כיצד להגן על סיסמת האתר הוורדפרס כולו שלך

כיצד להגן על סיסמת האתר הוורדפרס כולו שלך

שלא כמו תוספי חברות של וורדפרס, הוספת הגנת סיסמא לאתר וורדפרס אינה דורשת הרשמה או התחברות של משתמשים, מה שמוכיח כמועיל במקרים רבים. אתה יכול לחסום גישה לדפים ופרסומים פרטיים של וורדפרס באמצעות סיסמא פשוטה. לפעמים, כשאתה מקים אתר פרטי לדיון ותקשורת פנימיים או בזמן שאתרך בפיתוח, ייתכן שתרצה להגן על סיסמת כל האתר שלך ב- WordPress. בדרך זו כל מי שיש לו את הסיסמה יכול לגשת אליו מבלי להירשם.


ישנם תוספים שונים להגנת סיסמה על כל אתר הוורדפרס שבחוץ. בפוסט זה נדון בשלושת התוספים המובילים להגנה באמצעות סיסמאות ששווה לקחת בחשבון.

1. מוגן בסיסמה

תוסף וורדפרס מוגן באמצעות סיסמה

תוסף מוגן באמצעות סיסמה מגן על כל אתר וורדפרס שלך באמצעות סיסמה יחידה. כל שעליך לעשות הוא רק להפעיל את אפשרות ההגדרה ואז להזין את הסיסמה. כתוצאה מכך, דף הבית שלך ושאר דפי האתר שלך ייחסמו נגד הציבור.

תוסף זה מאפשר למנהלי מערכת ומשתמשים מחוברים לגשת לאתר האינטרנט שלך בכל WordPress מבלי להזין סיסמה. יש אפשרות לשמור על עדכוני ה- RSS שלך ציבוריים גם אם האתר שלך מוגן. פשוט וברור, מוגן באמצעות סיסמאות דורג כתוסף התוספות המוגן באמצעות סיסמאות במאגר התוספים של וורדפרס וזכה להרבה ביקורות על 5 כוכבים..

הגדרות תוסף WordPress מוגנות באמצעות סיסמה

בצד המינוס, התוסף אינו מספק תכונות נוספות הנוגעות להגנה על סיסמאות. זה מגיע גם עם ממשק משתמש מיושן למדי.

מקצוענים

 • פשוט וקל לשימוש
 • הענק גישה אוטומטית למנהלי מערכת או למשתמשים מחוברים

חסרונות

 • הגן על תוכן וורדפרס רק עם אפשרויות מוגבלות וללא תכונות אחרות
 • בוא עם ממשק משתמש מיושן

2. הסתר את האתר שלי

הסתר את תוסף WordPress שלי

הסתר האתר שלי מציע פיתרון מתקדם יותר להגנה באמצעות סיסמה על האתר שלך מפני הציבור או מנועי החיפוש.

אמנם אתה יכול לאפשר הגנה באמצעות סיסמאות ברחבי האתר על ידי סימון פשוט בתיבת הסימון של ההגדרות, התוסף לא פשוט עוצר שם. זה מאפשר למשתמשים שלך להישאר מחובר לפרק זמן. כלומר משתמשים יכולים לגשת מחדש לאתר מבלי להזין את הסיסמה עד שתחלוף הזמן שנקבע מראש.

בנוסף, באפשרותך להגדיר רמז לסיסמא שמזכיר למבקרים את הסיסמה. זו יכולה להיות שאלה או רמז פשוט עם מקסימום 53 תווים שרק המשתמשים המורשים שלך יכירו. אם אתה חושש שמשתמשים לא רצויים יוכלו לנחש את הסיסמה על סמך הרמז, אתה יכול להשאיר אותה ריקה.

ניתן להגדיר את האתר שלך כנגיש למשתמשים שנכנסים כמנהלים או מגיעים מכתובות IP ספציפיות. האחרונה היא תכונה שימושית שלא נמצאת בתוספים דומים. באופן דומה, הסתר את האתר שלי מספק אפשרות הגנה על כוחות הזרוע המסייעת למנוע מהאקרים לנחש את סיסמתך בשיטת “כוח Brute”.

אחרון חביב, יש אפשרות להציג הודעת הודעה בדף הכניסה כדי ליידע את המשתמשים שמדובר באתר פרטי או שהאתר נמצא בפיתוח. על ידי שדרוג לגרסת הפרימיום, באפשרותך להציג הודעת הודעה בהתאמה אישית בראש דף הכניסה שלך. גרסת הפרימיום של הסתר את האתר שלי מספקת גם נושאים שונים של דפי כניסה מושכי עין לבחירתך בהתאם לעיצוב האתר שלך.

הסתר את האתר שלי אפשרויות וורדפרס סגנון

למרות התכונות המתקדמות הללו, ישנם עדיין חדרים לשיפור במיוחד מבחינת ממשק המשתמש. אפשרויות ההגדרות, למשל, יכולות להיות מקובצות לקטעים כדי להקל על המשתמשים לגלוש בהם.

