כיצד לבחור את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר

סוף סוף יש לך את התוכנית העסקית שלך. אתה יודע בדיוק מה אתה הולך לעשות כדי להפעיל אתר וורדפרס מצליח ואפילו התחלת לאגור משאבים יחד. כל מה שאתה צריך עכשיו זה בית טוב לאתר וורדפרס שלך – תוכנית אירוח טובה של וורדפרס שתעזור לך להגשים את המטרות שלך ולהשיג את החלומות המקוונים שלך..


עם מיליוני ספקי האירוח של וורדפרס בחוץ, זו יכולה להיות משימה בעלייה בחירה הטובה ביותר (או הנכונה). ואתה זקוק רק לטוב ביותר כי אם אין אירוח אתרים שמתרחש עבורך, ניהול עסק מקוון יכול וייתכן לך מיגרנות. אתה צריך את הטוב ביותר, ולא פחות מזה.

בפוסט של היום, אעביר אותך לתהליך של בחירת אירוח וורדפרס הנכון. אמליץ גם על כמה מארחי וורדפרס בכדי להקל על העבודה שלך. בסוף פוסט זה תוכלו לבחור את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לפרויקט הבא שלכם.

עלות / תמחור

עלות אירוח וורדפרס

עבור מרבית האנשים, עלות אירוח וורדפרס היא ההיבט הראשון שהם שוקלים בבחירת מארח אתרים. הדחף כאן הוא ללכת על ההצעה הזולה ביותר שיש, אך לעיתים קרובות זהו הצעד הלא נכון לעשות. זכור שאתה מקבל בדיוק את מה שאתה משלם עליו, מכיוון שמארחי אתרים – ממש כמו כל עסק אחר – צריכים להרוויח רווח גם כשנראה שהם נותנים לך “הכל ללא הגבלה”.

למרות שכולנו נשמח לחסוך כמה דולרים מדי פעם, עליך לבחון מקרוב את התכונות שמציע מארח הרשת לעומת קפיצות על התוכנית הזולה הראשונה שעולה בדרכך..

מחיר אירוח אתרים תלוי במספר גורמים כמו איכות התמיכה ובריאות השרתים בין היתר. אם אתה זקוק לטוב ביותר, אתה צריך לשלם פרמיה. בטח, אתה צוחק בעצמך אם אתה מצפה לאירוח הוורדפרס הטוב ביותר במחיר של $ 1 לחודש.

מצד שני, 90 דולר לחודש זה קצת יקר, אבל 3 עד 30 $ לחודש הוא אידיאלי אם יש לכם אתר וורדפרס קטן שלא עושה לכם כסף.

אה, אל תיפול למלכודת “הכל ללא הגבלה” שאמורה לפתות אותך. שום דבר לא באמת מוגבל. מכיוון שלעתים קרובות מדובר בתוכניות אירוח אתרים משותפות (וזה בסדר עבור אתר וורדפרס קטן BTW), יש מספר מוגבל של משאבים שמתפצלים בין כל אתר בשרת זה. אז ברגע שהאתר שלך יתחיל למשוך כמויות גדולות של מבקרים, מארח האינטרנט יכריח אותך בנימוס להתארגן. אם יש לך פורטל וורדפרס שמקבל מיליוני צפיות בדף בחודש, אירוח משותף לא יחתוך אותו – אפילו עם האפשרויות הבלתי מוגבלות.

אתה בהחלט יכול להתחיל עם אירוח אתרים משותף ידידותי לתקציב, אך עליך להתאים את הצמיחה לאתר שלך. תוכניות אירוח אתרים זמינות כוללות שרתים פרטיים וירטואליים (VPS), שרתים ייעודיים, VPS מנוהלים, שרתים ייעודיים מנוהלים ו- אירוח וורדפרס מנוהל. המחיר של אירוח וורדפרס משתנה עם התוכניות, אז שמור על התקציב שלך ופנה רק לספק אירוח אתרים המציע את התכונות שאתה מחפש..

תכונות וביצועים

תכונות אירוח של וורדפרס

זה לא כל כך קשור לתכונות (או לרמת הביצועים) שמספק מארח האינטרנט. הכל קשור לתכונות שאתה צריך כדי להפעיל את אתר WordPress שלך. לא הגיוני ללכת על תוכנית אירוח של וורדפרס עם תכונות שלעולם לא תשתמש בהן עכשיו או בעתיד. הכן מראש כדי שתדע בדיוק מה אתה צריך היום ומה תזדקק, נניח, שנה מהיום.

 • מלבד וורדפרס, האם תצטרך להתקין סקריפטים אחרים – על תת-דומיין או תחום נפרד – בעתיד?
 • האם תצטרך לארח יותר מאתר וורדפרס אחד?
 • האם מארח הבחירה שלך ב- WordPress תומך בתחומים או תת-דומיינים של addon ללא הגבלה, או שתצטרך לעבור למארח אחר כדי ליהנות מתכונות אלה?
 • האם אתה מוכן לשלם תוספת עבור שירותי גיבוי?
 • האם תרצה לנצל דומיין בחינם?
 • האם חברת אירוח אתרים תומכת בסיבה היקרה לליבכם?

