דרכים שונות לשילוב מדיה חברתית עם וורדפרס

להיות תלוי מדי במנועי החיפוש לתנועה הוא אף פעם לא רעיון טוב – עדכון אלגוריתם אחד עשוי להקטין את שיטפונות התנועה לטפטוף. עם זאת בחשבון, ניצול מקורות תנועה אחרים, מדיה חברתית בפרט, הוא חלק חשוב בהגנה על ההצלחה ארוכת הטווח של האתר שלך: בעלת תוכן חברתי חזק אחר וניתן לשיתוף גבוה, מאפשרת לך להעביר את התנועה שלך לאתר שלך. במילים אחרות, אם האתר שלך עושה לחוות ירידה ב- SERPs, ההשפעה לא תהיה קטסטרופלית.


עכשיו, אני מוכן להמר שרובכם כבר התקנתם כפתורי שיתוף חברתיים באתרכם, נכון? עם זאת, זה לא הדרך היחידה שבה אתה יכול להפוך את האתר שלך לחברתי יותר. היום אני רוצה להציג בפניכם שבעה פלאגינים של מדיה חברתית של וורדפרס. כל תוסף מוסיף לאתר שלך פונקציה שונה במקצת, ועוזר לך להפיק את המרב מהמדיה החברתית.

נוצת מדיה חברתית. תוסף וורדפרס בחינם

Social_Media_Feather

נוצת מדיה חברתית הוא תוסף לחצני שיתוף חברתי בחינם. התוסף מאפשר להוסיף אתר מסוגנן של לחצני שיתוף חברתי לאתר האינטרנט שלך – אתה יכול להוסיף גם מדיה חברתית לעקוב אחר כפתורים – המאפשרים למבקרים לשתף את התוכן שלך עם חברים בערוץ הבחירה החברתי שלהם.

התוסף תומך בכל הרשתות החברתיות הגדולות: פייסבוק, טוויטר, Google+, לינקדאין, reddit, Pinterest ו- tumblr. אתה מקבל מערך כפתורים נקי ומודרני, אותו ניתן להציב לפני או אחרי כל פוסט. אתה יכול גם למקם את כפתורי המעקב בכל מקום באתר שלך באמצעות יישומון ייעודי.

למרות הדגש החזק על הסגנון, התוסף קל משקל להפליא. נוצת המדיה החברתית לא משתמשת כלל ב- Javascript, מה שאומר שהיא מהירה ביותר לטעינה! קיימות מספר תוספות פרימיום, כולל תוספות ערכות סמלים, ומראה מגניב גוון אפור השפעה.

תוסף חברתי ונעילה פרו פרמיום וורדפרס

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro הוא תוסף פרימיום נפלא של שני באחד, זמין במחיר של 14 דולר מ- CodeCanyon. עבור כספך, אתה מקבל שניהם כפתורי שיתוף חברתיים נאים, בתוספת פונקציונליות של ארונית חברתית.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

20 ערוצי המדיה החברתית החשובים ביותר נתמכים על ידי התוסף, וניתן למקם את לחצני השיתוף שלך בכל מקום בדף שלך – למעלה, תחתון, שמאל או ימין. ניתן לתקן אותם ב- מוחלט מיקום, או צף כך שהם יופיעו על המסך בכל עת. אתה יכול גם למקם את כפתורי השיתוף ישירות לתוכן שלך באמצעות קיצור דרך פשוט.

הכפתורים נטענים במהירות, ומגיעים בעשרה עורות שונים. כל עור נראה נקי ומסוגנן ומגיע עם אפשרות בחירה בין הצגת הלוגו החברתי לשם המלא – תוכלו לצפות בעורות הרבים כאן. אתה יכול גם לבחור להציג דלפקים ליד הכפתורים שלך.

הדבר הטוב ביותר עם התוסף הזה הוא פונקציית הארונית החברתית הנוספת. זה מאפשר לך לנעול את תוכן הפרימיום שלך, אותו מבקר יכול להציג רק לאחר שיתוף התוכן בטוויטר או בפייסבוק.

