האם עליך להוסיף חברות בתשלום לאתר וורדפרס שלך?

האם עליך להוסיף חברות בתשלום לאתר וורדפרס שלך?

אם בלוג זמן מה, כנראה שניסית להשתמש במודעות לתצוגה כדי לייצר רווחים מהבלוג שלך. עם זאת, השימוש במודעות לתצוגה אינו משתלם ואינו קל כמו שהיה פעם. על פי מחקר, שיעורי קליקים עבור מודעות לתצוגה נרשמה ירידה לאחרונה. אם אתה רוצה דרך אמינה לייצור רווחים מהאתר שלך, שימוש בתוכן בתשלום באמצעות חברות בתשלום הוא פיתרון בר קיימא.


במאמר זה, נדבר על הסיבה שכדאי לשקול תוכן בתשלום, יתרונות וחסרונות של יצירת אזור “לחברים בלבד” לתוכן בתשלום, ונשתף טיפים כיצד להקל על תהליך המעבר..

מה תוכן בתשלום ומדוע לקחת בחשבון

תוכן בתשלום הוא כל תוכן שמונח מאחורי קיר שכר, ב”תחום החבר “באתר שלך. זה יכול להיות מאמרים נוספים, חוברות עבודה להורדה, תבניות, רשימות ביקורת, אודיו, וידאו או כל סוג אחר של תוכן שמוסיף ערך נוסף לקוראים שלך. אתה יכול להשתמש בו גם יחד עם בניית רשימת דוא”ל ולקדם אותה באמצעות דפי סחיטה, חלונות קופצים עם כוונות יציאה, ואסטרטגיות שיווק אחרות בעלות המרה שאתה עשוי כבר לעשות.

כאשר נעשה נכון, חברות בתשלום יכולות לעזור לך להתבלט משאר הענף שלך, לייצר רווחים מהאתר שלך או להוסיף מקור הכנסה נוסף. זה גם יכול לעזור לך לעודד מעורבות באתר שלך, ובמקביל לאפשר לך ליצור קשרים טובים יותר עם הלקוחות שלך. בוא נדון בהטבות ביתר פירוט בהמשך.

אתה יכול להציע תוכן בלעדי לקוראים שלך

הוספת מדור תוכן בתשלום לחברים מאפשרת לך להציע לקוראים הקיימים תוכן בלעדי שמחמיא למה שכבר קיים. זה נותן לתוכן הקיים שלך ערך נתפס טוב יותר ותוכל להשתמש בכל דבר ממדיומים שונים כמו אודיו ווידאו ועד רשימות או תבניות פשוטות.

מוסיף מקור הכנסה נוסף

אם אתה כבר מוכר מוצרים או שירותים, אזור תוכן בתשלום מוסיף זרם הכנסות נוסף על בסיס חוזר. אתה יכול לגבות עבור גישה בלוח זמנים חודשי, שנתי או אפילו רבעוני או ליצור חברות בתשלום שונה שנותנות גישה לסוגים שונים של תוכן.

מניעה מעורבות ומטפחת מערכות יחסים.

קיום אזור עם חברים בלבד מביא את הקוראים לאתר שלך כדי שיוכלו לגשת לתוכן עם פרסוםו. אם אתה מזדיין את אזור החבר שלך עם תוסף כמו bbPress לעומת BuddyPress, אתה יכול לעסוק את החברים שלך בדיונים ולאפשר להם לא רק לקיים איתך קשר אלא גם עם חברים אחרים..

מהם החסרונות של חברות בתשלום?

אין ספק כי הוספת חברות בתשלום עם תוכן בלעדי לחברים בלבד יכולה להועיל לאתר שלך. עם זאת, ישנם כמה חסרונות שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם קופצים פנימה.

פיתוח תוכן נוסף יכול להיות רב-זמן

אם אתה מתכנן להציע אזור תוכן בתשלום כבונוס לתוכן זמין בחופשיות, זכור כי תצטרך להקצות חלק מזמנך לייצור ופיתוח תוכן נוסף. כבלוגרים ובעלי עסקים, אנו כבר קצרים בזמן ולכן אם אינך יכול להקדיש זמן כלשהו ללוח הזמנים שלך לעבוד על יותר תוכן, ייתכן כי פיתרון זה לא נועד לך..