אלה רק חלק מהשאלות שעליכם לשאול את עצמכם. אחרי הכל, הכל קשור אליך ולמה שאתה רוצה להשיג. קבלת תוכנית איתנה לעסק המקוון שלך תצביע על אירוח וורדפרס הנכון.

על הביצועים, אתה זקוק לספק אירוח וורדפרס שמבטיח זמני זמן, שרתים מהירים במיוחד, רוחב פס ומספיק שטח דיסק בכדי להתאים לצרכים שלך. אם תחליט לשחק בזול, תשלם על ידי בזבוז זמן רב ומאמץ בהתמודדות עם שעות השבתה ונושאים אחרים הקשורים לשרת. זול הוא, אחרי הכל, יקר.

אתה לוקח את אתר הוורדפרס שלך ברצינות, וגם ספק האירוח שלך ב- WordPress צריך. צרו איתם קשר ושאלו שאלות. קרא ביקורות עצמאיות או בקש המלצות מחברים מהימנים.

עוד דבר. אם חברת אירוח אתרים מתמחה בפתרונות אירוח מבוססי ארגונים בלבד ויש לכם בלוג וורדפרס קטן, הם אינם המתאימים לכם ביותר. ההפוך הוא גם נכון. תכונות אחרות שכדאי לזכור בבחירת אירוח וורדפרס כוללות אירוח בדוא”ל, לוחות בקרה ואבטחה.

איכות תמיכת לקוחות

איכות תמיכת הלקוחות שמארח אתרים מספק אמור לספר לכם רבות על החברה. אם התמיכה בלקוחות משאירה הרבה רצוי, אינך רוצה לסמוך על אותה חברה בעסק המקוון שלך. אם האתר שלך יורד מסיבה כלשהי, האם אתה יכול לפנות לתמיכה טכנית ולקבל עזרה מיידית? אם הם זמינים, האם הם יכולים לתקן את הבעיה במהירות? או שייקח עידנים עד שתקבל עזרה אפילו עבור הקטנים שבבעיות?

לפני שאתה בוחר מארח אתרים לאתר וורדפרס שלך, וודא שיש להם מוניטין טוב לתמיכת לקוחות. חברת אירוח אתרים טובה תספק מספר דרכים ליצירת קשר כולל מספר טלפון (דה), דואר אלקטרוני וצ’אט. יהיה להם מישהו שיעזור לך 24/7, ויהיו להם ביקורות טובות בכל רחבי האינטרנט. ערוך את המחקר שלך ובחר מארח אתרים המעריך את תמיכת הלקוחות.

המלצות אירוח וורדפרס

בחלק זה נעסוק בשתי קטגוריות של אירוח וורדפרס:

 • אירוח וורדפרס מנוהל
 • ספקי אירוח אתרים טיפוסיים

אירוח וורדפרס מנוהל

חברות אירוח וורדפרס מנוהלות מתמחות במתן פתרונות אירוח לפלטפורמת הוורדפרס. המשמעות היא שאתה יכול לארח איתם רק אתרי וורדפרס, ותו לא.

זה נהדר עבורך מכיוון שכל המשאבים שלהם מוקדשים לפלטפורמת הוורדפרס שלך, וכולנו יודעים זאת מאמצים מרוכזים = תוצאות טובות יותר. להלן חברות אירוח הוורדפרס המנוהלות המובילות בשוק כרגע.

מנוע WP

אירוח וורדפרס מנוהל על ידי WP Engine

אני מתחיל עם WP Engine כי אנחנו השתמש ואוהב אותו! אנו משתמשים ב- WP Engine כבר זמן מה, והחוויה היא פשוט מחוץ לעולם הזה. אני לא רק ממליץ על WP Engine, אני עומד לחשוף בפניך למה זה הפיתרון המנוהל הטוב ביותר של וורדפרס בחוץ..

ראשית, צוות התמיכה של WP Engine הוא “… 100% ממוקד ומסור ל- WordPress.” מלבד זאת, החברה מתהדרת ביחס הטוב ביותר של הלקוח לתמיכה בצוות בענף, כלומר, אתה מקבל תמיכה מהירה ואישית באופן מוחלט בכל עת.

