האם אתה מכשיר תוסף? כיצד לנקות את אתר וורדפרס שלך

האם אתה מכשיר תוסף? כיצד לנקות את אתר וורדפרס שלך

האם אתה שומר תוספים? חשבו על זה לרגע. בהתחלה נשמע מעט מגוחך, וכמובן אתה לא אחד מהם. אבל עם מאות “מומחים” של וורדפרס שממליצים על תוספים חדשים בכל שבוע, אין פלא שחלק מאתרי האינטרנט ומנהלי האתרים בסופו של דבר קצת… מצוידים יתר על המשימה העומדת בפניך. מחצית מהזמן שהפלאגין מגיע עם ארוב קרוב להבטיח שהוא ישפיע בצורה חיובית על השורה התחתונה שלך בדרך כלשהי, ואם זה בחינם, זה יכול להיות קשה להגיד לא.


אני יודע, התקנתי וניסיתי כמעט כל תוסף לשיתוף חברתי שיש. אני מעדיף לא להודות בזה, אבל אני די בטוח שעשיתי את זה בתקווה שקהל יופיע מחוץ לאוויר כמעט בלחיצה מהפלאגין הימני. ואני יודע שגם אני לא היחיד.

7 סימני אזהרה שאתה מחזיק תוספי וורדפרס

אם אחד מסימני האזהרה מצלצל בפעמון, רוב הסיכויים שאתר הוורדפרס שלכם יכול להשתמש בניקוי קפיץ. המשך לקרוא כדי לראות כיצד תוכל להאיץ את וורדפרס על ידי הסרת תוספים שאינם בשימוש.

1. אין לך מושג מה מחצית התוספים שלך עושים

כל הסיבה להתקנת תוסף היא להשתמש בו בפועל, ואם אתה לא רק לא משתמש בחצי התוספים שלך, אלא אפילו לא זוכר מה הם אמורים לעשות עבור האתר שלך, זה סימן רע לכך יכול להיות שאתה מחסן תוספים.

2. אינך יכול לעדכן את וורדפרס בגלל התוספים המיושנים שלך

לא רק זה מונע ממך גישה לפונקציונליות חדשה מעדכוני WordPress עצמם, זה יכול גם אומר שאתה צריך להימנע מעדכון תוספים או נושא שלך מכיוון שהוא כבר לא תואם לגירסה הישנה שלך של WordPress.

3. יש לך יותר תוספים מחלקי תוכן, והאתר שלך הוא יותר מכמה שבועות ישנים

לא תמיד רלוונטי, אבל הוא בדרך כלל אינדיקציה טובה לכך שאולי עשית קצת מעבר לים.

4. עדכון התוספים שלך הופך במהירות למשרה מלאה וממש שכרת מישהו שיעשה זאת.

לפחות עכשיו יש לך מישהו על הסיפון שיכול לעשות את הניקיון עבורך, למרות שהם עשויים להיות לא ששים אם הם יבינו שהם יצמצמו אם לא יחסלו את שעות העבודה שלהם לחלוטין.

5. יש לך כמה תוספים רב-פונקציונליים “כבדים” מגושמים שבהם אתה משתמש רק לצורך פונקציה אחת או שתיים

לפעמים פחות לא אומר טוב יותר, או מהיר יותר. לפעמים עדיף שכמה מהתוספים הקלים יותר יבצעו את אותה העבודה.

6. עדיין יש לך תוספים ש”עסקת בהם לטובה “

לפעמים זה יכול להיות קל לשכוח להסיר את הישן כשמגיע החדש והטוב יותר. החדשות הטובות הן שכל עוד הם לא פעילים, לפחות הם תופסים מקום בקצה האחורי. החדשות הרעות הן שהוא סותם את ספריית התוספים שלך, ושהוא יכול להעיד על מצב גרוע יותר ומזיק יותר..

