תחזוקת אתר וורדפרס: מדריך שאתה צריך לדעת

וורדפרס היא אחת המכונות הגדולות ביותר שהתחילו עידן חדש בפרסום. זה נותן לך אין סוף הזדמנויות לשווק – או לספר את הסיפור שלך, לעולם של קוראים. זו מכונה נהדרת, אה כן, אבל כמו כל המכונות הנהדרות, היא דורשת שמנים מדי פעם.


ראה איך אתה אמור לקחת את סט הגלגלים האהוב עליך לסיבוב מדי פעם? תחזוקת אתר וורדפרס זה משהו דומה.

לכן, מבלי לבזבז שנייה, נתחיל בתכנון מסוים. עליכם לתזמן את התחזוקה. סמן אותו בלוח השנה שלך והיצמד לתותחים שלך. זה חשוב.

עדכון וורדפרס

לאחר יצירת זמן, השתמש בו כדי לעדכן את פלטפורמת הוורדפרס שלך. אינך רוצה להפעיל את האתר שלך בפלטפורמה ישנה מכיוון – האקרים.

עדכון-wp

אה כן, אני יודע שכפתור העדכון מופיע מדי פעם …

בכל פעם שהצד הטוב עושה משהו מרשים כמו וורדפרס, הצד הרע יקדיש חיים שלמים כדי לטפל בו, כך שהאויב עובד מהר. מסיבה זו, לכל מהדורה של וורדפרס, אלפי האקרים מחכים למצוץ את כל הכיף. עדכון בזמן יביא אותם לשערות צולבות.

בנוסף, וורדפרס צומחת בקצב רגוע מאוד, ובכל זאת צוברת קילומטרים של משיכה מדי יום. כתוצאה מכך, פונקציות ותכונות חדשות מוצגות בכל עדכון. אל תחמיצו את כל הכיף הזה.

אוטומטית משחרר עדכונים לפלטפורמה לפחות אחת לרבעון. בעת כתיבת מאמר זה, וורדפרס 3.6.1 היא הגירסה האחרונה שקיימת. הורד את הגרסה האחרונה של WordPress.

אם האתר שלך לא מעודכן, אחרים נהנים על חשבונך.

סרק את אתר הוורדפרס שלך לקישורים שבורים או מתים

הרם את היד שלך אם אתה רוצה לראות את זה:

דף שגיאה 404

לא הרבה ידיים אני רואה. שגיאת השגיאה 404 היא תוצאה של קישורים מתים. קישורים שבורים. אלה קישורים שמצביעים על משאבים שאינם זמינים, כלומר דפים שעברו מזמן, קטגוריות שאינן קיימות, פוסטים שהועברו, תן שם.

אנו תמיד לא יאהב קישור מקוטע מכיוון שאתה באמת מעוניין בכל מה שעומד מאחורי קישור כשאתה מחליט להקליק. אז, לקוראים שלך יש מרה בפה כאשר הם יקבלו כמה מתוך 404 השגיאות האלה באתר שלך. כי אתה לוקח הכל עניין זה וזרוק אותו לכלב – הכלב שאכל את שיעורי הבית שלך ועכשיו הקישורים שלך.

אם המרה לא תביא אותך לתקן את הקישורים השבורים שלך, אתה צריך תקן אותם מהסיבה הבאה.

גוגל ומנועי חיפוש אחרים מתעבים קישורים שבורים הרבה יותר ממה שקוראים, והם יענישו את מופע החוצפה שלך לכאורה על ידי הסרת הקוראים שלך.

הם יסבירו, אה, לבחור הזה יש הכי הרבה שבורים מכל העסקים. למה לטרוח לתת לו תנועה חופשית?

כשזה יקרה, זה יכאב לך כל הדרך לבנק, אבל יהיה לך יום שמח יותר כשאתה מתקין קישורים שבורים. אתה יכול לערוך את הקישורים אם מכתב או משהו חסר, לוודא שהמשאבים המקושרים זמינים (למעשה) או פשוט מחסלים את הקישורים השבורים.

כדי לכוון אותך בכיוון הנכון, קח את זה כלי בודק קישור ופשוט לתקן את הקישורים האלה. זה דברים קלים לאפיזיים אז אל תכבה את זה יותר.

