כיצד לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס

כיצד לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס

ככל שקריפטו-מטבעות הופכים פופולריים יותר ויותר, הרעיון לקבל ביטקוין (ומטבעות דיגיטליים אחרים) באתר וורדפרס כדרך תשלום הוא דבר שכדאי לקחת בחשבון. אבל איך מתחילים עם cryptocurrency? ואיך מעבדים תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס?


במאמר זה נדון במה ביטקוין הוא, ושקול את היתרונות של קבלת מטבע דיגיטלי זה, ועוד altcoins, באתר שלך. לאחר מכן אנו בודקים אילו כלים תצטרכו כדי להתחיל לקבל ביטקוין כתשלום, כולל ארנקי ביטקוין, שירותי מעבד תשלומים דיגיטליים ותוספי וורדפרס של cryptocurrency (אם אתם מחפשים נושא, בדקו את הסיכום שלנו עם מיטב הנושאים הטובים ביותר של cryptocurrency WordPress ).

בסוף הקריאה, תדעו כיצד להגדיר את נטילת תשלומי הביטקוין באמצעות וורדפרס. ותהיה לך הבנה טובה של השירותים והתוספים הזמינים שיעזרו לך לעשות זאת.

מבוא לביטקוין

קבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס

בגלל תשומת הלב העיתונאית האחרונה ספק אם לא שמעת על cryptocurrency פופולרי זה. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוזר, שעובד ללא בנק מרכזי או מנהל יחיד. הוא נוצר במקור על ידי אדם או קבוצת אנשים בשנת 2009 ושוחרר תחת השם Satoshi Nakamato.

ערכו של ביטקוין צמח במהירות בשנים האחרונות וכעת הוא הקריפטו הידוע מכולם. עם זאת, ישנם למעשה מעל 1000 cryptocur מטבעות כרגע במחזור. Cryptocur מטבעות פופולריים אחרים כוללים …

 • אתרום
 • ליטecoin
 • זקש
 • אדווה
 • לזנק

כרייה וביצוע רכישות ישירות בביטקוין הן שתי שיטות בהן משתמשים משקיעים באופן נרחב בכדי לגדל את מלאי הביטקוין שלהם. עם זאת, לקיחת תשלומים באופן מקוון בביטקוין הופכת נפוצה יותר ויותר. אז אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני, או שאתה מקבל תשלומים באופן מקוון משירותים או מסיבות אחרות, אז מציע bitcoin (ואפשרויות cryptocurrency אחרות) זה רעיון טוב.

מהם היתרונות בקבלת תשלומי ביטקוין?

ישנם יתרונות רבים בלקיחת תשלומי ביטקוין באתר וורדפרס שלך. בואו נסתכל על כמה מהם …

 • ביטקוין יכול להתקבל מכל אחד, בכל מקום בעולם. לכן אינך שולל את אלה שלא קיבלו כרטיסי אשראי, או חשבון PayPal, מרכישה באתר שלך.
 • ביטקוין מגיע עם גלימת אנונימיות, שכן מי שמשלם תשלום אינו צריך להיפרד מכל מידע אישי. זה ימשוך קונים רבים שאינם בטוחים בשיתוף נתונים רגישים באופן מקוון.
 • ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי עמית לעמית, ולכן שירות בנקאי של צד שלישי אינו הכרחי להשלמת עסקה. זה שומר על עמלות העסקאות של ביטקוין.

אז עכשיו אנחנו יודעים קצת על ביטקוין ולמה כדאי לכם לשקול לקבל את זה באתר וורדפרס שלכם. הבה נראה את מה שאתה צריך כדי להתחיל …

מה שאתה צריך כדי להתחיל

לפני שתוכל לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס תצטרך …

 • צור ארנק ביטקוין
 • הירשם באמצעות שירות מעבד תשלומים דיגיטלי
 • התקן תוסף וורדפרס של Cryptocurrency

בואו נסתכל על כל אחד מהם בפירוט …

1. צור ארנק ביטקוין

ארנק ביטקוין

א ארנק ביטקוין הוא המקום בו אתה יכול לאחסן בבטחה את Bitcoins שלך פעם אחת. (זה לא נכון מבחינה טכנית – ארנק ביטקוין הוא למעשה תוכנה שמכילה את נתוני / מפתחות הביטקוין הפרטיים שלך).

