מהי השפעת הפרלקס? מדוע וכיצד להשתמש בו באתר וורדפרס שלך

מהי השפעת הפרלקס? מדוע וכיצד להשתמש בו באתר וורדפרס שלך

אפקט Parallax הוא מאפיין עיצוב פופולרי במיוחד המשמש בדרך כלל באתרי וורדפרס. אפקט מיוחד זה מופיע בעולם המשחקים במשך שנים אך לאחרונה עבר לעיצוב אתרים. עד כה נראה כי המגמה העיקרית הזו לא הולכת לשום מקום, אם בכלל, היא נמצאת בשימוש נרחב מתמיד. אז מהי אפקט פראלקס ולמה כדאי לכם לשקול להשתמש בו באתר וורדפרס שלכם?


במאמר זה נשקול מהי אפקט פרלקס והיתרונות שהוא יכול להביא לאתר ולעסק שלכם. לאחר מכן נדון כיצד להוסיף אפקט פרלקס במהירות ובקלות לכל אתר, עמוד, או פוסט וורדפרס באמצעות התוסף החינמי Parallax Scroll.

מהי השפעת הפרלקס?

עשרים שבע עשרה

אפקט פרלקס כרוך בדף אינטרנט רקע נע בקצב איטי יותר מקדימה. זה יוצר אשליה של עומק לעמוד, ומעניק לתוכן אפקט תלת-ממדי כשהצופים גולשים מטה.

מרבית הנושאים המובילים של וורדפרס מגיעים כעת עם אפקט פראלקס מובנה בדף הבית שלהם. אפילו נושא ברירת המחדל של וורדפרס בחינם עשרים ושבע עשרה מגיע עם תכונת פראלקס. רוב בוני הדפים משלבים גם כלי אפקט של פראלקס, המאפשר לך להוסיף את האפקט לכל דף או פוסט באתר שלך. וכמובן, ישנם תוספים רבים של וורדפרס שתוכלו להתקין כדי להוסיף אלמנטים של אפקט Parallax לאתרכם.

מהם היתרונות בשימוש באפקט של פרלקס?

ישנם מספר יתרונות בשימוש באפקט פרלקס באתר וורדפרס שלך. הראשון, והכי ברור, הוא הצד הוויזואלי של אפקט פראלקס. אפקט parallax הוא נעים לעין, נותן לאתר שלך מראה ותחושה רעננים, מסוגננים ומודרניים. זה אפקט וואו יכול לגרום לתוכן שלך באמת לקפוץ, ויוצר חווית דפדפן מרגשת ומעניינת.

סיבה מרכזית נוספת לשימוש באפקט פראלקס באתר שלך היא עזרה לפרק דף, במיוחד דף הבית, לתוך נתחי קריאה. השתמש באפקט זה כדי להדגיש את החלקים וסוגי התוכן השונים שברצונך להציג. זה יכול לעזור לקדם היבטים שונים באתר שלך, להאיר מידע חשוב ולעודד משתמשים לנווט באתר שלך ולגשת לתוכן בצורה שתבחר..

ניתן להשתמש באפקט Parallax בכל עמוד או פוסט באתר, אך ניתן לראות אותו במיוחד בדפי הבית, בדפי הנחיתה, או באתרי העמוד. הפרלקס הוויזואלי המדהים שיוצר, והשפעה החיובית שיש לו על חוויית המשתמש, עלולה לגרום לכך שהמבקרים ישארו באתר שלך לאורך זמן, ויעזרו בשיפור שיעורי ההמרות של האתר שלך כנגד יעדיו..

פראלקס בנייד

למרות שהפרלקס נהדר להוספת עניין חזותי, הוא לא תמיד עובד טוב במכשירים ניידים. מכיוון שטלפונים וטאבלטים משתמשים בדרך כלל בניווט החלקה (במקום גלילה כמו שולחנות עבודה), ייתכן שאפקטים של פראלקס אינם מוצגים כראוי. כמובן שזה יהיה תלוי בשיטה ובאנימציות בהן אתה משתמש עבור פרק הפרלקס שלך, אולם לשם שימושיות טובה, אולי תרצה לשקול לבטל את השבת הפרלקס במכשירים..

בחר נושא עם אפקט Parallax

סך הכל

לאלו מכם שמתחילים פרויקט חדש, עליכם לבחור נושא פרימיום הכולל תכונה של אפקט פראלקס. ואם ברצונך להשתמש באפקט של פראלקס במגוון דפים באתר שלך, ולא רק בדף הבית, ייתכן שתרצה לשקול נושא רב תכליתי שמגיע עם בונה דפים מתקדם. ערכות נושא כמו Divi מנושאים אלגנטיים, Parallax מאת Themify, והנושא הכולל שלנו משלנו, כולם כוללים בוני דפים המספקים כלי אפקט של פראלקס..

