אם, מדוע וכיצד להוסיף תוכן פרימיום לאתר וורדפרס שלך

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך בכנות תוך מחשבה על הפיכת התוכן שלך לזמין רק לקוראים בתשלום. האם באמת התוכן שלך שווה את זה? אנשים רבים המתחילים בעסקים נוטים לקבל ציפיות אופטימיות מאוד ביחס לסיכויים העסקיים שלהם. אופטימיות טובה במינונים קטנים, אך פרגמטיות והשיפוט הביקורתי לרוב מחזיקים עסקים במשחק למשך זמן ממושך. החברות הטובות ביותר הן בעלות אופטימיות מינון בריא המותאם על ידי פרגמטיזם.


גוגל תהיה דוגמא מצוינת. הם כל הזמן משקיעים בטכנולוגיות מחוץ לארץ (אופטימיות) ובכל זאת 96% מהכנסותיהם מיוחס לפרסום החל משנת 2011. יש להם את העושר והמשאבים שיאפשרו להם להרשות לעצמם כמה שיהוקים פיננסיים גדולים..

אם אתה מתחיל כבלוגר בפעם הראשונה, יתכן שלא יהיו לך המשאבים הכספיים ללמוד מטעויות. בואו נדאג שלא תעשה שום דבר!

האם אנשים ישלמו עבור התוכן שלך?

זה השאלות הבסיסיות ביותר ובכל זאת החשובות ביותר שתצטרך לשאול את עצמך. וקל מאוד להגיע ל”כן קל “. התמודדות עם שאלה מסובכת, עם זאת חשובה ביותר, הדרך הנכונה היא בעלת חשיבות עליונה.

כסף

כשאני מתייחס לתוכן – אני מתכוון לסרטוני הדרכה, קורסים מקוונים, תמונות, תמונות מלאי, ספרי שמע, ספרים אלקטרוניים, מאמרים “רגילים”, סיפורי חדשות וכל סוג של מדיה שמתקשר עם קהל. ואתם זקוקים לאנשים שמוכנים למסור את הכנסתם הקשה עבור הידע / מידע שתספקו. וזה לא קל. להלן מספר שאלות טובות לשאול את עצמך להחליט אם המשתמשים יעשו לתוכן שלך:

 • האם אתה יכול למצוא את אותו תוכן בדיוק שאתה מוכר לקוראים שלך בחינם בכל מקום באינטרנט? אם התשובה היא כן, עצור כאן לעולם לא תוכל למכור את התוכן שלך בכסף. אם מישהו יכול להשיג משהו בחינם, אין שום תמריץ לרכוש אותו (בהנחה שאין יתרונות זמניים). 
 • האם יש לך אמינות בתחום מסוים זה שאתה מציע מידע עליו? האם יש לך כבר בלוג או אתר שאתה מפעיל במשך שנים ומספק מידע ספציפי בנושאים מסוימים? האם יש לך תארים מתקדמים בתחום המסוים או תחומים קשורים? באופן בסיסי, כמה אנשים מבקרים באתר שלך? כל דבר שמוסיף אמינות רלוונטי מאוד לדיון.
 • האם זה הזמן הנכון? הוספת עלויות לצפייה בתוכן תשפיע על האפקטיביות שבה אתה יכול להגדיל את העסק שלך. אם הגעת למסה קריטית של קהל או אם העלויות של רכישת לקוחות חדשים פוחתות בתשואות ואם הצמיחה מאטה בגלל שאתה בראש או בסמוך לראש הגומחה / הענף שלך, מבחינת נתח השוק, אז זה זמן טוב ליצור תוכן מובחר.
 • האם למידע שאתה מתכוון למכור יש ידע תובנה או מעשי? תוכן המציע תועלת מועטה ללא תנאי מבחינת העשרה כלכלית / רגשית נוטה להתקשות בשוק. 

עקוב אחר הכסף, זה לעיתים רחוקות מוביל אותך שולל. אתה יכול לשפוט כמה הערך שלך נישה או כמה תחרות יש בנישה שלך, אם אתה מבין איך מחקר מילות מפתח עובד. יכולתי לכתוב כאן על מחקר מילות מפתח, אבל הנושא הוא רחב ומגיע לו דיון בעומק רב – הייתי ממליץ לך לבדוק המדריך של מוז לחקר מילות מפתח.

אם אינך מצליח למצוא דרך לקשור שווי שוק במשוואה, יהיה קשה מאוד להפוך את העסק שלך לרווחי. ללא מספר, תשובה לכל אחת מהשאלות הנ”ל היא רק השערה פרועה שלא תועיל לך. עסקים מצליחים מרוויחים כסף, אופטימיזציה של ההכנסה שלך צריכה להיות המטרה שלך. תצטרך לדעת כיצד הפיכת תוכן לזמין רק למשתמשים בתשלום משפיעה על הכנסותיך ועל טווח ההגעה שלך.