ניתן לאחסן ארנקים בשולחן העבודה, בחומרה, בנייד או באינטרנט. ולכל פלטפורמה ישנן אפשרויות רבות של ארנקים, אז עשו את המחקר לפני שתקבלו החלטה איזו מהן מתאימה לכם ביותר.

כדאי לזכור שחלק משירותי מעבד התשלומים הדיגיטליים למעשה מספקים שירות ארנק מקוון (Bitpay ו- CoinBase). בעוד ששערי תשלום אחרים פשוט מפקידים כספי ביטקוין כמטבע שווה ערך לבנק שלך (מולי), וכתוצאה מכך אינך זקוק כלל לארנק ביטקוין.

2. הירשם באמצעות שירות מעבד תשלומים דיגיטלי

שירות מעבד תשלומים דיגיטלי יאפשר לך לקחת תשלומי ביטקוין באתר וורדפרס שלך. אף על פי שאינה מכריעה, זו הדרך הקלה ביותר לקבל ביטקוין ושאר altcoins.

לאחר שקיבלתם תשלום ביטקוין באתרכם, מעבד תשלום יפקיד אוטומטית את הביטקוין לארנק. זה גם מספק את האפשרות להעביר את הביטקוין שלך למטבע המקומי שלך ולהפקיד אותו בחשבון הבנק שלך.

להלן מספר שירותי מעבד תשלומים דיגיטליים שתוכלו להירשם אליהם …

ביטפיי

ביטפיי

ביטפיי מספק ארנק ביטקוין ושירות מעבד תשלום פופולרי. פיתרון זה פועל בכך שהוא מאפשר לשלוח תשלומי ביטקוין עם וורדפרס ישירות לארנק הביטקוין ו / או לחשבון הבנק שלך במטבע שבחרת..

Bitpay יכולה לשלוח כספים לבנקים בלמעלה מ- 38 מדינות, ובמספר מטבעות. זה משולב עם מעל 40 פלטפורמות eCommerce ופתרונות, תומך, WooCommerce, Gravity Forms, Shopify, ורבים נוספים.

CoinBase

בסיס מטבעות

אלטרנטיבה ל- Bitpay היא CoinBase. פלטפורמה דיגיטלית ושירות ארנק מקוון זה יכול להתמודד עם תשלומים מאתר וורדפרס שלך בביטקוין, Ethereum ו- Litecoin. לאחר מכן ניתן לשלוח את הקריפטו-מטבעות האלה לארנק Altcoin שלך. או שהוחלף על ידי CoinBase במטבע המקומי ונשלח לחשבון הבנק שלך.

CoinGate

CoinGate

CoinGate הוא שירות מעבד תשלומים דיגיטלי המקבל מעל 45 cryptocurrencies. תוסף של Coingate WooCommerce יאפשר לך לשלב במהירות את החנות המקוונת שלך עם השירות של קינגייט.

לאחר הקמתו, CoinGate עובד בסגנון דומה לשני מעבדי התשלומים הקודמים שהוזכרו, ומעביר כספים מאתר האינטרנט שלך לחשבון הבנק שלך או לארנק הדיגיטלי שלך. (למרות CoinGate אינה מספקת שירות ארנק מקוון משלה, היא ממליצה להשתמש ב- ארנק דיגיטלי אלקטרום).

