איך להרוויח כסף באמצעות בלוג וורדפרס

 1. 1. כרגע קורא: איך להרוויח כסף באמצעות בלוג וורדפרס
 2. 2. כיצד להרוויח מכירת מוצרים ושירותי וורדפרס
 3. 3. כיצד להפוך את הבלוג של וורדפרס לעסק

אחד החיפושים הגדולים באינטרנט הוא איך לעשות כסף. וכשאתה מחפש בביטוי הספציפי יותר כיצד להרוויח כסף באמצעות וורדפרס, עדיין תמצא תוצאות מרשימות של 397 מיליון+. על סמך המספרים האלה אתה יכול להסיק שאנשים באמת מרוויחים כסף מהבלוגים שלהם (במיוחד אלה שמדורגים בראש תוצאות החיפוש!).


כעת לשאלה החשובה עוד יותר – איך האנשים כותבים על כך שהם מרוויחים כסף באמת? ובכן, הם כנראה מתפרנסים מפוסט הבלוג שאתה קורא. זה נכון – רק בלוג. כמובן שהכותבים ככל הנראה משתמשים בכמה שיטות מפתח כדי לייצר הכנסה מפוסטים, והיום אנו חולקים כמה מהם ש- WPExplorer בפרט השתמשה במהלך השנים יחד עם טיפים מהחוויות האישיות שלנו. כמובן שישנן דרכים להסתעף מבלוגים ולהגדיל את תיק ההכנסות שלך ואנחנו נשתף אותם בכמה פוסטים הבאים.

עכשיו להיכנס לחומר הטוב! אנו מפרקים את המדריך שלנו לשלושה חלקים: כיצד להרוויח כסף באמצעות הבלוג שלך, כיצד להרוויח כסף במכירת שירותים או מוצרים ומדריך כיצד ליצור עסק מהבלוג שלך. אך לעת עתה אנו רוצים להתמקד בדרך הקלה ביותר להרוויח כסף באינטרנט באמצעות וורדפרס המייצרת רווחים מהבלוג שלך. בסוף פוסט זה תגלו שזה יכול להיות קל באופן מפתיע לייצר הכנסה באמצעות הבלוג שלך כנקודת מוצא.

1. קישורים שותפים

אולי הדרך הקלה ביותר להתחיל להרוויח קצת כסף מהבלוג שלך היא באמצעות קישורי סניפים. קישורי שותפים (נקראים גם קישורי הפניה) הם קישורים שאתה מציב בטקסט שלך או בתמונות שמפנות את הקוראים שלך לאתר צד שלישי. אז אם הקוראים שלך ממשיכים לבצע רכישה באתר הצד השלישי אתה מבצע עמלה על הפנייתם.

קל להירשם לתוכניות שותפים. לרוב האתרים שמוכרים סחורות או שירותים יהיה קישור בכותרת העליונה או תחתונה עבור “כלולות.” פשוט לחץ עליו כדי לגלות כיצד להירשם לתכנית הספציפית ההיא. אתרים מסוימים משתמשים בתוכנית שותפים עצמאית שלהם בעוד שאחרים עובדים דרך רשת סניפים. כמה מהרשתות הנפוצות יותר כוללות מקורבי אמזוןשריאסייל, צומת הנציבות, e-Junkie ו השפעת רדיוס. רשתות מקלות עליך להצטרף לתוכניות מכיוון שאתה בדרך כלל יכול לחפש מוכרים ופשוט ללחוץ על כפתור כדי להגיש בקשה לתוכנית שלהם.

תוכנית השותפים של Envato

הצטרפנו לתוכניות ורשתות שותפים רבות במהלך השנים ואחת המוצלחות ביותר שלנו הייתה Themeforest. על ידי הפניית משתמשים למוצרים שיצרנו או כמו שאנחנו מבצעים עמלה קטנה. עד כה הצלחנו לעזור ל 16,000+ אנשים למצוא את נושא הוורדפרס המושלם שלהם ב- Themeforest.

לאחר שהצטרפת לתכנית תוכל להתחבר לחשבונך כדי להעתיק את קישורי השותפים שלך. בעת הוספת קישורים לתוכן שלך יש לזכור את טקסט העוגן. אתה רוצה שיהיה הגיוני בכדי שהקוראים שלך יידעו כי על ידי לחיצה על הקישור שציינת ל”נושאים הטובים ביותר של וורדפרס “הם יועברו לרשימה או לשוק עבור נושאי WordPress.