כלל אצבע: בדוק את הקישורים שלך לפחות פעם בחצי שנה ולאחר ביצוע שינויים גדולים באתר וורדפרס שלך.

התמודדות עם דואר זבל

שולחי דואר זבל הם ככל הנראה אותם ילדים ששונאים הכל בחיים. כך, אפילו בלי לדעת זאת, הם מקרינים את הסינרגיה הזו למזון מהיר וישיבה כל היום מול מחשב המפרסם דברים אקראיים. הם מרגישים צורך לפצות.

קרדיט: פול

קרדיט תמונה: פוחאטסו

אבל איפה זה משאיר אותך? חלק מהילדים מחטטים את מסד הנתונים של וורדפרס עם מחרוזות זבל. מטח אינסופי של הערות חסרות משמעות וקשורות.

זה קורה הרבה במיוחד אם התוסף נגד דואר זבל דוחף דואר זבל לתיקיה מסוימת.

הצטברות ספאם תחנוק את האתר שלך, תאט את העניינים ותהווה איום על שלמותו המבנית של האתר שלך. דואר זבל גם יבטל את דירוגי ה- SEO שלך ויכתים את המוניטין שלך.

עם זאת, כמה תוספים נגד דואר זבל מוחקים אוטומטית ספאם לאחר תקופות נתונות, וזה טוב, אך כדי להיות בצד הבטוח, אתה יכול לבחור להשבית תגובות לאחר מספר ימים, למשל 14 יום, או חסוך כמה דקות לרוקן את תיקיית הספאם.

לחלופין, אם אתה באמת יודע את הדרך שלך סביב השרת, עבור אל phpMyAdmin והפעל את שאילתת בסיס הנתונים הבאה.

מחק מ wp_comments WHERE comment_appved # = ‘דואר זבל’

מה שהייתי אומר על זה הוא “אבל זה ימחק את כל הספאם, אפילו את המעטים שנפלו בטעות?” נו טוב.

גיבוי האתר שלך

כעת, לאחר שטיפלנו בספאם, יש לנו אתר נקי יותר. אז מה אתה אומר שאנחנו מגבים את זה?

אגב, אם אתם אוהבים לנסוע לג’מייקה, Back It Up הוא שגרת ריקודים פופולרית, שכוללת הרבה “גיבוי” אם אתה יודע למה אני מתכוון. אם אתה מסתובב באחד מאותם המפרקים הפאנקיים, ובמקרים שאינם הכי חשובים אתה צריך להסביר מה זה גיבוי של אתר, פשוט תגיד “מה? תראה גבר, אני פשוט מכין עותק של אתר האינטרנט שלי “.

גיבויבחזרה מג’מייקה, אנחנו מדברים על גיבויים לאתר של וורדפרס. מארחי אינטרנט רבים מספקים אפשרות פנטסטית זו שתאפשר לך לגבות את האתר שלך באופן ידני או – לא תאמין – אם תרצה, על ידי תזמון גיבויים אוטומטיים. ימין? עלינו לקבל גיבויים אוטומטיים בלבד. או שתוכל לרכוש תוסף גיבוי כמו BackupBuddy או שירות כגון VaultPress.

לכן, אם אותו כלב נוכל לאכול את הקוד שלך או שתסריט ערמומי כלשהו מרתק אותך, אתה יכול להחזיר את האתר שלך לתהילה המקורית שלו תוך דקות ספורות.

אתה יכול לגבות את אתר הוורדפרס שלך בתיקיה נפרדת בשרת שלך או לקנות לעסק שלך חשבון אירוח אתרים חדש לאחסון גיבוי מעודכן ומוכן לשימוש באתר שלך. אתה יכול להשתמש בשטח האינטרנט הנוסף לארח עוד פרויקטים, והמחיר של תוכנית אירוח אתרים הוא ממש נמוך.

גבה את האתר שלך לפחות פעם בשבוע, במיוחד אם יש פעילות יומית רבה. אם לספק האירוח שלך יש את האפשרות האוטומטית, הפעל את המתג ולעולם לא כבה אותו. הבעיה נפתרה.

עדכון תוכן האינטרנט שלך

אה רגע, לא ממש שיקרת לעצמך שתחזוקת אתר וורדפרס לא קשורה לעדכון תוכן אינטרנט, עכשיו עשית?

