באיזה סוג קובץ תמונה להשתמש בוורדפרס

באיזה סוג קובץ תמונה להשתמש בוורדפרס

אם אתה מנהל אתר וורדפרס כבר תקופה, אתה בטח תוהה איזה סוג קובץ תמונה הוא הטוב ביותר לאתר שלך. האם עליך להשתמש ב- JPG או PNG? אולי אתה רוצה להשתמש בסוג קובץ תמונה אחר כגון WebP אך אינך בטוח מה לעשות. אם זה לא זה, אולי תרצה להעלות תמונה PSD, AI או INDD ותקועים.


לא משנה מדוע אתם כאן, הפוסט של היום יעזור לכם לבחור את סוג קובץ התמונה המתאים לאתר וורדפרס שלכם. מדוע נחוץ לבחור את סוג קובץ התמונה הנכון? אנו מכסים גם את זה בפוסט. נוסף על כך, אנו מדגישים את סוגי קבצי התמונה המקובלים, כיצד להוסיף סוגי קבצים אחרים ולגעת בכמה שיטות עבודה מומלצות לתמונות וורדפרס..

אם זה נשמע נהדר, הבה נשקול עוגן ונפליג מכיוון שיש הרבה מה ללמוד.

מדוע חשוב לבחור את סוג קובץ התמונה הנכון?

הבחירה בסוג קובץ התמונה המושלם קשה יותר ממה שחשבת, ואני מבין. אך עליך לשים לב לסוג הקובץ בו אתה משתמש מכיוון שהוא מתאם לביצועים של אתר האינטרנט שלך. אז, מדוע חשוב לקחת בחשבון את סוג קובץ התמונה שתבחרו?

 • מהירות וביצועים – סוגים מסוימים של קבצי תמונות תופסים מקום רב יותר מאחרים. אם אתה משתמש בפורמטים גדולים של תמונות, אתה מאט את אתר האינטרנט שלך ומגביר את הוצאות השרת. לכו על תמונות קלות שמבטיחות מהירויות וביצועים טובים יותר של העמודים חווית משתמש אופטימלית (UX).
 • ציון קידום אתרים – האם ידעת שמהירות העמוד היא א אות דירוג ישיר לקידום אתרים? אם אתה משתמש בתמונות כבדות או באיכות נמוכה באתר שלך, אתה מפסיד יתרונות UX טובים יותר ויתרונות קשורים לקידום אתרים. בחירת תמונות באיכות גבוהה ומוכנה לקידום אתרים מכוונת את הדפים שלך לציוני SEO טובים יותר.
 • אסתטיקה – כמה פורמטים של תמונות משמרים פרטים טוב יותר מאחרים, גם לאחר דחיסה. אתה רוצה פורמט תמונה שנראה נהדר עבור אותו מראה מלוטש, איכותי ומקצועי. כל פורמט תמונה מושלם לשימוש מסוים, אז בחר בחוכמה.
 • עיצוב מגיב – כיום משתמשים גולשים באתר האינטרנט שלך במגוון מכשירים עם דפדפני גודל וגודל מסך משתנים. עליך ללכת על סוגי קבצי תמונות מגיבים הנתמכים ברוב הדפדפנים. נוסף על כך, אתה זקוק לתמונות שנראות מדהימות במגוון מסכים. עוד על כך בהמשך.
 • עקביות – למען עקביות, אנו ממליצים לדבוק בסוג קובץ ראשי עבור התמונות שלך. אתה יכול להשתמש בפורמטים אחרים של קבצים על פי דרישה או בהתאם לצרכים שלך, אבל בפורמט אחד או שניים צריך להיות מספיק.

חוץ מזה, בואו נדבר על סוגי קבצי תמונות זמינים.

סוגי קבצי תמונה זמינים

מוסתרת מהרבה מתחילים היא העובדה שיש עולם של פורמטים של תמונות שם בחוץ. כן, יש מאות סוגי קבצי תמונות שנצטרך ספר אלקטרוני כדי לכסות את כולם. אל תדאג, עם זאת; אנו מתמקדים בפורמטים של תמונות המושלמים רק לאתרי וורדפרס.