NextScripts: רשת חברתית פוסטר אוטומטי פלאגין וורדפרס בחינם

NextScripts

עוד תוסף בחינם מרשים, ה- פוסטר אוטומטי של רשת חברתית עושה בדיוק מה שכתוב בפח: הוא מגיש את התוכן שלך לכל רשת חברתית המוגדרת ברגע שאתה מכה ב”פרסם “.

כולנו יודעים שפרסום קבוע של המאמרים שלך למדיה החברתית הוא דרך נהדרת למשוך תנועה לאתר שלך, והתוסף הזה יחסוך לך כמויות זמן משמעותיות בכך: אינך צריך להוסיף כל הודעה באופן ידני לכל ערוץ חברתי שאתה משתמש בו. . אתה יכול גם להוסיף יותר מחשבון אחד לכל רשת חברתית, מה שמקל על שילוב חשבונות אישיים ועסקיים בו זמנית.

התוסף תומך ב -27 רשתות חברתיות שונות כרגע – ברור שכל הגדולות כלולות באותה רשימה. אתה יכול גם להגדיר את התוסף להוסיף תגיות / קטגוריות של מאמר לפוסטים החברתיים כ- hashtags, מה שמקל על איתור התוכן שלך.

פינטרסט פין תוסף וורדפרס אוטומטי של פין

Pinterest_Automatic_Pin

אם תמונות הן תכונה חשובה באתר שלך, אין ספק שאתה כבר פעיל ב- Pinterest. זמין במחיר של 15 $, התוסף ‘פין אוטומטי’ של פינטרסט אוטומטית יכול לשפר משמעותית את מהירותך ויעילותך תוכל להעלות את התמונות שלך. התוסף מסתנכרן בצורה חלקה עם חשבון הפינטרסט שלך, אשר מאפשר לך להצמיד במהירות מספר בלתי מוגבל של תמונות. זה גם מביא את הלוחות שאתה עוקב אחריהם, שיכולים לעזור לך לבחור היכן אתה רוצה שהתמונות שלך יפרסמו.

כשאתה מפיק פוסט, Automatic Pin מזהה אוטומטית את כל התמונות, אשר מתפרסמות ישירות ב- Pinterest כאשר הפרסום מתפרסם – אם אתה מתזמן את הפוסט שלך לפרסום במועד מאוחר יותר, התמונות שלך יוצמדו רק כשהפוסט יופיע. יש לך גם אפשרות לבטל את הבחירה בתמונות שאינך רוצה לפרסם. תמצא מטאבוקס חדש מימין לעורך הטקסט, המאפשר לך לבחור בלוח להצמיד את תמונותיך מהרשימה הנפתחת..

בנוסף לכך, תוכלו לחזור ולהצמיד תמונות מפוסטים שכבר פורסמו. כל שעליך לעשות הוא להציג את הפוסטים הקיימים שלך על ידי לחיצה על כל הפוסטים מלוח המחוונים של וורדפרס, בחר באפשרות הפעולה החדשה בתפזורת זמינה: הצמד אותם. כדי להימנע מבעיות בהעלאה המונית, התוסף יכול לעצב את הסיכות שלך, כלומר רק תמונה אחת מוצמדת לדקה.

תוסף וורדפרס WordPress דלפק חברתי מגיב

SocialFans

SocialFans הוא תוסף פרימיום פנטסטי, המאפשר להוסיף כפתורי מעקב חברתיים מדהימים ויזואלית לאתר האינטרנט שלך, ומאפשרים לך לבנות את המעריצים, העוקבים והמנויים שלך. הוא תומך ברשתות מדיה חברתיות מרשימות של 30+, וניתן להוריד אותן ב -16 דולר מ- CodeCanyon. ישנם מספר עורות שונים לבחירה עבור הכפתורים שלך, כולל צבעוני, בהיר, כהה ושקוף. יש גם מספר אנימציות מעבר והנפשות לחיצה זמינות עבור כל עור.

