אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לאתר שלך

אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לאתר שלך

וורדפרס היא הדרך הטובה ביותר לבנות את אתרך, אך לפני שתוכלו אפילו להתחיל בעבודה עם ערכות נושא ותוספים עליכם למצוא את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר עבור אתרכם. זה יכול להיות קשה. יש מאות חברות העומדות בתכניות שנראות במבט אחד די דומות. אך לא כל האירוח זהה, וישנם כמה גורמים עיקריים שתרצו לקחת בחשבון כשאתם מחליטים מהם האירוח הטוב ביותר בוורדפרס עבור אתר האינטרנט שלכם בפרט..


בפוסט זה נראה לך כיצד לבחור את התוכנית המתאימה ביותר לאתר שלך ולשתף את מיטב תוכניות האירוח של וורדפרס שהיו לנו הזדמנות לבדוק באופן אישי. נתחיל!

רשימת אירוח טובה

רשימת אירוח טובה

כאשר אתם מחפשים את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר עבור אתרכם ישנם כמה תיבות שתרצו שתוכלו לבדוק. בהגעה ישר לעניין, לכל חברת אירוח אתרים ששווה את המלח שלהם יהיו הבאים:

  • גרסת PHP 7+
  • גרסת MySQL 5.6+
  • תמיכה ב- HTTPS
  • התקנת לחיצה אחת על WordPress או התקנה מראש (אם מנוהלת)
  • מטמון מובנה *
  • ערבות לזמן אמת
  • תמיכה בדוא”ל, צ’אט או טלפון

שלושת הראשונים ברשימה עשויים להישמע לכם מעט זרים אלא אם כן אתם מפתחים או אם רכשתם אירוח לפני כן. כדי להקל על זה, חברות אירוח משתמשות בשרתים (הדומים למחשבי מגה) כדי לספק את תוכניות האירוח שלהם. שרתים אלה אמורים להיות מסוגלים להתקין את הגירסה האחרונה של WordPress ללא בעיה, שעל פי WordPress.org כרגע הוא עד PHP 7.2 ו- MySQL 5.6.

וורדפרס גם ממליץ HTTPS ואנחנו גם כן. חברת אירוח טובה תמכור תעודות SSL מובחרות או תאפשר לכם להשתמש בשירות צד שלישי בחינם כמו Let’s Encrypt כדי להבטיח שקוראי הבלוגים יוכלו לגשת בצורה מאובטחת לאתר שלכם..

אנו ממליצים לבחור מארח שמנוהל באופן מלא (בו WordPress מותקן מראש ומתוחזק עבורך) או שמציע התקנה קלה בלחיצה אחת. אמנם אתה בהחלט יכול להתקין את WordPress באופן ידני על תוכנית אירוח, אך אנו ממליצים עליה רק ​​אם אתה מפתח מנוסה.

לבסוף, חברות אירוח טוב יציעו ערבויות uptime ותמיכה בראש הקו. בדרך כלל ערבויות לזמן מה מבטיחות לך כי 99.9% או יותר מהזמן בו האתר שלך יפעל ויותיר חלק מהזמן של עדכוני שרת. ותמיכה באמת היא המפתח. אם יש לך אי פעם נושא אירוח אתה רוצה שתוכל להשיג מישהו. לחברות אירוח טובות יהיו לכם כמה דרכים קלות ליצור קשר עם טכנולוגיית תמיכה.

סוגי אירוח וורדפרס

סוגי אירוח וורדפרס

בכל הקשור לאירוח אין מחסור באפשרויות. יש תכניות עם כל שמות שונים מכל מיני חברות, אך הנה סיכום מהיר של הסוגים הנפוצים ביותר של וורדפרס שאולי תרצו לקחת בחשבון כשאתם מנסים למצוא את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לאתר שלכם..

אירוח וורדפרס משותף

האירוח המשותף והנפוץ ביותר, בדרך כלל, המשלב ביותר, משלב חשבונות משתמש מרובים בשרת אחד. פירוש הדבר שאתה “משתף” משאבים כמו רוחב פס וזיכרון עם משתמשים אחרים. אירוח משותף הוא מושלם עבור בלוגרים חדשים מכיוון שסביר להניח שלא תזדקק לטונה של משאבים כשתתחיל לראשונה, ותמיד תוכל להתאים את התוכנית לתכנית גדולה יותר או להוסיף משאבים בהמשך.