7. התקנת לכם המון תוספים ש”יהיה לכם בהחלט שימוש למשך יום מסוים “

למרות שזה אולי נראה סביר, כדאי ליצור רשימה תיאורית של התוספים ב- Evernote או במסמך של גוגל ולהמשיך לבחון אותם לאורך זמן. אם פשוט יש לך חבורה של תוספים שיושבים סביב, סביר להניח שזה כל מה שהם יעשו אי פעם. השתמש בהם או איבד אותם.

מדוע הרבה תוספים רע בדרך כלל (ולמה אתה צריך לנקות)

ניקוי תוספים

תוספים עודפים יכולים להפוך את העבודה שלך לקשה ומסובכת יותר ממה שהיא צריכה להיות. ובעוד אין שום דבר רע בכך שיש לך הרבה פלאגינים נחוצים, יש הרבה פלאגינים שטעונים משאבים רבים הופכת לבעיה. זה יכול להאט את מהירות הטעינה של האתר שלך על ידי הוספת בקשות http נוספות. במילים פשוטות, הוא גורם לדפדפן לקפוץ דרך חישוקים נוספים לפני שהוא באמת יכול לטעון ולהציג את אתר האינטרנט שלך, מה שהופך אותו לטעון איטי יותר. וטעינה איטית יותר של האתר יכולה להיות בעלת השפעות ברוטליות בשורה התחתונה.

אם האתר שלך נטען לאט במיוחד, אתה יכול להיות רדוף רוחות על ידי שיעורי יציאה מדף הכניסה, לאבד את אמון הלקוחות, או גרוע מכך, לראות השפעה ישירה על המכירות שלך. לדוגמה, אמזון דיווחה כי רואים ירידות במכירות של עד 1% לכל 100 מ”ט איטיות יותר של העמוד העמוד (מקור: Strangeloop). מחקר אחר מצא כי עלייה של שעה שנייה בזמן הטעינה גרמה לירידה של 7% בהמרות, 13% פחות צפיות בדפים ו -17% פחות שביעות רצון לקוחות (מקור: Tagman). החדשות הטובות הן שמשמעות הדבר היא כי הגדלת מהירות הטעינה שלך אמורה להראות את התוצאות ההפוכות.

כפי שהוזכר בקצרה לעיל, תוספים יכולים גם בטעות (או אפילו לא כל כך בטעות במקרים מאוד נדירים) לספק חורי אבטחה שאנשים יכולים לעשות בהם שימוש לרעה כדי לקבל גישה לאתר האחורי של האתר שלך..

הסיבה האחרונה פחות ברורה. כשיש יותר מדי תוספים יכול להציע לך יותר מדי הסחות דעת שמרחיקות את המיקוד שלך מהמקום שהוא צריך להיות. זה יכול להיות תירוץ לדאוג לדברים הקטנים. והתעלמות מהדברים הקטנים יכולה למנוע ממך למצוא הזדמנויות עסקיות חדשות נהדרות, או לשפר את העותק שלך כדי להגדיל באופן המוני את ההמרות שלך, או למצוא זמן לרשת ולהגדיל את הקהל שלך..

כיצד לבטל את אתר וורדפרס שלך

למרבה המזל, ניקוי התוספים שלך לא כל כך קשה. אתה מגלה אילו תוספים באמת עושים את ההבדל עבור אתר האינטרנט שלך, ואז אתה נפטר מהשאר.

יתכן שתתפתה לשאול: “מהם יסודות הכלל?” התשובה היא שיש דעות רבות ורבות זו מזו בנושא זה. ובעוד חלק מהאנשים נוטים להמליץ ​​על מגוון רחב של תוספים, אחרים מינימליסטיים בהרבה ומציעים רק: אנליטיקס, שמירה במטמון למהירות, אבטחה, חברתיות, SEO וכמובן הצטרפות..

בעיניי, שאלה הרבה יותר חשובה היא אילו תוספים חיוניים לך ולאתר שלך באופן ספציפי?

ישנם סוגים רבים ושונים של אתרים, עם סוגים רבים ומגוונים של יעדים וצרכים. היופי של וורדפרס הוא זה הרבגוניות והיכולת להתמודד עם שלל אתגרים באמצעות תוספים, אך לפעמים זה יכול להפוך לאפשר עבור מגדל התוספים. אז גלה אילו תוספים חשובים, וזרוק את השאר.

