טיפים לשיווק תוכן לעסקים קטנים המשתמשים בוורדפרס

טיפים לשיווק תוכן לעסקים קטנים המשתמשים בוורדפרס

ללא קשר לגודל העסק או הפעילות העוסקים בשיווק תוכן הוא חובה. עם זאת, אם אתה מנהל עסק קטן או בחוץ לבד, סביר להניח שיש לך פחות משאבים להשקיע בקידום השירותים והמוצרים שלך מאשר עסק בקנה מידה גדול. עם זאת, זה לא אומר שבלי האסטרטגיה הנכונה אתה לא יכול להשיג תוצאות מעולות, אז הרכבנו את רשימת הטיפים לשיווק התוכן שלנו.


במילים פשוטות, שיווק תוכן כרוך בייצור תוכן באיכות גבוהה שמקודם אז על מנת להביא תנועה ממוקדת יותר לאתר שלך. על ידי שיפור מאמצי שיווק התוכן האתר שלך יקבל מבקרים רבים יותר, תגדיל את יצירת ההובלה. זה יכול בסופו של דבר לעסק שלך להשיג יותר מכירות.

ישנן דרכים רבות ושונות ליישם או לשפר את אסטרטגיית שיווק התוכן שלך. למזלנו, אם יש לכם אתר וורדפרס אז ישנם כמה תוספי וורדפרס חזקים בהם תוכלו להשתמש כדי לעזור. לא משנה מה הניסיון שלך עם שיווק תוכן ולא משנה כמה זמן אתה צריך להקדיש, העצות לשיווק תוכן להלן יתחילו אותך בכיוון הנכון או תגביר את מאמציך הנוכחיים.

1. צור תוכן נהדר

אולי לא תרצו לשמוע זאת, אך ההיבט החשוב ביותר בשיווק תוכן הוא התוכן עצמו. אנשים רבים קושרים את עצמם בקשרים הקשורים לייצור תוכן מדהים, או אפילו רק להחליט על אילו נושאים לכתוב עליהם.

העצה הטובה ביותר לעסקים קטנים היא לשמור על זה פשוט. חשוב על המידע שהלקוחות שלך רוצים לדעת. אילו שאלות הם שאלו לאחרונה? מה מצאת את עצמך מסביר שוב ושוב? אם למישהו יש בעיה שדנו איתך אז סביר להניח שאנשים רבים אחרים סובלים מאותה בעיה והם נמצאים בבית באמצעות גוגל.

רשמו את השאלות והדאגות של קהל היעד שלכם ושל הלקוחות הקיימים והפכו את זה לתוכן. הדרך הטובה ביותר להוסיף תוכן מעניין ומרתק לאתר שלך היא באמצעות בלוג אז קח את שאלות הלקוח שלך והפוך כל אחד לפוסט בבלוג. נסו להפוך את הפוסטים הללו למידעיים ומהנים אך הכי חשוב לרלוונטיים לקהל היעד שלכם, כך שהם יתפתו לקריאה.

כעת, בכל פעם שלקוח או לקוח פוטנציאלי יעבור לגוגל כדי לחפש תשובה לשאילתה שלהם, יש סיכוי שהם ימצאו את הבלוג שלך. לאחר קבלת תשובה לשאלתם, תוך לחיצות ספורות, הם יכולים להיות בקופה או בדף יצירת הקשר שלך – מוכנים לעשות את הצעד הבא במשפך המכירות שלך.

2. השתמש בערכת וורדפרס איכותית

סה

ישנם נושאים רבים של וורדפרס לבחירה, וכשאתה אגרוף להתחיל את העסק או הבלוג שלך ברשת זה יכול להיות מדהים מאוד. לשיווק תוכן אתה רוצה נושא ש נטען מהר, מבט מקצועי, הוא קל לשימוש ולא עולה לך זרוע ורגל. אנחנו לא יכולים להמליץ ​​מספיק על נושא ה- WordPress. נושא זה עבר אופטימיזציה למהירות, יש לו מאות אפשרויות להתאמה אישית של נושא, וקל בונה גרור ושחרר ועולה פחות ממדפסת חדשה. עבור כל עסק או בלוג, Total הוא נושא נהדר לבנות איתו אתר שיווק תוכן.