תוכן ששולם יכול למלא תפקיד בדרגת ה- SEO שלך

כאשר נעשה בחיפזון, הצבת כל התוכן שלך מאחורי גובה שכר עלולה להשפיע לרעה על ה- SEO שלך. אם כל התוכן בתשלום שלך מוגדר להיות noindex, ל- Google לא יהיה שום עניין לשלוח אנשים לאתר שלך. דרך קלה לתקן זאת היא להציע קטעים מהתוכן שלך לפני שמגנים על שאר התוכן ומבטיחים לאינדקס של שניהם על ידי מנועי חיפוש.

אזור החברים דורש תחזוקה נוספת

לבסוף, זכור כי אזור חברים ידרוש תחזוקה נוספת. זהו עוד תוסף לעדכון ומבטיח שהוא משחק יפה עם תוספים אחרים שכבר נמצאים באתר שלך. יהיה עליכם לוודא כי לא ניתן לגשת אל התוכן בתשלום ולא לעשות בו שימוש לרעה על ידי משתמשים לא רשומים, אשר עשויים לדרוש מספר שלבי אבטחה נוספים..

4 טיפים למעבר לתוכן בתשלום

עדכן את WordPress

אם החלטתם שהמעבר לתוכן בתשלום הוא הבחירה הנכונה לאתר שלכם, הנה כמה טיפים להפוך את התהליך לחוויה חלקה עבורכם וגם עבור הקוראים שלכם..

1. תני לקוראים שלך הרבה הודעה

לפני ביצוע מעבר פתאומי, וודא שאתה מסביר לקוראים שלך מדוע החלטת לגבות תשלום בגישה לגישה לתוכן נוסף מבעוד מועד. תן להם הצצה מה הם יכולים לצפות ולעבור בהדרגה לתוכן בתשלום. הודעה על כך מראש מאפשרת להם להבין את הנמקתך ולשאול כל שאלה שעשויה לעזור להם להחליט אם הם רוצים להשקיע בתוכן שלך בתשלום..

2. שמור על חלק מתוכן שלך בחינם

שקול להשאיר חלק מתוכן שלך בחינם כך שמבקרים חדשים יוכלו להכיר את המותג שלך לפני שנרשמים לגישה לתוכן בתשלום. אתה יכול גם להשתמש בתוכן החינמי כדי להעביר תנועה לאתר שלך ולקדם את התשלום.

3. היו מוכנים לעזור למשתמשים שלכם

כשאתה מציג חברות בתשלום וודא שחבריך יודעים את תנאי התשלום, מדיניות הביטול וכיצד הם יכולים ליצור איתך קשר. שקול ליצור דף שאלות נפוצות בו הם יכולים לקבל תשובות מיידיות או להוסיף תוסף צ’אט Live בדף ההרשמה.

4. בחר את התוסף הימני

לבסוף, וודא שאתה בוחר את התוסף המתאים להגן על התוכן שלך בתשלום. לא חסרים תוספים לחברות וורדפרס שיכולים להתמודד עם זה בשבילך, אך אל תוודא שיש להם את הפונקציונליות שאתה צריך. להלן כמה תכונות לחפש:

