כיצד להפוך את אתר הוורדפרס שלך לאפליקציה, שלב אחר שלב

WordPress לנייד מוכן

למה ליצור אפליקציה מלכתחילה, אני שומע שאתה שואל? אפליקציות אולי אינן מועילות יותר לשיווק, אך הן נוחות למדי עבור הלקוחות שלך – נותנות להם אפשרות בחירה רבה יותר ביחס לאופן הפעולה שלהן עם האתר שלך. עם עליית המשך האינטרנט הנייד (יותר אנשים ניגשים כעת לאינטרנט באמצעות אפליקציות סלולריות מאשר שולחנות עבודה) יישומים פורחים, מכיוון שרובם אינם כמעט מסורבלים או בעייתיים כמו דפדפני האינטרנט הניידים..


גם העלות והתסכול הכרוכים בבניית אחת ירדו הרבה יותר. בימים עברו, הרבה עסקים התעניינו באפליקציות, אך הרוב לא הצליחו לבנות אותם. זה פשוט היה קשה מדי. או יקר (רוב המחסומים גובים למעלה מ 100 $ לשעה)

אך למרבה המזל, הדברים שונים כעת. אתה כבר לא צריך הרבה כסף או ידע קידוד כדי לבנות אפליקציה מוכשרת. ואפילו יותר טוב – יש לך אפשרויות. היום נראה:

  • וודא שאתר WordPress שלך מגיב לנייד
  • בנה (וקידוד) אפליקציה משלך באמצעות PhoneGap
  • השתמש בתוסף WordPress כדי ליצור את האפליקציה שלך (המכונה גם הדרך הקלה)

הערה על בוני אפליקציות בחינם

במהלך השנים האחרונות, הופיעו המון אפשרויות “בחינם” לבניית אפליקציה, אך אחת מהאמינות ביותר היא PhoneGap Build של אדובי. מכיוון שהאתר שלהם מפרסם אתה פשוט מעלה את קבצי HTML5, CSS ו- JavaScript והאתר יבצע את עבודת הרכבתם לאפליקציה שהורדה מייד. החשוב מכל, הוא יכול לבנות שלוש בו זמנית עבור אנדרואיד, Windows Phone 8 ו- iOS – וחוסך לך זמן רב.

התוצאה לא תהיה משהו מפואר מדי. למעשה, כל השיטה הזו באמת עושה היא להסוות את דף הבית שלך כאפליקציה. כאשר הצופה מקיש על הסמל, הם פשוט יועברו לאותו אתר לנייד שהוא יראה אם ​​היו ניגשים אליו דרך הדפדפן של הטלפון שלו. לכן, על מנת ששיטה זו תהיה אפקטיבית, יהיה עליך אתר קיים המותאם לצפייה במובייל.

1. ודא שאתר הוורדפרס שלך כולל גרסה ניידת

אם אתר וורדפרס שלך לא מותאם למכשירים ניידים, אין באמת טעם בכך. אז אופטימיזציה! כמובן שהקל ביותר פשוט להשתמש בתכנית וורדפרס מגיבה לנייד כמו Total. אבל אם הנושא שלך לא מגיב, יש המון תוספים שיכולים לעזור.

iThemes נייד

iThemes נייד

מידע והורדה

iThemes Mobile תאפשר לכם ליצור נושאים ניידים פשוטים אך יעילים על סמך עיצוב האתר הנוכחי שלכם. פאנל הניהול מאפשר לך להתאים אישית את רוב ההיבטים של המראה שלהם מבלי להתעסק בקוד.

כל מחליף נושא נייד

כל מחליף נושא נייד

כל מחליף נושא נייד הוא תוסף בסיסי שיגלה את המכשיר בו הצופה שלך משתמש ויציג נושא ספציפי עבור אותו מכשיר. אז אם אתה רוצה לאזן מספר נושאים – אחד לכל מערכת הפעלה ניידת – אתה יכול לעשות את זה ככה.

חבילה וורדפרס לנייד

תוסף חבילת וורדפרס לנייד

סוף סוף יש את חבילת המובייל של וורדפרס, המציעה מגוון של יישומי אינטרנט ניידים חוצה פלטפורמות, אפשרויות ממשק משתמש ותמונות ושילוב קל עם Google Analytics..