באופן אידיאלי, אתה רק רוצה לשמור תוספים שימושי היעד שיש לך לאתר שלך בצורה מאוד מוחשית. תוספים המשפרים את השורה התחתונה שלך. גם אם יש לך בלוג אישי בלבד, בדרך כלל יש שם מטרה מדידת איפשהו, כמו להשיג קהל גדול יותר. ולגבי עסקים, החזר מבקרים, מעורבות משתמשים, מנויים ומכירות. ואז יש כמובן ביטחון. מכיוון שאיש אינו רוצה שהאתר שלהם יחטוף למשך פרק זמן מסוים.

התוספים שאתה רוצה לשמור

אתה צריך לשמור על WordPress

תוספים לשיפור האבטחה

תוספים המגדילים את האבטחה של אתרך מצמצמים את הסיכון לבעיות עתידיות. זה משפיע על השורה התחתונה שלך באופן שאתה נמנע מלהוציא כסף ושעות תסכול בניסיון להחזיר את השליטה לאתר שנחטף בגלל חוסר ראיית הנולד.

קווין כתב לאחרונה ביקורת Hide My WP שמסבירה כיצד התוסף מגדיל את האבטחה שלך בכך שהוא מסתיר את העובדה שאתר האינטרנט שלך פועל ב- WordPress, וטום כתב גם סקירת תוספי אבטחה של Ninja שייתכן שתרצה גם לבדוק. אלה שני תוספים מעולים שתרצה לשקול לשמור על האתר שלך מאובטח ובטוח.

אגב, תוספים יכולים לפעמים לספק חורי אבטחה לאנשים שעושים בהם שימוש לרעה, ולכן גם פחות תוספים עודפים זה לא רעיון רע מבחינה ביטחונית.

תוספים לשיפור מהירות הטעינה

שיפור מהירות הטעינה שלך יכול לעזור להפחית משמעותית את שיעורי הניתור. במיוחד אם מהירות הטעינה של האתר שלך עולה על מספר שניות, קבלת תוסף מטמון יכולה להיות בחירה נהדרת. לא רק זה, Sourav שלנו עצמו אפילו ידריך אותך כיצד להגדיר WP Total Cache לתוצאות אופטימליות (והקפד לבדוק את כל המדריך שלו לסדרת פוסטים במטמון וורדפרס בכדי ללמוד עוד על אופן ביצוע המטמון וכיצד ניתן להשתמש בו כדי לשפר את אתר וורדפרס שלך).

כבונוס, ניקוי תוספים המשרתים מעט פונקציות מלבד מתן פונקציונליות שאינך באמת משתמש בהם יכול גם לעזור להפחית את מהירות הטעינה של האתר שלך..

פלאגינים לשיפור מעורבות המשתמש

הגברת מעורבות המשתמשים חשובה, ככל שככל שמישהו מסתובב יותר ומתקשר עם האתר שלך, כך הסיכוי שהוא ישים לב למסר שלך ובסופו של דבר יהפוך לחלק מהקהל שלך / יהפוך ללקוח משלם. ובשנים האחרונות, חלק גדול ממעורבות המשתמשים הוא “שיתוף”, ותוספים שעוזרים להגדיל את השיתוף עוזרים לשורה התחתונה על ידי כך שתביא לך יותר תנועה. אם אתה מחפש תוסף של שיתוף טוב לבדוק את הרשימה שלנו עבור התוספים הטובים ביותר למדיה החברתית, כמו גם המאמר של טום כיצד להפוך את אתר וורדפרס שלך לחברתי יותר.

תוספים לשיפור שיעורי ההצטרפות / שיעורי המרות

בין אם מדובר בפלאגין שגורם לתיבת ה- opt-in שלך להמיר טוב יותר, ובין אם מדובר בפלאגין שאוסף נתונים על התנהגות משתמשים (ברור שאתה צריך לקבל נתונים על התנהגות משתמשים כדי לגלות אילו תוספים אכן עושים את ההבדל), ברור שתוספי plugin הם חשוב לשורה התחתונה שלך, וקבל להישאר. תוסף אחד שהמלצנו להגדיל את שיעורי ההצטרפות הוא OptinMonster.