גלימת קישור יפה

יש לך גם את הבחירה להוסיף את קישורי השותפים שלך כפי שהם, או שאתה יכול לנקות אותם מעט בעזרת מתלה קישור. אנו ממליצים על קישור יפה התוסף מכיוון שהוא קל לשימוש וכולל כברירת מחדל אפשרויות למעקב אחר צפיות ולחץ. בדרך זו תוכלו לעקוב אחר אילו קישורים ממירים או לא.

לא משנה היכן או כיצד תוסיף את קישורי השותפים שלך בפוסט, עליך לגלות שאתה משתמש בקישורי שותפים עצמאיים. זה נדרש על ידי נציבות הסחר הפדראלית ובקלות המעקב שלהם מדריך הגילוי של FTC.com זה לא צריך להיות קשה מדי לציית. הנקודה העיקרית כאן היא להוסיף גילוי נאות בכל עמוד עם קישורי סניפים שתוכלו לעשות עמלה אם הקוראים שלכם ילחצו על השלמת הרכישה (תוכלו לראות את שלנו בתחתית העמוד, שאנו כוללים בכל עמוד מאז שאנו פרסומי סרגל צידי).

פתק: חוקי ה- FTC לתעשיות כמו בריאות, הקלות בחובות, נדל”ן ונושאים מורכבים אחרים יכולים להיות קפדניים בהרבה מאלו שקשורים לעיצוב אתרים. אנא בקרו ב- אתר FTC ולקרוא על הכללים לענף שלך לפני שתוסיף קישורים לסניפים לאתר שלך כדי להיות בטוח שאתה פועל על פי כל החוקים המתאימים.

ועידת שיווק פסגת שותפים

רוצה ללמוד עוד על שיווק שותפים? שקול להשתתף פסגת השותפים מזרח או מערב. זהו אחד מאירועי השיווק והרשתות השותפים הגדולים בארצות הברית. הם מציעים מגוון פעילויות באתר בהן תוכלו ללמוד על היותכם סניפים, את הכללים שעליכם לעקוב בהם וטיפים בכדי להצליח. זה יקר למדי אבל החדשות הטובות הן שככל שתקדימו לרכוש מראש תוכלו להשיג הנחה משמעותית של ציפורים מוקדמות. ואת מה שאתה מוציא באירוע ניתן לטעון כהוצאה עסקית (נושא אותו יש לכסות בפוסט מאוחר יותר).

2. כתמי מודעות

מלבד קישורים לסניפים שאתה מוסיף ישירות לתוכן, כתמי מודעות הם דרך נהדרת להרוויח כסף בבלוג שלך על ידי המלצה על מוצרים אחרים באינטרנט. עם מודעות יש לך שלוש אפשרויות – צור מודעות משלך באמצעות קישורים שותפים לאתרים אחרים, מכור את כתמי המודעות שלך בתשלום חודשי בעצמך או הצטרף לרשת מודעות שתמכור את שטח המודעות עבורך..

יצירה וניהול של המודעות באתר שלך עשוי להיות הגיוני יותר אם אתה רוצה שליטה מלאה על האסתטיקה של המודעות ואיפה המודעות הן קישורים. ומכיוון שתשתמש בקישורי סניפים משלך, תרוויח קצת כסף כאשר הקוראים שלך ילחצו על השלמת הרכישה. זה היה המסלול שעברנו כאן ב- WPExplorer לפני זמן מה. זה עבד מצוין עבורנו, אך ככל שהבלוג שלנו גדל והקיף את מוצרי WordPress שלנו, הסרנו את המודעות הנוספות.

כאשר אתה למכור את כתמי המודעות שלך בתשלום חודשי לעסקים אחרים אז אתה מבצע מחיר חודשי קבוע ולא משנה כמה פעמים אנשים לוחצים על המודעות שלך. זה נחמד מכיוון שאתה יודע שיהיה לך הכנסה עקבית שמגיעה מהמודעות שלך, אבל החלק המסובך הוא שהקונים שלך לא מתכוונים לחדש כל חודש אם המודעות שלהם לא יקבלו קליקים.

