צמיחו את עסק וורדפרס שלכם באמצעות עלוני מידע

צמיחו את עסק וורדפרס שלכם באמצעות עלוני מידע

עלוני מידע הם אחת הדרכים היעילות ביותר עבור מותגים ליצור קשר עם לקוחותיהם ופוטנציאליהם. הם מאפשרים לך לתקשר בצורה פשוטה אך במחיר סביר. כמשווק, אני מרגיש כי עלוני מידע בולטים כאלטרנטיבות מדהימות לערוצים אחרים בגלל גורם האמון. עלוני מידע יעילים לעסקים בכל הגדלים והתחומים. הם פועלים כחלון הראשי האישי שלך ללקוחות שלך, עובדים, ספקים, אנשים המעוניינים בעסק שלך באופן כללי.


במאמר זה נלמד כיצד להשתמש בעלוני מידע על מנת להרחיב את עסק WordPress שלך. אסקור גם מדריך בן 7 שלבים ליצירת עלוני מידע עבור משרדך. התאבך כדי לחקור את הנושא בפירוט.

מדוע עלוני חדשות בשנת 2020

התשובה הפשוטה היא ‘חוזר’. שיווק בדוא”ל מניב החזר ROI של 4200%. כמובן, שיווק במדיה חברתית הופך פופולרי יותר בימינו, אך יש בזה יותר. גם נופי השיווק במדיה החברתית (SMM) וגם SEM הופכים להיות צפופים ורוויים. עליכם להתמודד מול עשרות אלפי מתחרים ולהבחין בכך קשה, אפילו אם אתם משתמשים בכלי SEO הטובים ביותר של וורדפרס בשוק. גם סקר אומר ש 80% מצפון אמריקאים משתמשים בלא פחות מחסימת מודעות אחת. זה מקטין את האפקטיביות של פלטפורמות אלה.

יחד עם זאת, אני גם רוצה להדגיש שכל הפעילויות הללו נועדו ליצור ‘לידים’. כדי לאסוף לידים האלה, עליך ליצור תוכן משכנע ולשכנע את הקוראים לשתף את פרטי הקשר שלהם. כתובות דוא”ל שייכות לסיכויים שכבר נרשמו אליך. המשמעות היא שהם כבר מעוניינים ומחצית הדרך במשפך המכירות. איבוד הסיכוי לפנות אליהם זו טעות קשה וכדאי להימנע ממנה בכל האמצעים.

הדרך הקלה ביותר להרחיב את רשימת הדוא”ל שלך באמצעות וורדפרס היא ליישם תוסף או שניים. זה יכול לכלול שימוש בפלאגין להוסיף טפסי אופטימיזציה לניוזלטר באמצעות טופס קופץ, גלגל אופטין (ספין לנצח) או דף נחיתה ייעודי.

מה לעשות לאחר קבלת כתובות הדוא”ל של הפניות שלך? אינך יכול לשלוח להם דוא”ל שיווקי כל הזמן, אחרת הם יסמנו אותך כדואר זבל. אי אפשר לתקשר כראוי באותה מידה. עלוני חדשות מגשרים על הפער בין שיווק תוכן לתקשורת מונעת ערך עם הלקוחות והלקוחות שלהם להיות.

2020 הוא הזמן המתאים לך להעלות את מסעות הפרסום שלך לשיווק בדוא”ל או להתחיל אחד אם אינך עושה זאת כרגע. זה יעזור לנהל את התקציב שלך ולפנות ביעילות ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים שלך. אז כמשווק מה אמור להיות הדבר הראשון שעולה בראשך? נראה כי בסעיף שלהלן:

קבע את סדר היום ונקה את רשימת התפוצה שלך

ככלל אצבע, כל פעילות מתחילה רק לאחר הגדרת מטרתה. אני מציע שתתחיל בהגדרת התוצאה הרצויה. מה אתה רוצה שאנשים יעשו לאחר שקראו את פיסת התקשורת שלך? האם אתה רוצה שהם ישתמשו בקוד הפניה, בשובר הנחה או שיספרו להם על אירוע צפויים? קביעת סדר יום ברור תעזור להבין את הכיוון אליו אתה צריך ללכת.