פורמטים של תמונות מסווגים לשתי קטגוריות רחבות: רסטר ו וקטור תמונות.

תמונות רסטר נבנות על ידי סדרה של פיקסלים ליצירת תמונה. מסיבה זו ממש, תמונות רסטר בדרך כלל מאבדות את הרזולוציה שלהן כאשר הן דחוסות או מתוחות. שלושת פורמטי התמונות הפופולאריים – JPG, PNG ו- GIF – הם תמונות סריקה, המהוות את עיקר התמונות שאתה רואה באינטרנט..

לעומת זאת, תמונות וקטוריות נבנות באמצעות נוסחאות מתמטיות ולא בפיקסלים, כלומר הן גמישות יותר ככל שמשתנה שינוי גודל תכוף. סוגי תמונות וקטור פופולריות כוללות את EPS של Adobe (Encapsulated PostScript), SVG (גרפיקה וקטורית מדרגית), PDF, WEBP, ופורמט AI של Adobe Illustrator, בין היתר..

לשימוש רגיל באתר, עבור תמונות רסטר. במקביל, אתה יכול ליצור תמונות וקטוריות של הלוגואים שלך ותמונות אחרות הדורשות עריכה ושינוי גודל תכופים. באופן אידיאלי, עליך להמיר את כל תמונות הווקטור לתמונות סריקה לפני שתשתמש בהן באתר וורדפרס שלך.

למה?

מכיוון שתמונות רסטר קלות יותר ונתמכות על ידי כל הדפדפנים, עליך ללכת על JPG או על PNG. אם אתה זקוק לאנימציות, יש לך את פורמט ה- GIF. כעת, יש לנו רק שלוש מתוך מאות פורמטים של תמונות שם בחוץ.

זה מעלה את השאלה: אבל באילו סוגי קבצי תמונה תומך וורדפרס?

סוגי קבצי תמונה מקובלים

על פי קודקס, וורדפרס מקבלת כברירת מחדל פורמטים של תמונות JPG, JPEG, PNG, ICO ו- GIF. אם אתה מבולבל, JPEG הוא רק JPG, ו- ICO הוא פורמט התמונה שאתה משתמש בו לאייקונים. באתר וורדפרס, בדרך כלל, אייקון משמש לפייביקון שלך, ולא תמונות בפוסטים או בדפים שלך.

כברירת מחדל, אתה יכול להעלות רק JPG ו- PNG לדפים והפוסטים שלך. אם תרצה להוסיף סוגי קבצי תמונה אחרים מכל סיבה שהיא, תוכל להשתמש בתוסף כמו סוגי קבצים נוספים של WP. אם אתה לא אוהב תוספים, אתה יכול להוסיף את הקוד הבא לקוד שלך wp-config.php קובץ.

הגדירו ('ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', נכון);

לשיטה חלופית, הוסף את הקוד הבא לקוד שלך פונקציות קובץ:

הקוד הקודם יוסיף תמיכה להרחבות SVG ו- JSON. אם תרצה להוסיף תוספים לפורמטים אחרים של תמונות, ערוך את הקוד לעיל בהתאם. למידע נוסף, בדוק כיצד להעלות סוגי קבצים נוספים בוורדפרס - -.

אם אתה נתקל בבעיות בהוספת סוגי קבצים חדשים, פנה תחילה לספק שירותי האירוח שלך מכיוון שיש להם מגבלות. בצד זה, שהוא הפורמט הטוב ביותר לשימוש בקבצי תמונה?

שהוא סוג קובץ התמונה הטוב ביותר לשימוש?

בסעיף הבא אנו שוקלים את שלושת פורמטי התמונות הפופולריים ביותר עבור אתרים. אנו מכסים JPG, PNG ו- GIF, תוך הדגשת הפורמט הטוב ביותר לשימושים שונים. נתחיל ב- JPG.