רשת הפרסום של BySellAds

האפשרות האחרונה שלך היא לעשות זאת הצטרף לרשת מודעות ותן להם לעשות את העבודה הקשה בשבילך. רשתות מודעות כמו אדסנס, מודעות CPM של אמזון ו BuySellAds השתלט על שטח המודעות שלך ומכור אותו לקונים. BuySellAds נותן לך שליטה קצת יותר מכיוון שאתה יכול למכור מודעות חודשיות או מודעות CMP (עלות להופעה) דרך האתר שלהן ותקבל אישור סופי על חזותי הממשי שיוצב באתר שלך..

עם AdSense ו- Amazon CPM יש לך מעט מאוד שליטה על מה שמוצג באתר שלך, אך שתי הרשתות השתמשו במערכות מתקדמות כדי להציג מודעות הרלוונטיות לתוכן שלך ו / או לקוראים שלך (אז אל תדאג – אם אתה כותב על עיצוב אתרים שלך הקוראים לא צריכים לראות מודעות עבור רתמות סוסים, אלא אם כן זה משהו שהם גוגל בזמנו הפנוי).

זכור כי בדרך כלל מודעות AdSense הן תשלום לפי לחיצה על אתרים כך שתקבל תשלום רק כאשר הקוראים לוחצים על מודעה עם שיעור גבוה יותר לקליק. אמזון לעומת זאת משלמת תעריף נמוך יותר אך הם פועלים במערכת עלות-להופעה כך שתקבלו כסף בכל פעם שהקוראים שלכם רואים את המודעה. כל רשת שתבחר להשתמש בה רק תזכור שכל רשתות המודעות יקצצו את הכנסות המודעות שתפיק באמצעות השירותים שלהן.

3. עלוני מידע

עלוני מידע הם עוד הזדמנות נהדרת להכנסות. עלוני מידע הם כמו תמונת מצב בבלוג מכיוון שאתה ככל הנראה משתף פוסטים או חדשות אחרונים עם המנויים שלך ובדיוק כמו שאתה בלוג יש לך אפשרות לכלול כתובות מודעות. בדיוק כמו מודעות אתה יכול למכור כתמי עלון בעצמך או דרך רשת כמו BuySellAds.

עלון בנוי באמצעות MailChimp

בעוד שמודעות בדרך כלל בסדר למונטיזציה של עלונים, ישנם שירותי שיווק בדוא”ל כגון MailChimp ו- מאדמימי אל תאפשר שימוש בקישורי שותפים בניוזלטר שנשלח באמצעות השירות שלהם. בנוסף תוכניות מסונפות רבות (כגון שלוחות אמזון) אינן מאפשרות לכלול קישורי סניפים שלהם בעלונים לא משנה מי הוא ספק שירותי הדואר האלקטרוני שלך..

בכל מקרה, לפני שתבנה כתמי מודעות או קישורי סניפים לניוזלטר, בדוק שוב את התנאים של שירות השיווק בדוא”ל שלך ועם תוכניות השותפים שאתה רוצה לכלול (אם הדבר מאפשר זאת על ידי שירות הניוזלטר שלך).

4. פוסטים וביקורות ממומנים

אתה יכול גם להרוויח כסף רק על ידי כתיבת מאמר אם אתה יכול למצוא מישהו שתתמוך בזה. עם פוסטים ממומנים חברה עשויה לפנות אליך (או שתוכל להגיש להם הצעה) לבחון מוצר אם הם נותנים לך אותו בחינם או ישלמו לך אגרה לכתיבת המאמר. שזה מדהים! החלק החשוב כאן הוא ל 1) להיות כנים בסקירתך על המוצר או השירות ו 2) זכור לחשוף שמדובר בפוסט ממומן (ממש כמו שאתה מגלה קישורים לסניפים).

ביקורות צריכות להיות דעות כנות. גם אם חברה משלמת לך מאות דולרים וודא שאתה נותן למוצר שלהם מבט מקרוב, בפועל השתמש בו ושתף את החוויה שלך עם הקוראים שלך. כמו כן בעת ​​הגדרת ההסכם לפוסט הממומן שלך או סקירה, בדוק את התנאים כדי לראות אם אתה יכול להשתמש בקישורי השותפים שלך בפוסט. בדרך זו גם לאחר שקיבלתם את הפריט או תשלום ראשוני עבור כתיבת המאמר, עדיין תוכלו לייצר הכנסה בעתיד על ידי הפניית קוראים לרכוש את המוצר בעצמם (כמובן שהקטע האחרון הזה רק הגיוני אם כתבתם ביקורת חיובית ).