כשמדובר בהפעלת אירוח משותף של וורדפרס הוא לרוב מסוגל לספק את הכוח הדרוש לכם. התקנת וורדפרס היא בדרך כלל גם קלה למדי מכיוון שרוב ספקי האירוח המשותפים מציעים תהליך התקנה של “לחץ אחד”. פשוט בחר וורדפרס כשאתה נרשם לתוכנית שלך ותהיה מוכן להתחיל לבלוג כמעט מייד.

אירוח וורדפרס בענן

אירוח בענן מציע למשתמשים שרתים וירטואליים פרטניים המתארחים ב”ענן “, שבמקרה זה מדובר ברשת שרתים ברחבי העולם. היתרון באירוח ענן הוא כי (בתיאוריה) אתר האינטרנט שלך לעולם לא ייפול מכיוון שבנקודת זמן מסוימת שרתי אמורים להיות פועלים איפשהו בעולם. אירוח בענן מפורסם גם בשל יכולת ההרחבה שלו שכן קל מאוד להוסיף עוד משאבים לפי דרישה ככל שתזדקק להם.

אנו ממליצים על אירוח בענן עבור אנשים מנוסים טכניים שרוצים לנהל את הגדרות השרת שלהם, עם זאת יש חברות המציעות אירוח ענן מנוהל מה שהופך את זה לאפשרות מעשית גם לבלוגרים חדשים. מכיוון שניתן יהיה להרחבה זו אפשרות נהדרת עבור רשת חברתית, שיתוף תמונות או אתרים עם סוג תוכן ויראלי שעשויים להיות תנועה משתנה או התפרצויות גדולות / ספורדיות..

 אירוח VPS עבור וורדפרס

VPS מייצג שרת וירטואלי פרטי וכאשר חברת אירוח משתמשת בתוכנה כדי לחלק דיגיטלית שרת פיזי לשרתים וירטואליים מרובים, בודדים. זוהי אפשרות משתלמת יותר שיש שרת משלך, אם כי זה דורש מיומנויות טכניות מתקדמות כדי לפעול בזמן שאתה שולט בהגדרות השרת הווירטואלי שלך..

עבור בלוגים או עסקים בינוניים בגודל בינוני, VPS היא אפשרות נהדרת. רק זכור כי תצטרך להתקין את וורדפרס באופן ידני בשרת שלך ולנהל את כל הגדרות השרת שלך. מסיבות אלה אנו ממליצים להקדיש זמן ללימוד על שרתים או להעסיק מומחה.

אירוח שרתים ייעודי

שרת ייעודי הוא שרת עצמאי משלך שאתה יכול לשכור מחברת אירוח. הם שומרים על השרת הפיזי עבורך, אך כל ההגדרות והתוכנות נמצאות בידיך. זה יקר יותר, אבל אתה בשליטה של ​​100% ואתה צריך להשתמש ב 100% ממשאבי השרת והופך אותה לבחירה הטובה ביותר לבלוג, אתר או עסק גדול..

בדומה ל- VPS, אנו ממליצים מאוד לשכור איש מקצוע לניהול השרת הייעודי שלך או להקדיש זמן רב ללמוד על ההגדרות השונות, התוכנה ושפות הקידוד להפעלת שרת תקין. זו אינה אפשרות אירוח מומלצת למתחילים.

אירוח וורדפרס מנוהל

אירוח וורדפרס מנוהל הוא הדרך הקלה ביותר (ולדעתנו הטובה ביותר) לארח אתר וורדפרס. באמצעות אירוח מנוהל חברת אירוח מייעלת את השרת שלך באופן מלא עבור WordPress והם מנהלים את כל העדכונים וההגדרות.

אירוח וורדפרס המנוהל ביותר מבוסס על פלטפורמה משותפת או ענן מה שהופך אותו למתאים להפליא עבור בלוגרים, עסקים קטנים, תיקי מקוון וכו ‘. עם זאת, חברות אירוח טובות מציעות תוכניות שרת ייעודיות המנוהלות באופן מלא עבור אתרים ועסקים גדולים (וזה מה שאנחנו משתמשים עבור WPExplorer).

