כיצד להפוך את הבלוג של וורדפרס לעסק

  1. 1. איך להרוויח כסף באמצעות בלוג וורדפרס
  2. 2. כיצד להרוויח מכירת מוצרים ושירותי וורדפרס
  3. 3. כרגע קורא: כיצד להפוך את הבלוג של וורדפרס לעסק

ברוך הבא לפוסט האחרון בנושא איך להרוויח כסף באמצעות סדרות וורדפרס! הגיע הזמן נכון? כבר סקרנו כיצד לייצר הכנסה מבלוג הוורדפרס שלך כמשותף וכיוצר. השלב הבא הוא לדאוג לכל שאר הדברים שצריך לעשות כדי להפוך את הבלוג שלך לעסק מן המניין.


לפני שתתחיל אנחנו רק רוצים להבהיר: איננו עורכי דין או רואי חשבון. איננו נותנים לך ייעוץ משפטי או פיננסי. אנו פשוט חולקים את הצעדים שביצענו בכדי לפתוח את העסק שלנו, ועוד כמה טיפים על מה שעבד עבורנו. אנו ממליצים להקדיש זמן כדי לעשות הרבה מחקר בעצמך ואולי לדבר עם איש מקצוע לפני שתקבל החלטות.

צור מותג

צור מותג

כשאתה יוצר עסק או בלוג תצטרך לחשוב מה אתה רוצה שהמותג הכללי שלך יהיה. זה כולל המון גורמים, כלומר:

מותג

שם, מונח, עיצוב, סמל או כל מאפיין אחר שמזהה את טובתו או השירות של מוכר נבדלים מאלו של מוכרים אחרים

בחירת שם

ראשית עליך לחשוב על שם העסק שלך. זה יכול להיות שם משלך אם אתה מנהל עסק שבו אתה התכונה העיקרית – כמו כריס למא ו קארי דילס.

לחלופין אתה יכול למצוא שם אחר, אם כי אנו מציעים ליצור שם המבוסס על הגומחה שלך. וניתן לומר את האמת – שם העסק שלך עשוי פשוט לרדת לאילו שמות תחום עדיין קיימים. זה מה שקרה כשבחרנו ב- WPExplorer. ישבנו ליד שולחן המחשבים שלנו ופשוט המשכנו להקליד שילובים של WP ומילים אחרות לרשם GoDaddy. WPExplorer היה זמין, זה עבד, ומתברר שהוא היה ההתאמה המושלמת למותג שלנו.

יצירת לוגו

ברגע שיש לך שם אתה צריך להחליט אם אתה רוצה שתמונה תעבור איתה. עסקים רבים פשוט משתמשים בשמם בלוגו. אם אתה רוצה ללכת במסלול זה, אולי תרצה לראות גופן או אירוע של גוגל כגודל פרימיום (כגון אלה מ- Typekit, או זמין במקומות שוק מעוצבים כמו Creative Market) כדי להוסיף קצת עניין ויזואלי.

אם אתה רוצה ליצור לוגו תמונה יש המון אפשרויות נהדרות. יש לנו מאמר שלם עם אפשרויות ידידותיות לתקציב ליצירת לוגו לאתר שלך. או שאתה יכול לתת בונה הלוגו בחינם של Shopify ניסיון.

כשיצרנו את הלוגו שלנו החלטנו שאנחנו רוצים לעבוד ישירות עם מעצב. אז בילינו טונות של זמן בדיבלבל בחקר סמלי לוגו. מצאנו סטיבן רודיק ואנחנו מאוד אוהבים איך הלוגו שלנו התגלה. ציוונו קצת את הצבעים כשעשינו את העיצוב המחודש הגדול שלנו לפני מספר שנים, אבל הטלסקופ נשאר די דומה (למעשה – אנחנו כל כך אוהבים אותו אפילו הוספנו אותו ל- FontAwesome).

בחירת עיצוב אתר

כדי לקשור באמת את כל האלמנטים השונים של המותג שלך, תצטרך לבחור עיצוב אתר מדהים. ממש כמו לרוב הדברים בחיים יש לכם אפשרויות זוגיות.

האפשרות הראשונה שלך היא לעשות זאת השתמש בערכת נושא. בכדי לקבל את השליטה המרבית במראה האתר שלך, אנו מציעים נושא רב תכליתי עם שפע אפשרויות להתאמה אישית כמו גם בונה דפים. כמובן שאנחנו נהיה אוהבים זאת אם תנסו את נושא ה- WordPress הכולל שלנו שכן הוא באמת אחד הנושאים העשירים ביותר באינטרנט. אבל יש המון נושאים גדולים של וורדפרס עסקיים זמינים לכל תקציב. הנושא קל להתקנה, והרוב מגיע עם תיעוד נהדר, כך שתוכל להשיג את הגדרת העיצוב החדשה שלך במהירות (סך הכל כולל גם יבואן הדגמה מובנה, כך שתוכל לייבא נתוני מדגם בכמה לחיצות).