הכל מסתכם בגודל העוגה שיש בגומחה כלשהי, בתחרותיות של נישה כאמור, ביכולת שלכם לספק הצעה בעלת ערך רב לקהלים ולבצע פיצויים בין הגדלת עסק וייצור מרווחי הכנסה טובים יותר.  

איך עסקים באינטרנט מרוויחים כסף?

כעת כשאני מדבר על מכירת תוכן וביצירת תוכן פרימיום, אני מתייחס לעסקים שמסתמכים אך ורק או בחלקם הגדול על מכירת דברים לשוק.

BusinessCalc

דיון זה הופך להיות שונה בתכלית עם עסקים שונים. כעת עבור עסק מקוון מהם מקורות ההכנסה האפשריים השונים? הנפוצים ביותר הם:

 • פרסום
 • שיווק שותפים
 • שירותים או מוצרים
 • תוכן פרימיום

למעשה, רוב עסקי הרשת פועלים באמצעות אחד מארבעת הערוצים כדי לייצר הכנסה. לדוגמה, קח WPExplorer – מדוע WPExplorer שוכר סופרים ליצירת תוכן, רק כדי לא למכור את התוכן הזה?

סיבה ראשונה – אנחנו לא המקור היחיד לחדשות WP. יש לנו כמה תוכן מדהים באתר שלנו כדי לעזור לעסקים מקוונים המשתמשים ב- WordPress. יש לנו תוכן נהדר בספקטרום של נושאים הכולל שיווק, אופטימיזציה למנועי חיפוש, אירוח וכמעט כל היבט אחר של ניהול עסק מצליח באמצעות אתרי אינטרנט המופעלים באמצעות WP.

סיבה שנייה – תוכן טוב בבלוג שלנו מתרגם לשיווק נהדר. זכור שדיברתי על בניית אמינות, זה מוסיף מאוד לאמינות שלנו. הפיכת תוכן לזמין רק לקוראים בתשלום יפריע.

סיבה שלישית – העסק העיקרי כאן עבור WPExplorer הוא מכירת נושאים ולא תוכן. WPExplorer הוא בית נושא שמייצרת נושאים מדהימים שנמכרו במשך יותר מ -35,000 עותקים בשנים האחרונות. ומלבד מכירת נושאים, אנו משתמשים גם שיווק שותפים להוסיף קצת להכנסות שלנו. שוב, יצירת תוכן פרימיום אינה תואמת את מקורות ההכנסה שלנו, זה פשוט יפריע.

מרבית האתרים שמוכרים את התוכן שלהם מסוגלים להציע משהו שאתרים אחרים לא יכולים לעשות, גם לא לספק חדשות חדשות או דעות ומאמרים תובעניים שלא תמצאו בשום מקום אחר. זו גם הסיבה שכל כך הרבה עיתונים ומגזינים מקוונים משתמשים במודל מנוי לצורך יצירת הכנסות. 

איך מוכרים תוכן פרימיום?

אם אתה מוכר ספר אלקטרוני שהוא שונה מאוד בהשוואה לסוג הדברים שאנחנו מדברים כאן. במקרה שאני מתאר, אנחנו מדברים על עסק שמייצר תוכן טרי חדשני על בסיס יומי / שבועי. כך שגם אם אתר לא מרוויח כסף מפרסום ואינו פועל כשותף או כמוכר שירותים, הוא יכול למכור תוכן המיוצר במועד בכדי להרוויח כסף..

דוגמניות מנויים וחברות

א מנוי הדגם מיועד לייצור תוכן נהדר ואז, יש מעט מאוד אינטראקציה בין ספק לקורא. זהו המודל שבחר עבור רוב מגזיני העיתון הפרימיים כמו הניו יורקר או WSJ.

א חברות המודל מתאים לעסקי אינטרנט שמעבר לאספקת תוכן, לאתרים שיש להם בסיס חברים פעיל שהם גם מקלטים של שירות או מוצר שעסק האינטרנט מספק. כלולה באותה חברות עשויה להיות גישה לתוכן בלעדי לחברים בלבד.

דנו במכירת התוכן שלך והכוונה היא לא לדחוף מוצר או למכור שירות. אז אנחנו מדברים על מנויים, לא על חברים. עלינו לבנות בסיס מנויים. לאתרים יש קהלים גדולים אך רק אחוז קטן מהם מנויים ואחוז זה יורד עוד יותר עבור מנויים בתשלום..

זה עשוי להיות קצת מסובך, אז אני אהיה פשוט. יש כמה דרכים לעשות זאת. אבל הדרך הטובה ביותר תהיה.

 1. צור תוכן מעולה
 2. בנה קהל והשיג קנה מידה
 3. צור תוכן פרימיום
 4. המירו אחוז קטן מקהל שאינו משלם למנויים בתשלום
גרפי מחשב

צמיחה חשובה יותר ממונטיזציה.

אתה יכול לדמיין שאתה מנסה למכור תוכן באתר חדש לגמרי עם תחום שיש בו מעט תנועה? אלא אם כן אתה סלב, זה לא יעבוד. אז אתה צריך לחשוף קצת תוכן. אבל כמה?