איזה אירוח כדאי לבחור?

תחילה שקול את מטרה של האתר שלך. לבלוג לעומת חנות למסחר אלקטרוני יהיו צרכי אירוח שונים מאוד. בלוגים, תיקים אישיים או אתרים מקצועיים קטנים הם בדרך כלל קלים עם פחות צורך בתוכנית אירוח ענקית. לחילופין, סחר אלקטרוני, ספריות או אתרים חברתיים יזדקקו להרבה משאבים ולכן תוכנית אירוח גדולה ויקרה יותר.

לאורך אותם קווים כמו הנקודה הראשונה שלנו, שקול את שלך תוכן. אתר עם עמוד אחד יעבוד בסדר בתכנית אירוח קטנה ומשותפת. אתר עסקי ארגוני עם מאות עמודים, בלוג פעיל ורשת עובדים פרטית ככל הנראה יעשה הכי טוב עם שרת ייעודי.

לבסוף שלך תנועה ישחק תפקיד משמעותי בצרכי האירוח שלך. אתר חדש ייקח זמן לבנות לעקוב אחר ולהגדיל את התנועה הרגילה. אלא אם כן הקמתם נוכחות גדולה ברשת אחרת או באתר מדיה חברתית אחרת, אתם בטח תוכלו להתחיל בבטחה בסוף הנמוך עם תוכנית האירוח שלכם ולגדול או לשדרג ככל שהאתר שלכם יגדל..

השוואה פשוטה בין חברות אירוח מובילות ב- WordPress

בעוד שחברות אירוח רבות מציעות תכונות דומות, לא שתי חברות אירוח דומות זו לזו. כל מארח מציע תוכניות אירוח מתמחות, וכל חברות האירוח עליה אנו ממליצים נהדרות עבור וורדפרס. המשך לקרוא כדי ללמוד על הבחירות שלנו לאירוח WordPress הטוב ביותר ולברר אילו יכולות להתאים לצרכים שלך.

Bluehost: אירוח וורדפרס משותף במחיר משתלם

אירוח אתרים Bluehost

Bluehost הוא אחד השחקנים הגדולים ביותר באירוח ומסיבה – הם מציעים תוכניות אירוח במחיר סביר עם הרבה משאבים, תמיכה טובה וכמה הטבות נוספות שכל בעל אתר חדש יאהב. Bluehost מציעה שם תחום בחינם, SSL בחינם, חשבונות דוא”ל בחינם והצעות שיווק בונוס (כמו 200 דולר בהצעות שיווק למשתמשים פלוסיים וראשוניים). והכי טוב, התוכניות שלהם הן חלק מהאפשרויות הזולות ביותר – בנוסף, הן מציעות הנחה ענקית של 63% לקוראי WPExplorer, אז מה לא לאהוב?

למידע נוסף על Bluehost

Cloudways: אירוח ענן קל

אירוח אתרים ב- Cloudways

אירוח בענן הוא דרך גמישה לארח את אתר האינטרנט שלך, אך עבור חלק מהמשתמשים שהתקנה ידנית של WordPress ב- AWS, Ocean Ocean או Azure היא מעבר ליכולות הטכניות שלהם. כאן נכנס Cloud Cloud. Cloudways תומך בפלטפורמות אירוח בענן AWS, Google Cloud, Digital Ocean, Linode ו- Vultr. פשוט בחר את המועדף עליך, בחר וורדפרס כ- CMS שלך ותן ל- Cloudways לטפל בתהליך התצורה עבורך. החלק הטוב ביותר ב- Cloudways הוא כמה קל להשתמש בו. יצירה ותחזוקה של שרת ענן משלך יכולה להיות זמן רב, אך עם ממשק Cloudways יש לך משאבים ייעודיים (CPU, RAM, IP, אחסון) בעצות האצבעות שלך. התכונות כוללות התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, שיבוט אתרים, גיבויים, שינוי גודל (זיכרון RAM ואחסון), הצגה, מסדי נתונים מרובים, ועוד טונות של תוספות מדהימות (דוא”ל, קונסולה, ניטור וכו ‘).