5. הגרלות (נקראות יותר “בגידות”)

בדומה לפוסטים ממומנים, תוכלו גם לארח מתנות (אם כי המונח החוקי הנכון הוא “הגרלות”) בבלוג שלך. בהתחלה אתה יכול לחשוב – אין דרך למסור משהו בחינם זה יעשה לי כסף. כאן אתה טועה. מתנות בדרך כלל מייצרות קפיצי תנועה הגונים מכיוון שאתה עשוי לכלול שיטות כניסה יומיות, להפנות אפשרויות לחבר וכמובן כניסות לשיתוף חברתי.

מנהל בגידה Rafflecopter

כשאתה מפעיל מתן חשוב מאוד לעקוב אחר כל הרשומות ולבחור זוכה אקראי לחלוטין. לשם כך אנו משתמשים באופן אישי Rafflecopter. הם מקלים על הגדרת הניתוק שלך, יוצרים יישומון שתוכל להטמיע בפוסט או בדף, לנהל ערכים ולבחור מנצח. הם מציעים טונות של אפשרויות לכניסות הענקה, כך שתוכלו לנצל את המספר המוגבר של המבקרים החדשים שלכם על ידי הוספת כניסות דרך חיבה לדף הפייסבוק, הרשמה לניוזלטר, מעקב בטוויטר, ציוץ הודעה, עקוב בפינטרסט, הצמדת תמונה, לענות על משאל, להעיר על ההודעה שלך או שתוכל להוסיף אפשרות אישית משלך (אם כי זו דורשת מהמשתתף להקליד את האימות כך שהוא לא אמין כמו טפסים אחרים)..

לפני שאתה הולך ומתחיל ממש עכשיו יש כמה כללים שכדאי לזכור אם אתה בארה”ב (למרות שאני בטוח שיש טונות של כללים גם מחוץ לארה”ב, אנחנו פשוט לא מכירים אותם ). להלן מספר טיפים אותם אנו עוקבים כדי לסייע במעקב אחר נתונינו על סמך הכללים והתקנות הנוכחיים:

 1. אתה לא יכול לדרוש מהמבקרים שלך לרכוש כל דבר שיכנס אליו – זה יהפוך את הניתוק שלך להגרלה שאינה חוקית.
 2. שמור את הפרס שלך מתחת ל 600 $ כדי להימנע מהזוכה שלך שיצטרך לתבוע אותו על המסים שלהם. בכל פעם שתוענק תשלום או פרס בסך 600 $ ומעלה, יש להגיש טופס 1099-Misc למס הכנסה.
 3. דאג לרשום את התנאים וההגבלות המתאימים לנתינה שלך. אם אתה משתמש ב- Rafflecopter אתה נמצא במזל – יש להם תבנית מילוי מראש קלה לשימוש שעושה התחלה טובה. זה אפילו מתחיל ב”הפסול איסור על פי חוק “המקיף את כולו, אשר בעצם מכסה אתכם באופן חוקי על ידי רמיזת המשתתפים צריכים באופן עצמאי לוודא שהם מורשים להיכנס למסיבה שלכם לפני הכניסה.
 4. בארצות הברית ישנם כללים מיוחדים הנוגעים לשימוש בילדים באינטרנט כולל כניסת מתנות מקוונות. בהחלט וודא כי בתנאים וההגבלות שלך אתה מוסיף תנאי כי המתמודדים חייבים להיות בני 13 ומעלה, ויש להם הסכמת הורים אם מתחת לגיל 18..
 5. אינך יכול לשנות את תאריך הסיום של הניתוק שלך. גם אם לא תקבל את התגובה קיווית שתצטרך לסיים את הניתוק שלך כשאמרת שתשמור על הדברים הוגנים ומרובעים.
 6. לבסוף עליכם למסור את הפרס. גם אם נותן החסות למסירת העניינים נעלם, עליכם לוודא שהזוכה יקבל את הפרס שלו (או פרס שווה ערך אם המקור הופסק).

