מעקב אחר זמן השבתה והשבתה בוורדפרס

יש לך אתר טוב ומרסק ועבדת קשה כדי לפתח את בסיס הקהל שלך. אך האם אתה בטוח שהאתר שלך פועל כל הזמן? זו בעצם מטרת האתר, נכון? אתר תמיד חייב להיות זמין לצפייה וחשך זמן השימוש באתר כדי לשמור על התנועה ולהגדיל אותה. אחרת, תאבד את הלקוחות והאמינות של אתר האינטרנט שלך עשויה לטבול.


שירותי אירוח מפרסמים לעיתים קרובות 99% זמן עבודה, אך חשבו בכך שההשבתה של 1% פירושה קצת יותר מ -3.5 יום. ואם זה מחולק למספר מקרים של השבתה, זה הולך להכביד על הדירוג שלך. אז אתה צריך לעקוב אחר האתר שלך באופן רציף כדי להבטיח שהוא פועל ללא הרף. זה הופך להיות חשוב לעקוב אחר זמן הפעילות וההשבתה של האתר.

המספר וסוג הבדיקות למעקב אחר זמן הפעילות יכולים להשתנות – מבדיקות HTTP פשוטות לבדיקות backend מורכבות לפיקוח על מחסומי 50+ בו זמנית. כמה בדיקות שמתבצעות בדרך כלל,

  • מבחן צג פינג מה שבעצם יאפשר לך לדעת שהאתר שלך פועל ובודק את מהירות הרשת. מהירויות תת-נקביות אינן טובות וכמעט שוות לשבתה.
  • מבחן HTTP שיאפשר לך לדעת שקיימת חילופי נתונים בפועל בין האינטרנט למחשב.
  • צג שרת DNS הבודק שכתובת ה- DNS של האתר שלך וכתובת האתר שלך זהות. כשלים ברשת ופרוטוקול יתגלו באמצעות בדיקה זו.
  • צג יציאת פרוטוקול בקרת הולכה הבודק העברת נתונים ממכשיר למכשיר אחר דרך האינטרנט.

ניתן לאתר כשלים ואתרי האינטרנט יקבלו התראה.

ישנם שירותי חינם, בתשלום ופרמיום המפקחים על זמן עבודה. ניתן להשתמש בחלק מהתוספים. שירותים ותוספים אלה יבדקו את אתר האינטרנט שלך בפרקי זמן קבועים ויתריעו לכם אם האתר אינו פועל. תדירות הבדיקות ומצב ההתראה יכולים להשתנות. כמה שירותים ותוספים פופולריים מפורטים במאמר זה.

פינגדום

פינגדום הוא ספק שירותי פיקוח על ביצועים מובילים באתר המהימן על ידי אוהבי גוגל ואפל. עם Pingdom, לא תצטרך ללמוד זאת מצד שלישי שהאתר שלך אינו פעיל. אם החבילות הסטנדרטיות אינן מתאימות לך, אתה יכול לעבוד איתם חבילה בהתאמה אישית לאתר שלך על סמך הנפח והצורך שלך בתמיכה פרמימית..

פינגדום 2

Pingdom הציבה 60+ שרתי בדיקות בכל אמריקה ואירופה לצורך פיקוח על אתרים ושירותים קשורים. השבתה או הפסקות מורגשים כמעט מייד מכיוון שתדירות הבדיקה היא דקה אחת בלבד. תקלות אלה נבדקות כפול לפני שמתריעות, כך שמספר ההתראות השגויות נכרת. בעזרת ניתוח השורשים תוכלו לקצץ בזמן שנדרש כדי להחזיר את האתר שלכם לרגליו.

חווית משתמש קצה בפועל ממקומות שונים, ביצוע שינויים בדפים ומעקב אחר זמן טעינה עבור כל שינוי, פיקוח על עסקאות וניתוח גורמי שורש הם חלק מהתכונות הכלולות. אלה יעזרו לכם להשתלט על אתר האינטרנט שלכם.

יותר מ- 700,000 משתמשים ברחבי העולם משתמשים ב- Pingdom. אם אינך בטוח, תוכל להשתמש בניסיון חינם ל 30 יום. חבילות פרימיום מתחילות ב -13.95 דולר לחודש.

DownNotifier

DownNotifier הוא כלי בו תוכל להשתמש כדי לפקח על אתר האינטרנט שלך ולקבל התראה על כל השבתה. בקר בדף הבית של ספק שירות זה ומלא את כתובת האתר לאתר שיש לפקח עליו. תקבל התראות דוא”ל על השבתה למזהה הדואר שאתה מספק. לקבלת התראות אלה בטלפון שלך, הפעל התראות SMS. אתה יכול לבחור לקבל הודעה כאשר האתר אינו מקוון או כאשר האתר אינו מכיל טקסט ספציפי. ניסיתי לבחור בשתי האפשרויות, אך הכלי הגביל אותי לאחת באופן אוטומטי.