הוסף סליידר פראלקס עם תוסף וורדפרס של מהפכת המחוון

Parallax Revolution Slider

אם אתה רוצה סליידר בהשתתפות עם אפקט פראלקס הבחירה המובילה שלנו היא התוסף Slider Revolution. תוסף פרימיום זה כולל מאות אפשרויות ותכונות מובנות לגופנים, שכבות, אפקטים של סליידר, פריסות וכמובן פראלקס.

אפשר פראלקס מהפכת סליידר

ראשית התקן את התוסף, ואז יבוא תבנית סליידר או התחל לבנות מחוון משלך מאפס (תוכל לקרוא את המדריך המלא של מהפכת המחוון שלנו לפרטים נוספים).

הגדרות Parallax של מהפכת המחוון

בשלב הבא, ערוך את השקופית רקע עיקרי להוסיף א מקור בחר רקע רקע פראלקס / תלת מימד לשונית להקצאת רמת פרלקס. ואז כשאתה מוסיף שכבות, בחר באפשרות פראלקס / תלת מימד אפשרות שכבה לעומק פראלקס להוסיף תנועה לטקסט, לתמונה, לכפתור ולשכבות אחרות. זה כזה קל!

כשתסיים, שמור את המחוון שלך והשתמש בקוד הקיצור כדי להכניס אותו לכל פוסט או עמוד כלשהו. או אם אתה משתמש בונה דפים כמו ה- Visual Composer, אתה יכול להשתמש באלמנט Slider Revolution של בונה הדפים כדי לבחור ולהכניס במהירות את המחוון שלך..

הוסף קטעי פראלקס עם התוסף מגילה Parallax וורדפרס

מגילת פראלקס

אם כבר יש לך נושא וזה לא כולל אפשרות אפקט parallax מובנית, עליך לשקול להשתמש בתוסף WordPress כדי לבצע את העבודה.. מגילת פראלקס היא אפשרות חינמית פופולרית שתאפשר לך להוסיף תמונת רקע לגלילה של Parallax לאלמנטים שונים בעמוד או בפוסט באתר האינטרנט שלך. הוסף רקע גלילה לאלמנט יחיד, טקסט כותרת או קטע מלא המכיל תוכן כלשהו, ​​והכל באמצעות קיצור דרך פשוט.

אז בואו נסתכל כיצד להתקין ולהתחיל להשתמש בגלילה של Parallax …

התקנת גלילת פראלקס

להתקנת גלילה של Parallax, היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס כמנהל ובחר תוספים> הוסף חדש מהתפריט.

הוסף תוסף חדש

לחפש מגילת פראלקס, ואז בחר התקן עכשיו> הפעל.

Parallax Scroll Activate

כעת תמצא לשונית גלילה של Parallax שנוספה לתפריט וורדפרס שלך.

הוספת מדור לגלילה של Parallax

כדי להתחיל בגלילה של Parallax עליך ליצור תחילה קטע parallax חדש. לשם כך, בחר גלילת פראלקס> הוסף חדש מתפריט וורדפרס שלך.

Parallax Scroll הוסף חדש

כאן תוכלו ליצור כעת את פרק הפרלקס החדש שלכם…

הוסף פרלקס חדש

הגדרת תמונת הרקע הגלילה של הפראלקס

ראשית עליכם להגדיר תמונה לרקע הפראלקס הגלילה שלכם. לשם כך, לחץ על הגדר תמונה מוצגת ולהוסיף את התמונה לקטע תמונה מוצגת.

תמונה מצורפת

חשוב על התמונה בה אתה משתמש לכל חלק ברקע. וודאו שהם רלוונטיים לאתר שלכם וסנכרנו עם המיתוג שלכם. אם אתה מתכוון להציג כותרת עליונה או תוכן נוסף בחלק העליון של תמונת רקע זו, שקול להשתמש בצבע חסימה או בתבניות עדינות במקום בתמונה או בגרפיקה מרתקת תשומת לב. זה יכול לעזור להבטיח שהתמונה שלך עובדת עם התוכן שלך ומקדם אותו, במקום להסיח את דעתו ממנו.

אם תבחר להשתמש בתצלומים, התמונות צריכות להיות באיכות גבוהה. תמונות יפהפיות המושכות עין יכולות להעניק לאתר שלך מראה מקצועי וייחודי. ויזואליות אלה תיצור רושם עז על הקהל שלך, מה שבתורו יניע אנשים לזכור ולחזור לאתר שלך. יש מגוון רחב של אתרי מניות שאתה יכול להוריד תמונות באיכות מעולה. בדוק את אוסף אתרי התצלומים החינמיים והמחירים שלנו, שבהם תוכלו למצוא במהירות תמונות מדהימות לרקע הפרלקס שלך.