2. השתמש ב- PhoneGap Build כדי ליצור אפליקציה

Adobe PhoneGap Build

אם אתה מנוסה בתחום הטכנולוגיה ורוצה לשים ידיים אתה יכול להשתמש ב- Adobe PhoneGap כדי ליצור אפליקציה לאתר וורדפרס שלך. לאדובי יש מדריך שלב אחר שלב במסמכים שלהם, אך להלן מבט מהיר על הצעדים שעליך לבצע..

שלב 1: הכנה

לפני שתתחיל וודא שיש לך דרך לבדוק את האפליקציה שלך בהישג יד. אתה יכול להשתמש בכלי פיתוח דפדפן כדי לחקות תצוגות של מכשירים ניידים, או לנסות שירות כמו בדיקת CrossBrowser. אבל אם אתה יכול לנהל עדיף שיהיה לך מכשיר iOS ומכשיר אנדרואיד.

בשלב הבא תצטרך לעשות זאת התקן את במחשב שלך. לחץ כדי להוריד את גרסת ה- Mac או PC ופעל לפי ההנחיות שעל המסך. Adobe מציעה גם להתקין מחליף אפליקציית המפתחים של PhoneGap כך שתוכל לבדוק מייד את האפליקציה שלך בזמן שאתה בונה.

שלב 2: צור את האפליקציה שלך

לאחר מכן השתמש בתוכנת PhoneGap כדי צור את האפליקציה שלך. שימו לב – PhoneGap מבוסס על קורדובה, כך שתצטרכו להבין את זה כדי לקודד את האפליקציה שלכם בפועל.

בחר מדוגמת ברירת המחדל של “שלום עולם”, Framework7, Push Notification, React Hot Loader או תבנית ריק כדי להתחיל. אז תצטרך לבחור היכן בכונן הקשיח המקומי שלך תעבוד על הפרויקט שלך ולספק שם ותעודה. כשתסיים, PhoneGap יספק כתובת שרת שתוכל להשתמש בה כדי להציג את האפליקציה שלך.

כדי לתת לך מבט, ספריית השורש שלך תזדקק לקבצי מפתח עבור PhoneGap כדי ליצור את האפליקציה שלך בפועל. ספציפית תיקיות ה- index.html (לפחות), config.xml ותיקיות המשנה (זו האחרונה היא ספציפית למערכת ההפעלה).

להלן דוגמה היישר מאפליקציית PhoneGap מבנה הפרויקט עמוד:

מבנה פרויקט האפליקציה PhoneGap\

תצטרך גם ליצור אייקונים משלך. אתה יכול כמובן להתמודד עם זה בעצמך או להשתמש בכלי מקוון בחינם. IconsFlow הוא כלי נהדר שיעזור לך ליצור סמלי אפליקציות מקצועיים במהירות תוך שימוש בתמונות מוגדרות מראש, אפשרויות צבע, מעבר צבע וכו ‘. פשוט עיצב את הסמל שלך, צור חשבון בחינם והורד את הקבצים שלך. אם כבר יש לך אייקון, אך אתה זקוק לשינוי גודל זה לכל המכשירים ומערכות ההפעלה, ללא תשלום יוצר אייקונים יכול לעשות בדיוק את זה. אבל אם תבצע חיפוש מהיר ב- Google תמצא שיש המון אתרים, שירותים ואפליקציות אחרים לבחירה כדי ליצור את הסמל שלך.

שלב 3: בדיקת האפליקציה שלך

עם סיום האפליקציה שלך ומוכן לצאת, אתה יכול לבדוק אותה באמצעות אפליקציית המפתחים PhoneGap שהותקנה קודם לכן. הקפד להשתמש בכתובת השרת שסופקה. משם אתה יכול להציג את האפליקציה שלך במכשיר הנייד שלך, לפתור בעיות בכל בעיה, להוסיף תיקונים, להעלות מחדש ולבנות מחדש עד שמושלם.

