כיצד להוריד את שיעורי הכניסה לאתר הוורדפרס שלך

אם קיבלנו דולר בכל פעם שמישהו היה מזכיר או שואל שאלה לגבי שיעור הכניסה, היינו מיליונרים. זאת אומרת, הרבה נאמרו, נכתבו ונשאלו על מדד התנועה “המפלצת” הזה שנראה שמפחיד את הכל ושונות.


אבל זה כנראה מכיוון שמציצים רבים שמתייפחים כשמוזכרים שיעור יציאה מדף הכניסה בדרך כלל אינם יודעים דבר על הניתור הידוע לשמצה, או אולי על מדד תנועה אחר לצורך העניין. הו התמימות שחיה באינטרנט. זה מדהים כמו שזה מחריד.

אבל הנה רגע של אמת: שיעור ההקפצה הוא פשוט אחוז האנשים שעוזבים את האתר שלך בלי לצפות בדף שאינו עמוד הכניסה. מבלבל הרבה? בואו נרים את תכריכי המסתורין מהחיה הזו שנקראת קצב הניתור אחת ולתמיד.

בואו ונניח כמה חיפושים מונעים עם לקוחות פוטנציאליים ב”יועץ וורדפרס “בגוגל, והאתר שלך יופיע בין עשר התוצאות הראשונות (10), פשוט כי עקבת בדקדקנות אחר שיטות העבודה המומלצות הללו של וורדפרס. מכיוון שהפרסום ההיפותטי שלך “כיצד לבחור את היועץ המושלם של וורדפרס” נראה נהדר בזכות התיאור המטה שהזנת בגוגל, הם לוחצים לאתר שלך. פוסט בלוג ספציפי זה הופך לדף הכניסה שלך, או פשוט “כניסה”.

אבל ברגע שהם מגיעים לאתר שלך, הם מגלים במהירות שאתה לא מה שהם ציפו, ולכן הם לוחצים על כפתור הגב, מקלידים כתובת URL חדשה או זורקים את המחשב שלהם מהחלון. עצם הפעולה הזו של יציאה מדף הכניסה מבלי לקיים אינטראקציה עם שאר האתר שלך ידועה כקפיצה.

כשאתה עוקב אחר הקפיצות האלה לאורך זמן ואז משווה אותם למספר הכולל של אנשים שהגיעו לאתר שלך, אתה מקבל יחס. תרגם את היחס לאחוזים ויש לכם שיעור יציאה מדף כניסה.

אפשר לחלק מהמתמטיקה הזו לשקוע. הנה המחשה מהירה להסיע את הנקודה הביתה, נניח שהפוסט של יועץ וורדפרס שלך קיבל 1,000 מבקרים, ו -750 עזבו מיד לאחר צפייה בפוסט, שיעור ההקפצה שלך יהיה:

750/1000 = 0.75 = 75%; שיעור יציאה מדף כניסה = קפיצות / סך כל המבקרים x 100%

מתי שיעור הכניסה צריך להדאיג אותך

כאשר שיעור הכניסה שלך צריך להדאיג אותך

כעת, לאחר שיש לנו את ה”מה “מהדרך, מתי שיעור הכניסה שלך צריך לדאוג לך? תוך כדי ביצוע הסבבים הרגילים שלי, נתקלתי ביפה אינפוגרף מאת ניל פאטל שהכיל ממוצעים בסטנדרטים לשיעורי יציאה מדף כניסה. בראש הרשימה הם בלוגים עם שיעורי יציאה מדף כ- 98% ואחריהם דפי נחיתה הם 70-90% ואתרי תוכן 40-60%. אתרי דור מובילים יצאו ב 30-50%, ואחריהם אתרים קמעונאיים היו 20-40% ונגררים על ידי אתרי שירות ב 10-30%.

באופן כללי, עליך לדאוג אם שיעור הכניסה שלך מ- WordPress גבוה מ- 60%. מתחת ל 50% זה טוב, אבל אם אתה יכול לצבור פחות מ -10%, אתה מזהיב. עם זאת, אל תזיע את הסטטיסטיקות, עליך למדוד (או ליתר דיוק, להשוות) את שיעור הכניסה שלך ביחס להופעות ההיסטוריות שלך.