דברים אחרים שיש לקחת בחשבון כוללים חוקים של מדינות (תצטרך לחקור זאת או לבדוק עם משרד היועץ המשפטי לממשלה לגבי כל מדינה בה אתה מפרסם ותארח את הניתוק שלך), כללי רשתות מדיה חברתית (קרי אושאה גורגונה יש מאמר נהדר על זה) והרבה יותר (שרה פ. הוקינס יש פוסט על כל הענקת הבלוגים שאתה באמת צריך לקרוא).

6. תוכן בלעדי (באמצעות חברות או הרשמות)

בנוסף לכל השיטות שלמעלה תוכלו גם להרוויח כסף עם תוכן בלעדי. כאן ב- WPExplorer אנו מציעים נושאים ותוספים חינמיים בלעדיים לקוראים שלנו שנרשמים לחשבון. אמנם חברות שלנו הינן בחינם, אך ישנם אתרים רבים אשר הצליחו להרוויח כסף על ידי הצעת תוכן בלעדי לאתרי אינטרנט לחברים.

חברויות פרימיום בוול סטריט ג'ורנל

דוגמה גדולה בקנה מידה גדול היא וול סטריט ג’ורנל, שמציגה כמה פוסטים חופשיים לקריאה, אך בעיקר קטעי מאמרים שאתה צריך להיות חבר כדי לבטל את הנעילה. דוגמה נוספת פחות ממוקדת חדשות היא אנווטו+ אתר אינטרנט. בבית יש המון מאמרים ומדריכים מעולים, ישנם סרטונים ותוכן ללא מודעות שניתן לגשת אליהם רק באמצעות חברות.

אם ברצונך ליצור אתר מבוסס משלך או מנוי מבוסס, אנו ממליצים להשתמש בתוסף. אנו אוהבים הגבלת Content Pro, MemberPress וחברות על ידי WPMUdev. תוכל גם לבדוק את אוסף התוספים הטובים ביותר לחברות WordPress אם ברצונך לראות אפשרויות נוספות. כל אלה תוספים מעולים שעוזרים לכם ליצור ולנהל תוכן בלעדי לחברים. רק וודא שאתה ממשיך להוציא תוכן רגיל ואיכותי להחזקת החברים שלך.

האזהרה היחידה היא שכאשר אתה מתחיל למכור מנויי פרמיום או חברות, אתה צריך להקפיד כי אתה עוקב אחר כל חוקי איסוף הנתונים והמסחר האלקטרוני המקומי. בכל פעם שאתה מעבד מכירה מקוונת אתה צריך לאסוף צורה כלשהי של נתוני לקוחות שמשמעותה שאתה צריך לעקוב אחר חוקי הפרטיות והאבטחה המתאימים. אם אתה בארה”ב, תבדוק את מינהל עסקים קטנים בארה”ב – יש להם המון משאבים ומדריכים נהדרים שיעזרו לעסקים מקוונים. כמו כן, שימו לב לחוקי מיסוי מכירות באזור שלכם. מכיוון שחברות בלוג היא טוב דיגיטלי בלתי מוחשי מדינות רבות בארה”ב לא מחייבות אותך לשלם מס מכירות, עם זאת, מדינות כמו הוואי מחייבות מס מכירות על כל דבר פשוט (אפילו אם אתה במדינה אחרת שמוכר לאדם בהוואי). תוכל ללמוד עוד על מס מכירות מ TaxJar ואלווארה. פשוט להיות מעודכן ולעשות את המחקר שלך בסדר?

7. מכירת

לבסוף אתה יכול להרוויח כסף על ידי יצירת בלוג עם הכוונה היחידה למכור אותו. יש המון מפתחים ובלוגרים שעשו קריירה של יצירת אתרים שהתחילו ומכירתם מבלי לעבור ולמקסם אותם באופן מלא. למרות שאתה יכול למכור בלוג רווחי אתה מנהל כבר שנים.

כלל האצבע שנתקלנו בו הוא שבלוג שווה שנתיים מההכנסה החודשית שהוא מייצר כרגע. כך שאם הבלוג שלך מרוויח 1000 דולר לחודש ממודעות וממכירות שותפים, כנראה שהמחיר לרכישה הוא בערך 24,000 דולר. כמובן שזו רק קו מנחה, משהו יכול להיות שווה רק את מה שמישהו מוכן לשלם עבורו (אם כי בדרך כלל זה מה שמביא ליצירות אמנות את המחירים לא למעלה). אם פנו אליך למכור את הבלוג שלך, הקדש זמן מה לשקול את ההצעה, את היעדים שלך לאתר שלך (אם תמשיך) ואולי תשקול ליצור קשר עם קונים שמעוניינים אחרים אם יש כאלה.