3. ארגן את יצירת התוכן שלך

עבור עסק בקנה מידה קטן אתה רוצה לפרסם לפחות פוסטים בבלוג אחד, אידיאלי שניים בשבוע. לעתים קרובות אנשים מתחילים ליצור ולהוסיף תוכן לאתר שלהם. כאשר זה חדש, אתה מוטיבציה! אבל אז ככל שהשבועות נמשכים הם נוטים ליפול מאחור. ממש חשוב להוסיף תוכן באופן קבוע והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בגשש או בלוח השנה. היית משתמש בלוח שנה לפגישות או היבטים חשובים אחרים בעסק שלך, אז מדוע לא את הפוסטים והמבצעים שלך?

לוח שנה עריכה תוסף WordPress

לוח שנה עריכה הוא תוסף בחינם ל- WordPress המאפשר לראות את כל הפוסטים המתוכננים ליום, לשבוע או לחודש. זה מאפשר לך לארגן מתי אמורים להתפרסם המאמרים, אילו רעיונות יש לך לתוכן עתידי ועוד ועוד. מידע זה מוצג בפורמט לוח שנה ברור. התוסף החינמי הזה מציע דרך מהירה וקלה להישאר בראש חובות יצירת התוכן שלך.

4. אל תשכח מדוא”ל

רשימה של טיפים לשיווק תוכן לא תהיה שלמה בלי לגעת בדוא”ל. חיוני שתנסה לאסוף את כתובות הדוא”ל של המבקרים באתר שלך, כמו גם לשמור על רשימת דוא”ל לקוחות ולקוחות. על ידי הגדרת עלון דוא”ל או רשימת מנויים, כעת תוכל לפנות לאיש הקשר הזה בכל פעם שאתה מפרסם מאמר חדש בבלוג שלך. הודעות דוא”ל אלה עוזרות לקהל שלך להיות מודע למאמרים החדשים ומעודדות אותו לבקר באתר שלך כדי לגלות עוד.

MailChimp עבור וורדפרס

MailChimp הוא פיתרון שיווקי חזק באמצעות דואר אלקטרוני. על ידי התקנת חינם MailChimp עבור וורדפרס plugin והרשמה באמצעות MailChimp, תוכלו להתחיל לבנות רשימת תפוצה. באמצעות MailChimp תוכל לשלוח בדוא”ל את התוכן החדש שלך באופן אוטומטי לכל, או לקבוצה של רשימת התפוצה שלך. זוהי דרך חשובה לקיים אינטראקציה עם הלקוחות שלך ולהזמין קהל לבלוג שלך ולשאר האתר שלך..

5. נהל את המדיה החברתית שלך

מדיה חברתית היא דרך חשובה נוספת לשיתוף התוכן שלך ולקידום האתר שלך. לא משנה איזה סוג עסק אתה צריך להיות נוכח במדיה החברתית. ככל שתפיקו יותר מאמרים, תצטרך לשתף יותר בערוצי המדיה החברתית השונה, כך אנשים יותר ייחשפו לתוכן שלך.

לוחמה חברתית

הדרך הקלה ביותר להפוך את התוכן שלך לשיתוף ולעודד אנשים לעקוב אחריך במדיה החברתית היא להוסיף כפתורי שיתוף לאתר שלך. לוחמה חברתית הוא תוסף וורדפרס של freemium המתמחה במניות חברתיות והנעת תנועה לאתר שלך.

