טיפים להפוך לסופר עצמאי, מבלוגר אחד למשנהו

מדריך לבלוגים פרילנסרים לוורדפרס

כתיבת מאמרים בוורדפרס בבלוג יכולה להיות דרך נחמדה להירגע, לשחרר מתחים יומיומיים ושיטה טובה לשלוט במתח, אבל מה עם לעשות זאת כעבודה? מה אם אתה הופך לסופר עצמאי?


להיות פרילנסר אינו גן מלא ורדים אבל זו חוויה שיכולה לספק מאוד גם להכנסות שלך וגם לתחושת ההישג שלך. נסה לשאול מעצב אתרים כמה נחמד להתמודד עם לקוחות, אתה תבין את הנקודה שלי. במדריך זה אשתף אתכם בחוויה האישית, ברעיונות ובשיטות האישיות שלי בתקווה שזה יעודד אתכם להיות סופר עצמאי..

החלט מה אתה רוצה לכתוב על

ההחלטה על מה כדאי לך לכתוב יכולה להיות חוויה מייגעת אם אינך סוג נחוש של אדם. ככלל, אתה צריך לכתוב על מה שאתה הכי אוהב. להסתפק בפחות או פשוט לקפוץ על טרנד היא לא אופציה. כתיבה לבלוג באופן מקצועי אינה דבר שניתן להשיג בעניין קל – אתה זקוק לתשוקה.

אנשים ירצו לקרוא על החוויה שלך, המומחיות שלך והדעות שלך אם זה בא ממקום שאתה מקבל השראה לעשות זאת. אחרת המאמרים שתכתבו ירגישו משעממים וריקים. יש הרבה יותר מדי תוכן ברשת בשביל שתתרום עם מאמרים משעממים. כשאתה כותב על משהו, התשוקה שלך צריכה להיות שם.

אל תחכה שזה יקרה

מתכננים לכתוב משהו לבלוג? אל תתכנן יותר מדי או תחשוב יותר מדי. כשאתה הופך לסופר עצמאי, יצירת מאמרים יכולה להיות תהליך איטי עד כאב אם אתה מתזמן יותר מדי. פתח דף ריק בעורך המועדף עליך והתחל לכתוב. ככלל, מצאתי את זה הרבה יותר קל ראשית, התמקד ברעיון הרחב יותר ואז הוסף נושאים / כותרות עיקריים. אם יש לך את הנושאים העיקריים שנכתבו, שאר המאמר יזרום הרבה יותר מהר וקל יותר.

צור בלוג משלך וחדש

אם אתה רוצה למשוך תשומת לב אתה צריך להפעיל את הבלוג שלך. בחר שירות אירוח בר השגה כדי להקים בלוג (אפשרות נהדרת אחת היא Cloudways שמתחילה ב $ 10 / mo בלבד – אתה בודק את סקירת Cloudways שלי למידע נוסף). לאחר שפרסמת מספיק תוכן, שקול ליצור משלך לחדש באינטרנט.

למרות שאתה יכול להשתמש בשירותים חינמיים כמו about.me, אני תמיד מעדיף תחומים משלי. אתה יכול ליצור קורות חיים משלך באופן מקוון באמצעות כלים קלים ובזמן קצר. לגבי התחום אני מציע פשוט להשתמש בשם שלך. במקרה שלי, alexvojacek.com זה די והותר.

הפוך לסופר עצמאי: קורות חיים

השתמש בכלים הנכונים

לפני שנתחבר, שים לב שאני עובד על Windows 10 כך שהכלים המומלצים הם למשתמשי Windows. חלקם זמינים גם ב- iOS, אך עליכם לבדוק את חנות האפליקציות כדי להיות בטוחים.

הידור קורות חיים יכול להיות קל מאוד אם אתה משתמש בכלים המתאימים. אמנם אתה יכול להשתמש באחד מאותם נושאי קורות חיים מדהימים של וורדפרס, דרך נהדרת נוספת להקים קורות חיים משלך היא עם בונה אתרים בחינם כמו Mobirise, Wix וכו ‘. כלי שימושי זה יאפשר לך לבנות אתר תוך זמן קצר, פשוט על ידי הוספת מודולים, תמונות וטקסט. ברגע שיהיה לכם אתר מוכן, זה קל כמו להעתיק את הקבצים לחשבון האירוח החדש שלכם והאתר שלכם אמור להיות גלוי מייד. Mobirise הוא בונה אתרים ב- HTML שעובד לחלוטין ללא קוד ולכן אין צורך בידע קודם. מלבד העברת קבצים לאירוח שלך ומכיוון שהוא בונה HTML, הוא גם לא צריך ליצור מסדי נתונים!

עבודה על מאמרים לאחר שתיהיה סופר עצמאי תדרוש כמה כלים. אם אתה אוהב לכתוב באופן לא מקוון, Word הולך להיות החבר הכי טוב שלך. אם אתה משתמש ב- Windows, הקפד להוסיף פתק אחד לסט התוכניות המועדף עליך. כלי שימושי זה יאפשר לכם לשמור תוכן בקלות ולסנכרן אותו עם הענן. זה מועיל מאוד כשיש לך רעיונות חדשים לכתוב עליהם ולא מספיק זמן ליצור מסמך חדש בפועל. OneNote מסתנכרן עם כל המכשירים שלך כך שזו דרך קלה לרשום הערות מהירות שעלולות להפוך למאמרים מלאים אחר כך.