מכירה פומבית של אתר פליפה

אם אתה רוצה למכור את הבלוג שלך ישנם מספר אתרים שיכולים לעזור לך להקל על המכירה. פליפה היא אפשרות ידועה למכירה פומבית של אתר, דומיין או אפליקציה. בנוסף הם מציעים את האפשרות לקטלג את האתר שלך כאתר שהוקם או כאתר שהתחיל, כך שהקונים ידעו למה לצפות ולמה להציע. לפני שתציב את האתר למכירה וודא שיש לך נתוני Google Analytics, דוחות הכנסה וכל תיעוד אחר שיעזרו לך להוכיח את היציבות והרווחיות הפוטנציאלית של האתר שלך. ככל שתוכיחו יותר להוכיח זאת לקונים כך הסיכוי שלכם להבטיח מחיר פרמיום עבור האתר שלכם.

טיפ: חשיבות התעבורה באתר

לפני שאתה יוצא לשקיעה כדי להיות הרפתקת הרווח שלך בכסף של וורדפרס, חשוב מאוד לזכור שאתה צריך תנועה באתר כדי לאפשר בלוגים במשרה מלאה. אמנם כל הדרכים להרוויח כסף מהבלוג שלך שהוזכרו לעיל קיימות, אתה זקוק לכמות טובה של תנועה בכדי לייצר הכנסה משמעותית. בלוגים אינם תכנית “להתעשר במהירות”, אם זה היה לכולם בלוגים במשרה מלאה! זהו איזון עדין של תוכן איכותי, תנועה טובה וקוראים מעורבים שהופך את הבלוג לרווחי.

תוכן איכותי

הדרך הקלה ביותר לעזור לעצמך בטווח הרחוק היא לוודא שאתה מכיל תוכן איכותי ומקורי לבלוג שלך. לאהבת וורדפרס נא לא “לגרד תוכן” מאתרים אחרים. קח את הזמן, כתוב את המאמרים במילים שלך ועשה זאת בדרך הנכונה. אתה בהחלט יכול לצטט מקורות אם זה רלוונטי לנושא הפוסט שלך, לשתף הגדרה מ- dictionary.com או לכלול קטע קוד מקודד WordPress אם אתה מזכה את המקור שלך. חשוב לכלול שם וקישור למקור המקורי של המידע.

קידום אתרים טוב

יחד עם תוכן טוב עליכם לפעול על פי נוהלי קידום אתרים טובים כדי להבטיח שמנועי חיפוש ישמחו לרשום את האתר שלכם בתוצאותיהם. מנועי חיפוש הם אחד המקורות המובילים לתעבורה חדשה. עיין בכמה מאמרים פופולריים בנושא וורדפרס שלנו ב- SEO כדי לקבל הצהרה.

 • מדריך למתחילים ל- WordPress SEO (סדרת פוסטים)
 • שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס לשנת 2015 והלאה
 • התקנה והתקנה של SEO של Yoast מדריך מהיר עבור וורדפרס

מעורבות קורא

קישורי שותפים ופרסומות לא יניבו הכנסות אם הקוראים שלך אינם עוסקים, יחזרו לאתר שלך ולחצו על הקישורים שלך. ישנן דרכים רבות לשפר את פעילות המבקרים שלך, אך הנה קומץ פוסטים שיעזרו לך בדרך הנכונה:

 • שפר מעורבות ומנע הובלות אבודות באמצעות תוספי חלונות קופצים של וורדפרס
 • תוספי וורדפרס להגברת אינטראקציה עם הקהל ומעורבותם
 • תכנית תכנון פשוטה להגברת המעורבות בבלוג הוורדפרס שלך
 • כיצד ליצור קישורים בבלוג הוורדפרס שלך למעורבות מוגברת
 • 5 תוספי וורדפרס שיכולים לשפר את מעורבות הקוראים בבלוג הוורדפרס שלך

המשך לעקוב

בפעם הבאה שנכסה כיצד להרוויח כסף באמצעות שירות ומוצרי וורדפרס. אנו גם נשתף כיצד התחלנו ואת הדרך שעשינו להרחיב את תיק המוצרים שלנו כך שלא תרצו לפספס אותו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me