עשר סיבות אפשריות לכך שמבקרים עוזבים את אתר האינטרנט שלך

עשר סיבות אפשריות לכך שמבקרים לא אוהבים את אתר האינטרנט שלך

באיזו תדירות נחתת באתר כלשהו ופגעת באתר חזור כפתור בדפדפן כמעט מייד? האם המבקרים עושים זאת כשהם נוחתים גם בדפי האינטרנט שלך? אם שיעור הכניסה לאתר שלך גדל ושיעור ההמרות יורד, הגיע הזמן שתגלה את הסיבות שבגללן מבקרים לא אוהבים את האתר שלך.


אז מדוע בדיוק מבקרים עשויים לעזוב את האתר שלך? אתה באמת לא צריך לחפש רחוק כדי למצוא את הסיבות. אתה יכול להיות מודע לרבים מהם, אך להלן רשימה קצרה מהחשובות יותר.

1. האתר שלך איטי מדי

מהירות טעינת אתרים היא עניין גדול באינטרנט. אף מבקר לא רוצה להסתובב לחכות לדף הבית שלך להיטען. למעשה, אתה יכול לשים לזה מספר – שתי שניות. זה הזמן בו רוב המבקרים מצפים שדף יטען. אפילו עיכוב של שנייה אחת יכול לתרגם להפחתה של 7% בהמרות. לאמזון, א עיכוב שנייה אחד פירושו הפסד שנתי של 1.6 מיליארד דולר.

מהירות האתר

אבל אין שום סיבה שזה צריך להיות כך, בהתחשב בכך שיש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לזרז את הוורדפרס שלך. אם רק כמה מהם נכונים יכול לעזור לך לשפר את מהירות האתר שלך.

2. יותר מדי חלונות קופצים

כן, כולנו יודעים שחלונות קופצים נהדרים להמרות, ואני לא אומר שעליך להוריד את כולם מהאתר שלך. ממש לא – רק שאתה משתמש בהם בשיקול דעת. אחרת, סביר להניח שהמבקרים שלך פשוט יתרחקו, ככל הנראה לאתר של מתחרה.

כעת, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להשתמש בחלונות קופצים מבלי לפגוע ב- SEO של האתר שלך. בתור התחלה אתה יכול,

 • צור קשר עם הקוראים עם התוכן שלך זמן מה לפני שאתה מבהיר חלון קופץ
 • תן להם תמיד אפשרות שקל למצוא אותה לפטר את הקופץ
 • הסתר חלונות קופצים ממבקרים חוזרים

ראשי תיבות מקובלים

למעשה, גוגל לא מתייחסת בחביבות חלונות קופצים המפריעים למבקרים המשתמשים באתר שלך, כגון מודעות דביקות גדולות. חלונות קופצים מכוונת יציאה אינם כל כך מעצבנים את הקורא, ואם עליכם להשתמש בחלונות קופצים, כדאי לכם לשקול ברצינות לעבור אליהם.

3. האתר שלך אינו ידידותי לנייד

מספר האנשים הגישה לאינטרנט מהניידים הוא עקפה את מספר המשתמשים בשולחן העבודה. אז לא הגיע הזמן שתבנה אתרים המותאמים היטב לתצוגה גם במובייל?

כדי שמשתמש יוכל לקבל חוויה טובה מהאתר שלכם בנייד, עליכם להבטיח כי הם לא יצטרכו לצבוט או להגדיל את התצוגה לצורך צפייה טובה יותר. חייבים להיות קלים למצוא את כפתורי CTA וכפתורים, מבלי להיות ממוקם קרוב מדי זה לזה. ישנם דברים רבים נוספים שתוכלו לעשות כדי לייעל את האתר שלכם כך שייראה טוב ולתפקד היטב במכשירים ניידים. ואחרי ביצוע כל השינויים, תוכלו לעשות זאת בדוק אם האתר שלך ידידותי לנייד.

מבחן ידידותי לנייד

לא לשכוח, גוגל לא תשלח אף אחד למשתמשים ניידים בדרך שלך, אם זה חושב שהאתר שלך אינו ידידותי למשתמש בטלפונים ניידים. זה יותר ממחצית ממשתמשי האינטרנט, כך שתראו מה אתם עומדים להפסיד אם האתר שלכם אינו ידידותי לנייד.

יתר על כן, גוגל עוברת ל- אינדקס נייד ראשון. המשמעות היא שבכל חיפוש שמתבצע במכשיר נייד, גוגל תסתכל על דפי הנייד שלך לפני גרסת שולחן העבודה.