לדוגמה, אם רשמת בעבר שיעור יציאה מדף כניסה של 95%, אך לאחר מכן הורדת את זה ל -65% לאחר יישום אמצעי תיקון, כמו אלו שנפרט כאן היום, עליך להקפיץ את המבעבע כי זהו שיפור גדול, למרות זה מעל 60%.

יחד עם זאת, עליך לזכור כי ישנם סוגים מסוימים של אתרי וורדפרס, ואפילו תוכן, שיהיו להם שיעורי יציאה גבוהה כברירת מחדל. דוגמה טובה היא אתר וורדפרס בן עמוד אחד. דוגמה לתוכן שיכולים להיות שיעורי יציאה מדף כניסה גבוהה היא עמוד תודה שלא מוביל לדף אחר. לאתרים כמו מילונים מקוונים עשויים להיות בעלי שיעורי יציאה גבוהה מכיוון שהמשתמשים בדרך כלל לא לוחצים על פני הדף שמכיל את ההגדרה שהם מחפשים..

קח בחשבון את כל השיקולים הללו בעת קביעת שיעור הכניסה שלך. עם זאת, לכל המטרות והכוונה, 60% הם אחוז הכניסה לסף שלנו. מעל זה אתה באזור הסכנה. 40 – 60% אתה שורד, 10 – 40% אתה בסדר < 10%, you deserve a medal.

מדוע להפחית את שיעורי הכניסה לאתר וורדפרס שלך

] הורד את שיעורי הניתור באתר וורדפרס שלך

כבר סקרנו את מה ומתי. אבל מדוע בכלל תטרחו לעבוד על שיעור הכניסה הגבוה הזה? מדוע חשוב לשמור על שיעור יציאה מדף כניסה נמוך כל הזמנים? אני אהיה מהירה, כך שנוכל להגיע לפתרונות כבר.

שיעור הכניסה הוא מדד שביעות רצון המשתמשים

הראה לי אתר עם שיעור יציאה מדף כניסה גבוה, ואני אראה לך אתר עם משתמשים ממורמרים. למעט אתרים בדף אחד, מילונים מקוונים, דף הבית של מיליון דולר et al, כל אתר עם שיעור יציאה מדף כניסה גבוה הוא שם נרדף למעורבות לקויה של משתמשים.

אם שיעור ההקפצה נמוך, אתה עושה משהו נכון ועליך לעשות יותר ממה שאתה עושה. אם הוא גבוה מדי, אתה צריך להסדיר את הבית שלך מכיוון שמעורבות טובה יותר של משתמשים הולכת יד ביד עם …

שיעורי המרה טובים יותר

בתנאי שהמטרה שלך היא להרוויח כסף באמצעות אתר וורדפרס שלך, אתה רוצה להמיר מבקרים בלבד לקוראים, לקוחות קבועים, או לקוחות נאמנים וחוזרים על עצמם. יהיה לך קשה להשיג זאת אם אנשים לא מסתובבים בכדי לבדוק את שאר האתר שלך. אם כל האנשים בדפי הנחיתה שלך יוצאים לדרך, כבר הפסדת את הקרב.

אתה זקוק ללקוחות פוטנציאליים שלך כדי ללחוץ על קישורי קישור ולחצני קריאה לפעולה אם אתה משלם את החשבונות. שיעור יציאה מדף כניסה נמוך הוא אינדיקציה חיובית לכך שאנשים לא עוזבים את האתר שלך מייד כשהם נוחתים. השיחה נכונה.

פתק: יתכן שיש לך שיעור יציאה מדף כניסה גבוה ושיעורי המרה נהדרים.

דוגמה טובה היא אתר וורדפרס בן עמוד אחד שמבקש מהסיכויים להתקשר אליך. אם 1000 אנשים נכנסים לדף, ו 800 התקשרו אליך, אתה מקבל 80% שיעורי המרה, גם אם שיעור הכניסה שלך הוא 100%.

דוגמא נוספת: נניח שעוד לא השקת את המוצר שלך, ובסוף דף הנחיתה שלך, תכלול קישורים לחשבונות המדיה החברתית שלך כדי להקים קהילה. ייתכן שתגדיל את הקהילה שלך גם אם האתר שלך רושם שיעור יציאה גבוה מכניסה.