כמו כן, אחת מחלקי העצות החשובות ביותר שיש לי עבורך היא לנקות את רשימת התפוצה שלך. הסר מנויים שאינם פעילים, גורמים להודעות דוא”ל מוקפצות או שאינן מנוהרות באופן אחר. זה מועיל במיוחד כך שתוכלו להעביר את העלונים שלכם בהתאם למה שהקהל שלכם אוהב. אתה יכול להרחיב את המקבלים בהדרגה כדי להפיק ממנה יותר מעורבות.

הנה, אני מונה 7 שלבים ליצירת עלוני מידע נהדרים עבור חברתך. אתה יכול להשתמש בעקרונות אלה כמעט לכל סוג של עלון.

מדריך 7 שלב ליצירת עלוני מידע ללא רבב בכל פעם

צור עלוני מידע ללא רבב

לפני שנתקדם, כדאי לדעת שעיתונים שונים מאוד מצורות תוכן אחרות. הם תלויים בתוכן הטקסטואלי בכדי להעביר ערך תוך התייחסות חזותית לאסתטיקה. עליהם להוביל את הקוראים ללחוץ על כפתור ה- CTA בהקדם האפשרי. במובן מסוים, זו האומנות של לאצור אלמנטים רבים של תוכן קטן כדי להפעיל במהירות פעולה רצויה. נתחיל בתהליך העיצוב:

שלב 1: התחל עם ה- CTA

כן, קראתם נכון. לחצן קריאה לפעולה (CTA) צריך להיות במרכז מאמציכם. זה יכול להיות קופונים בחינם, קודי הפניה, קישורים לרכישת פריטים / שירותים או RSVP לאירועים בעיר שלהם. אתה יכול גם לבקש המלצות ולאסוף משוב. הידיעה מה הקהל צריך לעשות תעזור בעיצוב הפרטים שיאלצו אותם לעשות זאת.

קל להוסיף קריאה לפעולה לוורדפרס. בעזרת בונה דפים, תוסף מקוצר, טופס או תוסף לאפשרות אתה יכול לקבל CTA באתר שלך בתוך דקות..

שלב 2: צור שורת נושא פריכה

זה הדבר הראשון שמקבלים יראו. אתה צריך לעשות את זה כמו זה שאתה רוצה לקרוא באופן אישי. רובנו מחליטים אם לפתוח דואר או לא תוך מספר אלפי שניות. לפיכך, יש כמה דרכים להבטיח ששורת הנושא שלך תישאר רלוונטית:

 • הימנע משורות נושא גנריות.
 • שמור את זה מוגבל ל 5-7 מילים. זה גם משפר את החוויה של אנשים המשתמשים בטלפונים סלולריים.
 • זה לא אמור להיראות כמו: איך אני משפיע על מקומות עבודה או איך אתה מסכן WiTH CoVID’19. שמור תמיד על שווי רישיות תקין.
 • הימנע משימוש יותר מדי אימוג’ים.
 • אל תנסה להשתמש בסימני קריאה אלא אם כן אתה מציע פרסים או מתנות. זה מוביל לסימון כספאם ברוב המקרים.

על קצה המזלג, אל תתן למנויים שלך סיבה לדלג על הידיעון שלך. עשה את זה ראוי ללחוץ ולהגדיר שם ציפיות ממש.