בנוסף למתן לחצני שיתוף חברתיים זה עוזר גם בהיבטים אחרים של שיווק במדיה חברתית, כולל מתן אפשרויות לתמונות ספציפיות בפינטרסט ויצירת הצעות מחיר ידידותיות לטוויטר. תוסף זה יצייד את האתר שלך בכלים הדרושים לך בכדי להתחיל לשתף את התוכן שלך ולבנות קהילת מדיה חברתית חזקה שתשתף גם את התוכן שלך עבורך..

6. חסוך זמן עם CoSchedule

אחת הבעיות העיקריות בשיווק תוכן ובמדיה החברתית בכלל היא שזה יכול לקחת זמן רב. יצירה מתמדת של תוכן חדש והשיתוף המתמיד בו בפלטפורמות המדיה החברתית השונות יכולות להיות עבודה במשרה מלאה בפני עצמה. CoSchedule יכול לעזור בזה ולחסוך לך הרבה זמן ואנרגיה.

CoSchedule תוסף וורדפרס בחינם

CoSchedule הוא תוסף וורדפרס מובחר (עם תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום) שעובד קצת כמו לוח השנה העריכה. עם זאת, CoSchedule לא רק עוזר לתזמן את מאמרי הבלוגים שלך, אלא את כל הפוסטים של המדיה החברתית שנלווים אליו. זה גם מאפשר לך לשתף שוב פוסטים ישנים שוב, כך שלא תצטרך ליצור כל הזמן תוכן חדש. כל זה נעשה ממרכז השליטה של ​​וורדפרס, וחוסך זמן בקפיצה מאתר לאתר ומסביב את דרישות כל ערוץ..

7. השתמש ב- Analytics כדי לשפר את אסטרטגיית שיווק התוכן שלך

אנליטיקס היא חלק מכריע בשיווק התוכן. זה מאפשר לך לראות כמה אנשים צפו באתר שלך, איך הם מצאו אותך, איזה תוכן הם מעוניינים ואילו דפים הם לא, וכן הרבה יותר.

תוסף וורדפרס בחינם ל- Google Analyticator

אנליטי גוגל הוא תוסף וורדפרס בחינם נהדר שמאפשר לראות נתונים סטטיסטיים בזמן אמת מתוך לוח המחוונים של וורדפרס. המידע שהוא מספק יעזור לך לשפר את האסטרטגיה שלך לשיווק תוכן. חמוש במידע זה אתה יכול להם להפוך את התוכן שלך לרלוונטי יותר לתחומי העניין של הלקוחות שלך.

נבוט חברתי

נבוט חברתי הוא שירות שעוזר לך לפקח על ביצועי התוכן שלך ברשתות החברתיות השונות. זהו פיתרון פרימיום שמציע תכונות רבות, אך מדדי המדיה החברתית שלו מרשימים במיוחד.

הכלים הנכללים ב- Sprout Social מאפשרים לך באמת לבדוק לעומק כיצד פלטפורמות המדיה החברתית שלך עוזרות לך, היכן קהל היעד שלך מסתובב ואיזה תוכן הם מעוניינים ומשתף. מידע מסוג זה חיוני כדי לעזור לך לשווק את האתר שלך בצורה הנכונה, עם האנשים הנכונים בזמן הנכון, במקום הנכון!

עטוף את הטיפים לשיווק התוכן שלנו

כל האסטרטגיות שלעיל הינן היבטים חשובים בשיווק תוכן. אם אתה רוצה שהעסק שלך ישגשג, כדאי להקדיש זמן ליישום כל אחד מהם. ואז להשתמש בהם בעקביות.

אם אתה רק מתחיל או שעדיין לא הצלחת להתמודד עם אסטרטגיית שיווק תוכן, בחר כמה תחומים להתמקד בהם כדי להתחיל. ואז עלה משם. או פשוט התחל עם הטיפים לשיווק תוכן ששיתפנו למעלה. בהצלחה!

יש לך טיפים טובים לשיווק תוכן? מה ניסית שהצליח? מה אתה עדיין צריך לשפר? אנא שתפו אותנו בחוויותיכם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me