האפשרות השנייה שלך היא להיות עם עיצוב אישי נוצר רק עבור אתר האינטרנט שלך. אם אתה מפתח (מזל שיש לנו AJ והוא מדהים) אתה לא צריך לבזבז אגורה. אתה יכול ליצור אישית נושא משלך, אשר בהרחבה הוא ייצוג נהדר של המותג שלך. אם אינך מפתח אז נושא ועיצוב מותאם אישית יעלו לך ככל הנראה נתח גדול של שינוי. ערכות נושא בהתאמה אישית יכולות לעלות בין כמה אלפי עשרות אלפי דולרים, אך נושא מותאם אישית פירושו שהאתר שלך ייראה בדיוק איך שאתה רוצה. נסה אתר כמו עבודת יד, פרילנסר או שתוכל לנסות לשאול כמה ממפתחי הנושאים המועדפים עליך אם הם זמינים.

הפוך את זה לרשמי

הפוך את העסק שלך לרשמי

לאחר שהבנתם את המיתוג שלכם, הצעד הגדול הבא הוא להפוך את העסק שלכם לרשמי. תלוי במדינה, מדינה ועיר בה אתם גרים בשלבים אלה עשויים להיות שונים אך אנו יכולים לפחות לבדוק את מה שעשינו.

גיבוש העסק שלך

כשאתה מחליט שהגיע הזמן ליצור עסק באופן חוקי ישנם ארבעה סוגים עסקיים עיקריים שסביר להניח שתבחר מבין:

  • בעלות בלעדית
  • שותפות
  • חברת אחריות מוגבלת (LLC)
  • S או C Corporation

LegalZoom יש דף נהדר בו תוכלו ללמוד על סוגי העסקים השונים ולבחור מה מתאים לכם. למעשה מצאנו את LegalZoom כשעשינו את המחקר שלנו והשתמשנו בהם לתיק כ- LLC. זה עבד מצוין עבורנו מכיוון שיכולנו לתפקד כשותפות, אך עדיין לשמור על הכספים העסקיים והאישיים שלנו נפרדים לחלוטין.

כשאתה יוצר את העסק שלך באמצעות LegalZoom יש לך גם אפשרות לשכור סוכן רשום דרכם. הסוכן שלך דומה לאיש אמצע – אם אי פעם תצטרך לשרת או לקבל מסמכים משפטיים הוא ייכנס פנימה ויסייע בפרצוף ידידותי (זה לא שלך). בנוסף, עם מנוי סוכן רשום מ- LegalZoom תהיה לך גישה גם שימושית לוח תאימות כדי להיות בטוח שלעולם לא תחמיץ תאריך יעד.

ובעוד שאתה בעניין, כדאי לך לשקול הגשת סימן מסחרי שמך או לוגו. זה מגן על השימוש בשמך בעתיד, כמו גם את הזכויות שלך לשימוש בשם העסק או הלוגו שלך בכתובות URL של תחומים, חשבונות מדיה חברתית, מדיה ועוד.

הגשת ניירת

לאחר שיצרת את העסק שלך, עליך לרשום אותו בהתאם לאזור שלך. לאלו מכם בארצות הברית משמעות הדבר היא לרשום רישום במשרדי הממשל הפדרלי, העיר, ואולי גם במחוזותכם.

תרצה להירשם ל- מספר זיהוי מעסיק (EIN) עם הממשלה הפדרלית. זהו למעשה מספר ביטוח לאומי עבור העסק שלך. זה מה שתשתמש במיסים העסקיים שלך, טפסים W-9, טפסים של 1099-Misc וכל הניירת הנדרשת כדי להירשם בכל מקום אחר. אם אתה בעלות בלעדית יש לך אפשרות להשתמש במספר תעודת זהות במסמכים העסקיים שלך או להירשם ל- EIN. אנו באמת מעודדים עסקים חדשים לקחת את הזמן כדי לקבל EIN, ולו רק כדי לשמור על פרטיותך הפרטית. LegalZoom מקל על כך שכן אם אני זוכר נכון המסמכים הללו כלולים בחבילה (פשוט חתמו ושלחו אותם בדואר).