זה לא הסוף. מאז שהתחלנו להשתמש ב- WP Engine, מעולם לא היינו צריכים לדאוג לגיבוי WPExplorer.com מכיוון שהיא מטופלת אוטומטית על בסיס יומי. ואין עלויות נוספות (או נסתרות), בנוסף אתה יכול לשחזר את האתר שלך בכל פעם שיש כמה לחיצות. כמה סופר? לכל תוכנית של WP Engine יש את התכונות המפורטות לעיל:

 • חומות אש וסריקות זדוניות כדי לחזק את האבטחה
 • SLA נדיב וללא חוזים ארוכי טווח (לשלם חודשי ולעזוב מתי שתרצה – אם כי לעולם לא תרצה)
 • מרכזי נתונים בינלאומיים להבטיח מהירויות טעינה מהירות במיוחד (להיפרד מתוספי זיכרון מטמון)
 • כמה מקום שאתה רוצה
 • העברת נתונים ללא הגבלה
 • תוכניות ניתנות להרחבה
 • בראש חומרת הטווח
 • תמיכה ברשתות מסירת תוכן (CDN)
 • כלי פיתוח
 • וכל כך הרבה יותר…

זהו פיתרון אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר עבורך בין אם אתה מנהל בלוג אישי, אתר וורדפרס מקצועי או פורטל מסחר אלקטרוני. יש להם גם חבילת פרימיום עם אפשרויות מותאמות אישית לצרכים הייחודיים שלך.

חלק מלקוחות WP Engine כוללים רביעייה, ConstantContact, סאונדקלוד, חוצץ ו GeekWire בין השאר. אוטומטית גם השקיע במנוע WP, מה שמעניק לאחרונים אמינות רבה יותר.

בקר WP Engine →

חברות אירוח אתרים מסורתיות

רוב חברות אירוח אתרים תומכות בתוכנת וורדפרס. פשוט רכוש את חבילת האירוח שלך, התקן את וורדפרס בכמה לחיצות והעבודה שלך נעשית. עד כה אפשרות זו פופולרית יותר מ אירוח וורדפרס מנוהל עבור רבים בלוגר. זה מאוד תקציב (עם חבילות שמתחילות בסביבות 4- $ 5 לחודש), אך לא תמיד יש את כל התוספות הנוספות שמגיעות עם אירוח וורדפרס מנוהל. למארחי האינטרנט הבאים יש מוניטין טוב לתמיכת לקוחות וביצועים בשוק.

Bluehost

bluehost-wpexplorer-promo

עם הגדרה מיידית, ערבויות להחזר הכסף בכל עת, אירוח תחום בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, שטח דיסק בלתי מוגבל, חשבונות אימייל ללא הגבלה, דומיין בחינם, כלי בניית אתרים, FTP, SSL, תמיכה 24/7, אשראי פרסום של גוגל $ 100 וזוג של כמה תכונות מתוק אחרות, Bluehost הוא שם גדול בעסקי אירוח אתרים. בנוסף, Bluehost הציעה א עסקה מיוחדת לכל קוראי WPExplorer, כך שתוכלו לקבל מארח החל מ- $ 3.95 בלבד לחודש. רק הקפד להשתמש באחד מהקישורים שלנו ל- Bluehost בעמוד זה או בדף הקופונים שלנו כדי להבטיח שאתה מקבל את ההנחה.

למעשה, וורדפרס מתחייבת ל- Bluehost כמארח וורדפרס. מלבד אירוח משותף, הם מספקים גם VPS ואירוח אתרים ייעודי, כך שהגדלה לא תהיה בעיה. בנוסף, אם תרצה להתחיל תלבושת משלך לאירוח אתרים, יש להם תוכנית משווקת אטרקטיבית. כמשווק, יתכן ותהיה מעוניין לבדוק את הנושאים האלה של וורדפרס עבור חברות אירוח.

בקר ב Bluehost →

Hostgator

hostgator-wordpress-hosting-wpexplorer

עם יותר משמונה (8) מיליון אתרים בשרתיהם, HostGator הוא אירוח אתרים פופולרי. הם מספקים תמיכה בדוא”ל, צ’אט, סקייפ וטלפון 24/7. אתה יכול להתקין את WordPress בכמה לחיצות דרך לוח הבקרה.

הם גם מספקים 99.9% אחריות לזמן ההפעלה, אפילו עם המחירים הנמוכים שלהם, אינך צריך לדאוג להפסקות. תוכניות האירוח שלהם מתחילות ב -3.96 דולר לחודש בגלל הנחה של עשרים אחוז (20%). אירוח VPS מתחיל ב 9.97 $ לחודש ושרתים ייעודיים מתחילים ב 139 $ לחודש. אירוח משווקים מתחיל ב- $ 19.95 לחודש. זה פיתרון נהדר לאירוח וורדפרס כדי להתחיל.

סיכום

בחירת אירוח הוורדפרס הנכון היא הצעד הראשון בדרך להצלחה מקוונת. אתה רוצה להימנע מבעיות הקשורות לאירוח אתרים מההתחלה להתרכז ביצירת מוצרים, שיווק אתר הוורדפרס שלך ו- בדרך כלל להרוויח כסף. לפני שאתה עוזב, אנא הקדש רגע לשתף את מחשבותיך בקטע התגובות למטה. אני מאחל לך 2014 שמח ומשגשג!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map