 • השתמש בגישה שמספקת לכל קורא מספר ספציפי של מאמרים בחודש. זה רעיון טוב, אם אתה מייצר תוכן רב על בסיס חודשי.
 • הראה לקהל שלך קטע מפורט מהמאמר או קטעי הכתבה שמעלה טענות מקוממות. פיתוי את הקהל שלך לרכוש את התוכן.

זה בוודאי צריך להזכיר לכם כיצד מפתחים תוכנה פועלים, הם מראים לכם מספר מספיק של פונקציות בכדי לפתות אתכם לרכוש את גרסת הפרימיום של התוכנה. ההצעה כאן דומה מאוד, הראו לקהל שלכם מספיק כדי לגרום להם לשלם עבור כל השאר.

כמו כן, עלי לציין כאן כי תצטרך להבין כיצד הדבר ישפיע על אופטימיזציית מנועי החיפוש שלך. אם האתר שלך מסתמך על מנועי חיפוש לתנועה כפי שרוב האתרים עושים, חסימת הגישה לתוכן שלך כשסורקי מנועי החיפוש מגיעים להציץ, יכול לשלוח את דירוג מנועי החיפוש באתר שלך לניסיון.

תוספי וורדפרס לבניית המנויים והחברים שלך

עכשיו אל החומר הטוב! כיצד תוכלו למכור את תוכן הפרימיום שלכם. הדרך הקלה ביותר היא להיעזר בכמה תוספים טובים כדי שתוכלו להתמקד בתוכן שלכם. ראשית, אתה זקוק לתוסף חברות חזק ומנוי. ולמרות שרוב התוספים מכונים תוספי “חברות”, הם פועלים היטב ליצירת מספר רמות של מנויים ורמות גישה משתנות באתר האינטרנט שלך. להלן תוספי החברות והמנויים המועדפים עלינו ל- WordPress:

 • הגבל את Pro Pro היא אחת הדרכים הטובות ביותר לייצור רווחים מתוכן שלך. יש תכונות קלות לשימוש ליצירת וניהול רמות המנוי או החברות שלך, ואפשרויות להגבלת פוסטים, דף או פיסות תוכן ספציפיות.
 • MemberPress היא אפשרות נוספת לפלאגין נהדרת שמשלבת אפשרויות נוספות לחברות, כלי דיווח והאפשרות למכור מוצרים דיגיטליים כמו גם תוכן פרימיום.
 • MemberMouse הוא עוד תוסף מדהים וחזק שתוכלו להשתמש בו למכירת חברות, מנויים ומוצרים. עם תכונות נוספות לניהול לקוחות, רשימות תפוצה, אזורי חברים בלבד, תמיכה אוטומציה, דיווח ועוד, זהו כלי רב עוצמה למכירת תוכן פרימיום.

בנוסף לתוסף חבר, תרצה אפשרות נהדרת ותוסף קופץ לקידום תוכן הפרימיום שלך. הנה כמה שאנחנו אוהבים:

 • מפלצת אופטין הוא ללא ספק אחד משירותי האופטין הידועים ביותר באינטרנט. עם טונות של אפשרויות לטפסים, פריסות, צבעים, כוונת יציאה, בדיקת פיצול A / B וטונות של דוחות, זוהי השקעה נהדרת עבור כל עסק.
 • בלום על ידי עיצובים אלגנטיים היא אפשרות פופולרית נוספת, מכיוון שהיא מגיעה עם תכונות קלות, עיצובים מגיבים ואפשרויות התאמה אישית ובנוסף שהיא מגיעה ממותג כה ידוע.
 • קופץ Pro מאת WPMU הוא תוסף optin נקי ופשוט. פשוט השתמש בתבניות ובאפשרויות הקלות לצבעים, הנפשות ועוד כדי לקדם את הידיעון או ההצעות לקוראים שלך.

ואם אתה רוצה לראות יותר, בדוק את תוצאות החברות והשימוש של התוספים האפשריים לחיפוש מועיל:

 • הגבל תוכן על ידי חבר באתר וורדפרס שלך
 • התוספים הטובים ביותר לחברי WordPress
 • שלט על חמשת התוספים המוקפצים של שיפור המרות של וורדפרס
 • תוספים וורדפרס שימושיים לגידול רשימת הדוא”ל שלך

מסיימים

זה הכל לעת עתה. דיברנו אם עליכם למכור תוכן פרימיום לקוראים שלכם, וכמה מהכלים הטובים ביותר של וורדפרס שיאפשרו לכם למכור בקלות את התוכן הטוב ביותר שלכם למנויים. ואם יש לך ספק לגבי סוג התוכן שאנשים היו מוכנים לשלם עבורו, אנא קרא המייל של גליפורד לוקח על עצמו את MarketingProfs. אשמח לשמוע את הצורך שלך בדברים שדיברתי בהערות למטה ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me