כיצד להרוויח מכירת מוצרים ושירותי וורדפרס

 1. 1. איך להרוויח כסף באמצעות בלוג וורדפרס
 2. 2. כרגע קורא: כיצד להרוויח מכירת מוצרים ושירותי וורדפרס
 3. 3. כיצד להפוך את הבלוג של וורדפרס לעסק

עבר זמן, אבל סוף סוף חזרתי לחלק השני של הרווחנו עם סדרות וורדפרס. בעבר חיפשנו איך להרוויח כסף באמצעות הבלוג של וורדפרס שלך, אבל זה לא הדרך היחידה שאתה יכול למנף את WordPress כדי לבנות עסק מצליח..


אנשים רבים (WPExplorer כלולים) מתפרנסים ממכירת מוצרים ושירותים עבור וורדפרס. היום נסקור את מה שאתה יכול ליצור כדי לעזור למשתמשים אחרים ב- WordPress, ויתרונות ויתרונות ספציפיים לשקול לפני שתתחיל למכור..

הרווח כסף עם מוצרי וורדפרס

אם אתה משתמש בוורדפרס, אתה בהחלט משתמש (או השתמשת) לפחות בכמה מוצרים של צד שלישי כדי להתקין את ההתקנה העיקרית שלך. מניסיוני ישנם שלושה מוצרים עיקריים רבים שמשתמשי וורדפרס רבים מוכנים לשלם פרמיה עבורם.

ערכות נושא ויישומי פלאגין 1. ו- 2. פרימיום

אחד השווקים הגדולים ביותר שקשורים לוורדפרס הוא שוק הנושאים והתוספים. יש אינספור חנויות נושא פרמיום עצמאיות (שעועית נושא, ThemeIsle, Anariel Design וכו ‘) בנוסף לשווקי המגה הנושאים כמו Themeforest או Templatemonster המארחים אינספור מוצרים ממפתחים רבים ושונים..

אם אתה מפתח ובטוח ביכולת הקידוד שלך, יצירת ערכות נושא או תוספים מובחרים היא דרך נהדרת לייצר הכנסה. ההשקעה היחידה הנדרשת היא הזמן שלכם! ברגע שתיצור מוצר מקורי אתה רק צריך להחליט אם אתה מעדיף להקים חנות משלך, למכור בשוק או לאזן שילוב של טרחה.

התחל נושא וורדפרס משלך או חנות תוספים משלך

ערכות נושא אלגנטיות הן דוגמה נוצצת לסימן חנות נושא ותוספים עצמאיים לעשות שם לעצמם. מה שהתחיל כאתר חברויות נושא קטן הפך להיות עסק של מיליוני דולרים שכולו בנוי מתוך הנחת יסוד להציע נושאים ותוספים וורדפרס מובחרים במחיר שווה לכל נפש. סיפורי הצלחה בולטים אחרים כוללים OptinMonster, Themify, DesignModo, Soliloquy ו- StudioPress בין רבים אחרים..

התועלת הגדולה ביותר לפתיחת חנות משלך היא שאתה בשליטה של ​​100% בכל ההחלטות. אתה מחליט את המחירים שלך. אתה מחליט מה אתה מוכר. אתה מחליט אם ברצונך לבצע מבצעים.

יחד עם זאת, ניהול חנות משלך יכול להיות קשה מכיוון שאתה זה שמנהל אותה. פירוש הדבר שעליך לנקוט אמצעי זהירות נוספים לאבטחת נתוני לקוחות, לדאוג למלא אחר כל חוקי הסחר האלקטרוני המקומי, ואם אתה מבצע מכירות בינלאומיות ישנם חוקים נוספים שעליך לציית להם. זה הרבה!

ישנן אפשרויות כמו Shopify בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור בניהול טוב יותר של החנות שלכם, אך עליכם רק לבצע את המחקר בכדי לראות באיזו שיטת מסחר אלקטרוני מתאימה ביותר לחנות שלכם..

