד עם רשימת נושאים. לאחר בחירת הנושאים המועדפים עליכם, תוכלו לשנות מעט את הכותרות כך שיתאימו לצרכים השונים שלכם.

לדוגמה, אם הקלדתי “כיצד ליצור בלוג” והתכונה הזו העניקה לי כמה רעיונות, הייתי יכול להסתובב ולכופף את הרעיונות איך שאני רוצה. אתה יכול להמציא רעיונות רבים בקלות ובמהירות באמצעות הגישה אוטומטית של Google. זאת אומרת, נו באמת, הם עשו לך כלי נהדר, אז למה לאכזב אותם?

8. שוכרים / מחברים מארחים

10 התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס לניהול רב-מחברים

למבצע של אדם אחד יש את ההטבות שלו, אך פשוט אינך יכול להתווכח עם יתרונות הגודל. אתה יכול להפיק הרבה יותר רעיונות ותכני בלוגים אם אתה מנהל בלוג רב מחברים בניגוד למבצע סולו. אתה יכול לשלם לסופרים, לברך בלוגרים אורחים או לעשות את שניהם.

אנדי מחברת Newsforshoppers יצר מגזין מקוון המסייע לצרכנים בקניות מקוונות. את כל זה עשה באמצעות מודל לחלוקת הכנסות וצוות עיתונאים ייעודי ששומר על אתר רענן עם תוכן. הכותבים מקבלים 70% מכספי AdSense שהפרסומים שלהם מרוויחים, ואנדרו לעולם לא צריך לדאוג מרעיונות לבלוגים.

אתרים רבים אחרים משתמשים במודל זה, והוא יעיל לתקלה. אתה מתמקד בהיבטים האחרים של ניהול העסק שלך, ומאפשר למישהו אחר לדאוג לרעיונות לבלוג ויצירת תוכן. זה תקף גם אם ברצונך לפרסם את כל התוכן תחת שמך או למוניטור כמו “צוות עריכה”.

9. מומחי ראיונות

התוספים והפתרונות הטובים ביותר לפודקאסט עבור וורדפרס

מי לא אוהב לקרוא (או להאזין) למה שאמר מומחה בנושא כלשהו שמעניין אותו? ראיונות מומחים הם רעיונות מעולים לבלוג בפני עצמם, שלא לדבר על כמות החוכמה שתוכלו להשיג מהתגובות. קל למצוא ראיונות וליצור אותם, אך יכולים לבנות במהירות אמינות ואמון.

פנה למומחים בענף שלך ובקש מהחבר’ה האלה לענות על שאלות רלוונטיות לקוראים שלך. פרסם את הראיונות בכל פעם, במיוחד ביום הפתגם שבו אתה פשוט לא מצליח לזרום את מיצי היצירה שלך.

אתה לא צריך לחשוב הרבה זמן על הראיונות, אתה פשוט צריך להעלות שאלה או חבורה של שאלות. שלחו את השאלות למומחים הבוחרים ביותר שלכם וצרפו את תשובותיהם לפוסטים משכנעים. או נסה למצוא אורחים לפודקאסט משלך. זה לא רק מוסיף תוכן חדש לבלוג שלך, אלא גם מגוון צורות מדיה כדי לפתות קוראים / מאזינים חדשים.

10. Joyride on Trends

טיפים ומגמות לשיווק וורדפרס

מגמות הן מקור נהדר לרעיונות בבלוג שהופכים ויראליים. ומכיוון שמגמות סובבות סביב החם בזמן מסוים, הן מספקות מספוא לפוסטים חדשותיים. עם זאת, טרנדים טובים כמו שהם חמים. אם לא תפעל במהירות, אתה עלול לפספס את הסיכוי שלך לתפוס תנועה ויראלית.

החלק הטוב ביותר הוא שיש אינספור כלים שם שיעזרו לך להישאר מעודכן אחר החדשות והטרנדים האחרונים בענף כלשהו. בתור התחלה, יש לנו התראות Google, שמודיע לך בכל רגע שיש אזכור של מילות המפתח שלך. אתה יכול ליצור התראות מרובות, אך אל תגזימו, או שתטבע בדואר.

מגמות יכולות גם ליידע אותך על השינוי באינטרסים של אנשים לאורך זמן, וזו דרך נהדרת לחזות מה יהיה הבא. אם אתה אוסף מספיק נתונים ומשחק חכם, אתה יכול בקלות ליצור תוכן ירוק-עד שפועל כיום ובעתיד.

11. שמור סימניות

10 משאבי וורדפרס שאתה צריך לסמן ברגע זה

השראה חיה בכל מקום, ומאמר על חקר החלל יכול להצית את גאונותך באותה קלות כמו פוסט מרגש בתעשייה שלך. בכל פעם שתמצא מידע שיכול להועיל בתאריך עתידי, הגיוני לשמור סימניה.

דפדפנים מאפשרים לך לפלח את הסימניות שלך, כלומר אתה יכול לקבל מספר תיקיות לצרכים השונים שלך. החיסרון היחיד עם סימניות הוא שכולו יכול להיות מבולגן כאשר הם מתארזים. בנוסף אתה צריך להמשיך לחפור עמוק רק כדי למצוא מאמר.

המקצוען העיקרי, כמובן, הוא שיש לכם מאגר של רעיונות לבלוגים בכל זמן נתון. פירוש הדבר שאתה צריך רק כמות רצינית של קפה ממריצים לכתוב את הפוסט הנוסף שאתה צריך כדי שהגלגלים מסתובבים.