עם זאת, אם ה- CTA שלך כרוך בהעברת הסיכוי לדף חדש באתר שלך (למשל טופס הזמנה או שכירה), לא תוכל לקבל שיעור המרות גבוה עם שיעור יציאה מדף כניסה גבוה. השניים פשוט לא יכולים ללכת יחד – סגנון אש ומים.

כל עוד המשתמש מתקשר עם הדף שלך באחת הדרכים הרצויות לך, יש לך המרה. אם הם יוצאים מבלי ליצור אינטראקציה עם שאר הדפים המקושרים שלך, תהיה לך שיעור יציאה מדף כניסה גבוה. ממשיך הלאה…

שיעור יציאה מדף כניסה גבוה הוא רע ל- SEO של וורדפרס

שיעור יציאה מדף כניסה גבוה הוא רע ל- SEO של וורדפרס

BAM! הנה משהו שצריך להסב את תשומת ליבך. מה? אנשים יפסיקו את כל מה שהם עושים ושימו לב כשאתם מזכירים SEO. הסיבה לכך היא, ובכן, ללא התנועה “החופשית” ממנועי חיפוש, מה שיעורי ההמרות ומעורבות המשתמשים?

אוקיי, אתה תמיד יכול לקבל תנועה ממקורות אחרים, אבל אם אתה לא מנצל את קידום אתרים, אתה מפסיד הרבה עסקים. אתה ממש משאיר כסף על השולחן.

למה זה ככה? ראשית, מרבית העסקים המקוונים מקבלים נתח עצום של תנועה ממנועי חיפוש. ברור שאתה לא רוצה שיישאר בחוץ. שנית, האנשים שמחפשים פתרונות באמצעות מנועי חיפוש הם הקונים המונעים ביותר. אז כן, SEO זה תאאת חשוב. ודירוג שיעורי יציאה גבוהה לא בא כיצד לבנות פרופיל SEO מוצק.

כך מפרשים עכבישים של גוגל שיעורי יציאה מדף כניסה גבוהה: אנשים עוזבים את האתר שלך מייד כשהם נוחתים כי אינך רלוונטי. אינך מספק שום ערך ולכן אינך ראוי לדירוג SEO נהדר. ככזה, אתר הוורדפרס שלך נדחף לאחור, והתחרות שלך תופסת את עמדתך והתנועה. שיעור יציאה מדף יציאה גבוה באמת כל כך גרוע.

הורדת שיעורי יציאה מדף הכניסה לאתר וורדפרס שלך

יש לנו את הפריימר במקום. עכשיו בואו נצלול פנימה. בעוד מספר דקות, תקיעצו את קצב ההקפצה הגבוה הזה שחוסם את הדרך שלכם להצלחה מקוונת. לפני שנמשיך, אני קורא לך ליישם טיפים אלו באופן מיידי, ולא רק לקרוא אותם. זו עבודה קלה, ומאחר ואנחנו מבצרים את העסק שלך ב- WordPress, אתה צריך לעשות כיף בזה. בלי להוסיף, אנו הולכים …

חקר את התנועה שלך

[לימוד התנועה שלנו] נותן לנו תובנות עיקריות המסייעות להניע את התפתחות המוצר שלנו באפליקציה הניידת ובמחשב השולחני שלנו. זה מראה לנו בדיוק איך אנשים משתמשים במוצר שלנו בכל פלטפורמה. – ג’פרי פלהר, מנכ”ל SpreeCast

אני צריך לומר יותר? איך אתה מתכוון להוריד את שיעורי הכניסה לאתר WordPress שלך אם אינך יודע היכן הבעיה טמונה? קצת מחקר יעשה דרך ארוכה כדי לעזור לך לקבוע בדיוק מדוע אתה רושם שיעורי יציאה מדף הכניסה מחוץ לתרשים..

אולי אתה מושך קוראים מסין, אך היגוי והמוצרים שלך נועדו לקוראים בארצות הברית. אולי תחומי העניין שלך אינם תואמים את תחומי העניין של קוראיך. האם הקפיצה הגבוהה שלך קשורה למבקרים חדשים או חוזרים? אולי זה דבר טכנולוגי; האתר שלך מאכזב את המשתמשים הסלולריים.