למכור בשוק וורדפרס

עבור WPExplorer בחרנו השתמש במקומות שוק לנושאים המובחרים שלנו. נכון לעכשיו תוכלו למצוא אותנו ב- Themeforest וב- Creative Market. במקרה שלנו הרגשנו שקל יותר לתת למישהו אחר לנהל את העסקאות עבורנו, בעוד אנו ממשיכים לטפל בפיתוח ותמיכה בנושא.

שני האתגרים העיקריים בשימוש במקומות השוק הוא שלעתים קרובות יש להם תהליכי ביקורת קפדניים וממושכים וגם לוקחים אחוז מהמכירות. מניסיוננו, מצאנו שתהליך הבדיקה לעיתים קרובות משפר את הפריטים והתעריף הנקוב הוא יותר שווה כדי לא לנהל את מערכת המסחר האלקטרוני שלנו.

מכור את מוצרי WOrdPress שלך בכל מקום

לבסוף, יש לך אפשרות לנצל את שניהם ולמכור את הפריטים שלך באופן לא בלעדי במקומות שוק כמו גם בחנות משלך..

מותגים כמו Themefuse, ArrayThemes ו- Anariel Design עשו עבודה נהדרת תוך ניצול מקומות חשיפה כמו גם חנויות משלהם לצורך בקרה קרובה יותר על המכירות..

הערת אזהרה אחת עם אפשרות זו היא שכמה משווקים כמו Themeforest גובים מחברים שאינם בלעדיים דמי מכירה גדולים יותר. המשמעות היא שייתכן שתצטרך לוותר על קצת יותר מההכנסה שלך כדי לקבל גמישות למכור במגוון מקומות.

בנוסף, ככל שמקומות רבים יותר מוכרים את הפריטים שלך, כך תצטרך לספק מקומות פריט רבים יותר. יהיה עליך ליצור מיקום תמיכה מרכזי (כגון פורום לקוחות, או אתר כרטוס באמצעות שירות כמו HelpScout או ZenDesk) או להקדיש זמן להתחברות לחשבונות מחברים מרובים בכדי לספק ללקוחות תמיכה מספקת בפריטים..

שלוש האפשרויות הן דרכים מדהימות למכור מוצרים משלך. רק זכור כי לא משנה באיזו שיטה תבחר, זה ייקח זמן לבסס את עצמך כמפתח או מותג מהימן בקהילת WordPress. אל תתייאש אם אינך רואה המון מכירות בהתחלה. רשת עם בלוגים כדי שיעזרו להם לקדם את הפריטים שלך, ליצור תוספות פרימיום למוצרים שלך או לשקול ליצור גרסאות “לייט” לחשיפה נוספת..

3. וורדפרס ספרים אלקטרוניים וקורסים

מכור ספרים אלקטרוניים של WordPress או קורסים

המוצר הבא ששווה להזכיר אינו מרחיב את וורדפרס, אלא מחמיא אותו. ישנם מיליוני משתמשי וורדפרס ברחבי העולם, ורבים מהם עדיין לומדים. אז למה לא לספק מוצר שיעזור להם לעשות בדיוק את זה?

אנשים בקיאים יצרו ספרים אלקטרוניים מובילים, מדריכים ואפילו קורסים מקוונים (כמו אלה המוצעים באתר אודמי, או למכור אותם בעצמך LearnDash או כלי קורס נוסף של וורדפרס) כדי לסייע למשתמשים חדשים בכל מה שקשור לבלוג בפעם הראשונה לפיתוח תוספים מותאמים אישית משלכם.

החלק הטוב ביותר בהצעת מוצרים חינוכיים הוא שלא תצטרכו להיות מפתח או מעצב כדי ליצור מוצר שימושי שמשתמשים יקנו. אתה רק צריך מומחיות ויכולת להעביר את מה שאתה יודע לאחרים.

הרווח כסף על ידי הצעת שירותי וורדפרס

מוצרי וורדפרס מציעים הזדמנות רבה עבור יזמים רעבים לפתוח עסקים מצליחים, אך אינך צריך למכור מוצר כדי להרוויח כסף. המון אנשים יצירתיים מצאו דרכים להציע שירותים למשתמשים בוורדפרס במחיר משתלם.

