מתי וכיצד למקד משימות עסקיות לבלוג הוורדפרס שלך

כיצד למקד משימות עסקיות לבלוג הוורדפרס שלך

כפרילנסר או כבעלי עסק קטן, חשוב לדעת מתי למסור את המלכותיו לאיש מקצוע אחר. ניהול הבלוג שלך טוב יותר לא תמיד נובע כתיבת תוכן נהדר או עבודה כל שעות הלילה. למעשה, כמה מהמהלכים היעילים ביותר שתוכלו לבצע כבעלי בלוג כרוכים במיקור חוץ של העבודה שלכם.


זה לא יהיה מעבר חלק, וסביר להניח שתאחר למשחק מיקור החוץ. עם זאת, תמיד עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

בעלי הבלוגים יודעים שעסק זה מחייב אותך לחבוש מספר כובעים. כשאתה משיק בלוג של וורדפרס זה אומר שאתה עכשיו רואה החשבון, מנהל השיווק, הכותב והמעצב שלו.

אבל ברגע שתראה הצלחה מסוימת, אותו בלוג יהפוך לבלתי אפשרי לנהל בעצמך. לפיכך, תוכנית מיקור חוץ מוצקה מאפשרת לך לחסוך זמן לחיים שלך ולנהל את העסק שלך כפי שהוא אמור להיות מנוהל.

אירוח מיקור חוץ

אפשר לומר שרוב העסקים והבלוגים הקטנים מתחילים באירוח משותף לא יקר. לפעמים זה כל מה שאתה צריך, אך בפעמים אחרות תגלה שהשדרוגים תקינים.

גם אם אינך צריך לעבור ל VPS או לשרת פרטי, יש שאלה אחת נוספת שיש לקחת בחשבון. האם אתה צריך לנהל את אירוח WordPress שלך או שמישהו אחר צריך?

אירוח וורדפרס מנוהל הוא מושג חדש יחסית, אך הוא נפלא. לא רק שלעולם לא תצטרך לדאוג לגיבויים, השבתה, עדכונים או מהירות אתר, אלא שלעתים קרובות ההתקנה של וורדפרס נעשית בשבילך..

חלק מהמארחים המציעים אירוח וורדפרס מנוהל מסוג זה וכוללים:

 • קינסטה
 • מנוע WP
 • גלגל תנופה

יש לך טכנית שתי אפשרויות למצוא מישהו אחר שישמור על האירוח שלך. הראשון הוא היצמדות למארח האתר הנוכחי שלך ולראות אם הוא מציע אירוח מנוהל. אם כן, כל שעליך לעשות הוא לפנות לצוות המכירות או התמיכה ולבקש מהם לשדרג אותך. זכור כי מרבית האירוח המנוהל הוא יקר יותר מאשר לא מנוהל. החדשות הטובות לגבי ההגעה עם המארח הנוכחי שלך הן שאתה לא צריך להעביר קבצי אתרים ולהפעיל מחדש את האתר שלך על מארח אחר לגמרי. החיסרון הוא שלחברות אירוח מסוימות אין שירותי WordPress המנוהלים הגדולים ביותר.

האפשרות השנייה היא למצוא חברת אירוח עם אירוח ספציפי לוורדפרס. אלה מנועי הקינסטאס, WP ומעגלי התנופה של העולם. לכל חברה מומחיות בוורדפרס וורדפרס בלבד, כלומר הבלוג שלך נמצא בידיים טובות. לא רק זה, אלא שכל אחת מחברות אירוח אלה מספקות שירותי אירוח מנוהלים של וורדפרס. אם אינך עם מארח כמו קינסטה, תצטרך להעביר את האתר שלך. זהו כאב ראש, אך הכרחי.

לאחר מכן תוכל להירשם לאירוח המנוהל. שוב, אירוח מנוהל הוא יקר יותר, אך לרוב שווה את זה.

למה זה שווה את זה?

כי עכשיו אתה לא צריך לבזבז זמן על אירוח. אם האתר שלך יירד (מה שסביר להניח שהוא לא יעשה תחת אירוח מנוהל) המארח מפעיל אותו מחדש ופועל מבלי שתצטרך להתקשר. הגיבויים מסתיימים עבורך, בעוד שכל מהמטמון ועד עדכוני תוספים מטופל על ידי מנחה.

כדאי למקם את האירוח שלך במיקור חוץ כשאתה מתחיל למצוא שאתה לחוץ לזמן. אם העסק או הבלוג שלך מרוויחים כסף ואתה מתקשה לעמוד במשימות אתר ופעילויות היום-יום שלך, אירוח מנוהל מוריד קצת מתח השולחן שלך..

תחזוקת בלוג למיקור חוץ

תחזוקת בלוגים דומה לאירוח מנוהל למעט מומחי תחזוקת בלוגים מכסים הרבה יותר מאשר אירוח. זה כולל עדכוני נושא ותוספים קבועים, בדיקות אבטחה, גיבויים בענן, מגוון רחב של תוספים מובחרים לשיפור האתר שלך, ניטור שעות פעילות 24/7.

השירותים תלויים באיזה פרילנסר או חברה אתה הולך, אך באופן כללי, עליך לקבל כיסוי והגנה מלאים על אתרך.