זה יכול להיות כל דבר. קצב הכניסה הגבוה שלך עשוי להיות קשור לגורם אחד או יותר, אך לעולם לא תדע אלא אם אתה לומד את התנועה שלך. לשם כך אתה זקוק לכלי ניתוח כגון גוגל ניתוח נתונים, פיוויק, ביצה משוגעת, קליקי, ו מגמות ברשת רק להזכיר כמה.

ירידה בשיעור היציאה מדף כניסה-wordpress-website-google-analytics-rate-bounce-rate

חקר הכל, החל מהדמוגרפיה למיקום הגאוגרפי, התנהגות המשתמשים ומילות המפתח בהן משתמשים המשתמשים בין מדדים אחרים. אל תשאיר אבן ללא היפוך במסע זה – עליך לקבל את כל הפרטים על התנועה שלך על קצות האצבעות שלך. זה מה שהמורה שלי לכימיה נהגה לומר לנו – יש את הדברים האלה על קצות האצבעות, או חזור הביתה והירשם לפוליטכני. האה, זמנים ישנים וטובים.

שפר את המהירות של אתר וורדפרס שלך

לרגע, בואו נשחק במשחק הזה שכולנו כל כך אוהבים. דמיין שאתה מחפש את המכונית האחרונה של אאודי. אאודי A4 שחורה ומבריקה ליתר דיוק. תאר לעצמך שהתוצאה הראשונה בגוגל אינה האתר הרשמי של אאודי, מכיוון שהתינוק הזה נטען די מהר.

אתה באמת מוטיבציה להסיע את החיה הזו בדרך הכונן שלך הפעם בשבוע הבא. אז אתה עובר לגוגל, חפש באאודי A4 והסיכוי ל- “newcars15.com” היפותטי שלוקח נצח ולנסוע הלוך ושוב סביב הקוסמוס. האם היית מחכה בסביבה או בוחר להוציא את 30,000 הדולר שלך במקום אחר? אני יודע שלא הייתי מחכה, מכיוון שאתרים איטיים ממש יכולים למצוץ את החיים מכם.

דמיין את כל הרגעים היקרים שאתה מבזבז. ואיזו ערבות תקבל את אאודי A4 שלך בשבוע הבא מ- newcars15.com אם האתר ייקח לנצח לטעון? אוקיי, אולי אני לוקח את זה יותר מדי רחוק, אבל זה בגלל שהרבה אכפת לי שתבינו את העניין, שבמקרה שלנו הוא: אתר איטי יביא מוטיבציה של לקוחות פוטנציאליים ללחוץ על כפתור הגב הרבה לפני שהם יראו מה אתם מציעים. סקרנו בהרחבה את הנושא בנושא כיצד להקטין את זמן טעינת העמוד של דפי וורדפרס, כך שלא אכנס לפרטים.

שפר את ניווט האתר של וורדפרס

יש לנו את התינוק הזה בהילוך חמישי, ואנחנו עדיין לא פוגעים בכביש המהיר. ניווט באתר וורדפרס, איך זה עוזר בהורדת שיעורי הניתור? זה פשוט; מערכת ניווט נהדרת היא כמו מפה (או פוסט שלט) המדריכה משתמשים דרך אתר האינטרנט שלך.

מרי ג’יין ניגשת לגוגל במטרה למצוא נושא רב תכליתי מגיב לעסקים מבוססי וורדפרס המתהווים שלה. בזכות כל המאמצים שהשקעת ביצירת תוכן מעולה לבלוג, הפוסט “20 נושא התגובות הטובות ביותר של WordPress המותקנים לשנת 2015” ההיפותטי מופיע לראשונה בגוגל, והיא עוברת דרך.

היא קוראת את כל הפוסט ומתוך התרגשות מוחלטת מחליטה לבדוק את דף הנושאים שלך בוורדפרס אליו היא יכולה לגשת בנוחות מהתפריטים הניווט של הכותרת העליונה שלך, סרגל הצד או התחתונה. גם אם היא לא תקנה אף אחת מהנושאים שלך, היא לא תחשב כקפיצה.

עכשיו תשכח מכל מרי ג’יין. קחו למשל את ג’ון דו שבדיוק מצא את האתר שלך (באמצעות פירושו) ורוצה למצוא קצת מידע. כמה קל לג’ון דו למצוא תוכן באתר שלך באמצעות מערכת הניווט שלך? אתה חושב שהוא יסתובב אם הוא לא יוכל למצוא את מה שהוא מחפש?