4. עיצוב ופיתוח אתרי וורדפרס

עיצוב ופיתוח אתרי וורדפרס

השירות הראשון שעולה בראש הוא פשוט יצירת אתרים. מספר מעצבים בונים אתרי לקוחות לחלוטין באמצעות וורדפרס. זהו תהליך ממושך מכיוון שלעיתים קרובות תצטרך לעבוד עם לקוחות באמצעות קונספט, יצירה ותחזוקה פוטנציאלית.

היתרון בהתמודדות עם פרויקט עיצוב אתרים ללקוח הוא שלעתים קרובות תוכלו לגבות סכום כבד עבור המאמץ שלכם מכיוון שסביר להניח שתקדישו כמה שבועות או יותר לעבוד עליו. תוכלו להרגיש בטוחים בהכנסה קבועה בזמן שתמקדו את מאמציכם בפרויקט בודד (או אולי אפילו בכמה פרויקטים אם תצליחו ללהטט אותם).

ההיבט המאתגר של עיצוב אתרים הוא עבודה עם לקוחות. לא כל לקוח יהיה נהדר לעבוד איתו (סמכו עלינו, אנו יודעים ואפילו כתבנו מאמר כיצד לנשק לקוחות מסיוטים). חלק מהלקוחות ישמחו בעבודה שלכם ולעולם לא תשמעו מהם. אחרים לעתים קרובות ישלחו אליך הודעות עם בקשות חדשות. כל לקוח שונה.

זה תלוי בך להחליט מה רמת השירות שאתה רוצה להציע לך לקוחות, אז רק זכור לבנות אותו בחוזה שלך לפני שתתחיל פרויקט.

5. ו- 6. שירותי התקנה והתאמה אישית של WordPress

מציעים התקנת וורדפרס והתאמות אישיות

אולי אינך מעוניין לעבוד עם לקוחות בטווח הרחוק, ואתה מעדיף להציע שירותים שנעשים ונעשים כמו שירותי התקנת נושא או תוסף. מומחים רבים מציעים שירות מדויק זה באתרים כמו עבודת יד או פרילנסר.

כמה משתמשי וורדפרס חדשים מבינים כיצד ליצור פוסטים בבלוג, אך הידע שלהם מסתיים שם. זה יכול להפוך התקנה והגדרת ערכות נושא או תוספים לאתגר עבורם. על ידי הצעת שירותי התקנה אתה יכול פשוט להתחבר, להוסיף את הנושא, לוודא שהוא מוגדר כראוי ויבוצע.

התאמות אישיות הן עוד נישה נהדרת בתוך WordPress בה פרילנסרים יכולים להרוויח קצת כסף נוסף. משתמשים רבים פשוט זקוקים לעזרה בשינוי פריסת הכותרת שלהם, או הוספת סוג הודעה חדש בהתאמה אישית, אך אין להם את הידע בקידוד לעשות זאת. זה המקום בו אתה יכול להציע את השירותים שלך על בסיס לצבוט.

7. וורדפרס ניהול, תחזוקה ו / או תמיכה

הצע תחזוקת וורדפרס

אפשרות נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא שירותי תחזוקת וורדפרס. אתרים כמו WP באטלר ו עקומת WP בנה עסקים סביב תחזוקת התקנות וורדפרס לאנשים שפשוט אין להם כישורים או זמן לעשות זאת בעצמם.

אחד החלקים הטובים ביותר בתחזוקה הוא שתוכלו להוסיף בקלות תוספות כדי להגדיל את ערך השירות שלכם. הצעת ביקורת אתרים, גיבויים, סריקת תוכנות זדוניות, התאמות אישיות ואפשרויות דומות פירושו שתוכלו לגבות תשלום נוסף עבור השירות שלכם.