למידע נוסף על Cloudways

מקדש המדיה: אירוח משותף, מנוהל ו- VPS

מקדש המדיה: אירוח משותף, מנוהל ו- VPS

מדיה טמפל היא חברת אירוח מרשימה המציעה מגוון מוצרי אירוח אשר בטוחים לענות על צרכי אתרים כלשהם. הם מציעים הכל החל מאירוח משותף לבלוגרים, אירוח וורדפרס מנוהל למי שרציניים בתוכן שלהם, VPS לאנשי מקצוע ואפילו תוכניות ייעודיות לעסקים הזקוקים למשאבים הנוספים. כל התוכניות של מקדש המדיה מותאמות ועובדות בצורה נהדרת עם וורדפרס. בנוסף הם מציעים תכונות נוספות כמו אחסון של כל SSD, משאבים הניתנים להרחבה, סריקת תוכנות זדוניות, כתובות דוא”ל, חומרת קו העליונה, והכי טוב מכל התמיכה הפרמיה 24/7.

למידע נוסף על מקדש המדיה

Kinsta: ניהול וורדפרס ענן מנוהל

Kinsta: ניהול וורדפרס ענן מנוהל

קינסטה היא לא סתם עוד חברת אירוח מנוהלת בוורדפרס. הם מציעים אירוח ענן של גוגל מנוהל ומותאם באופן מלא, כך שאתה כלקוח מקבל את כל היתרונות של הענן (אירוח מהיר ומאובטח וללא השבתה כמעט) שמוגדר לתמיכה מושלמת בוורדפרס. בנוסף לכך Kinsta מאויש על ידי מומחי וורדפרס המוכנים לעזור לך בכל בעיה שתיתקל בהם בעת הפעלת אתר וורדפרס שלך בשרתי הענן שלהם. יש לך שאלה לגבי השימוש בלוח המחוונים של Kinsta שלך? זקוק לייעוץ בנושא שינוי גודל תוכנית האירוח שלך? אינך בטוח כיצד להגדיל את מגבלת הזיכרון שלך? פשוט תשאל! תכונות אירוח בולטות אחרות כוללות SSL בחינם, CDN בחינם, גיבויים יומיים ואפילו הגירות בחינם.

למידע נוסף על קינסטה

מנוע WP: אירוח וורדפרס מנוהל פרימיום

מנוע WP: אירוח וורדפרס מנוהל פרימיום

כשמדובר בבחירת אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לאתר וורדפרס שלך, אנו ממליצים מאוד על WP Engine. הם מציעים רק תוכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס והם נהדרים במה שהם עושים. באופן ספציפי, כל פלטפורמת האירוח שלהם בנויה על גבי טק הקו. הם יצרו סביבת אופטימיזציה עבור וורדפרס המופעלת על ידי חוקים ומעוצבים בהתאמה אישית, כך שהשרתים שלהם יוכלו להעריך בקשות לדפדפנים, לאזן עומס שרתים ומשולב EverCache לצורך הגדלת משאבים לפי דרישה. בעיקרון כל זה אומר שאתר האינטרנט שלך יכול לרוץ בצורה מושלמת בביצועים מקסימליים מבלי שתצטרך לנהל משהו שקשור לשרת. WP Engine מציעה גם תמיכה מקצועית ממומחי וורדפרס, 24/7. כך שגם אם אתה זקוק לקצת עזרה ביום ראשון יש עזרה בהישג יד. תכונות מארח אחרות כוללות סביבות שלב, אפשרות SSL בחינם, ריבוי וורדפרס, תמיכה ב- PHP7 ואפילו CDN מובנה (לתוכניות Pro ותכניות גבוהות יותר).