 • היכולת להציג נתונים סטטיסטיים על הכנסות – זה יעזור לך למדוד עד כמה מצליח אתר החברות שלך ואילו תוכן או תוכניות מביאים לתפקוד הטוב ביותר, כך שתוכל לתכנן להוסיף עוד ממנו בעתיד.
 • אמצעי תשלום שונים – אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לעשות הוא להציע אמצעי תשלום יחיד. אנשים מגנים מאוד על המידע הכספי שלהם ולכן וודאו שאתם מציעים מספר אמצעי תשלום בכדי שהם יוכלו לבחור את אחד מהם הם מרגישים הכי בנוח
 • תמחור גמיש – אם אתה רק מתחיל, בחר תוסף שיכול לתמוך באזור החברים שלך ככל שהוא ממשיך לצמוח, במקום להשקיע מייד בתוכנית היקרה ביותר. זה יחסוך לך כסף בטווח הרחוק ולהתאים אותך בהתאם.
 • ידידותי לקידום אתרים – בחר פלאגין שלא יסווה את המסך שלך או יכסה את תוכנו למנועי החיפוש, ועדיין לאפשר למנויים שאינם רשומים לראות תצוגה מקדימה של התוכן.
 • אפשרויות התאמה אישית – הקפידו לבחור תוסף שישתלב בצורה חלקה עם האתר שלכם וישמור על זיהוי המותג כך שהקוראים שלכם יוכלו להכיר במדור התוכן כאזור באתרכם..
 • היכולת להתמודד עם קבלות והחזרים – התמודדות עם תשלומים אינה קלה, לכן בחרו בפלאגין שמאפשר לכם לא רק לגבות תשלומים אלא גם לשלוח קבלות למשתמשים שלכם. וודא שאתה יכול להוציא החזרים במידת הצורך או לבטל את המנוי של מישהו בקלות כמו גם לשלוט על הגישה של כל החברים שלך.

עדיין לא בטוח באיזה תוסף להשתמש? להלן ההמלצות העיקריות שלנו להוסיף חברות בתשלום לאתר וורדפרס שלך.

הגבל את תוכן ה- Pro עבור וורדפרס

הגבל את Pro Pro הוא אחד מהתוספים המובילים לחברות. הגדר חברות והרשמות פשוטות בחינם או בתשלום, עקוב אחר משתמשים וחידושים באמצעות דיווח מובנה, או הוסף תכונות נוספות עם תוספות לבניית טפסים, BuddyPress, מערכת ניהול שותפים של AffiliateWP, הורדות דיגיטליות קלות למסחר אלקטרוני, צג קמפיין, bbPress ועוד קרא את הסקירה שלנו בנושא הגבלת תוכן Pro למידע נוסף.

תוסף חבר של WordPress WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

ההמלצה השנייה שלנו היא MemberPress – תוסף שלם לחברות וניהול מנויים באתר. MemberPress מהיר להתקנה ומהירה. פשוט התקן, הוסף תוכניות או רמות חברות, בחר את שערי התשלום שלך והוסף קישורי רישום / כניסה לאתר שלך. התוסף כולל גם שילוב דוא”ל, הגדרות קופון או הנחה, ניתוח מובנה ועוד. עדיין לא נמכר? ראה כמה קל להשתמש בסקירת MemberPress שלנו.

הורד חברות והגבלת תוכן - מנויים לחברים בתשלום

ובסופו של דבר – Pro מנויים חבר בתשלום זו אפשרות אחרת. תוסף זה מציע דרך מהירה לקבל תשלומים, ליצור תוכניות מנוי, להוסיף גובה תשלום לתכני פרימיום ועוד. בנוסף תאימות WooCommerce, קודי קיצור קלים לשימוש ודוחות מובנים הופכים את התוסף הזה לבחירה נהדרת. יש גרסה חינמית – – זמין שתוכלו להשתמש בו כדי לבדוק את המים, או שתוכלו (כמו האפשרויות האחרות שהזכרנו) לבדוק את סקירת מנויי החברים בתשלום שלנו כדי להציג תכונות נוספות של תוספים..

אבל זה רק קצה הקרחון של תוסף החברות. יש טונות נהדרות תוספי חברות WordPress, קח את הזמן שלך לקרוא את התכונות, תאימות התוספים (מכיוון שאתה תרצה שזה יעבוד עם כל התוספים שהתקנת כעת באתר וורדפרס שלך) והכי חשוב ביקורות לקוחות אחרונות עבור כל אחת מהן כדי למצוא את התוסף המתאים לך.


הוספת תוכן בתשלום לאתר שלך היא דרך נהדרת לעסוק בקוראים שלך ולהפיק רווחים מתוכן שלך. עם זאת, זה מצריך מעט תחזוקה וזמן השקעה נוסף בכדי שיהיה כדאי. השתמש בטיפים במאמר זה כדי לעזור לך להחליט אם עליך לעבור לשימוש בתוכן בתשלום.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map