8. וורדפרס אירוח

הצע אירוח וורדפרס

אם אתה קצת יותר שאפתני, תוכל גם לשקול למכור שירות אירוח וורדפרס מנוהל משלך. בכך אינך צריך להיות מפתח או מעצב וורדפרס מסורתי, אם כי תזדקק להבנה של פונקציות הליבה של וורדפרס.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך את השרתים שלך כדי להתחיל להציע אירוח – רבות מחברות האירוח הגדולות כמו HostGator מציעות אירוח משווקים כאופציה. תוכניות אלה כוללות גם כלים שימושיים ליצירת חבילות או ניהול חשבונות הלקוחות שלך ישירות מפאנל המשתמש שלך. תוכל גם לבנות אירוח מנוהל משלך באמצעות שרת פרטי מקוון וירטואלי או אירוח ענן דרך Cloudways, מכיוון ששניהם מאפשרים התקנות ללא הגבלה על כל שרת. אתה רק צריך לגדול את התוכנית שלך ככל שתרכוש יותר לקוחות.

היתרון בהצעת אירוח הוא בכך שתוכלו להבטיח הכנסה קבועה וחוזרת מלקוחות. אירוח פלוס הוא תוסף טבעי אם אתם כבר מציעים שירותי וורדפרס אחרים כמו עיצוב אתרים או ניהול אתרים.

לפני שאתה קופץ, הקפד לקחת בחשבון כמה מהדרישות של הצעת אירוח. חוזים, אבטחת שרתים, עדכונים וכו ‘. פשוט עשה את המחקר בסדר?

9. פיתוח מוצר וורדפרס בהתאמה אישית

פיתוח מוצר מותאם אישית של וורדפרס

אם אתה מפתח אך אין לך רעיונות למוצר משלך, או שאולי אתה פשוט לא רוצה ליצור משהו שתצטרך לתמוך בו, אתה תמיד יכול להציע את השירותים שלך למפתחים או עסקים אחרים..

לעתים קרובות יוצרים יבקשו עזרה ממפתחים אחרים שיש להם מומחיות רבה יותר בתחום מסוים. לדוגמה, מפתחי נושאים יפנו לעתים קרובות למפתחי תוספים לקבלת עזרה ביצירת תוספים מותאמים אישית. במקרים אלה הם עשויים להעסיק מפתח לפרויקט חד פעמי כדי ליצור משהו שיוסיף ערך למוצר שלהם.

שוב, אתרים כמו עבודת יד וסטודיו Envato מציעים למפתחים מקום לפרסם את כישוריהם וכישוריהם.

10. אימון וורדפרס אחד על אחד או אישי

הציעו אימון וורדפרס אחד על אחד או אישי

בדומה להציע ספרים אלקטרוניים או קורסים כמוצר, אתה יכול להציע חומרי חינוך דומים במתכונת מסוג שירות. מומחי וורדפרס אוהבים LisaWork יצרו קריירה על ידי הצעת סמינרים חיים בוורדפרס בשידור חי בו משתמשים חדשים יכולים להיכנס ללמוד כיצד להשתמש בוורדפרס.

משתמשים חדשים רבים מעריכים את היכולת לשאול שאלות ולקבל עזרה אחד על אחד בזמן שהם עוברים את התהליך של יצירת אתר בפעם הראשונה. אתה יכול להשתמש בהזדמנות זו כדי ליצור עסק מניב הכנסה, עם זרמי הכנסה נוספים מקורסי מעקב מומלצים, אירוח או מוצרי מפתח.

המשך לעקוב

וורדפרס היא פלטפורמה מדהימה, לא רק לאתרים אלא גם לבניית עסק מצליח. עד כה חלקנו את הדרכים המובילות לשימוש בוורדפרס בכדי להרוויח כסף בבלוג שלכם, כמו גם 10 דרכים להרוויח ממכירת מוצרים ושירותים. אני מקווה שהמידע היה חדש או מועיל עבורך!

בפרק הבא שנכסה כיצד להפוך את הבלוג שלך לעסק וכמה מהצעדים המכריעים שביצענו ליצירת WPExplorer.

עד אז יידע אותנו אם יש לך שאלות בקטע ההערות שלהלן! נשמח לענות להם כמיטב יכולתנו בכדי לעזור לך לפתוח עסק משלך באמצעות WordPres.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map