למידע נוסף על WP Engine

בעמידה: פתרונות אירוח ארגוניים מותאמים אישית

בעמידה: פתרונות אירוח ארגוניים מותאמים אישית

לעסקים בקנה מידה גדול, Pagely מציעה את פתרונות האירוח המותאמים אישית ביותר לארגון באינטרנט. Pagely לא זול, אבל זו השקעה מצוינת בעסק שלך. בנה על מערכת ענן מנוהלת, הם מציעים אירוח אמין ובטוח שניתן לשנות את מידותיו בהתאם לצרכים של העסק שלך. Pagely מציעה תכונות מרשימות הכוללות אופטימיזציה של תמונות דינמיות, אבטחה מתקדמת, CDN עולמי, מטמון מובנה, ניתוח ביצועים, תמיכה ב- HTTP2 ו- PHP7. זה בנוסף לתכונות ספציפיות של וורדפרס כמו עדכוני ליבה מנוהלים לחלוטין ו- WP-CLI. תוך זמן קצר במחיר גבוה יותר מכל המארחים האחרים ברשימה זו מציעה Pagely שירות יוקרה שיותר משווה את הכסף.

למידע נוסף על צניעות

שימו לב, אלה לא כל אפשרויות האירוח העומדות לרשותכם. במקום זאת, מדובר באוסף פשוט של אוסף של חברות אירוח פופולריות ובעלות דירוג טוב שיש לנו באופן אישי הזדמנות לבדוק.

שהוא האירוח הטוב ביותר בוורדפרס?

מכיוון שאנחנו לא יכולים פשוט לבחור אחד, אנו נספק לך את שני המובילים שלנו.

לדעתנו, WP Engine הוא המארח הטוב ביותר בוורדפרס. זה מה שאנו משתמשים בו כדי לארח את אתר האינטרנט שלנו והיה לנו חוויה נהדרת לעבוד איתם. הם מנוהלים במלואם, יש להם זמן נהדר, התמיכה תמיד מהירה וידידותית ויש לנו יותר מדי משאבים בתוכנית הנוכחית שלנו להרחיב את העסק שלנו.

Bluehost מהווה לדעתנו את המפתח, שכן הם מתאימים לחלוטין לבלוגרים שזה עתה מתחילים. הם מציעים תוכניות אירוח במחיר סביר שקל להתקנה, יש להם מספיק משאבים להעברת וורדפרס ותקבלו כמה הטבות בונוס כמו שם דומיין וכמה זיכויים למודעות לאתחל. זו עסקה די מתוקה עבור בלוגרים חדשים.

שאלות נפוצות בנושא אירוח נפוצות

יש הרבה שאלות שעשויות לקפוץ כשמחקרים אירוח. להלן מספר תשובות מהירות לשאלות נפוצות שלא טיפלנו במאמר שלמעלה. אני מקווה שזה יעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה בבחירת אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לאתר שלך.

האם אתה זקוק לשירות אירוח עבור WordPress?
כן, עבור וורדפרס המארחת עצמית (שנמצאת באתר WordPress.org) אתה בהחלט צריך תוכנית אירוח. זה מה שהופך את זה לעצמי-מתארח.
האם וורדפרס הוא מארח?
וורדפרס אכן מציעה אירוח VIP משלהם אבל זה די יקר והיינו ממליצים עליו רק לעסקים הזקוקים לפיתרון אירוח בהתאמה אישית (כמו אם ברצונך להפעיל פלטפורמת בלוגים מקוונת משלך בחינם, רשת חברתית מבוססת וורדפרס, או אתר שיתוף תמונות).
כיצד אני מארח את הבלוג שלי בוורדפרס?
כדי לארח בלוג משלך אתה זקוק לתוכנית אירוח שתרכוש על בסיס חודשי או שנתי מחברת אירוח בעלת מוניטין. ישנם מאות מארחי אתרים, אך לרוב הם מציעים תוכניות דומות כמו שיתוף, ענן, VPS, ייעודי או מנוהל.
האם יש אירוח חינם עבור וורדפרס?
לא באמת. ישנם אתרים הטוענים כי הם מציעים אירוח “בחינם”, אך בדרך כלל הם מציעים משאבים מועטים ללא כליל ואינם סוגי האתרים שאתה רוצה לחלוק איתם מידע אישי. ייתכן גם שאתה חושב על WordPress.com, שהיא רשת בלוגים חינמית כמו Tumblr. זה שונה מאוד מ- WordPress.org (וזה מה שכולנו עוסקים בו), ותוכלו ללמוד עוד על ההבדלים בין WordPress .ORG ו- .COM.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me