מערכת הניווט הטובה ביותר היא קלה לשימוש. זה פשוט וברור, שמזכיר לי את הפעם הפעם שחיפשתי הדרכות ג’אווה. אז נחתתי באתר מכובד זה על ידי חברה בעלת מוניטין (שום שם לא נופל, בלי לתפוס).

האתר נראה נהדר – עיצוב מקצועי והעבודות. אני מדבר על סוג האתר שאתה יכול לסמוך עליו מספיק כדי להירשם כסטודנט. אבל זה היה לפני שניסיתי לגשת להדרכת ג’אווה בחינם שאמורה הייתה לפתות תלמידים, אתה יודע, כמוני.

בקצרה סיפור ארוך, המדריך הוסתר בכמה רמות בתפריט מגה, ולקחתי את הזמן כיוון שאני בדרך כלל אדם סבלני, והייתי נואש למצוא מדריך Java מכובד. בלי קשר, הרגשתי רע עם הצורך לחפור בתפריטים הנפתחים כדי למצוא קורס בודד, שבסופו של דבר לא עמד בציפיות שלי. Meh. סוף הטרוף.

אדם עסוק באמת לא הספיק לסרוק את כל הניווט שלך למען משאב שהוא באמת זקוק לו. הפוך כל תוכן חשוב להפליא שניתן למצוא באמצעות מערכת הניווט שלך, ושיעורי הנטישה שלך יימצאו. האם אני עוברת אליך? הנה התשלום:

 • צור ניווט פשוט וישיר קדימה
 • תפריטי מגה נראים נהדר, אבל האם אתה באמת צריך אותם?
 • הוסף Sitemap לאתר וורדפרס שלך. אתה יכול להשתמש בתוספים כגון קובצי Sitemap של גוגל XML או השתמש בערכת נושא התומכת ב- Sitemaps
 • הוסף תפריטי ניווט לכותרת העליונה, כותרת התחתונה וסרגל הצד
 • הוסף קטגוריות, ארכיונים ותגים לסרגל הצד
 • כלול תיבת חיפוש כמכשיר בטוח להיכשל אם התפריטים שלך נכשלים. תיבת החיפוש שלך יכולה גם לשפר את מערכת הניווט ואת חווית המשתמש שלך. השתמש בתוסף כגון רלוונטיות לבנות מנוע חיפוש חזק ומדויק לאתר וורדפרס שלך

שפר את התוכן שלך כדי להפחית את שיעור ההקפצה

שפר את התוכן שלך כדי להפחית את שיעור ההקפצה

כשאתה הולך לקניון, אתה מבזבז את זמנך בחנויות שמוכרות חוטים עניים או מכוערים? אני בטוח שלא, אלא אם כן אתה הבעלים של חנות אחת כזו, שתמצוץ בגדול.

תוכן לקוי ישלח את הקוראים שלך מהר יותר מכפי שתוכל להשיג אותם. תגיד לי, האם אתה מוכן להקדיש זמן יקר בקריאת תוכן לקוי כאשר יש כל כך הרבה דברים מהנים לעשות באינטרנט? אתה יודע, כאילו צ’יזבורגר, סרטוני חתולים מצחיקים ביוטיוב, ו- התאריך בין היתר. מה שמרכיב תוכן גרוע?

 • תוכן מעופש – אנא עדכן את התוכן שלך
 • תמונות מעוצבות ולא טובות – תמונה אחת היא 660 פיקסלים ברוחב, התמונה הבאה היא 350 פיקסלים
 • תוכן פלגיאט – כולל תמונות. יש לייחס מדיה לבעלי הבית ולעולם לא להעתיק תוכן. זה לא חוקי.
 • ערוך והגה את התוכן שלך מכיוון שפרסום בבלוג התפזר בו סוגים ושגיאות רשלניות אחרות פשוט אכזריות
 • בנוסף, השתדלו לשפר את הקריאות של הטקסט בבלוג הוורדפרס שלכם. תוכן קריא יעודד אנשים לעבור לדפים המקושרים

איך? להשתמש:

 • רשימות תבליטים
 • כותרות וכותרות משנה
 • גופנים גדולים יותר
 • ניגודיות צבעונית נהדרת לעין (היצמד לתוכניות צבע שתיים-שלוש)
 • שפע של חלל לבן
 • תמונות נהדרות
 • תוכן מולטימדיה נהדר

בעת יצירת הודעות הבלוג שלך ב- WordPress, הוסף קטגוריות ותגים, כך שהקוראים יוכלו למצוא נושאים קשורים להמשך קריאה. אל תשכח לעדכן את הבלוג שלך עם התוכן העדכני ביותר מכיוון שהוא מחזק את נאמנות הלקוחות ו- SEO.