שלב 3: הוסף צד חזותי של הסיפור

הגרפיקה נמצאת רק שנייה בשורת הנושא כשמדובר בלכידת הקהל שלך. אני ממליץ להשתמש בתמונות מלאי בחינם או בתמונות ללא תמלוגים כדי להימנע מבעיות של הפרת זכויות יוצרים. התמונה צריכה להיות רלוונטית ומושכת. שקול להשתמש בכיתובים לספר את הסיפור וגם לחסוך מקום לתוכן טקסטואלי. אתה יכול גם להשתמש בצבעים רלוונטיים כדי להתאים למטרה של שליחת החדשות או פשוט להתאים לצבע המותג שלך. ישנן הרבה מטלות מקוונות בחינם בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור תמונות לבלוג הוורדפרס שלכם ולעלוני החדשות שלכם.

זכור שהמוח שלנו מעבד גרפיקה 60,000 פעמים מהר יותר מהנתונים הטקסטואליים. להלן דוגמה טובה:

הוסף צד חזותי של הסיפור

שלב 4: כתוב את גוף הדוא”ל כמו שרירן

אני בכלל לא צוחק כאן. פיתוח גוף קלאסי עסק כולו באסתטיקה שהיו פרופורציונליות היטב. גם העלון שלך צריך להיראות פרופורציונאלי ונעים לעיניים. כמה תכונות שאתה צריך לכלול הן:

 • שורות קצרות ופסקאות קצרות.
 • שימוש מתאים בכותרות.
 • אם אפשר, הפץ את התוכן בלוקים.
 • הדגש טיפים, מידע שימושי והודעות.
 • יישר לימין אם הוא ארוך מדי, לראייה טובה יותר.
 • שמור על קוהרנטיות עם תקשורת קודמת אם רלוונטי.
 • בצע אופטימיזציה לכל המכשירים וגדלי המסך.

התוצאה היא פנייה נקייה, תמציתית ומשכנעת למבנה. כמובן, הצבת מידע רלוונטי בלבד היא חובה, אך השימוש בטון השפה הנכון הוא הכרחי באותה מידה. נסה להישאר אדיבה, קצת סתמית אך לא מקצועית. הגוף יכיל את כל הנתונים הרלוונטיים לגבי הסיבה שצריך ללחוץ על ה- CTA. שמירה על ערך וחינוכי תעלה הרבה בשבילך. כלים מועילים בצורה של תוספים לשיווק בדוא”ל כמו במקרה של אתרי WP ואילו CRMs עבור אחרים. הם מסייעים בבנייה תבניות אימייל מושכות ויזואלית ללא מאמץ.

שלב 5: חתוך את השומן

לאחר שתרכיב את הידיעון, תמיד תמצא כמה מנות שאינן מוסיפות מספיק ערך. אתה יכול לנסח אותם או להשמיט את החלקים האלה כנדרש. חיתוך השומן חיוני לשמירה על התוכן הסופי שלך פריך וראוי לקריאה. עברו על זה מספר פעמים כשאתה מגהץ ועורך. זה יביא רק לעותק טוב יותר ושובה לב.

שלב 6: בחר את זמן השידור הנכון ואת התדר הנכון

זה החלק הטכני של הושטת יד להמונים. הם עוזרים בהגדרת האסטרטגיה הנכונה. אתה צריך להחליט על התדירות הנכונה ולשגר זמן אם אתה רוצה שיעור קליקים מרבי. כמו הרבה משווקים, אני גם מסכים ששליחת העלון ביום שני או שלישי בבוקר היא העיתוי הטוב ביותר. המנויים קרוב לוודאי יקראו את זה תוך כדי העברת דוא”ל לעבודה.

שוב, זה סובייקטיבי. אם אתה מסעדה או בעל אולם קולנוע, ימי שישי עשויים להיות טובים יותר עבורך. אתה יכול ללכת על כל תדר כמו יומי, שבועי, חודשי, או אפילו שנתי במקרים קיצוניים. כל שעליכם להבטיח הוא שלא יציף את הקוראים עד כדי ביטול הרישום.