זה יכול להיות רעיון טוב להגיש גישה ראשונה לנייד בעיצוב אתר האינטרנט שלך, אם אתה יודע שרוב המבקרים שלך ניגשים לאתר שלך מטלפונים ניידים..

4. השמעה אוטומטית של אודיו / וידאו בטעינה

בטח, כולנו אוהבים להאזין למוזיקה, אבל יש זמן ומקום לכל דבר. באיזו תדירות פתחת אתר אינטרנט שיקבל את פניך באופן בלתי צפוי על ידי שמע שמע חזק? במקום ציבורי זה יכול להיות די פולשני. אפילו אחרת, זה יכול להסיח את דעתך מהמשימה העומדת בפניך.

מה שיכול להיות גרוע יותר הוא אם יש לך מספר טאבים פתוחים ואינך יכול לזהות את זה שממנו השמיע האודיו. ותאמינו לי, למבקרים שלך קל יותר להגיע לכפתור האחורי או לסגירה מאשר לחפש אחר כפתור האילם. זה עוד מבקר שאיבדת.

כמו כן, מודעות שמנגנות באופן בלתי צפוי אודיו עשוי להיחסם על ידי חוסם המודעות המובנה של Chrome.

5. עיצוב האינטרנט שלך מושך יותר מתפקודי

המוקד העיקרי של כל אתר צריך להיות הצגת תוכן בצורה נעימה. יחד עם זאת, המשתמשים צריכים להיות מסוגלים ליצור אינטראקציה איתו באופן אינטואיטיבי, מבלי שיוסחו יותר מדי טריקים קוראי תשומת לב כמו GIFs ואנימציות..

אתרים אטרקטיביים שקשה להשתמש בהם יכולים למשוך מבקרים בפעם הראשונה, אך כשהם מבינים ששום דבר לא עובד כמו שצריך באתר שלך, הם בטח לא מתכוונים לחזור.

בעת עיצוב האתר שלך, כדאי:

 • התעדכן בטרנדים מודרניים שמשתמשי האינטרנט מכירים אותם
 • היו עקביים בעיצוב בכל האתר, מבלי להפתיע בכל עמוד
 • שימו לב לגופנים (דלגו על הדחף להוסיף גופנים מרובים), צבעים, רווחים לבנים ופריסה
 • שמור חסימות טקסט קטנות, עמוד צפוף עם המון טקסט הוא דרך בטוחה לשלוח מבקר מתרוצץ
 • השתמש בסליידרים רק כאשר הם רלוונטיים ושמר את הפרסומות למספר סביר

מודעות שנפתחות לאתר המודעה כאשר משתמש לוחץ על ‘X’ כדי להיפטר ממנה הן ללא ספק מספר גדול. זה המקביל לשטויות של מבקר, והוא / היא לא מתכוון לקחת זאת בחביבות.

במקום זאת, עליך לנסות להוסיף תכונות מועילות למשתמש ידידותיות כגון ‘חזור לראש’ בדף ארוך או אפשרות ‘חיפוש’ מועילה..

6. התמונות שלך משעממות

אם אתה מפעיל אתר אינטרנט במשך זמן רב, עליך לדעת שתמונות מהוות חלק עיקרי מכל אתר טוב. אז למה לא למצוא כמה תמונות מתאימות, ייחודיות ומושכות לאתר שלך? תמונות מלאי לא תמיד בסדר, במיוחד אם אתה בוחר את התמונה המתאימה הראשונה שאתה נתקל בהן. רוב הסיכויים שאתרים רבים אחרים משתמשים בהם, וזה לא יהפוך את האתר שלך לבלוג אצל משתמשי האינטרנט.

ריכזנו רשימה של מקומות שבהם תוכלו למצוא את התמונות הטובות ביותר לאתר שלכם, אך תוכלו לקחת אותה צעד אחד קדימה וליצור גם תמונות משלכם. השתמש בתמונות של אנשים אמיתיים סביבך או צור תמונות משלך. יתר על כן, אם אתה לקוח משלם לאתרי האינטרנט שמציגים תמונות, סביר להניח שתמצא תמונות שאינן נפוצות כל כך באינטרנט.

7. תוכן שאינו עד הסימן

אתר אינטרנט הוא רק פלטפורמה לתוכן שהוא מחזיק. אנשים ניגשים לאתר שלך למטרה העיקרית של צריכת התוכן שלך. אז המידע שיש לכם שם צריך להיות ייחודי, שימושי ומוצג בצורה שיחה.