כמעט כל תוסף שיש לו השפעה ישירה או עקיפה ישירה על השורה התחתונה שלך שווה לשמור. וכל תוסף שסתם יושב סביבו ולא עושה כלום זוכה לטיול קטן ולעולם לא לחזור.

כיצד למדוד את אפקטיביות התוסף והשפעתם על מהירות הטעינה

מהירות טעינה של תוספים

הגדר ניתוח של Google, או את כלי הניתוח האהוב עליך לבדיקת תוספים שעשויים לעזור בשיעורי ההמרות. אם מעולם לא בדקת את התוצאות שלך בלעדיהן, ואתה רק מניח שיש להן השפעה חיובית, עשה זאת. בדוק את ההמרות שלך ללא הפעלת התוסף. וודא שאתה נותן לו תקופת בקרה נאותה (אלא אם כן יש טבילה מאוד ברורה וכואבת בהמרה, ובמקרה כזה אתה צריך, כמובן, להחזיר אותו לפעול.) לניתוח מהירויות טעינת העמודים שלך, אתה יכול להשתמש כלי פינגדום או כלים חינמיים אחרים רוצים למדוד אם תוסף מאט את האתר שלך יותר משווה.

חשוב: הקפד להגדיר את ההגדרות למיקום מבחן ספציפי בכל פעם, ולבדוק את מהירות טעינת הדף שלך כמה פעמים לפני שתתחיל לבטל תוספים..

אם יש לך הרבה דברים שונים לבדיקת מהירות דפים, אולי כדאי לעשות זאת בשעות הפחות עמוסות שלך. ואם יש לך אתר עסוק במיוחד, או שאתה מנהל עסק במשרה מלאה, שיבט אותו ידנית או השתמש בתוסף שיבוט ( תוסף מעתק בחינם – – זו אפשרות טובה).

כל זה אמור להיות הכל באותו DNS ושרת כמובן, אתה יכול פשוט ליצור את הבלוג החדש בשם הספרייה “wpclone” באתר שלך. אז אתה יכול לבדוק את המהירות מבלי לאפשר למבקרים שלך לראות אותך מתעסק.

לדוגמא, דבר אחד שיכול לקרות הוא אם יש לך תוסף אופטי-אין-תיבה מסורבל באמת שמאט את מהירות הטעינה שלך, אם כי מגדיל את שיעור ההצטרפות שלך, זה יכול להשפיע לטווח הארוך על מנת להחזיר מבקרים, ואכן, מנויים.

ועכשיו … הניקוי בפועל

אם יש לך צבר תוכן נרחב, יש לך המון תוספים מיושנים, או שההכנסות שלך תלויות בכך שהאתר שלך פועל, גיבוי האתר שלך לפני שתתחיל זה רעיון נהדר, אם לא חובה מוחלטת (אתה יכול למשל השתמש באדי גיבוי).

עכשיו שגילית אילו תוספים מועילים ואילו לא מועילים (עבורך), הגיע הזמן ללכלך את הידיים שלך.

השבת ומחק תוספים

למרבה המזל, הסרתם בפועל של התוספים היא פשוטה מאוד. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את לשונית התוספים שלך ולהתחיל לעבוד. בטל את ההפעלה (אם לא נעשה זאת) והסר את התקנת העודפים והבלתי רצויים. אלא אם כן יש לך כמה תוספים מאוד מיושנים או לא תקינים, יש להסיר את הכל, אפילו את נתוני ה- SQL. אז אין צורך בקרצוף נוסף!

אם אתה עדיין קורא והצלחת לנפות את התוספים שלך ולנקות את האשפה, עוד דבר אחד הייתי ממליץ לך לעשות. המשך לבצע אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך על ידי למידה כיצד להתקין ולהשתמש נכון בתוספי מטמון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map