כיצד להגן על הורדות באמצעות סיסמה באמצעות וורדפרס

כיצד להגן על הורדות באמצעות סיסמה באמצעות וורדפרס

פריטים להורדה הכוללים ספרים אלקטרוניים, מדריכי הוראות, רשימת בדיקות או אפילו סרטוני הדרכה משמשים תפקיד מפתח כמעט בכל אתרי האינטרנט. אתה יכול למכור מוצרים דיגיטליים ישירות ב- WordPress או להציע קבצים אלה כמתנות חינם שיכולים להעסיק מבקרים ולהגדיל את רשימת המנויים שלך בדוא”ל..


בגלל עליית הפיראטיות הדיגיטלית, יש לשים לב יותר להגנת ההורדות שלך. קח דוגמא פיראטיות תוכנה. תוכנות פיראטיות מהוות יותר מ שליש מכל התוכנה הפעילה ברחבי העולם, ועלות התעשייה מיליארדי דולרים בשנה.

בפוסט זה, אנו הולכים לדון בשיטה הפופולרית ביותר לאבטחת הורדות וורדפרס שלך בלבד (במקום להגן על סיסמת האתר המלא שלך). לאחר מכן נראה לך כיצד להשתמש בצג הורדות פשוט ובהגנה על סיסמאות WordPress Pro תוספים להגנה על הסיסמה על הקבצים שלך.

מדוע הגנה באמצעות סיסמה על הורדות וורדפרס

ישנם פתרונות שונים להגנה על ההורדות שלך, החל מגבלת גישה ישירה לקבצים ועד מניעת אינדקס של מנועי חיפוש. הדרך הנפוצה ביותר היא לדרוש ממשתמשים להתחבר לפני ההורדה. עם זאת, זה יכול להיות לא נוח עבור משתמשים רבים מכיוון שהם צריכים להירשם, להתחבר ולזכור גם את החשבונות שלהם.

אפשרות פופולרית נוספת היא הגדרת הגנת סיסמא. אתה יכול לנעול את הקבצים שלך באמצעות סיסמאות כדי לאבטח את ההורדות שלך בצורה יעילה. וורדפרס אפילו מציעה תכונה מובנית שתומכת בהגנה על סיסמאות תוכן. עם זאת, תכונה זו אינה עוזרת להגן על קבצים המוטמעים או מצורפים לאותם דפים או פוסטים פרטיים. אז איך אתה יכול להגן על הסיסמאות שלך באמצעות סיסמה?

כל שעליך לעשות הוא להתקין תוספים של צד שלישי כדי לאבטח את הפריטים שאתה יכול להוריד באמצעות סיסמה. שני התוספים הפופולריים צג הורדה פשוט והגנה באמצעות סיסמא WordPress Pro שווים את התייחסותכם.

השתמש בתוסף צג ההורדה הפשוט

פשוט להוריד תוסף לפקח

צג הורדות פשוט (SDM) עוזר לנהל ולעקוב אחר ההורדות הדיגיטליות שלך. הוא מציע גם תכונה להגנה באמצעות סיסמה על הקבצים והמסמכים הניתנים להורדה. רק בעלי הסיסמה הנכונה יכולים לגשת לקבצים הפרטיים.

עקוב אחר הצעדים הפשוטים הבאים להתקנת התוסף ולהפעלת סיסמת הגנה על הקבצים שלך.

שלב 1: התקן את התוסף

 1. לך ל תוסף> הוסף חדש במרכז השליטה במערכת הוורדפרס שלך
 2. הקלד “צג הורדות פשוט” בתיבת מילות המפתח
 3. התקן והפעל את התוסף

שלב 2: הגן על הקבצים שלך באמצעות סיסמה

 1. לחץ על הוסף חדש תחת הורדות בתפריט הניווט השמאלי שלך
  צג הורדות פשוט: הוסף הורדה
 2. הזן את פרטי הקובץ כמו הכותרת, התיאור והתמונה הממוזערת
  צג הורדות פשוט: פרטים
 3. לחץ על ערוך ליד נראות בתוך ה פרסם אזור
 4. בחר את סיסמא מוגנת אפשרות והזן את הסיסמה שלך
  צג הורדות פשוט: מוגן באמצעות סיסמה
 5. פרסם את הדף

שלב 3: הכנס קיצור לתוכן

נווט לתחתית הדף שם תוכלו לראות את הקטע קיצורי דרך.

