היכן למצוא עזרה עם וורדפרס

היכן למצוא עזרה עם וורדפרס

משתמשים רגילים ב- WordPress יודעים שזה קל מאוד ללמוד ולהשתמש בו. אך בין אם אתה מתחיל או מקצוען, יהיו זמנים שאתה זקוק לעזרה בוורדפרס. לא לדאוג, הדבר הנחמד עם וורדפרס הוא שיש לה קהילה רחבה שמוכנה לעזור. לא רק זה, האינטרנט מלא במספר בלוגים איכותיים, הדרכות וורדפרס ומשאבים שיכולים לספק תשובות לסוגיות הוורדפרס הנפוצות ביותר. פוסט זה יציג בפניכם כמה מהמקומות הטובים ביותר בהם תוכלו למצוא עזרה של וורדפרס.


אבל רגע – עוד לפני שאתה מחפש עזרה חיצונית, הנה כמה צעדים ראשונים:

  • בדוק אם מדובר בסתירה לפלאגין. לעתים קרובות, בעיות מתעוררות בגלל התנגשות בין תוסף עם גרעין וורדפרס, או נושא או עם תוסף אחר. זה קל לפתור בעיות. ראשית, בטל את התוספים שלך. אם הבעיה נעלמת, אתה יודע שזו בעיה של תוסף. אז תגובתי התוספים שלך אחד בכל פעם כדי לאתר את בעיית הבעיות. פשוט דלג על התוסף או חפש אלטרנטיבה טובה יותר.
  • בדוק אם הנושא שלך הוא הבעיה. פשוט הפעל את אחת מהנושאים המוגדרים כברירת מחדל בוורדפרס (כגון עשרים ותשע עשרה) במקום נושא הוורדפרס הקיים שלך. אם הבעיה שלך נעלמת נסה לפנות למפתח הנושא לקבלת עזרה.
  • בדוק אם האתר שלך נופל בגלל השרת / אירוח. אתה יכול גם לבצע כמה בדיקות אתרים פשוטות כדי לגלות מדוע אתר וורדפרס שלך מושקע.

אם בשלב זה אינך נמצא בשום מקום פיתרון, תוכל להמשיך לחפש במשאבים מקוונים אחר תשובות לבעיות WordPress שלך..

במהלך חיפוש אחר פיתרון, חשוב להשתמש במילות המפתח הנכונות כדי להתחיל חיפוש. מסיבה זו, שימו לב לכל אחד הודעת שגיאה על המסך שלך. זה יכול לציין את אופי הבעיה ותוכלו להשתמש במילים אלה כמונחי חיפוש במנועי חיפוש.

כאן תוכלו למצוא עזרה ב- WordPress.

1. השתמש בכפתור העזרה

עזרה בוורדפרס

יש כפתור עזרה בפינה השמאלית העליונה של כל מסך וורדפרס. לחץ עליו – זה יוביל אותך למידע הרלוונטי למסך בו אתה נמצא. זה מקשר לתיעוד הוורדפרס הרלוונטי וסביר מאוד שתוכלו למצוא את הפיתרון שלכם כאן מייד.

2. חפש בדפי השאלות הנפוצות של וורדפרס

ה דפי שאלות נפוצות בנושא וורדפרס מכיל שאלות המסווגות בצורה יפה. הבעיה שלך עשויה להופיע בדפים אלה, אחרת תוכל לשאול את שאלתך בנושא עמוד עבודה שאלות נפוצות.

3. בדוק את התוסף או את דף הנושא

אם אתה מסיק שזה תוסף או נושא הגורמים לבעיה, בדוק אם יש פיתרון בדף הרשמי של הפריט. אם אתה משתמש בתוסף בחינם מ- WordPress.org, קיימות כרטיסיות להתקנה ותמיכה. יתכן שיש להם כבר פיתרון לבעיה שיש לך. עבור ערכת נושא חינמית של WordPress.org, בדרך כלל יש קישור מהיר לדף הבית של הנושא (בו בדרך כלל ניתן למצוא תיעוד) וכן לחצן בלוח הצד של עמוד הנושא לצפייה בפורום התמיכה. רק זכרו את הנושא והתוספים במאגר וורדפרס הם בחינם. אז היו אדיבים ובקשו פתרונות יפה. או אם יש גרסת פרימיום, מומלץ לשקול לשדרג.