שלב 7: מדוד ומעלה מעלה

אין תרופת פלא לכתיבת עלוני מידע. עליכם ללמוד ממסעות הפרסום הקודמים שלכם מה מרגש את הקהל שלכם ומה לא. אם אתה מנהל אתר וורדפרס, אתה יכול להתקין בקלות תוסף בדיקת פיצול A / B. לחלופין, תלוי בשירות הניוזלטר בו אתה משתמש, כלי בדיקה מפוצלים וניתוח עשויים להיות מובנים בתוכנית שלך.

אתה יכול גם להשתמש בכלי Google Analytics שקל להתקין באמצעות התוסף של Google Site Kit. מדידת מעורבות היא תהליך רציף כאשר אנשים משנים את האינטרסים שלהם לאורך זמן וגם מגמות ממשיכות להשתנות. עם זאת, קבלת הכלים הנכונים תעזור לרמה את המשחק שלך ולהישאר רלוונטית.

כיצד העלונים עוזרים בבניית דוח חזק

ראשית, ברגע שהמנויים לוחצים, הם מועברים היישר לתוכן שלך ללא מתחרים להיפרד מהם. נוסף על כך, אנשים רבים יותר קוראים דוא”ל כל עוד 18 שניות שהוא גבוה מהעבר. אתה יכול לשתף טיפים, חדשות בענף או תוכן חינוכי; לא משנה מה הלקוחות שלך היו אוהבים לראות אך לא מקבלים באופן קבוע מחברות אחרות. תמיד הרגשתי צורך ליישר תקשורת עם אסטרטגיה לבניית קרבה. יותר מחצי (61%) מהצרכנים מעדיפים מותגים שפונים אליהם על פני מיילים. אתה יכול ליצור קמפיין על ידי חלוקת תוכן העלונים שלך או שליחת המתנות / התלושים שהובטחו לפי לוח הזמנים.

תמיד יש מידה מסוימת של אמון בינך לבין הקוראים שלך מכיוון שהם נתנו לך את כתובות הדוא”ל שלהם. זה ללא ספק הגורם הגדול ביותר בועט מביא סדרה של אינטראקציות בהתאמה אישית. מיילים בהתאמה אישית קבל 6X משיעורי העסקה הרגילים. אתה יכול בהדרגה להגביר את המעורבות כשאתה ממשיך להשתמש בכלי ניתוח ובניית מגע אינטימי עם המנויים שלך.

ההשפעה על SEO של עלוני מידע

עלונים הם מחליפי משחקים עבור ה- SEO שלך. המנויים שלך יכולים להציל אותם וזה אחד היתרונות הגדולים ביותר למאמצי השיווק שלך. זה יעלה בעקיפין את דירוג ה- SEO שכן הוא מניע תנועה קבועה לאתר האינטרנט שלך ומעודד אנשים לעסוק במותג שלך בפלטפורמות אחרות. מתן ‘לחצני שיתוף’ לאתרי מדיה חברתית היא דרך נהדרת להשיג מיץ SEO, כפי שמזכירים בפלטפורמות אלה מעברים איתותים חיוביים למנועי חיפוש כמו גוגל. כל אלה מגיעים במחיר שווה לכל נפש וזה דבר שאי אפשר להתעלם ממנו בוודאות.

אליך

אנו יכולים להסיק כי ההתקשרות עם בסיס הצרכנים שלך הופכת להיות קלה באמצעות עלוני מידע מבלי להישמע דוחפת מדי. שיקולי עלות פועלים גם לטובתו. בניית מעורבות לאורך זמן איננה פחותה מנכס מכיוון שאינך צריך להסתמך בכבדות על הוצאת דולרים גדולים כדי להשיג נראות. הם גם מניבים הכנסות חוזרות הרבה יותר טוב מערוצים אחרים בטווח הארוך. עם זאת, זו הפלטפורמה האישית שלך. יש לך חופש מוחלט על פני המראה והתוכן שלו מבלי שמתחרים מרחפים סביבו. אלה מספיק סיבות עבורך למנף עלוני מידע על מנת להרחיב את העסק שלך בשנת 2020 ואילך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me