הערה חשובה: PhoneGap Builder יכול לעבוד רק עם iOS אם הצטרפת לתכנית המפתחים של iOS (שתמחר במחיר זה היה 99 דולר לשנה כשכתבה מאמר זה) וסיפקת את האישורים שלך. בעזרת תוכנת התוכנית אתה יכול לבנות שם את האפליקציה בעצמך. אולם הסיבה שאנו מציעים ל- PhoneGap היא כך שתוכל לחסוך זמן על ידי ביצוע שלושתם בבת אחת – שלילת הצורך לעשות כל דבר בנפרד. אז כן, אתה משלם עבור חבורה של שירותים שאולי לא תשתמש בהם, אבל אם אתה רוצה שהאפליקציה שלך תהיה על מכשירי iProduct כלשהם, הם סוגרים אותך מעבר לחבית כאן.

3. השתמש בוני אפליקציות אלטרנטיביות עבור וורדפרס

בנוסף לכלים של iOS, ישנם שפע של שירותי בניית אפליקציות ותוספים אחרים שבהם תוכלו להשתמש. אלה קלים משמעותית מבניית אפליקציה בעצמך. חלקם יבנו (לפחות) אפליקציית אנדרואיד ללא עלות. אם כי אתה בהחלט צריך לבדוק את האתר הראשי של המפתח כדי להיות בטוח.

אפלפרסר

אפלפרסר

AppPresser הוא המסגרת הגדולה ביותר, הפופולרית ביותר וכביכול הראשונה של אפליקציות סלולריות ל- WordPress. הוא מציע אינטגרציה מלאה: במקום בו מרבית בוני האפליקציות משתמשים רק בעדכון מאתר הוורדפרס שלך, AppPresser מאפשר לך להשתמש בכל התוספים, הפוסטים והדפים שלך. בנוסף, היא מעדכנת את האפליקציה באופן אוטומטי ברגע שאתה מבצע כל עריכה באתר שלך. הוא כולל גם תמיכה מלאה במסחר אלקטרוני.

אפליקציית WPMobile

אפליקציית WPMobile

אפליקציית WPMobile מאפשרת לך ליצור אפליקציות אנדרואיד וגם iOS עבור האתר שלך. בעוד שהתוסף הבסיס הוא בחינם, אתה צריך לשלם עבור רישיון לכל החיים כדי ליצור את האפליקציה שלך בפועל (החל מ- 79 € בפורמט אפליקציה אחד, או 149 € עבור שניהם). עם אפליקציית WPMobile יהיו לך אפשרויות התאמה אישית, מבחן חי בחינם, עדכונים אוטומטיים לאפליקציות, תמיכה בדחיפות, אינטגרציה חברתית ותמיכה בפרמיה (תכונה מבורכת אם אתה נתקע).

מוביילוד

מובילאוד

אמנם במחיר יקר יותר (החל מ -120 דולר לחודש), MobiLoud מטפלת כמעט כל דבר עבורך (כולל הגשת האפליקציה שלך לחנות האפליקציות וגוגל פליי), ובכך הופכת את המחיר למדי למדי. עם MobiLoud האפליקציה הסופית שלך מציעה תאימות בין מכשירים, שיתוף חברתי קל, מונטיזציה (באמצעות מודעות או מנויים), התראות דחיפה ועוד. וכאשר השירות מותאם לתוסף שלהם (מקושר למעלה) תוכלו לנהל את האפליקציה שלכם ולדחוף התראות מתוך וורדפרס.

לבסוף, יש כמה אנשים שאתה יכול לשלם כדי לעשות את זה בשבילך. עם זאת, עם כל כך הרבה דרכים קלות ובמחיר סביר להכנת עשה זאת בעצמך, אינך באמת צריך ללכת בדרך זו לאפליקציה בסיסית.


יש המון דרכים לבנות אפליקציה, ולמרות שהיא נראית מאיימת במבט ראשון, השיטות לעיל הופכות אותה לפשוטה להפליא. רק וודא שיש לך אתר טוב להתקנים ניידים, בסדר? עכשיו תן לי את זה. האם טעיתי כאן משהו? האם יש עוד שיטות שעלי לדעת עליהן? אל תהסס להשאיר את המשוב שלך למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me