אם כבר מדברים על פרימיום – מכם רכשתם נושא או תוסף השתמשו באותו היגיון. ראשית, חפש תיעוד. מרבית המפתחים הופכים את הסופר קל לאיתור על ידי קישור אליו בעמוד הפריט. לדוגמה, ב- Themeforest אתה יכול בדרך כלל למצוא מידע על תיעוד נושא בכרטיסיית התמיכה בפריט. אם לא תמצא פתרון בתיעוד, פנה למפתח. לעתים קרובות תמיכה של 6 חודשים עד שנה כלולה ברכישה שלך. מי עדיף לעזור מאשר האדם או הצוות שיצר את הפריט?

4. פורומי תמיכה של WordPress

ה פורומי תמיכה ב- WordPress.org הם אחד המקומות הראשונים לבקש מתנדבים שיעזרו לכם עם הבעיה שלכם. זה נהדר במיוחד למתחילים החדשים, שעשויים למצוא פיתרון מוכן בחוטים הקיימים. אם לא, כמשתמש רשום, אתה יכול לפתוח גם פתיל חדש.

דפי תמיכה בפלאגין

דאג לספק מידע תמציתי ורלוונטי. הסבירו את המאמצים שעשיתם עד כה, העלו צילומי מסך של הבעיה לענן וספקו קישורים בשרשור. אם תרצה, גלה עוד כיצד לכתוב בקשת תמיכה נהדרת.

5. חפש משאבים מקוונים איכותיים

ישנם מספר משאבים איכותיים כמו וורדפרס טלוויזיה זמין באינטרנט שיכול לעזור לך להבין טוב יותר את וורדפרס. מומלץ לבדוק את הדרכות אלה לפני שתרחיב את החיפוש.

כמו כן, ישנם מספר בלוגים נפלאים ואתרי הדרכה הקשורים לוורדפרס (כמו WPExplorer). הם מכסים כיצד להתמודד עם טעויות וורדפרס נפוצות או בעיות כמו 404 שגיאות, בעיות מותשות זיכרון, בעיות שחיתות בסיסי נתונים, וורדפרס מציגה מסך ריק ועוד. אם אתה זקוק למשאבים נוספים, נסה את אחד הבלוגים הטובים ביותר האלה בוורדפרס.

6. WP Compendium

WP Compendium הוא עוד אוסף נהדר של הדרכות שלב אחר שלב כמעט לכל נושא שקשור לוורדפרס. מה שכן, זה זמין כהרחבה מגניבה לדפדפן Chrome שלך, כך שעזרה בוורדפרס נמצאת במרחק של לחיצה אחת בלבד. חוץ מזה, מספר מודולי הדרכה עוזרים למתחיל להסתדר ולהכיר את וורדפרס ואת דרכיו.

7. נסה את חדר הצ’אט של IRC

ה חדר צ’אט של IRC הוא בעיקר לעזרה חיה למפתחי וורדפרס. הרבה מהדיבורים כאן עשויים להיות טכניים מדי עבור משתמשי וורדפרס ממוצעים כמוני וכמוני. אף על פי כן, אם תשאיר שאלה, יש סיכוי שאחד המתנדבים יכול לענות כאן.

8. WordPress Stack Exchange

ה בורסת מחסני וורדפרס הוא מקום אחר שמיועד בעיקר למפתחים. זה בחינם ותוכל לשאול ולענות על שאלות מבלי להירשם לאתר. ככל שהתשובות המדורגות המובילות מועברות לראש, תוכלו למצוא את התשובה הטובה ביותר במהירות. תוכלו למצוא את הדיון כאן בעיקר בנושא קוד וורדפרס.