12. לחיות קצת

פעילויות מחוץ לאתר להרחבת אתר וורדפרס שלך

ועל ידי זה, אנו פשוט מתכוונים להתרחק לרגע מהמסך הנחרץ הזה. החיים מיועדים לחיות, לא לחיות בצורה לא רזה אם המילים של ג’יי זי הן דבר שאפשר לעבור עליו. אתה צריך להרפות קצת, ופשוט להיות. תיהנו מכוס קפה עם חבר, צאו לסרט או סקי עם המשפחה – פשוט עשו משהו אחר מלכתוב.

אתה מסכים שחסימה של סופרת פוגעת הכי קשה כשנשרפים לך. כשאין לך מושג מה לעשות עם הדף הריק בוהה בך, כל שאר הרעיונות בבלוג פשוט נעלמים לאוויר. פוף, ממש ככה. בזמנים אלה אתה צריך להבין שאתה לא חלק מהחיים, אלא החיים עצמם.

לכו שאפו אוויר רענן, נסו קצת, קראו משהו, התפנקו בתחביב, בילו זמן עם האנשים שאתם אוהבים – פשוט עשו הכל בכדי לתת לעצמכם הפסקה נחוצה. מסכן אותך, אתה בטח לא יכול להמציא רעיון להציל את חייך בעצמך בגלל כל המשקל הזה על הכתפיים שלך. שחק קצת, או להיות מטומטם.

14. ערכו רשימת רעיונות

25+ טיפים למומחי בלוגים של וורדפרס

זה הלחם לחמאה שזו הנקודה שלעיל. שמירת סימניות היא בהחלט לא כוס התה של כולם. בנוסף, אתה זקוק לדפדפן לשמירת הסימניות שלך. אבל, כפי שכבר הזכרנו, אתה יכול למצוא השראה בכל מקום.

רעיון בלוג נהדר יכול להופיע בזמנים מוזרים, ואתה יכול פשוט להאמין שהוא מחויב לזכרך האנושי הרעוע לנצח. אנא אל תעתה בעצמך בן זוג, שיהיה לך פנקס רשימות לרשום רעיונות. אם אתה שונא נייר, מה דעתך על יישומים כגון Evernote?

תשכח מההשראה שמתגנבת לך בכל פעם, האם ידעת שאתה באמת יכול להערים את דעתך לייצר רעיונות כמו שעון? כן, אכן אתה יכול. הוצא פיסת נייר ורשום 10 רעיונות לבלוג מעל ראשך. זרוק את הקטע הזה, והכין רשימה נוספת של עשרה. חזור על עצמו מדי יום.

15. לעולם אל תגנוב, לווה

30 אנשי מקצוע של וורדפרס לעקוב אחריהם בטוויטר

בקר בבלוגים פופולריים בענף שלך, עקוב אחריהם במדיה החברתית וראה מה חם. בבלוגים פופולריים בדרך כלל יש צוותים של סופרים, המציגים רעיונות באופן קבוע. לבלוגים פופולריים יש גם צוותי מערכת נהדרים וכל השיבנג שמשמעותו שרוב העבודה כבר נעשית בשבילכם.

אתה יכול לאסוף כמה מהרעיונות הטובים ביותר מבלוגים פופולריים בגומך שלך. התפקיד שלך ליצור תוכן טרי ומקורי מרעיונות שאמרו, אחרת אתה תגנוב עבודה של מישהו אחר. אתה בהחלט יכול למצוא מוטיבציה, או אפילו לקחת מעט שונה בנושא פופולרי בכל בלוג.

השאילו את הרעיונות ובנו את העבודה שלכם סביב הנושאים. רק אל תגנוב את התוכן מכיוון שמשמעותו עשויה להתמודד עם הסוף המר של החוק וכדומה של גוגל. אחרי הכל, למה להמציא מחדש את הגלגל?

16. ארגן תחרויות ומסיבות בגידה

הגדל את הקהל שלך עם תחרויות עבור WordPress

הו, המטען החופשי בכל אחד מאיתנו. אלוהים, אנחנו עושים כל מיני דברים בחינם. אבל אם יש משהו שאנחנו אוהבים בדיוק כמו חינם, זה הסיכוי לזרוק בתחרות מסוג זה. אנחנו המין התחרותי למדי, לא? אבל זה כנראה רק אמא טבע שעושה את דרכה.

בכל מקרה, הזדמן לי להשתתף בכמה מתנות ותחרויות והתוצאות היו מדהימות בכל פעם. בתור התחלה, הם מייצרים רעיונות לבלוגים, תחרויות ונתונים נהדרים, מכיוון שכל מה שאתה צריך זה משהו למסור.

כאשר באר הרעיונות שלך מתייבשת, אתה תמיד יכול לסמוך על תחרויות ומתנות כסוג של הודעות איסוף. הם מסתדרים לא רע בכל מה שקשור לתנועה וליצור לידים, ובהתחשב בעובדה שלא תצטרכי להישאר ער כל הלילה בהקמת תחרות או מתן תגיות לבלוג שלך, אנו יכולים לומר שכולכם חבר טוב.

אליך…

לא אעליב את האינטליגנציה שלך על ידי טענות שמדובר במדריך שלם כיצד לבוא עם רעיונות מעולים לבלוגים. איננו יכולים להפריך שישנן גישות רבות ככל שישנם בני אדם בכוכב הלכת הזה, כלומר עדיין יש מספיק מקום לגדל את הרשימה הזו.

לפני שתלך, אכפת לך לשתף כיצד תיצור רעיונות מעולים לבלוג לאתר הוורדפרס שלך? באילו כלים, אם בכלל, אתה משתמש ואיזה טיפ מהדהד איתך הכי הרבה? תודה מראש וכל המסמר הטוב ביותר את כל הרעיונות הטובים ביותר לבלוג ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map