הודעה למטה

השירות החינמי יבדוק את האתר שלך כל 10 דקות ואת ניטור הפרמיה, כל דקה. ניתן להשתמש בחבילת הפרימיום לחמישה אתרים בעלות של $ 14.95 לשנה. אתה יכול גם לקבל דוחות והיסטוריה של השבתה.

מוניטיס

Monitor Us התמזגה עם מוניטיס להציע שירותי ניטור, ניתוח וביצועים משופרים של אתרים באמצעות תוכניות חינמיות ופרמיות. הוא מבצע 4 בדיקות – ניטור זמן עבודה, ניטור עומס על העמודים המלא, פיקוח על עסקות ובודק מתח לאינטרנט – כדי לשמור על ביצועי האתר שלך בשיא..

באמצעות כלים מבוססי ענן, מבוצעות בדיקות פיקוח על זמן פעולה בכדי לבדוק את זמינות וזמן התגובה של אתרים, יישומים ושירותים. הבדיקות מתבצעות מ 30+ מקומות ברחבי העולם בפרקי זמן של דקה וניתן לגשת להיסטוריה של שנתיים.

מוניטיס

בדיקות מרובות – בדיקות תוכן של דפי אינטרנט, בדיקות פרוטוקול מרובות, בדיקות דואר אלקטרוני ובדיקות IP ציבוריות – מתבצעות ונשלחים דוחות כשל מיידי. אז אתה יודע במהירות שהאתר שלך מושבת. ניטור עומס מלא של הדפים יעקוב אחר זמני הטעינה של העמודים מההתחלה לסוף. ניתן לדעת זמן טעינה של תמונות ודיווחי שגיאות 404 יתקבלו כאשר העמודים לא יטענו.

תכונה של ניטור עסקאות בשירות זה בוחנת את כל ההיבטים של מסחר אלקטרוני שלך כדי להבטיח שלא תהיה שום הולכה בשום עסקה בתחומי מפתח כמו רישום ועגלת קניות. כדי להבטיח שאתה מוכן לזינוק בתנועה, במיוחד במהלך קמפיינים כמו סופרבול או בלאק פריידי, עיין מקרוב במבחני הלחץ ברשת. זה ייתן לך מושג כמה עומס האתר שלך יכול להתמודד.

ניתן להשיג ניסיון חינם ללא הגבלה למשך 15 יום, ומעבר לכך אתה צריך לבנות חבילה משלך על סמך תדירות הבדיקות ומספר המיקומים מהם היא צריכה להיבדק. במוניטיס יש יותר מ- 200,000 משתמשים, מהם שמות מסחריים ידועים ביניהם.

שירות Uptime

שירות Uptime הוא שירות מבוסס מנויים בחינם המפקח על זמינות האתר וביצועיו באמצעות רשת שרתים עולמית. באפשרותך להגדיר את תדירות הבדיקה בלוח הבקרה בזמן הגדרת השירות.

שירות Uptime

מבוצעים מגוון שלם של בדיקות – דפי אינטרנט נבדקים לגבי תוכן מילות מפתח, בדיקות פינג לבדיקת קישוריות ברמת ה- IP, שרתי אינטרנט (HTTP ו- HTTPS) ובדיקות קישור, בדיקות שרת POP 3 לאחזור דוא”ל, בדיקות שרת SMTP לשליחת דוא”ל, בדיקות שרת IMAP לניהול ‘תיבות דואר’, בדיקות שרת הורדות (שרתי FTP), בדיקות שרת DNS ו- MySQL ברמת פרוטוקול ובדיקות שרת בהתאמה אישית לפיקוח על כל פרוטוקול TCP / IP. עבור החשבון בחינם, אתה יכול לבחור כל שירות או יציאה אחת לבדיקה.

דוחות תקופתיים וביצועים תקופתיים, דוחות חודשיים מפורטים וסיכום של כל תקופת הניטור יודיעו על ביצועי האתר שלך. למעלה מ 50,000 אתרי אינטרנט נרשמו ל- Uptime Service עבור שירותי הניטור החינמיים שלהם. חבילות פרימיום זמינות החל מ- $ 4.95 לחודש.

אתר 24 × 7

אתר 24 × 7 פועלת באופן דומה לשירותים אחרים כדי להבטיח שהלקוחות שלך יוכלו לבצע עסקאות ברציפות מכל רחבי העולם. שירות זה יכול גם לבדוק כתובות אתרים דרך רשתות אינטרנט, אינטראנט, 3G ו- 4G, כך שתוכלו לפקח גם על אפליקציות לנייד ואתרי אינטרנט ניידים. בעזרת ניתוח מוקדם, הוא יכול לתפוס את מקבלי הבעיות לפני שהם משפיעים על משתמשי הקצה ולבדוק אילו רכיבי אפליקציה שולשים את הביצועים החלקים של העסקאות..

