כיצד לאפס סיסמת וורדפרס באמצעות

כיצד לאפס סיסמת וורדפרס באמצעות
  1. 1. כיצד לאפס את סיסמת הוורדפרס שלך באמצעות phpMyAdmin
  2. 2. כרגע קורא: כיצד לאפס סיסמת וורדפרס באמצעות

סדרת שחזור הסיסמאות של WordPress שלנו ממוינת לפי הפופולריות של המדריך שהוזכר. בתור התחלה, יש לך אפשרות התאוששות הפופולרית ביותר – כלומר באמצעות phpMyAdmin.


ישנם ספקי אירוח אתרים מסוימים שאינם מספקים cPanel ו / או phpMyAdmin. מה אתה עושה אז? קרא מאמר זה!

WPMYSQL-Cover

היה סמוך ובטוח, מכיוון שוורדפרס השתמשה בבסיס נתונים אחד – (בדרך כלל MySQL), לכל ספק אירוח חייב להיות מערכת ניהול מסדי נתונים הידועה יותר בשם DBMS. במדריך זה נשתמש ב- MySQL שורת הפקודה (מקוצרת ל- CMD) שהיא DBMS בחינם ברישיון תחת GNU General Public License v2.

תנאים מוקדמים

שחזור הסיסמה שלך באמצעות MySQL CMD כרוך במספר פחות שלבים וניתן לחשוב עליו כמערכת שחזור סיסמא אוניברסלית; במובן זה שניתן להשתמש בו כמעט בכל תרחיש מתקבל על הדעת.

עם זאת, עליכם להבין הבסיס של מסדי נתונים וכיצד WordPress מתקשר עם אחד מהם. מלבד זאת, עליכם לדעת גם את ההיבטים הטכניים הבאים:

  • שם בסיס הנתונים המשמש את התקנת WordPress
  • כתובת שרת MySQL (IP או שם מארח)
  • אישורי כניסה ל- MySQL של ​​המשתמש ‘שורש’
  • מזהה המשתמש של המשתמש שאת הסיסמה המשויכת אליו ברצונך לשנות. זה בדרך כלל 1 שכן, במהלך התקנת וורדפרס, אנו יוצרים את משתמש הניהול. שים לב כי שם המשתמש של משתמש הניהול יכול להיות ‘ג’ק’ או ‘מייק’ או ‘מנהל מערכת’, אך זיהוי המשתמש תמיד יהיה 1, מכיוון שהוא המשתמש הראשון שאתה יוצר.

התחברות לשורת הפקודה של MySQL

חלונות

אם אתה מפעיל התקנה לא מקוונת של WordPress במערכת Windows באמצעות WAMP או XAMPP, אז כדי להפעיל את MySQL CMD, לחץ על סמל WAMP> MySQL> MySQL. זה מתחבר ישירות אליך. אין צורך להזין פקודות נוספות. עבור לשלב הבא.

MySQL מסוף WAMP

לינוקס

רוב ספקי האירוח המשותפים, VPS, שרתים ייעודיים משתמשים בגרסה של לינוקס הכוללת CentOS, דביאן, פדורה או אובונטו בכדי לתת שם כמה.

אם אתה מפעיל התקנה לא מקוונת של וורדפרס בלינוקס באמצעות LAMP, פשוט הפעל אמולטור מסוף והקלד את הפקודה:

mysql -u root -p

אם אתה מנסה לאפס את הסיסמה בשרת מרוחק, התחבר אליו באמצעות SSH באמצעות כל לקוח SSH – לדוגמה, הלקוח האהוב על העולם – Putty. לאחר שנכנסת לשרת המרוחק, כדי להתחבר ל- MySQL, השתמש בפקודה הבאה:

mysql -u root -p 

התחברות ל- MySQL בשרת VPS מרוחק

איפוס סיסמת וורדפרס:

עכשיו כשיש לך גישה ל- MySQL CMD המצוין על ידי הפקודה “mysql>”, הגיע הזמן לעבוד בקסם. ובכן, לא קסם – פשוט פקודות MySQL טובות או טובות. ��

פגז MySQL

הנחות:

  • שם בסיס הנתונים של וורדפרס: wp_genesis
  • מזהה משתמש: 1
  • סיסמא חדשה: WPEXPLORER

עובד את הכישוף:

הזן את הפקודות הבאות:

השתמש ב- wp_genesis;
SELECT ID, user_login, user_pass FROM wp_users;
UPDATE wp_users הגדר user_pass = MD5 ('WPEXPLORER') איפה ID = 1 מגבלה 1;

במקרה שהפקודה האחרונה לא עוברת על פי צילום המסך, מחק את הציטוטים היחידים והקלד אותם ידנית ב- CMD. זה אמור לעשות את העבודה.

אפס סיסמת WP מ- MySQL CMD WAMP

פעולה זו תאפס את הסיסמה של משתמש הניהול ל- WPEXPLORER. כמובן, בעת הגדרת סיסמא חדשה, תצטרך להשתמש בסיסמה חזקה יותר. לאחר שתסיים, תוכל לצאת מ- MySQL CMD באמצעות הפקודה:

יציאה

הדרכת וידיאו

הנה מדריך וידאו המתאר את כל התהליך. אני ממליץ לקרוא תחילה את המאמר, אבל אם אתה מחפש פתרון מהיר זה התור שלך:

סיכום

לסיכום לסדרת שחזור הסיסמאות של וורדפרס אני רוצה להזכיר לכם שחלק (א) פשוט יותר מכיוון ש 90% מחברות האירוח מגיעות עם phpMyAdmin. אבל אם יש לך זמן פנוי, אני ממליץ לנסות את החלק הזה (באמצעות MySQL) מכיוון שהוא ייתן לך קצת ניסיון בטיפול בפקודות ובסיסי נתונים של MySQL. ומי יודע – אולי זה יהיה מועיל בעתיד!

מניעה טובה יותר מהתרופה

מעבר אחרון

התחלתי את הסדרה הזו באמרתי כיצד אוהבים שירותי שמירת סיסמאות / גיבוי מעבר אחרון לשגשג. אל תבינו אותי לא נכון – זו לא הייתה כוונתי להיתקל כמשפילה. אני ממש אוהבת ומשתמשת ב- LastPass כל יום. יש לי את זה מותקן בטלפון שלי ובכל דפדפן בכל המחשבים שלי. החיים (בשבילי) היו עומדים ללא הפסקה. בכנות, אני לא יכול לשרוד בלעדיו.

LastPass, מכיוון שהיא אחת מתוכנות ניהול הסיסמאות השונות והידידותיות למשתמש שיש שם. אני ממליץ מאוד להשתמש בו. ובכל פעם שאתה מתחבר לאתר חדש, וודא שאתה באמת שומר את הסיסמה! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me