3. התקן תוסף WordPress

לאחר שבחרת בארנק דיגיטלי ונרשמת לשירות מעבד תשלום, הגיע הזמן להוסיף שילוב תשלום ביטקוין לאתר וורדפרס שלך. ישנם מספר תוספים זמינים המספקים פונקציה זו. בואו נסתכל על כמה מהטובים ביותר …

בלוקונומיה

תוסף בלוקונומיה

בלוקונומיה מאפשרת לך לקבל תשלומי ביטקוין, כמו גם Ethereum ו- Litecoin. ועם שלהם תוסף וורדפרס תשלומי ביטקוין אתה יכול לקבל אלה כאמצעי תשלום באמצעות WooCommerce. אבל זה אפילו לא החלק הטוב ביותר – בלוקונומיקס שולחים תשלומים לארנק ולא לשער תשלום. כך שאתה מקבל את הכסף שלך מהר יותר, בטוח יותר ואפילו אתה חוסך עמלות בעת משיכה. שים לב – אתה זקוק לחשבון בלוקונומיקס, אך עבור סוחרים זה רק תשלום של 1% – כך שהוא נוח במיוחד.

TripleA

TripleA הורד שער תשלום של ביטקוין עבור WooCommerce

אפשרות נהדרת נוספת היא ה- TripleA שער תשלום ביטקוין עבור WooCommerce. באמצעות תוסף זה אתה יכול לקבל תשלומים באמצעות ביטקוין ישירות, ללא עמלה וללא צורך בחשבון מותאם אישית. לקוחות רק צריכים לסרוק את קוד ה- QR כדי לשלם. אבל TripleA לא רק מקלה על הלקוח – כמוכר תוכלו ליהנות גם מהודעות בדוא”ל טרנזקציות, חסוך כסף מכיוון שאין חיובים חוזרים ותוכל למשוך את הכסף במטבע המקומי שלך (19 נתמך כרגע) תוך שימוש בשערי חליפין בזמן אמת (עם דמי משיכה נמוכים של 0.8%).

Bitpay עבור WooCommerce

תוסף ביטקוין ביטקוין

אם השתמש ב- WooCommerce באתר שלך ו- Bitpay נשמע כמו שירות מעבד התשלומים המתאים לך, אז Bitpay עבור WooCommerce תוסף הוא אפשרות נהדרת. כדי להתחיל עם Bitpay, פשוט הירשם באמצעות ‘חשבון עסקי’..

הרשמה ל- Bitpay

בשלב הבא התקן את התוסף Bitpay באתר וורדפרס שלך. ואז עקוב אחר הוראות BitPay לחיבור חנות WooCommerce לחשבון Bitpay שלך. בסיום החנות המקוונת שלך תוכל לקחת תשלומים בביטקוין.

לקבלת תמיכה בחיבור WP eCommerce או חנות Shopify, או תוספים עם קוד פתוח אחר או פתרונות משולבים, בדוק את תיעוד bitpay.

Coingate עבור WooCommerce

CoinGate עשוי להתאים יותר מ- Bitpay לאתר WooCommerce שלך, מכיוון שהוא מאפשר לקבל תשלום עבור מוצרים בכמויות רבות של cryptocurrencies. כדי לקבל תשלומי ביטקוין עם וורדפרס בחנות המקוונת שלך דרך קינגייט, תצטרך להתקין את ה- CoinGate עבור WooCommerce חיבור.

תוסף WooCommerce ל- Coingate

בשלב הבא עליך להירשם ל- CoinGate על ידי לחיצה על ‘צור חשבון’ בפינה העליונה של דף הבית.

פנקס קואינגייט

ואז עקוב אחר הוראות CoinGate לחיבור בין שני הפתרונות. זהו תהליך מהיר וקל וברגע שתושלם תוכל לקבל תשלומי ביטקוין ושאר Altcoin באתר WooCommerce שלך..

הורדות דיגיטליות נוחות – שער תשלום של Coinbase

הורדות דיגיטליות קלות

הורדות דיגיטליות נוחות הוא תוסף וורדפרס חינמי פופולרי למוכרים מוצרים דיגיטליים באתר וורדפרס שלהם. שער תשלום Coinbase מוצע כתוסף פרמיום לאתרים המשתמשים בהורדות דיגיטליות קלות. זה מאפשר לך לקבל תשלומי ביטקוין באתר שלך, באמצעות Coinbase כמעבד התשלומים.