יצירת טקסט כותרת על רקע הפרלקס

הוסף כותרת

אם ברצונך ליצור טקסט כותרת עם רקע parallax, עליך להזין בהמשך כותרת פוסט. לאחר מכן כותרת זו תופיע ככותרת הכותרת שלך בחלק העליון של תמונת הרקע הפראלקס שבחרת.

יתכן שלא תרצה כותרת בכותרת הפראלקס שלך. אם זה המקרה, אתה עדיין צריך לתת לכל פרלקס כותרת פוסט, כך שכל קטע שאתה יוצר ניתן לזיהוי בקלות. לאחר מכן תצטרך לבחור כדי להסתיר את הכותרת בכותרת אפשרויות גלילה של פראלקס (להרחבה במאמר זה), כך שכותרת עליונה לא מוצגת בצד הקדמי של האתר שלך.

הצגת כל תוכן עם רקע גלילה של Parallax

ייתכן שתרצה שקטע הפרלקס יציג תוכן אחר על גבי תמונת הרקע. זה יכול לכלול כל מה שנחוץ לאתר שלך, מטקסט ותמונות וכלה בקודי קיצור. החלט על מה ברצונך להציג ואז הזן תוכן זה לתיבת הדואר.

התאמה אישית של הגדרות הגלילה של Parallax

ברגע שאתה מרוצה מהתוכן, עליך להתאים אישית את ההגדרות של החלק של הפראלקס כך שיתאים לדף שלך.

אפשרויות גלילה של פראלקס

גלול מטה אל אפשרויות גלילה של פראלקס. תחת סגנון אתה יכול לשנות את גובה הפרלקס ואת גודל התמונה, כמו גם לבחור רוחב מלא כדי לאלץ את העיצוב שלך להציג את תמונת הרקע על רוחב המסך המלא אם הוא עדיין לא קיים.

ניתן גם לשנות את המיקום האופקי והאנכי של הכותרת על רקע הפרלקס. ואם ברצונך להסתיר את כותרת ההודעה, תוכל לעשות זאת כאן על ידי הקלדה אל תציג דבר; בתוך סגנון כותרת.

הגדרות Parallax יאפשר לך להתאים אישית את אופן ההתנהגות של מגילת הפרלקס שלך. זה כולל שינוי המהירות של רקע הפרלקס. נסה מהירויות שונות כדי לראות מה עובד עבור אתרך וקהלך.

יש גם הגדרות סלולריות אפשרות שמאפשרת לך להשבית את תמונת הרקע של הפרלקס ו / או את התוכן במובייל, אם אתה מרגיש שקטעי הפראלקס לא עובדים טוב במכשירים ניידים..

לאחר שתתאם את ההגדרות וסיימת ליצור את קטע הפרלקס שלך, לחץ על פרסם.

הכנסת החלק של הפראלקס לדואר או לדף

בשלב הבא עליכם להכניס את קטע הפרלקס שלכם לפוסט או לדף באתר שלכם. בחר גלילה Parallax מתפריט וורדפרס שלך.

מקוד גלילה של פראלקס

בטבלה המוצגת תראו כעת קוד קודקציה למקטע הפראלקס שיצרתם זה עתה. העתק את הקוד ואז פתח את הדף או הפוסט המתאימים. הדבק את הקוד לתוכן הדף במיקום המתאים.

הכנס קודקוד

תצוגה מקדימה של השינויים ואם אתה מרוצה מהקטע החדש של הפראלקס שלך, לחץ על פרסם. כעת תוכל ליצור קטעים נוספים שנותנים לדף או לפרסם אפקט פרלקס מלא. ואם עליך לבצע שינויים, פשוט פתח מחדש את עמוד קטע הפרלקס וערוך את השינויים הנדרשים.

מחשבות אחרונות

אם לנושא שלך אין תכונה מובנית של אפקט parallax, או אם ברצונך להוסיף אפקט ליותר מאשר רק לדף הבית שלך, גלילת Parallax תאפשר לך ליצור במהירות קטעי parallax להוסיף לדפים או לפוסטים שלך..

כפי שראית, הוספת אפקט פרלקס לאתר שלך יכולה להיות כדאית מאוד. לא זו בלבד שהיא יכולה לשפר מאוד את הוויזואליות של האתר שלך, היא תעזור לפנות לקהל שלך, לאפשר להם לנווט באתר שלך בקלות ולגשת לתוכן ולהגדיל את הזמן שהם מבלים באתר שלך. חוויית משתמש משופרת זו אמורה בסופו של דבר לסייע לאתר שלך להמיר את המטרות שלו, בין אם מדובר בכדי להגדיל מבקרים חוזרים, לאסוף לידים או למכור מוצרים או שירותים..

האם תוסיף אפקט פרלקס לדף הבית שלך, לדף הנחיתה, לפוסט או למקום אחר? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map