מקום נוסף לדיון בסוגיות וורדפרס הוא פורום עלייה. זהו מקום בו תוכלו לפגוש בעלי אתרים, בלוגרים ומשתמשי וורדפרס כדי לדון בסוגיות נפוצות. תמורת דמי רישום חד פעמיים של 10 $ תוכלו להצטרף לדיון בקהילה.

9. שאל את ספק האירוח שלך

יש שירותי אירוח מנוהלים כמו WPEngine, גלגל תנופה או Kinsta עם צוות מומחים וורדפרס משלהם. פשוט פתח כרטיס או צ’אט חי כדי לבקש עזרה מצוות התמיכה שלהם.

10. עזרה בשכר

כאשר יש ספק, פנה לאיש מקצוע. בחר את הבחירה שלך מבין פרילנסרים קטנים באתרים כמו Fiverr ו- Upwork. או השקיעו בשירות תמיכה וורדפרס מובחר. אלה מתחייבים לרוב לתחזוקה וניהול של כל מגוון שירותי וורדפרס ומתקנים כל בעיה שעומדת בפניך. להלן מספר המלצות:

תמיכה טכנית ב- WP

תמיכה טכנית ב- WP מציע תוכניות תחזוקה ושירותים מקיפות של וורדפרס. בין אם אתה זקוק לתיקון חירום מהיר (בתשלום חד פעמי של 65 $), תחזוקה סטנדרטית (45 $ לחודש, הכוללת גיבויים, עדכונים ואבטחה) ובין אם אתה רוצה את הנוחות של עזרה בלתי מוגבלת, יש גם תכניות חודשיות לכך (החל מ- $ 60 בלבד / מו).

עזרה WP

עזרה WP ידאג לכל ההיבטים של וורדפרס בתשלום שנע בין 129 $ ל- 299 $. מאבטחה, גיבויים ומעקב ועדכונים, הם דואגים לכל מגוון שירותי וורדפרס.

חובבי WP

חובבי WP, שירות הדואג למהירות, אבטחה, גיבויים ועדכונים של כל מספר באתר וורדפרס שלך. הם זמינים 24/7 לניטור ועריכה של אתר האינטרנט שלך. התוכניות מתחילות ב 50 $ לחודש ולגבי ה- WP Buffs זה יפקח, יגבה וישחזר את האתר שלך. האתר שלך ינוהל באופן מלא כל היום, כל יום.

טיפול WPSite

טיפול באתר WP שואפים לספק שירותי תמיכה של וורדפרס שלמים לעסקים קטנים ולבלוגרים מקצועיים. הם ישפרו את האתר שלך למהירות ויסייעו לך להגדיל את התנועה שלך. חבילות אבטחה, גיבויים ופתרון בעיות תמיכה במהירות כלולות בחבילות. התוכניות מתחילות ב -79 דולר לחודש, ויש אחריות להחזר כספי של 30 יום.

Valet.io

Valet.io מספק שירותי תחזוקה וניהול לאתרי וורדפרס. ניתן לסמוך עליהם כדי שהאתר שלך יפעל בצורה חלקה ויסייע בפרויקטים של פיתוח. הם גאים בהבנת המטרות שלך ומשתפים איתך פעולה כדי לגרום להם לקרות ברציפות. יהיה עליך למלא טופס עם פרטיך בכדי לדעת על התוכניות והתמחור שלהם.

מילים אחרונות למציאת עזרה באמצעות וורדפרס

וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח שיש לה קהילה חזקה המגבה אותה. חוץ מזה, יש הרבה משאבים זמינים ברשת. אז בפעם הבאה שאתה עומד מול מסך וורדפרס אתה לא מבין, אל תיבהל. הישאר רגוע ונמצא את הדרך שלך באמצעות המשאבים המוצעים בפוסט זה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me