עם יצירת העסק שלך, תצטרך גם להירשם ל רישיון עסק ממלכתי. מדינות רבות הופכות את כל המידע הזה לזמין באופן מקוון (נבדה לדוגמה, אפילו יש פורטל עסקים מקוון סופר קל להקל על הדברים) או שאתה יכול לפנות אל LegalZoom לקבלת עזרה נוספת. בדרך כלל מציין לגבי מידע על סוג העסק שאתה מנהל, מאמרים בארגון, רשימת מנהלים, האם יש לך עובדים וכו ‘..

להתקרב עוד יותר לבית תצטרך גם כן רישיון עסק עירוני ו / או מחוז גם כן. אנו ממליצים להתקשר תחילה למשרד המחוז שלך כדי לבדוק אם תצטרך להירשם אצלם כמו גם לעיר שממנה אתה מפעיל את העסק שלך. במקום בו אנו נמצאים אנו זקוקים רק לרישיון עיר ויכול לדלג על מחוז אחד, אך כבר ביום בו היינו בקליפורניה היינו צריכים להירשם לשניהם.

בנוסף לרישיונות אלה, ייתכן שתצטרך להגיש לקבלת היתרים ומסמכים נוספים בכדי לכסות את ההיבטים האחרים בעסק שלך שאינם מקוונים. אם יש לך עובדים, רכבי חברה או חנות פיזית (שלום אישור משטרה ואש כיבוי אש) אלה הכל היתרים שנוספו תצטרך לבדוק. למשל הגשנו בקשה ל היתר כיבוש בית בקליפורניה מאז שהמשרד שלנו היה בבית שלנו. בדוק באתרי האינטרנט את המדינות והממשלות המקומיות שלך, התקשר אליהם או אפילו שכר עורך דין אם אתה רוצה להיות בטוח שעשית הכל נכון.

שכירת עובדים ופרילנסרים

כאשר העסק שלך פועל אתה עלול למצוא את עצמך זקוק לעזרה. לפני שתפרסם מודעות מבוקשות, שקול אם אתה שוק לעובדים או פרילנסרים לתת יד.

א עובד עובד עבורך, קבע חובות, משתמש בציוד / משאבים שלך, פועל במסגרת לוח הזמנים שלך, משולם לפי שעה או למשכורת ומקבל הטבות בחברה (החזרים, ביטוח, עובדים עובדים וכו ‘). אם יש לך עובדים, תצטרך לאסוף טפסים W-4, להוציא טפסים W-2, לארגן הטבות פרישה ובריאות בין שלל דרישות משפטיות אחרות. היתרונות העיקריים של שכירת עובדים כוללים את היכולת לשלוט על שיטת העבודה ועל לוח הזמנים ששימשו. עובדים הם הרחבה של עצמך.

פרילנסר (או קבלן עצמאי) עובד עבור עצמם, קובע את לוח הזמנים שלהם, משולם לפי חוזה ולא קיבל הטבות. אתה צריך להנפיק 1099-שונות לכל קבלן שהוא אזרח או תושב ארה”ב ששילמת 600 $ ומעלה בשנת מס. אבל זו טופס קל שתוכלו להשיג בכל חנות לציוד משרדי בינואר. היתרונות של שכירת פרילנסרים כוללים את היכולת לשכור מומחים על בסיס פרויקט, ותחסוך קצת מזומנים והרבה זמן מכיוון שאינך נדרש לספק הטבות..

שקול בזהירות את מה שאתה זקוק לעסק האישי שלך לפני שאתה מעסיק מישהו. וודא שאתה מבצע מחקר משלך או שוחח עם איש מקצוע על הדרישות החוקיות והמיסוי באזור שלך להוספת חברים חדשים לצוות שלך (לדוגמה – בנבאדה יש ​​חוקים בנושא עבודה במדינה, מס עסקי שונה במדינה, חוקי ביטוח אבטלה ועובדים ביטוח פיצויים שנכנס לתוקף אם אתה מעסיק עובד).

חשבונאות ומיסים

ניהול עסק משלך נהדר מכיוון שאתה צריך להיות הבוס שלך ולעשות את לוח הזמנים שלך. אבל כאשר זה העסק שלך, אתה גם האחראי על הכספים, התקציבים וכמובן דיווח ומיסים.

חשוב לשמור על רישומים פיננסיים טובים לעסק שלך. תלוי כמה מסובך הכספים שלך אתה יכול להסתדר עם עשה זאת בעצמך תוכנת הנהלת חשבונות כמו ספרי QuickBooks או מרווה. אך ישנם יתרונות בהעסקת אנשי מקצוע. כשאתה שוכר מנהל חשבונות משלך או עובר שירות כמו ספסל או משרד רואי חשבון מקומי שמוריד מכם את הלחץ, ומשחרר יותר מזמנכם להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב.