צג הורדות פשוט: קיצור

כל שעליך לעשות הוא להעתיק את קיצור הדרך הזה ולהדביק לעמוד או לפוסט בו אתה רוצה להציג את הקובץ המוגן שלך. הוא משמש להצגת הלחצן הורד עכשיו עבור הקובץ. להלן מבקרים שרואים בעת שהם ניגשים לדף המכיל את קוד הקיצור:

צג הורדות פשוט: Frontend

גרסת SDM בחינם מגבילה את המשתמשים לכמה תכונות. כדי להרחיב את פונקציונליות התוסף, באפשרותך לרכוש כמה תוספות בתשלום כגון הסתר כפתור ההורדה – – או שלח הודעת דוא”ל למנהל המערכת ברגע שהמשתמש הוריד פריט.

בדומה לתכונה המובנית של WordPress, SDM מאפשר לך להגדיר סיסמה אחת לכל הורדה בלבד. זה לא שומר קובץ cookie לאחסון סיסמאות אלה. אם אתה מגן על יותר משני קבצים באותו תוכן עם סיסמא אחת, המשתמשים שלך צריכים להזין סיסמאות בנפרד עבור כל הורדה.

חוץ מזה צריך לזכור את מזהי הקבצים והסיסמאות. כתוצאה מכך, זה יהפוך לסיוט אם תצטרך להגן על קבצים רבים.

במקרה שברצונך להגדיר סיסמאות מרובות להגנה על קבצי הורדה, או לאפשר למשתמשים שלך להזין סיסמה פעם אחת כדי לגשת לכל הקבצים והתכנים המוגנים, עליך לשקול PPWP Pro. תוסף זה לא רק עוזר לכם להגן על סיסמאות על תוכן באמצעות סיסמא אלא גם מגביל את הגישה לקבצים מוגנים המוטמעים בתוכן.

הוסף מניעה גישה ישירה להגנה באמצעות סיסמה בוורדפרס

למנוע גישה ישירה

כדי לגרום לתכונה להגנת סיסמת הקבצים לעבוד כראוי, אתה נדרש להתקין תוסף זהב מניעה גישה ישירה (PDA) יחד עם הגנה באמצעות סיסמה של וורדפרס (PPWP). בעוד ש- PDA Gold תומך בהגנה על גישה ישירה לקבצים כנגד אינדקס של מנועי חיפוש ומשתמשים לא מורשים, PPWP Pro מספק דרך פשוטה לגשת לקבצים אלה מבלי ליצור חשבון משתמש..

בשונה מ- SDM הדורשת ממך ליצור קוד קצר עבור כל קובץ הורדה פרטני, PPWP Pro מאפשר לך ליצור קודקוד אחד שיגן על כל הקבצים הללו..

כדי להפוך את תהליך הגנת הסיסמה לידידותי יותר למשתמש עם מיומנים שאינם טכניים, PPWP Pro משתלב בצורה חלקה עם בוני דפי וורדפרס מובילים כמו Elementor או Beaver Builder. זה מאפשר לך לבחור ולהגן על קבצים ישירות תוך עריכת תוכן באמצעות חסימת ממשק משתמש. כך תוכלו להתחיל להשתמש ב- Elementor:

 1. מצא את האלמנט הגנת סיסמה (PPWP) בשדה Elementor “יישומון חיפוש”
  יישומון PPWP Elementor
 2. שחרר את החסימה למקום בו יוצג הקובץ המוגן
  אפשרויות יישומון PPWP Elementor
 3. הזן את הסיסמאות שלך
 4. הגדר את התפקידים ברשימת ההיתרים במידת הצורך
 5. בחר להוסיף מדיה תחת תוכן מוגן אזור
  PPWP הוסף מדיה
 6. הכה ב הגן על קובץ זה תיבת סימון בקובץ פרטי מצורף הקטע והעתק גם את קישור הקובץ
  פרטי קובץ מצורף PPWP
 7. הכנס את כתובת האתר לקובץ המוגן שלך בפורמט: שם הקובץ שלך תחת תצוגת טקסט
  קישור מוגן PPWP