בנוסף, הגדר את קהל היעד שלך מההתחלה כדי להבטיח שאתה מכוון לקבוצה הנכונה של אנשים. אחרת, אתה תשים את ראייתך לרווחה, תחמיץ את הסימן ותגדיל את שיעורי ההפעלה האלו.

שפר את פרסום ה- SEO וה PPC שלך

כל המאמצים להפחית את שיעורי הניתור באתר וורדפרס שלך לא אומר כלום אם אתה ממקד לקהל הלא נכון. אם הייתי חולק סיפורים על עיר הולדתי, מרו, קניה, הייתי משתמש בטכניקות SEO מקומיות העומדות לרשותי כדי להבטיח שלא אמשוך אליו קוראים המחפשים את הר. Meru בטנזניה למשל. דמיון הייתי שונאת למשוך קוראים המחפשים מוניות של Meru בהודו או לקוחות המחפשים Meru Networks שממוקם בטמפה, פלורידה..

אם הייתי מושך את כולם מלבד האנשים שמעוניינים בפועל בעיר הולדתי, אתר וורדפרס שלי היה רושם שיעורי יציאה מדף כניסה גבוהה – הכל מכיוון שמיקדתי את הקהל הלא נכון.

כך גם במסעות הפרסום שלך PPC. אם אתה טועה במיקוד שלך, תשלם כדי למשוך כל דבר מלבד התנועה שאתה צריך. מסעות הפרסום שלך ב- SEO ו- PPC צריכים להיות מונחים על ידי מחקר מילות מפתח חריף. השתמש בכלי מחקר למילות מפתח כגון מתכנן מילות המפתח של גוגל אדוורדס, מעקב אחר מילים, יוסט מציע ו KWFinder.com בין היתר.

אל תזיע את הפרטים עם זאת, יש לנו את הגב שלך מכוסה בשיטות העבודה המומלצות SEO של WordPress לשנת 2015 והלאה. יתר על כן, הקפד לשמור על הדירוג הגבוה ביותר עבור כל התנאים המותגים שלך, למשל. שם המותג או המוצר שלך.

שיעור יציאה מדף כניסה וקישור

שיעור יציאה מדף כניסה וקישור

כשמדובר בשיעורי היציאה מדף הכניסה, ישנם המון דברים שאתה יכול לעשות כדי לנקות את הקישורים שלך ולקבל את האתר שלך בצורה מעולה. תיקון קישורים שבורים, שיפור אסטרטגיית הקישור שלך ופתיחת קישורים חיצוניים לכרטיסיות זו דרך נהדרת להתחיל.

תקן קישורים שבורים

מבקר חדש יכול להגיע לאתר שלך בכל דף אינטרנט או פוסט. אבל אם קישורים שבורים מבלבלים את אתר וורדפרס שלך, לקוחות פוטנציאליים שלך לעולם לא ימצאו את המידע הדרוש להם, וכתוצאה מכך, לחץ על כפתור הגב. אם הם ימשיכו ללחוץ על כפתור הגב, תרשמו שיעורי יציאה גבוהה מכיוון שהם ללא מוח.

אתה יכול לבדוק באתר וורדפרס שלך קישורים שבורים באמצעות תוסף כגון בודק קישור שבור. עדיף שתוכל להשתמש בשירות מקוון כגון ה- בודק קישור W3C. הכי טוב הוא לתקן את כל הקישורים השבורים שלך מוקדם כדי להפסיק את הניתור זמן רב לפני שזה קורה.

אך מה לעשות כאשר קישור מתנתק בלילה בגלל גל תנועה או סיבה אחרת? ובכן, זה קל – אתה יכול להתמודד עם בעיה זו על ידי יצירת 404 דפים מותאמים אישית או הפניית קישורים שבורים למשאב רצוי כמו דף הנחיתה שלך או כל דף אחר שאתה אוהב..