כמה מהחברות הטובות ביותר למיקור-חוץ למתחזוק הבלוג שלך כוללות:

או שתוכלו ללמוד על אפשרויות נוספות בסיכום שלנו עם שירותי התחזוקה הטובים ביותר של וורדפרס. בכל מקרה, שכירת איש מקצוע מוסמך לתחזוק אתר וורדפרס שלך הוא חוסך זמן אדיר, פנוי יותר משעות משלך בכל שבוע להתמקד בתוכן או במדיה חברתית..

חשבונאות למיקור חוץ

השאלה אם אתה ממקם מיקור חוץ על החשבונאות שלך או לא, תלוי בגודל הפעולה שלך. לדוגמה, בלוג קטן עם הכנסות של חברות מסונפות יכול ככל הנראה לכסות את מרבית המשימות החשבונאיות על ידי אחיזת כל הדוחות המסונפים של כל חודש. באשר לחברה עם אתר וורדפרס, אך ללא פונקציונליות של מסחר אלקטרוני, ייתכן שיהיה הגיוני למקם את חשבונאות החנות הקמעונאית שלך, אך אתר וורדפרס רק יהווה חלק קטן מזה.

מיקור חוץ באמת בא לידי ביטוי כשאתה מתחיל לנהל חנות eCommece. הדבר נכון גם לבלוגים בינוניים עד גדולים עם זרמי הכנסה מרובים. כל הנקודה במיקור חוץ של החשבונאות שלך היא לפנות זמן ולוודא שהספרים שלך תקינים. בדרך זו, כשמגיע זמן המס, תהיה מוכן ומסודר. בנוסף, סביר יותר שתסתבך עם מס הכנסה (או ממשלות מקומיות אחרות).

יש לך כמה אפשרויות למיקור חוץ של החשבונאות שלך כשאתה מקים עסק של וורדפרס. הראשון יהיה לאתר רואה חשבון באמצעות חבר או בן משפחה. זה לוקח יותר זמן, אבל יש לך סיכוי להנחית רואה חשבון לכל החיים.

אנחנו גם אוהבים שירותים כמו ספסל, המציע אוסף רואי חשבון ומנהלי חשבונות לעסקים קטנים. שירות זה מנהל את הספרים שלך בתשלום חודשי ומספק חבילות כספיות לסוף השנה כדי שתוכל להבין ולשלם את המסים שלך.

ספרניות עובד בצורה דומה, בה משלמים תשלום חודשי, ואז בעלי עסקים קטנים קשורים לצוות חשבונאות ייעודי. צוות זה מציע דברים כמו ייעוץ מס ללא הגבלה, הנהלת חשבונות חודשית, הכנת מס, תכנון מס שנתי ושכר עבודה.

שיווק ומיקור חוץ במיקור חוץ

מיקור חוץ לעיצוב שלך מתחיל לרוב מתחילת הבלוג שלך. כדוגמה, יתכן שתזדקק ללוגו, חומרי שיווק או תמונת כותרת בפייסבוק. אם אינך מעצב, אני מציע להימנע מלהכין גרפיקה משלך. אתה פוגע רק בעסק שלך.

אם יש לך קצת מזומנים להוציא ואתה כמעט רוצה להבטיח עיצוב הגון, 99Designs הוא ההימור הטוב ביותר שלך. זה מאפשר לך לשתף פעולה עם מעצבים ואפילו להריץ תחרויות בהן נשלחים עיצובים ממעצבים איכותיים שרוצים לזכות בפרס הגדול.

ל- Upwork יש גם פרילנסרים מכובדים לעבודות עיצוב, אבל זה פחות מבחר אצר.

מבחינת עזרה שיווקית, יתכן שתזדקק לכך בחודשים הראשונים להשקת הבלוג שלך. אחרי הכל, מציאת לקוחות וקוראי בלוגים היא הדרך היחידה להוציא את הבשורה על המותג שלך.

הנחיתה על אדם או צוות טובים לעבוד איתו עשויה לקחת זמן. אתה רוצה מישהו עם ניסיון בנישה שלך. אני ממליץ לבקש הפניות ישירות מחברים ועמיתים לעבודה ב- Upwork יש גם כמה אנשי מקצוע מעולים בשיווק.

האם אתה מוכן למיקור חוץ?

לפעמים כל מה שצריך לעשות זה למיקור חוץ של עבודות עיצוב מסוימות. פעמים אחרות בלוגרים זקוקים לכל דבר, החל מחשבונאות ועד אירוח מנוהל, ועבודות עיצוב וכלה בתחזוקת אתרים.

ללא קשר לדרישותיכם, המון עובדים מחכים ברשת בכדי לגרום לעסק שלכם להתנהל בצורה חלקה. אין סיבה לשלוף את השיער שלך בשיווק בדוא”ל אם אתה שונא כל רגע ממנו. לכו למצוא משווק בדוא”ל שאוהב את התהליך ויודע לעשות זאת. הדבר נכון גם ליצירת סרטוני YouTube, בלוגים אורחים או כל משימה אחרת.

ניסיתם מיקור חוץ? או שאתה על הגדר? נשמח לדעת את המחשבות שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map