בנוסף לחשבונאות כללית, ישנם כמובן מיסים שיש לקחת בחשבון. אם אתה בארצות הברית תצטרך להגיש מיסים פדרליים וסביר להניח מיסי המדינה בשביל העסק שלך. ובהתאם למה שאתה מוכר והיכן, ייתכן שיש לך גרסה של מיסי מכירות לתשלום בכל חודש או רבעון. למס הכנסה יש נהדר דף עסקים קטנים יש לך המון מידע שאתה יכול לקרוא עליו, אך הנה כמה מצורות המס הנפוצות יותר שאנו מגישים בסוף כל שנה רק כדי לתת לך מושג:

  • 1099-שונות: עליכם לשלוח אותם בדואר לקבלנים עצמאיים (הממוקמים בארצות הברית) ששולמו בסכום של יותר מ- $ 600 בסוף כל שנת הכספים..
  • 1065 בתוספת לוח זמנים K-1: עבור חברות חברות הפועלות כשותפות, תגיש את החזר המס העסקי שלך באמצעות טופס זה. לוח הזמנים K-1 בטופס משמש לדיווח על הכנסות שותפים.
  • מס שימוש לצרכן: זוהי צורה מקומית שאנו משתמשים בה בנבאדה ומגישים לאחר כל שנת כספים. אנו משתמשים בו בכדי להצהיר על מכירת סחורה מוחשית (אנו נדרשים להגיש אפילו חשבנו שאין לנו כאלה – וכן, דיברנו עם מחלקת המסים שהעיר שלנו תהיה בטוחה במאת האחוזים).

המשך להשתפר

שפר את העסק שלך: המשך להשתפר

לאחר שתפעול העסק שלך תוכל להתחיל לבצע שיפורים. ישנן דרכים רבות לצמוח ולשפר עסק, אך הנה רק כמה רעיונות שתתחילו.

התערב בקהילה

אנו מתכוונים גם לוורדפרס וגם לקהילה המקומית שלכם. השתתף ב WordCamp באזורכם, תרמו את זמנכם או כספכם לצדקה מקומית, הצטרפו ללשכת המסחר או אפילו קחו מתמחים ממכללה מקומית אם אתם מסוגלים לכך. יש המון דרכים נהדרות להסתבך אם אתה קצת יצירתי. אירועים קהילתיים הם דרך נהדרת ליצור קשר עם עסקים קטנים אחרים באזורכם.

אגודות מקצועיות וכנסים

דרך נהדרת נוספת לצמוח היא הצטרפות לעמותות מקצועיות והשתתפות בכנסים הרלוונטיים לגומחה שלך. אם אתה עובד עם WordPress זה יכול לכלול אירועים כמו LoopConf, פסגת השותפים ו- WordCamp US. לא רק המקומות הנהדרים האלה ללמוד את המלאכה שלך, אלא שתוכל לאתחל מעט ברשת. אם אתה יכול להרשות לעצמך, הפוך לספונסר. זה עושה דרך ארוכה להגברת המודעות למותג שלך, וזה אפילו קל יותר לרשת כאשר אנשים יכולים לפנות אליך בביתן שלך.

הגדל את הרשת שלך

בנוסף להעסקת עובדים או פרילנסרים, זה נהדר להרחיב את הרשת המקצועית שלך על ידי פנייה לאחרים בענף שלך. חוצה את הקידום של העסק שלך על ידי הצטרפות לבלוגים אחרים והחלפת פוסטים. תמוך בעסקים משלימים על ידי רכישת שטח מודעות באתרי האינטרנט שלהם (אם אתה מציע אירוח, חפש כתמי מודעות באתרי בלוגים). הצטרף למותגים אחרים בתעשייה כדי לתכנן אירועים או מתנות. יש המון דרכים ליצור יצירתי ולעבוד יחד כדי שתועיל.

מסיימים

יש כמובן הרבה יותר שלא כיסינו – אך אנו מקווים כי מה שעשינו כלל היה מועיל. אלה רק חלק מהצעדים שעשינו כדי להתחיל והשיטות בהן אנו משתמשים כדי לקדם את עצמנו.

אם יש לך שאלות לגבי ניהול עסק משלך וורדפרס אל תהסס לשאול – אנו נעשה כמיטב יכולתנו לעזור ולהצביע בכיוון הנכון. או אם יש לך טיפים משלך אנא שתף ​​בפרק התגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me