כך יוצרים עמוד 404 בהתאמה אישית בוורדפרס והנה תוסף פשוט להפניה מחדש של 301 פשוט כדי לעזור בעסק להפנות מחדש.

קשרי גומלין

הצגת שיעור היציאה מדף הכניסה היא אחוז המבקרים שמקפצים מדף הכניסה, הוספת קישורים ברורים למשאבים פנימיים עשויה לעודד מבקרים רבים יותר להקליק על פני אותו דף ראשון. אם יש לך פוסט בבלוג מעניין התומך בסיבה שלך, קישור אליו מהדפים האחרים שלך, כולל דפי נחיתה.

לקוחות פוטנציאליים שלא מוכנים לנשוך את הוו בדף הנחיתה שלך עשויים לרצות לחקור את האתר שלך הלאה. קישור למשאבים רלוונטיים מקל על הסיכויים האמורים. כאשר הם לוחצים דרך, שיעור הכניסה שלך יוצא.

פתח קישורים חיצוניים בכרטיסיות חדשות

לפני שהגלישה בכרטיסיות הפכה למציאות, פתיחת קישורים חיצוניים בחלונות חדשים הועיפה על ידי המשתמשים מכיוון שהיא פישלה את חווית המשתמש. אך מאז הגלישה בכרטיסיות, הגלישה ברשת עם כמה אתרים פתוחים בו זמנית הפכה ללא מאמץ, ואפילו מהנה.

כיום, אל תפחד לפתוח את כל הקישורים החיצוניים בכרטיסיות חדשות, אלא אם כן כמובן שהמשתמשים שלך מעריכים דפדפנים ישנים שאינם תומכים בכרטיסיות. כיצד פתיחת קישורים חיצוניים בכרטיסיות חדשות מסייעת בהורדת שיעורי הכניסה לאתר הוורדפרס שלך?

נניח שיצרת פוסט בלוג מדהים וקשרת למשאבים רלוונטיים באתר צד שלישי. אם קישורים חיצוניים אלה נפתחים באותו חלון / טאב דפדפן, תוכנה אנליטית סופרת כי יציאה. אך אם תפתח קישורים חיצוניים בכרטיסיות חדשות, הקורא שלך יכול לגשת למשאב החיצוני מבלי לעזוב את האתר שלך. בעת הוספת קישורים חיצוניים, סמן את תיבת הסימון “פתח קישור בחלון / טאב חדש” כמוצג להלן:

הפחת-שיעור הקפצה-wordpress-website-open-חיצוני-קישורים-חדשים-כרטיסיות

תכנן מחדש את אתר וורדפרס שלך

הומור אותי כאן: האם היית מוכן להסתובב (ולעשות עסקים איתו) עם אתר שנראה כאילו הוא נבנה על ידי תלמיד כיתה ה ‘? אם האתר שלך לא נראה הגון, אתה לא יכול לצפות מאנשים להסתובב מספיק זמן כדי לקנות את מה שמוצע.

השקיעו בנושא שעוצב בצורה מקצועית כמו נושא הוורדפרס הכולל שלנו רב תכליתי. בנוסף, אתה תמיד יכול להיות מקצועי נושאים נאים מ WordPress.org או ספקים כמו Themeforest וערכות נושא אלגנטיות.

לחלופין, אתה יכול לבנות את האתר שלך חתיכה אחר חלק באמצעות בוני דפי וורדפרס מהשורה הראשונה, כגון Visual Composer או Beaver Builder, להזכיר רק מעטים. אתה יכול גם להשתמש בערכות הנושא המדהימות של הילד המגיעות עם מסגרות נושא של WordPress כמו בראשית או תזה.

אם אף אחת מהאפשרויות שלעיל לא נשמעת מושכת, ויש לך קצת כסף לחסוך, שקול לשכור מפתח מפתח וורדפרס מוביל כדי לבנות לך בדיוק את מה שאתה צריך (רק קח בחשבון שלעתים קרובות מדובר באפשרות היקרה ביותר ודורשת זמן רב, למעט ללמוד קוד בעצמך).