מה שכן, בדומה לתוספים אחרים המוגנים באמצעות סיסמה, הסתר את האתר שלי אינו מגן על תמונות או על קבצים מצורפים אחרים. אם אנשים איכשהו יכלו למצוא את ה- URL המדויק של קובץ מדיה, הם יכולים פשוט לגשת אליו ולהוריד אותו.

מקצוענים

 • ספק נושאים שונים של דפי כניסה
 • התאם אישית את הודעות ההתראות
 • אפשר גישה מכתובות IP ספציפיות

חסרונות

 • ניתן לשפר את ממשק המשתמש
 • אינו מגן על קבצי קבצים מצורפים

3. הגנה באמצעות סיסמה על וורדפרס

הגנה באמצעות סיסמה

תוסף סיסמא להגן על וורדפרס מספק פיתרון מעניין נוסף לשמירה על סיסמאות באתר וורדפרס כולו. כל תוכן האתר שלך כולל דפים, פוסטים וסוגים אחרים של פוסטים מותאמים אישית, למעט קבצי מדיה, מוגנים. מסיבות אבטחה הסיסמה מוצפנת. כלומר, זה לא נראה לאף אחד כולל המנהלים. החיסרון הוא שאתה צריך לאפס את הסיסמה למקרה ששכחת אותה.

בעת אבטחת האתר כולו, באפשרותך לבצע אי הכללה של דפים ספציפיים או מספר זה. במקום להציג את דף הכניסה ישירות, ייתכן שתרצה להציג בקרוב או דף נחיתה כדי להודיע ​​למבקרים שמדובר באתר פרטי.

בדומה לתכונה משך זמן של הסתר את האתר שלי, הגנת סיסמא בוורדפרס משחררת ממשתמשים את הצורך להזין שוב את אותה סיסמה עד שתוקף עוגיות הסיסמה יפוג. אתה יכול לשנות את תאריך התפוגה בדף ההגדרות של התוסף.

מלבד מאפייני הגנה ברחבי האתר, Password Protect WordPress כולל תכונות מתקדמות רבות אחרות. התוסף מאפשר לך להגדיר סיסמאות מרובות לדף ופרסום. יתר על כן, לכל תפקיד משתמש יכול להיות סיסמא אחרת, כלומר אחת למנויים, אחת לעורכים.

תוספי מטמון ומטמון בצד השרת עלולים לגרום להתנגשויות עם תכונות הגנת סיסמה. הגנה באמצעות סיסמה וורדפרס פותר זאת באמצעות תצורות קלות.

הגנה באמצעות סיסמה על WordPress Pro

ה הגנה באמצעות סיסמה הגרסה מרחיבה עוד יותר ומאפשרת לך לא רק לנהל את כל הסיסמאות תחת קופץ ידידותי אלא גם ליצור סיסמאות בלתי מוגבלות לכל תפקיד משתמש או אותה סיסמה למספר עמודים. אתה יכול להתאים אישית גם את הודעות השגיאה.

למרות שתוסף זה אינו מגן על תמונות וקבצים שהועלו, ניתן לשלב אותו עם למנוע גישה ישירה מזהב כדי לחסום את הגישה לכתובות האתרים הישירות לכל קובצי המדיה כולל תמונות, קטעי וידאו או קובצי PDF.

הגנה באמצעות סיסמא וורדפרס היא יחסית חדשה עבור מרבית המשתמשים. עם זאת, ממשק המשתמש המודרני שלה נותן יתרון לא הוגן על פני שני התוספים שלמעלה. סעיפים שונים, אפשרויות נפתח ולחצני מתג הם פשוטים ונוחים לשימוש.

מקצוענים

 • תוכל להחריג דפים ספציפיים מההגנה על האתר
 • ספק תכונות אחרות המוגנות באמצעות סיסמה
 • שלב עם מניעת גישה ישירה זהב להגנה על העלאת קבצים
 • בואו עם ממשק משתמש מודרני וקל לשימוש

חסרונות

 • אין אפשרויות להתאמה אישית של דף הכניסה
 • חדש יחסית לרוב המשתמשים

סיכום

לסיכום, כל שלושת התוספים שהוזכרו הם אפשרויות מצוינות להגנה באמצעות סיסמה על כל אתר הוורדפרס שלך. מוגן באמצעות סיסמה הוא אולי התוסף הפופולרי ביותר להגנה באמצעות סיסמה, אך הוא מגיע עם ממשק משתמש מיושן ואפשרויות מוגבלות. לעומת זאת, הסתר את האתר שלי מספק פיתרון מקיף יותר להגנת סיסמאות של כל אתר וורדפרס כולל מתן גישה לכתובות IP ספציפיות. לבסוף, הגנה באמצעות סיסמה בוורדפרס מאפשרת לך לא לכלול רק דפים ספציפיים מהגנת הסיסמאות באתר אלא גם להגן על דפים ופוסטים על ידי תפקידי משתמש..

אז מה התוסף המתאים ביותר להגנה באמצעות סיסמה על כל אתר וורדפרס? אנא הרשו לנו בתגובות להלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map