אתר 24x7

ניטור יישומי אינטרנט מתבצע ביותר מ- 50 מיקומים גלובליים ומזהים כל איטיות. טעינת דפי אינטרנט מנותחת ושירותים קריטיים כמו HTTP (S), FTP (S), DNS, PING, TCP, SSL, SMTP ו- POP מנוטרים. שרתים, רשתות פנימיות, התקני רשת, ניטור בצד השרת, שרת DNS. תפוגה של אישור SSL, זמן שנדרש להעלאה והורדה של FTP וניטור שרתי הדואר מתבצעים לעתים קרובות. אתה יכול להציג את כל הבדיקות בזמן אמת על לוח מחוונים יחיד פשוט על ידי רענון, מבלי שתצטרך להתחבר לחשבונך בכל פעם.

התוכנית בחינם כוללת ניטור בסיסי לחמישה אתרים, וניתן להשיג תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום. חבילות הפרימיום מחוברות לשלושה סוגים של שירותים – ניטור אתרים, ניטור שרתים וניטור יישומים, כמו גם חבילה של הכל-אחד-אחד החבילה בכל דבר..

ישנם עוד הרבה ספקי שירותים וכמה מהם רשומים כאן. אולי תרצה לחפש אותם:

תוספי וורדפרס לפיקוח על זמן עבודה וזמן השבתה

השירותים הם נהדרים, אך לפעמים תוסף פשוט יכול להיות טוב באותה מידה אם לא טוב יותר – במיוחד אם הבלוג שלך חדש ואינך מעוניין להשקיע בשירות ניטור מורכב עדיין. להלן כמה מתוספי הניטור החינמיים של וורדפרס שהמלצנו עליהם.

Jetpack לוורדפרס

Jetpack

Jetpack הוא תוסף עם פונקציות מרובות, אחת מהן היא גם פיקוח על זמן הפעילות של האתר. הוא מותקן מראש באמצעות וורדפרס ותוכל להפעיל אותו. קבע את התצורה תחת הגדרות וודא כי הזנת מזהה הדוא”ל הנכון. מצב ההתראה הוא באמצעות דואר אלקטרוני בלבד – לא שיטה אידיאלית. אבל אם אתה מפריד את ההתראות לתיקיה נפרדת, יש לך מיד היסטוריה של השבתה של האתר שלך.

ניטור משתמש אמיתי על ידי פינגדום

משתמש אמיתי Pingdom מוניט_

כדי לדעת כיצד משתמש בפועל במיקום אחר חווה את האתר שלך, התקן ניטור משתמש אמיתי על ידי פינגדום ולהקים חשבון ב- pingdom.com. תוסף זה ייתן לך משוב חשוב על זמני טעינה במדינות שונות ודפדפנים שונים. אתה יכול לקרוא את כל הנתונים האלה מלוח הבקרה שלך. השתמש בנתונים כדי לשפר את ביצועי האתר שלך.

תוסף רובוט Uptime עבור וורדפרס

הגדרות רובוט Uptime

תוסף רובוט Uptime עבור וורדפרס הוא תוסף פשוט המאפשר לך להציג את הנתונים הסטטיסטיים של שעות הפעילות שלך ממרכז השליטה או מכל עמוד או ווידג’ט. אתה צריך להגדיר לעצמך חשבון ב- Uptime Robot.com ולהתקין את התוסף ולהפעיל אותו. ניתן להציג נתונים סטטיסטיים ויומנים ממקומות רבים באתר האינטרנט שלך על ידי הצבת קודי קיצור.

לבסוף

ברצוני לשתף אפשרות אחת נוספת – סיומת זמינה ב- Chrome לפיקוח על זמן הפעילות של האתר. ניתן להוריד את צג השרת מה- חנות האינטרנט של אפליקציות Chrome.

1

אתה יכול להוסיף כל מספר אתרים לניטור ותוכל לבדוק את מצב האתר שלך על ידי לחיצה על התוסף בדפדפן. אם הקופץ מופעל, כל שינוי בסטטוס כתובת האתר יופיע מייד כקופץ ותוכל ליצור קשר עם ספק השירות המארח שלך.

עכשיו שאתה יודע שיש כל כך הרבה אפשרויות בחשבון לפקח על זמן הפעילות של האתר שלך, בחר באחת מהן והשתמש בהן היטב. השתלט על השבתה לפני שזה יעלה לך כסף, מוניטין או לקוחות. ויידע אותנו על אילו כלים היית ממליץ בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me