JPG

JPG (הידוע גם בשם JPEG) מייצג את קבוצת המומחים לצילום משותף. תמונות JPG מתאימות היטב לרמות דחיסה גבוהות ויכולות להציג מיליוני צבעים, מה שהופך אותם למושלמים לצילומים ותמונות עם צבעים עזים..

פורמט תמונה זה תומך בדחיסה אבודה, מה שמביא לירידה קלה באיכות התמונה לאחר ביצוע אופטימיזציה. עם זאת, אתה יכול לשלוט ברמת הדחיסה כדי להבטיח שתקבל את האיכות והביצועים הטובים ביותר. תמונות JPG אינן תומכות ברקע שקוף.

PNG

PNG הוא קיצור של גרפיקה ברשת ניידת, תבנית תמונה שתוכננה בתחילה להעברת תמונות דרך האינטרנט. תמונות PNG מציגות מיליוני צבעים, אך הן יכולות להיות כבדות יותר מ- JPG. הם נהדרים עבור צילומי מסך, סמלי לוגו, אינפוגרפיקה וגרפיקה של כותרות ראשיות שמזהות מותג.

PNG תומך בדחיסה ללא אובדן כלומר אין נתונים שאבדו במהלך האופטימיזציה. ככאלה, תמונות PNG הן פריכות וחדות יותר מתמונות JPG לאחר דחיסה. בנוסף, סוג קובץ PNG תומך ברקעים שקופים.

GIF

GIF הוא קיצור עבור תבנית מחלף גרפי. זהו פורמט תמונה שתומך בתמונות מונפשות וגם סטטיות. רוב האנימציות שאתה רואה במדיה החברתית הן תמונות GIF. שלא כמו JPEG ו- PNG, סוג קובץ ה- GIF תומך רק ב -256 צבעים מה שהופך אותו לא מתאים לצילומי צבע ואיורים אחרים עם צבעוני צבע..

GIF משתמש בדחיסה ללא אובדן כדי להפחית את גודל הקבצים מבלי לאבד איכות חזותית. נוסף על כך, GIF תומך בתוויות טקסט ורקעים שקופים, מה שהופך את הפורמט למושלם לאנימציות פשוטות וסרטוני רזולוציה נמוכה..

אז מתוך השלושה, באיזה מהן עליכם להשתמש? הכל תלוי בצרכים שלך. PNG מושלם לוגו, צילומי מסך, תרשימים, אינפוגרפיקה ותמונות מותג באיכות גבוהה. JPEG מעולה לתמונות קטנות באתר שלך, כמו גם לצילומים עם צבעים עזים. GIF מדהים לאנימציות וסרטונים פשוטים.

אך בחירת סוג קובץ תמונה אינה מספיקה אם בסופו של דבר אתם משתמשים בתמונות ברשלנות. בחלק הבא אנו מגלים כמה שיטות עבודה וטיפים מומלצים לתמונות של וורדפרס.

שיטות עבודה מומלצות לתמונת וורדפרס

עקוב אחר שיטות העבודה המומלצות והטיפים שלהלן כדי להפיק את המרב מהתמונות שלך. אנו מכסים בקצרה תחומים כמו גודל תמונה, גודל העלאה מקסימלי, קידום אתרים לתמונות, אופטימיזציה וכיצד להשתמש בגוגל אנליטיקס כדי להודיע ​​על אסטרטגיית התמונות שלך ב- WordPress.

גודל תמונה

כבר קבענו שגודל התמונות בהן אתה משתמש יכול להשפיע על מהירות האתר שלך. ככאלה, עליכם לכוון לשימוש בתמונות קלילות. יחד עם זאת, אל תוותר על איכות חזותית כשאתה מנסה ליצור תמונות קלילות, כלומר עליך להיות זהיר עם הדחיסה.

נוסף על כך, אל תשנה את גודל התמונות באמצעות HTML או CSS. אם אתה זקוק לתמונה בגודל 300 פיקסלים על 300 פיקסלים, אל תשתמש בתמונה שהיא 400 פיקסלים על 400 פיקסלים. בנוסף, בחר אירוח וורדפרס איכותי, הטמנת מטמון ו- CDN כדי להעניק לאתר שלך דחיפה מהירה.