בכל פעם שמבקרים ניגשים לדף המכיל את ההורדה המוגנת, הם לא יוכלו להוריד אותו ישירות. במקום תוצג תיאור קובץ וטופס סיסמא. הם יכולים לגשת לקבצים מוגנים רק בעת הזנת הסיסמה הנכונה.

קובץ PPWP

אתה יכול אפילו ליצור מספר קטעי הורדה בעמוד. אם הם מוגנים באותה סיסמה, המשתמשים יוכלו להזין את הסיסמה פעם אחת כדי לגשת לכל הקבצים האלה.

במקום להבטיח הורדות בודדות, תוכלו גם להגן על הדף כולו באמצעות סיסמה. כל הקבצים המוטמעים בתוכן המוגן יוגבלו אוטומטית להורדה חד פעמית. כתוצאה מכך, תוכן הדף וגם הקבצים מוגנים בו זמנית.

תפקידי משתמש עם רשימה מורחבת יכולים להציג ולהוריד את הקבצים שלך מבלי שתצטרך להזין סיסמאות.

כשמדובר בהתאמה אישית של טופס סיסמא, אתה יכול לשנות את תיאור הטופס כמו גם לעדכן את כותרת הקובץ לפי שינוי תכונות הקיצור. פיתרון קל יותר הוא עריכת האפשרויות המובנות תחת אלמנט PPWP בעורך בונה הדפים.

עורך PPWP

אפשרויות הגנת סיסמה מתקדמות

בשילוב עם PDA Gold, PPWP Pro מגיע עם 2 אפשרויות מתקדמות:

התאם אישית קובצי Cookie המוגדרים כברירת מחדל
אפשר לקבוע זמן תפוגה של עוגיות באמצעות PPWP Pro. משתמשים אינם צריכים להזין סיסמה זו מחדש במהלך פרק זמן זה

הגדר הגבלת הורדה
PDA Gold מסייע בהגנה על כתובות אתרים של קבצים על ידי יצירת קישורי הורדה שפג תוקפם. אתה יכול לפוג את קישורי ההורדה לאחר מספר לחיצות. זה מונע ממשתמשים לשתף קישורים להורדה עם אחרים. נוסף על כך, הקבצים שלך לא יוסיפו לאינדקס ויוצגו בדפי תוצאות של מנועי חיפוש.

מוכן להגן על ההורדות שלך באמצעות סיסמה?

ישנן דרכים שונות להגן על הקבצים שלך באמצעות סיסמה. אתה יכול להשתמש בצג הורדות פשוט עם תוספות פרימיום שלו או PPWP Pro יחד עם תוספי PDA Gold. הם מגיעים עם יתרונות משלהם כמו גם חסרונות המשפיעים על אופן הניהול והגנה על הורדות הקבצים שלך ב- WordPress.

עליך ליצור דפי קבצים מצורפים חדשים עבור ההורדות שלך ולהגן על דפים אלה בעת השימוש בצג הורדות פשוט. תוסף PPWP Pro מאפשר לך לאבטח ישירות את הקבצים שלך במהלך עריכת תוכן הפוסט או הדף שלך. זה גם קל יותר להגדיר יותר מסיסמה אחת כדי להגן על הורדות קבצים באמצעות PPWP Pro.

בקיצור, אם אתה מחפש פיתרון חינמי וחזק לאבטחת הורדות וורדפרס, עבור אל Monitor Download Monitor. אחרת, התקן PPWP Pro למקרה שתעדיף תהליך הגנה פשוט יותר ותכונות מתקדמות יותר.

אז איזה תוסף הייתם בוחרים כדי להגן על הסיסמה על הסיסמה שלכם? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map