צילום מסך של חברת SocialFans

הכפתורים מגיבים ויתאימו לכל אזור ווידג’ט. אתה יכול לבחור בין הצגת הכפתורים בצורת רשימה, או בפריסת פאזל מגניבה למראה, שלובים. שניהם נראים נהדר. הפלאגין מציע גם את האפשרות להציג דלפק עבור המעקבים החברתיים שלך, המציגה נתוני כל הזמנים, או את מספר העוקבים בפרק זמן מוגדר, תלוי בהעדפתך..

יישומונים של טוויטר בחינם

TwitterWidget

אמנם לא טכני תוסף, שילוב ווידג’ט של טוויטר הוא דרך נהדרת להוסיף אלמנט חברתי אחר לאתר שלך. ווידג’ט לצפצף מאפשר לך להוסיף עדכון חי בטוויטר לסרגל הצד של האתר שלך. אתה יכול לבחור להציג פוסטים ושיחות משלך, או להציג פוסטים הכוללים hashtag מוגדר (רצוי hashtag ייעודי משלך). זה נהדר להצגת המבקרים כיצד אתה מתקשר עם המעריצים שלך, או להעברת מה שעולם המדיה החברתית חושב על האתר שלך – אם המשוב הוא חיובי, זוהי הוכחה חברתית נהדרת באמת! מבקרים מסוגלים ליצור איתך קשר ביתר קלות על ידי לחיצה על הקישור בווידג’ט.

הוספת הווידג’ט מהירה במיוחד: פשוט גש להגדרות חשבון הטוויטר שלך ובחר יישומון. משם תוכל לשחק עם ההגדרות ומספר אפשרויות ההתאמה האישית, לפני שתייצר קוד להדבקה בווידג’ט HTML באתר וורדפרס שלך..

CoSchedule תוסף וורדפרס בחינם

CoSchedule

CoSchedule הוא בעיקר לוח שנה של מערכת הכל-אחד, אך הוא גם מכיל כמה פונקציות מרשימות במדיה החברתית. מחיר השירות הוא 10 דולר לחודש, אך אתה יכול לקבל ניסיון ללא תשלום של 14 יום.

CoSchedule מאפשר לך לסנכרן כל מספר של חשבונות מדיה חברתית בכל הרשתות הגדולות. לאחר מכן הוא מאפשר ליצור ולתזמן הודעות מטאבוקס המוצב ישירות תחת עורך הטקסט של וורדפרס – זה אומר שאתה יכול לכתוב את הפוסטים שלך במדיה החברתית. כשאתה עושה בלוגים. אתה יכול לתזמן את הפוסטים ביחס למועד בו מתפרסם הפוסט, למשל שעתיים, ארבע ושש שעות אחרי שהפוסט יופיע. אם תשנה את תאריך הפרסום שלך, הפוסטים החברתיים המשויכים ישתנו איתו באופן אוטומטי.

התוסף יוצר גם לוח גרירה ושחרור מרשים, הכולל את כל התוכן המתוזמן שלך ו פוסטים חברתיים מתוזמנים. זה מאפשר לך לדמיין כל היבט בלוח הזמנים של הבלוג שלך, מה שמאפשר לך לראות אילו ימים קלים על התוכן, וזה יכול לעזור לך ליצור לוח זמנים פרסום וחברתי עקבי יותר..

מחשבות אחרונות

ככל שחשיבות המדיה החברתית גדלה, כך גדל גם מספר התוספים הוורדפרס החברתיים. זה יכול להקשות בצורה מדהימה למצוא תוסף מתאים לאתר שלך, עם כל התוספים השונים לבחירה.

מאמר זה נועד להציג בפניכם מספר תוספים שונים למדיה חברתית – שכל אחד מהם מציע פונקציה שונה – כדי לעזור לכם להפיק את המרב מערוצי המדיה החברתית. אתה יכול גם לבדוק את הפוסט שלנו ב 20 מתוך התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית עבור WordPress כדי לראות אפשרויות בחינם ופרמיות נוספות להוספת קישורים חברתיים לאתר שלך.  אם ידוע לך על תוסף מדיה חברתית מדהים שלא נכלל ברשימה זו, ספר לנו על כך בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me