כשאתה מעצב מחדש את האתר שלך, שקול להוסיף הוכחה חברתית כלשהי; מספר עוקבים, מעריצים, המלצות – כל מה שאומר ללקוח שאנשים אחרים אוהבים את המוצרים שלך. אם עדיין אין לך מספרים אדירים, שקול להשאיר הוכחה חברתית עד מאוחר יותר מכיוון שמספר נתונים נמוך יכול לאשש את אמון הלקוחות, למרות שאתה פשוט כנה.

תכנן מחדש את דפי הנחיתה שלך גם באמצעות בדיקות A / B וניסויי תוכן. דבר אחד שלא תרצו לשכוח הוא להוסיף כפתורי CTA באזורים ברורים ובולטים בדפי הנחיתה שלכם. צריך להספיק לשלושה כפתורי CTA לכל היותר; אחד מיד בראש, אחד באמצע והאחרון לכיוון התחתית.

עדיין בעסק של דפי נחיתה זה, צור דפי נחיתה משתנים עבור סוגי הקהל השונים שלך. השתמש בתוכן ייחודי כמו גם במילות מפתח לכל דף נחיתה כדי לפנות לקהל ספציפי.

בחזרה לעיצוב מחדש של אתר האינטרנט, המינימליזם הוא הדרך קדימה, או כמו שמאיה אנג’לו (מי ייתן ויראה את נשמתה בשלום נצחי), “תמצית התחכום היא פשטות מוחלטת.”

רוצים ליצור אתר אלגנטי ומתוחכם שימשוך אליו לקוחות פוטנציאליים בטרמפות? אז אתה צריך להפוך את זה לאתר הפשוט והקל ביותר לשימוש באינטרנט. התחל בביטול אלמנטים מיותרים שאינם תומכים או משרתים את מטרתך.

נוסף על כך, הימנע מקופצים ומודעות חסומות. יתר על כן, וודא שהפרסומות שאתה משרת באתר וורדפרס שלך רלוונטיות לתוכן ולנישה שלך. הניחו מודעות רלוונטיות בסרגל הצד, ואם תוכלו, הימנעו ממודעות מולטימדיה טעינה עצמית.

כאשר הכל נאמר, ודא שאתר האינטרנט שלך מגיב על מנת לספק למשתמשים שולחניים וניידים כאחד. בחר נושא וורדפרס מגיב (כגון סה”כ) מההתחלה. ודא גם שהתוספים שבחרת מותאמים למכשירים ניידים.

הוסף פוסטים קשורים

רוצה שסיכויים יעברו את עמוד הכניסה? ואז הקל עליהם למצוא יותר מהתוכן שלך. אתה יכול להציב ווידג’טים קשורים לפוסט בסוף הפוסט בבלוג שלך או בסרגל הצד שלך – רק וודא שהם גלויים לקוראים שלך. חדשות טובות הן שאתה אפילו לא צריך להתאמץ, יש אינספור תוספים להודעות הקשורות בוורדפרס לעזור בהרמה הכבדה.

הערות בלוג

למרות שזה לא עשוי להשפיע באופן משמעותי על שיעורי הכניסה שלך בהתחלה, הערות בלוגים עשויות להגביר את מעורבות המשתמשים בטווח הרחוק, מה שמוריד את אחוז הכניסה שלך. כשאתה מפעיל את המשתמשים שלך דרך מדור הבלוג, הם נאלצים לבטוח בך יותר, לבזבז יותר זמן בבלוג שלך ולשתף את התוכן שלך עם אחרים.

בסופו של היום…

… הפחתת שיעור הניתור שלך כל זה להיות סופר מדהים. הכל על מנת להעניק ללקוחות פוטנציאליים חוויה שלא תהיה אחרת באתר האינטרנט שלך – הכל על הפיכה הטובה ביותר שאתה יכול להיות בתחום שבחרת..

כשאתה תואם את כוונת הלקוח הפוטנציאלי שלך, עם התוכן והמוצרים שלך ואז עוטף את הכל בעיצוב מעולה, אין שום דבר שיכול למנוע ממך להוריד את שיעורי הכניסה שלך ל- WordPress.

עקוב אחר הטיפים המפורטים כאן היום, והאם יש לך טיפ לחלוק, או שאלה לבקש, אנא אל תהסס להשתמש בקטע התגובות למטה. נשמח לשמוע את מחשבותיך – אדיוס!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map