מבחינה מעשית, פירוש הדבר יכול להיות:

 • אין תוכן כפול. זה עונש על ידי גוגל, לכן חשוב שלא תחזור על התוכן שלך גם מתוך האתר שלך וגם באינטרנט.
 • באופן דומה, גוגל מצליחה להצביע גם על מילוי מילות מפתח
 • הכותרות והכותרות שלך הם אלה שתופסים את עיני הקורא ומביאים אותם לקרוא בהמשך. תוך כדי כתיבת כותרות קליטות, וודא שמה שנמצא תואם את הכותרת
 • דף “אודות” מעוצב היטב מעניק הקשר לתוכן והופך אותו לאמין יותר עבור מבקר

בנוסף, יש לכלול מידע המתאים לאתר ולהופיע, אם חשוב, במקומות המתאימים. לדוגמה, באתר eCommerce הייתי רוצה לדעת מה העלות לפני שאני מוסיף אותה לעגלה. לחלופין, אם משלוח חינם זמין לפני שאמשיך לקופה. זה יהיה נחמד גם אם לא תבקשו לקבל מידע לא הכרחי כמו מיקום או גיל המבקר. כלומר, הגיוני שמפות גוגל או אתר מסחר אלקטרוני יבקשו זאת, אך זה לא המקרה עבור אתרים רבים אחרים.

רבים מהקוראים מוצאים את זה מעצבן כאשר אתרים מבקשים מהם להשבית חוסמי מודעות. בטח, קל להבין מדוע הם עושים זאת. אך ברוב המקרים, משתמשים יכולים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים באתר של מתחרה מבלי להשבית את חוסם המודעות..

8. ניווט האתר שלך חסר

האם האתר שלך קשה לניווט? האם נותרו מבקרים ותוהים על איזה כפתור ללחוץ עליו לאחר שיגיעו לאתר שלך? יש מבקר אחר, אולי לעולם לא לחזור.

הניווט באתר צריך להיות אינטואיטיבי, כדי לאפשר למבקרים למצוא את התוכן שהם מחפשים בקלות באתר שלך. וורדפרס מציעה מספר אפשרויות בכל מה שקשור לעזור לך להשיג ניווט נכון. באופן כללי, זה הגיוני להישאר עם שיטות הניווט המוכחות והמרובות שרוב משתמשי האינטרנט מכירים. כמו כן, קחו בחשבון שמבקרים תמיד מעריכים פונקציית חיפוש.

עליכם לוודא שכל הקישורים – פנימיים וחיצוניים – עובדים בסדר. אין קישורים שבורים, בוודאות.

9. האתר שלך אינו מאובטח

שמתם לב ל” https “בתחילת כתובת האתר בדף זה? משמעות הדבר היא כי WPExplorer השיג אישור SSL וכל התקשורת בין הדפדפן שלך לאתר זה מוצפנת. זה מקשה על צדדים שלישיים להקשיב לשיחה או להתעסק איתה. זה נותן למשתמשים את הביטחון לקיים אינטראקציה עם האתר שלך, במיוחד אם זה אוסף מידע אישי רגיש או מקבל תשלומים באופן מקוון. תוכל לקרוא מידע נוסף על זה במדריך הקודם שלנו של HTTPS.

לא רק זה, אתר האינטרנט שלך מסתכן בכך שכותרתו ‘לא מאובטחת’ אם אין לו אישור SSL. כעת, בעזרת Let Encrypt, הוספת אישור אבטחה לאתר שלך היא די קלה.

10. מה מעל הקיפול בדף הבית שלך?

כדאי גם להציג את הפרטים החשובים ביותר באתר שלך גלויים לעיני המבקרים מייד כאשר הם נוחתים בדף הבית שלך. שם האתר שלך, קו תיוג שמציין על מה מדובר, ותפריט שמוביל לתוכן האתר חייב להיות גלוי למבקרים שנחתים בדף הבית שלך, מבלי שיצטרכו לגלול. בדרך זו אתה מועיל, והמבקרים יודעים מייד על מה האתר שלך עוסק.

השתמש בתפריטי המבורגר רק אם אתה בהחלט חייב. הם הגיוניים במכשירים ניידים, אך לא כל כך בשולחן העבודה. יש קוראים שאולי מבולבלים, ותוהים על מה עליהם להקליק.

מסיימים

האתר שלך עובד בשבילך גם כשאתה ישן. הבנה מועטה של ​​העדפות הקהל והתאמה אליהם תגרום למבקרים לעסוק יותר באתר שלך ולמנוע מהם להתחמק במהירות. יש לך פחות משתי שניות כדי ליצור רושם ראשוני טוב ועליך לעשות כל שביכולתך בכדי לעמוד בציפיות המשתמשים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map