כיצד לייצג את עצמך בקהילה של וורדפרס

נימוס מקוון זה עניין גדול. זה דבר שחל על כל הענפים, אבל מכיוון שבלוגרים ומפתחי וורדפרס מתפרנסים ברשת, זה משהו שהם באמת צריך לשים לב. אחרי הכל, אופן התנהלותך בפורומים ציבוריים יכול להשפיע ישירות על המוניטין שלך ועל היכולת שלך לרכוש לקוחות חדשים.


זו הסיבה שרציתי לקחת קצת זמן כאן כדי לדבר על איך לייצג את עצמך כראוי באופן מקוון באופן כללי, כמובן, אבל עם דגש מיוחד על מה שאתה צריך לזכור כמפתח WordPress ו / או כמשתמש.

עוסק בתגובות בלוגים

אחד המקומות הטובים ביותר לתקשר עם אנשים אחרים נמצא באתר שלך עצמו, בקטע הערות הבלוג. לא רק שזו דרך נהדרת להציג קצת יותר את האישיות שלך, אלא שהיא גם מעולה להראות שאתה פתוח למשוב ורוצה באמת לשמוע מה יש לקוראים שלך לומר.

wordpress-comments-etiquette

ישנם כמה דברים שאתה צריך לזכור שקשורים לאנשים המחפשים לבנות מוניטין בקהילה של וורדפרס:

 • וודא שאתה מכיר את הדברים שלך. על ידי השתתפות בקהילה של וורדפרס, יש הנחה שאתה יודע על מה אתה מדבר. זו הסיבה שבאמת חשוב לייצג את עצמך ואת רמת הידע שלך במדויק. וכשאתה אומר שאתה פתוח למשוב, תתכוון לזה. כי אם אתה מבצע טעות, אנשים יקראו לך על זה. זה יקרה.
 • אם תשאל שאלות, צפה לתשובות. אני נוטה לסיים את פוסטי הבלוג שלי בשאלה כדי לעודד דיון בקטע ההערות. אני עושה זאת בידיעה שישנה אפשרות שאקבל הערות שליליות או ביקורת. כשאתה שם את עצמך באינטרנט, זה רק שם המשחק, אז אתה צריך להיות מוכן לזה.
 • היה אדיב כשאתה מקבל ביקורת. שוב, זה בטח יקרה בשלב מסוים, אז וודא שאתה מקבל את זה בחיוב. השתחררות על אנשים שמבקרים אותך לא תנתק אותך לחברים בעסק הזה – או לכל עסק, באמת.
 • הגיב לכולם. כמובן, אני לא מדבר על טרולים או על אנשים שמנסים להעלות את הביוב שלך באופן בוטה. במקום זאת, עליך להגיב לתגובות שהשאירו כל מי שהוא כנה – גם אם הוא או היא אומרים משהו שלילי על מה שכתבת. זה חשוב כפליים אם הקורא מציין שגיאה. נושאים הקשורים לפיתוח וורדפרס הם טכניים למדי. שגיאות עלולות לגרום לבעיות עיקריות, לכן היו פתוחים למשוב והודו באשמת כאשר הדבר מתאים.
 • תצפית אחר ספאם מטורף. נושא עולה בבלוגים באופן כללי הוא דואר זבל שלא נוצר בבוט. ישנם תוספים רבים להילחם בספאם שנוצר בבוט כמו אקיסמט ו- Jetpack. אבל הרבה יותר קשה לסנן אוטומטית ספאם שנוצר על ידי משתמשים. שימו לב למה שאנשים אומרים והקפידו לאשר רק את ההערות הנראות לגיטימיות במאת האחוזים.

עיסוק במדיה חברתית

wordpress-social-etiquette

בין אם אתה עובד כמפתח WordPress ובין אם אתה פשוט משתמש ב- CMS לאתר שלך, חשוב להיות פעיל במדיה החברתית. למה? מכיוון שזו אחת הדרכים העיקריות בהן אתה יכול להעביר תנועה לאתר שלך. אבל ישנם כמה “כללים” שאתה צריך לעמוד בהם מבחינת התנהגות:

 • בחר בכלי ניהול מדיה חברתית. אמנם אינו קשור ישירות להתנהלות, בחירת כלי ניהול מדיה חברתית טובה תקל עליכם לראות מתי אנשים עוסקים אתכם כך שתוכלו להגיב מהר יותר. בעיקרון, זה מסדיר את החשבונות החברתיים שלך, כך שתוכל להקדיש זמן רב יותר לשיחות עם אנשים ופחות זמן לשמור על כרטיסיות היכן הדיונים עלייך מתנהלים.
 • פנה למומחים. ישנם גורואים רבים של וורדפרס במדיה החברתית, ואם אתה רוצה להרחיב את טווח ההגעה שלך, תצטרך לעסוק איתם ישירות. כמובן שאתה לא רוצה להיות גס רוח או לקדם קידום מכירות בוטה. במקום זאת, עקוב אחרי מה שאומרים מומחים אלה והשתתף בדיון. תהיה אנושי וזה לבד יביא אותך די רחוק.
 • שתף תוכן של אנשים אחרים. זוהי טכניקת שיווק במדיה חברתית שנקראת אוסף תוכן והיא למעשה ממש חשובה לשני לבסס את עצמך כמומחה בתחומך, כמו גם לתפוס את תשומת ליבם של מומחים אחרים ובעלי עניין בוורדפרס..
 • הימנע מהתמוטטויות ציבוריות. זה חל על כל ענף – אלא אם כן אתם נמצאים בבידור, אני מניח – אבל כדאי לשמור על חשבונות המדיה החברתית שלכם ללא התקלות ציבורית. לא זו בלבד שהיא משדרת מראה לא מקצועי, היא עלולה לפגוע במוניטין שלך לטווח ארוך, במיוחד אם ההתמוטטות שלך קשורה ללקוח קודם או כזה. אם אינך רוצה שרשימת הסגל הנוכחי שלך תדע על משהו, הרחק אותה ממדיה חברתית. סוף הסיפור.

ניווט קהילתי של וורדפרס

פורומי קהילת וורדפרס

למרות שכל מה שדיברתי עליו עד כה מתייחס ישירות לקהילת WordPress בכלל, יש מרחב ייעודי למעשה למשתמשים ומפתחי WordPress באתר פורומים של WordPress.org. בהרבה אתרים אחרים שם יש פורומי תמיכה בהם אנשים יכולים לשאול ולענות על שאלות הקשורות לוורדפרס, אני יודע, אבל אני חושב שבמקרה זה כדאי ללכת למקור.

מכיוון שכל כך הרבה אנשים פוקדים את הפורומים בכל יום, הסיכויים טובים שמישהו שאל שאלה דומה לפני כן, אם אתה נתקל בבעיה. ואם אתה רק רוצה לעזור, ובכן, יש המון חדשני וורדפרס שמחפשים את התובנות שלך! כמה טיפים לעסוק שם:

 • היה סמכותי. דבר אחד לענות על השאלה של מישהו, אך מכיוון שכל אחד יכול להירשם ולפרסם, חשוב לוודא שההערות שלך בולטות. אל תשמח לאהוב או להעביר את ידיעתך על אף אחד אחר. מעט ענווה מוערכת. פשוט ציין את החוויה שלך באופן קונטקסטואלי. זה יביא לכך שהפוסטים שלך יתייחסו ברצינות רבה יותר.
 • תודה כשאתה טועה. לטעות? אין בעיה. התנצל, נסה לתקן את הבעיה והמשיך הלאה.
 • להיות אסיר תודה. אם אתה מתכוון למשהו ואדם טוב לב מציע סיוע, הקפד להודות לו על שהקדיש את הזמן לענות על שאלתך. כולם אוהבים שחקן קבוצתי ואם אתה רוצה לבנות מוניטין טוב בתעשייה, להיות מודים ומתחשבים בעקביות יכולים להגיע רחוק.

אנשים שמעורבים בוורדפרס הם חבורה לוהטת. הם לוקחים את זה ברצינות. אז עליכם לזכור זאת כשאתם מתקשרים עם חבריכם לחובבי המפתחים. רגשות יכולים לרוץ גבוה כשמדובר במשהו שכל כך אכפת לאנשים. פרנסת האנשים עטופה בסופו של דבר בוורדפרס. אף על פי כן, אם אתה מקבל ביקורת ומרגיש את הדחף להסתבך בוויכוח, התנגד! זה לא יעשה דבר כדי לקדם את המוניטין שלך ולמעשה יכול לפגוע בך אם אתה לא נזהר.

כל מה שנאמר, קהילת וורדפרס היא מקום מסביר פנים ברובו. מומחים וחניבים כאחד נוהרים סביב הפלטפורמה הזו שהם אוהבים. אנשים עוזרים אחד לשני. ומכיוון שהיא קוד פתוח, חברי הקהילה עומדים בפנים סיכוי אמיתי לעזור לעצב את הפלטפורמה בגלגוליה העתידיים. וזה – אם תשאל אותי – די מגניב.

אז, האם יש לך כללים מיוחדים שאתה רוצה לעקוב אחריהם בקשר עם קהילת וורדפרס. האם כללים אלה נבדלים מבחינתך בעת שיחה בפורומים הייעודיים, בתגובות בבלוג או במדיה החברתית? אשמח לשמוע מה אתה חושב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me