האזן בתשומת לב, שלך תוכן אינטרנט חשוב באותה מידה כמו הקוד שלך. אם אינך מעדכן את תוכן האינטרנט שלך או מפרסם בלוגים חדשים באופן קבוע, אתה יורה בעצמך ברגל כשלעצמה. לכן, מועיל לעצב לוח זמנים מסוגים.

לוח שנה עריכה

צור לוח זמנים לתוכן או לוח שנה לעריכה ועקוב אחריו כדי להבטיח שאתר האינטרנט שלך יסופק היטב בחזית זו. פעילות (שיחות, לייקים, ציוצים ו- כל דבר אחר המזין את ההייפ) זה מה שמקבל פרה במזומן שלך.

אה כן, פשוט קראתי לך אתר אהוב ביותר פרה, אתה צריך להתעצבן באמת ולהכות את המקלדת הזו. לא תצבור תאוצה כמו שהיית רוצה אם לא תייצר תוכן, זה העיקרון הכללי.

גררו את אזורכם (התחום) ותתחילו לעבוד, אך אם אינכם יכולים לכתוב להציל אווז, שכרו סופר או שניים. עשה כל דבר, אך עדכן את התוכן שלך. זה טוב ל:

  • קידום אתרים
  • עסקים
  • יושרה
  • התחממות כדור הארץ (jk)
  • Et cetera et cetera

אז כן, עדכן את התוכן שלך, שמשמעותו גם עריכת פוסטים ישנים, כותרות ותיקון כל הטעויות. יש אנשים אלמונים שאומרים שאתה צריך שהלוח העריכה שלך יגיע לעומק העתיד, אבל אם יש לך ששת החודשים הבאים של התוכן בשורה, אתה תצליח בסדר.

החשיבות של אימות אתר וורדפרס שלך

אימות האתר שלך חשוב באמת.

אם תשנה את הקוד, גיליונות הסגנון, העמודים, הפוסטים, הקישורים; כל דבר, חשוב לאמת את האתר שלך. לפחות מדי פעם. אינך רוצה שהקוראים יתקלו בדפי שגיאה של 404 והפתעות אחרות. אמור לאמת את אתר וורדפרס שלך פעם בשנה, אך זכור לעשות זאת בכל פעם שאתה מבצע שינויים רבים באתר שלך..

לבסוף וברצף מהיר, בדוק את הנתונים הסטטיסטיים שלך, קישוריות, הגשות אתרים וצורות פרסום אחרות מתי שתוכל. זה יעזור לך להבין יותר את קהל היעד שלך.

בחוץ ראיתי לוח שנה ארוך מאוד (תחזוקה) מדגם, כך שהפכתי לך לוח קצר יותר שאפשר אפילו להוריד למכשיר הנייד שלך:

וורדפרס-תחזוקה-לוח שנה-wpexplorer

הפעל עם לוח שנה זה או צור לוח שנה דומה כדי לשמור על אתר וורדפרס שלך באופן אופטימלי. והשתתף בכמה שיותר ארוחות משפחתיות. זה טיפ נוסף.

ארגז הכלים

להלן כמה כלים ומשאבים (וחברה) שיש:

אם אתה מעדיף שמישהו יעשה את העבודה בשבילך, אתה תמיד יכול לרכוש חבילת תחזוקה (דיברנו על כמה שירותי תחזוקת וורדפרס בפוסט בלוג קודם כאן באתר WPExplorer). חבילות תחזוקה וורדפרס מקצועיות יכולות להתחיל בשעה 79 דולר באופן מקוון, אך המחיר הזה לא ידאג לייצור תוכן. פשוט עדכון ושאר הדברים הקלים האחרים.

סיכום קצר

בקו אגרוף, עדכן את WordPress, עדכן תוכן אינטרנט, הסר ספאם, הסר קישורים מתים אחרי אימות, גיבוי הכל ואז עשה הכל שוב.

בסדר, זה מסמן את הסוף של שלנו תחזוקת אתר וורדפרס הדרכה. אם השארתי משהו בחוץ או שיש לך השקפה אחרת כדי להפוך את השיחה למעניינת עוד יותר, נשמח לקרוא את מחשבותיך בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me