גודל העלאה מקסימלי

לעיתים יתכן שתצטרך להשתמש בקובץ תמונה גדול מסיבה זו או אחרת. אך יתכן שאתה מתקשה להעלות את הקובץ שלך מכיוון ש- WordPress מגיעה עם גודל העלאת ברירת מחדל של 2MB. עם זאת אל תדאג מכיוון שתוכל להגדיל במהירות את גודל ההעלאה המקסימלי שלך.

גודל העלאת קובץ CLoudways

במקרים רבים ספקי אירוח מציעים הגדרה מובנית שתוכלו לערוך כדי להגדיל את גודל העלאת הקובץ בעצמכם. לדוגמה, ב- Cloudways אתה פשוט צריך להיכנס לחשבונך, לנווט לניהול שרתים ובחר את החלק הגדרות וחבילות (כפי שנראה למעלה). מכאן תוכלו להגדיל ידנית את מגבלת גודל העלאת הקבצים על ידי עריכת גודל ה- MB המותר.

אבל זה יכול ואכן משתנה לפי מארח. GoDaddy עושה שימוש באופציה בלוח ה- C שלהם, Media Temple עליכם לשנות קבצי php.ini, ועם WP Engine עליכם ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם בכדי לבקש הגדלה..

קידום אתרים לתמונות

מלבד העברת הודעה ולגרום לאתר שלך להראות טוב, האם ידעת שאתה יכול להשתמש בתמונות כדי לשפר את ציוני ה- SEO שלך? זה נכון; אתה יכול להשתמש ב- SEO לתמונות כדי להביא תנועה רבה יותר לאתר שלך. איך? בתור התחלה, ציין את התמונות שלך כראוי. לדוגמה, במקום "picture001.png", השתמש ב" How-to-image-seo.png, "וכן הלאה. נוסף על כך, הוסף טקסטים alt לכל התמונות שלך לאחר העלאה. בזכות טקסטים alt, מנועי חיפוש וקוראי מסך יכולים "לראות" את התמונות שלך.

תוספים שימושיים לאופטימיזציה של וורדפרס

וורדפרס הוא ה- CMS הקל ביותר לשימוש בזכות תוספים. אמנם מועיל לבצע אופטימיזציה של התמונות שלך באמצעות תוכנת מניפולציה של תמונות (למשל, פוטושופ) לפני העלאה, אך אתה יכול למנף תוספים כדי לייעל את התמונות שלך לאחר העלאתן..

תוספי אופטימיזציה של וורדפרס בולטים כוללים לרפות, מיטוב תמונה EWWW, ו דמיין, בין היתר. בחר את התוסף המושלם לצרכים שלך, מכיוון שכל אחד מהם כולל סט תכונות ייחודי.

השתמש בגוגל אנליטיקס

כאשר הכל נאמר, אתה רוצה לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר שאתה יכול. לשם כך עליך להכיר את המבקרים שלך ואת המכשירים שהם משתמשים בהם כדי לגשת לאתר שלך. ככה, תוכלו לבחור את הפורמטים והגדלים המושלמים של תמונות. לדוגמה, אם רוב המבקרים שלך משתמשים בדפדפן Apple Safari, תצטרך לספק תמיכה נוספת כדי להשתמש בקבצי תמונות WEBP בוורדפרס..


בחירת סוג קובץ התמונה המושלם עבור אתר וורדפרס שלך חיונית בכל מהירות, UX, ביצועי אתר, SEO ועקביות..

אינך יכול להרשות לעצמך לתת לאזור זה להשאיר ללא פיקוח מכיוון שאתה עומד להפיק תועלת כשאתה מפתח אסטרטגיית תדמית טובה. מדריך הסגנון שלך אמור לספק הוראות תמונה לכל המשתמשים.

לבסוף, דחוס ותמעל את התמונות שלך בכדי להשיג איזון מושלם בין איכות לביצועים.

יש לך שאלות לגבי סוגי קבצי תמונות? יידע אותנו בפרק התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map