הארכת Coinbase

כדי להתחיל אתה צריך לרכוש את שער התשלומים Coinbase מאתר Easy Downloads Digital. לאחר מכן התקן אותו באתר וורדפרס שלך.

בשלב הבא, הירשם באמצעות Coinbase. ואז עקוב אחר תיעוד הגדרת שער תשלום Coinbase לחיבור Coinbase לאתר שלך. לאחר ההגדרה תוכלו לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס עבור המוצרים הדיגיטליים באתרכם.

תיבת תשלום דיגיטלית

תיבת תשלום דיגיטלית

תיבת Digital Paybox היא עוד תוסף פרימיום שיאפשר לכם לקחת ביטקוין בתמורה להורדות דיגיטליות. פיתרון זה משתלב במספר שערים לתשלום, אך משתמש ב- Bitpay כדי לקבל ביטקוין.

תיבת התשלום הדיגיטלית קלה להתקנה והתקנה, מאפשרת ללקוחות להחליט כמה הם רוצים לשלם עבור מוצר דיגיטלי. אתה יכול לקבוע תשלום מינימלי (או מחיר קבוע אם אתה מעדיף) כך שתוסף זה הוא אפשרות טובה אם אתה מחפש לקבל תרומות עבור ההורדות הדיגיטליות שלך. לאחר ביצוע תשלום, Digital Paybox שולח אוטומטית קישור מוצפן זמני לקונה באמצעות דואר אלקטרוני, ומאפשר להם לקבל את המוצר הדיגיטלי..

תשלומי מולי עבור WooCommerce

מולי

מולי הוא פתרון לשער תשלום המחויב להקל על התשלומים המקוונים. אחת מאפשרויות התשלום הרבות שלהם היא ביטקוין. התשלומים של מולי עבור WooCommerce הוא אחד מהתוספים החינמיים שלהם שיאפשרו לך לשלב במהירות את כל מערכות התשלום הגדולות, כולל הביטקוין, עם אתר WooCommerce שלך..

כדי להתחיל, הירשם באמצעות Mollie והתקן את התוסף Mollie Payments עבור WooCommerce באתר שלך. לאחר שלקוח שילם בביטקוין, תקבל את הסכום המקביל ביורו. וכמו שמולי מעבד את כל תשלומי הביטקוין שלך באמצעות וורדפרס ושולח אותם ישירות לבנק שלך, לא תצטרך אפילו ארנק ביטקוין.

GoUrl – שער תשלום Bitcoin, הורדות בתשלום וחברות

GoUrl

GoUrl הוא שער תשלום cryptocurrency. התוסף GoUrl WordPress, GoUrl – שער תשלום Bitcoin, הורדות בתשלום וחברות, תאפשר לך לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס. עם זאת, GoUrl לא יעביר ביטקוין למזומן, הוא יעביר רק תשלומים לארנק הביטקוין שלך. תוסף זה יקבל גם cryptocur מטבעות אחרים באתר וורדפרס שלך, כולל Litecoin, Dash, BitcoinCash, ורבים נוספים.

התוסף GoUrl יאפשר למבקרים שלכם לשלם altcoin עבור מוצרים, הורדות דיגיטליות, צפיות בדפים, ומנויים לחברות. GoUrl מספק גם מספר תוספים אחרים להרחבה, כולל GoUrl עבור WooCommerce ו תרומות GoUrl ביטקוין.

מחשבות אחרונות כיצד לעבד תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס

כפי שאתה יכול לראות, ישנם מגוון תוספים ושיטות זמינים המאפשרים לך לעבד ולקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס. הכלים שתבחר צריכים להיות תלויים אך ורק באתר שלך, ובצרכי הקהל שלך. וזכרו, תוכלו תמיד לנסות כמה פתרונות שונים כדי לראות מה עובד, ולהבטיח שתמצאו את הפיתרון הטוב ביותר המתאים לאתר שלכם..

איזה תוסף Cryptocurrency תבחר שיעזור לך לקבל תשלומי ביטקוין באמצעות וורדפרס? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map