הפוך לסופר עצמאי: כלים

אם אתה עורך בעצמך את כל המאמרים שלך, כדאי שיהיה לך ידע בסיסי פוטושופ. כלי זה מאפשר לך לתפעל תמונות בקלות. אם אינך נכנס ל- Adobe אתה תמיד יכול ללכת עם המסלול החינמי GIMP.

אם אתה רק צריך לשפר, לצמצם או לחתוך תמונות יש המון אפשרויות בחינם באינטרנט. אפשרות נהדרת היא עורך תמונות PicsArt – שנותנים לך גישה ליותר ממאה מיליון תמונות, מדבקות, memes ועוד. או העלה תמונות משלך והשתמש בעורך המתקדם שלהם כדי לשנות את החשיפה, למחוק רקעים, להוסיף אפקטים – בעצם כל דבר שאתה יכול לעשות עם פוטושופ (ואז כמה!).

או שאתה יכול גם להשתמש במשהו פשוט כמו Faststone Image Viewer, או עורך התמונות המקוון של Canva (שלא דורש ממך להתקין שום דבר). זה נס שתוכנה חזקה כל כך היא בחינם לשימוש. הפק את המירב מזה.

השימוש בתמונות משלך בכל פוסט בבלוג יכול להיות בעיה אם הנושאים שלך אינם טכניים או מוחשיים. אופיטון טוב הוא להשתמש בתמונות מלאי ללא תמלוגים מאתרים כמו לא מפשלים.

אם אתה צריך לצלם צילומי מסך של העבודה שלך, ישירות משולחן העבודה שלך, פשוט הוסף תוכנית כגון צלפים מחנות מיקרוסופט (אגב, יש גם גרסת שולחן עבודה).

השתמש במדיה החברתית לטובתך

פייסבוק נהדרת לחיבור עם חברים, אבל אם העבודה היא מה שאתה מחפש אתה לא תמצא אותה שם. לינקדין היא רשת חברתית נפלאה למצוא עבודה. נצל את המרב על ידי הוספת חיבורים והגדלת הרשת שלך. אל תפחד לפרסם את המאמרים שלך ברשת ולהכיר לעצמך אנשי קשר שעשויים להתעניין בעבודה שלך.

אני לא ממליץ באופן אישי להירשם לרשתות עבודה כמו Fiverr אלא אם כן אתה שמח לעבוד כמעט בחינם. אתרי עבודה מקוונים מלאים בתחרות, מה שמאפשר כמעט לנחות את המשרות הטובות. עדיף פי 10 ליצור קשרים משלך ולמצוא בעלי עסקים שמעוניינים לפרסם תוכן שבועי. קפיצה ממשרה אקראית למשרה אקראית היא פיתרון שנקז את האנרגיה שלך בטווח הרחוק.

להיות סופר עצמאי: לינקדאין

היה פעיל בקהילות בנישה שלך

אני יודע שציינתי שפייסבוק גרועה למשרות אבל אחד השימושים הטובים ביותר שלה הוא קבוצות. היה זה קהילת מפתחים, קהילת צילום או כל נושא שמוצא לכם עניין. הצטרפות לקבוצות היא דרך טובה למצוא ולהכיר את הקהל שלך לתוכן לאחר שהפכת לסופר פרילנסר. שאל תמיד את הקבוצה או את מנהל הקהילה אם פרסום תוכן חיצוני מותר. פרסום העבודה שלך בקבוצות פייסבוק הוא דרך שימושית מאוד להרחיב את קהל היעד, ההגעה והפוטנציאלים שלך.

הפוך לסופר עצמאי: קבוצות פייסבוק

אל תפחד לדבר

אז המשימה הראשונה שלך מוכנה ואינך יודע מה לומר. האם זה קרה לך אי פעם בעבר? אל תפחד לדבר. אם המאמר עומד לגעת בכמה נושאים קשים או שאתה חושש שהוא לא יתנהל כשורה, אל תשאר די. תגיד משהו. היה אדיב אך אל תסתיר את המוטיבציות האמיתיות שלך.

אנשים רוצים לקרוא מאמרים כנים, גם אם הם טכניים. חברות לא ייעלבו אם תכתוב משהו שלילי, כל עוד זה מכבד וכתוב היטב. שחררתם מהפחד שלא אנשים לא יאהבו את התוכן שלכם. תמיד יהיו אנשים שמתעניינים בדברים שלך.

שמירה על סביבה בריאה

לאחר זמן מה כתיבה לבלוגים תגלה במהרה שהעבודה שלך נערכה, שוב ושוב. זה נורמלי. אתה צריך להרפות מהאגו שלך מעמיד פנים כאילו היצירה שלך היא תמיד יצירת אמנות. למרות שזה יכול להיות, לכל בלוג או מגזין רציני יהיו עורכים. אותם אנשים אחראים על עריכת התוכן, התאמתו כך שתתאים למטרת המגזין וזה נורמלי לחלוטין לערוך אותו.

אך אל תיתן לעריכה לעבוד ללא עוררין. עריכה רבה מדי יכולה לשנות את ההודעה הראשית במאמר שלך. ככלל אצבע אם התוכן שעובר עריכה הוא לא משנה את הרעיון שלך באופן מהותי אז זה בסדר. אם אתה חושד שעריכה ספציפית משנה את המאמר בצורה מהותית, עליך לדאוג לתקשר זאת לעורך.

יידע את המעסיק שלך שעריכות הלכו רחוק מדי זו דרך שפויה לשמירה על סביבה בריאה, בתנאי שתעשה זאת בכבוד ובנימוסים טובים (להיות אידיוט רק יכעס את כולם).

להיות סופר עצמאי – ותיהנה מזה!

אתה יכול לכתוב מאמרים מדהימים וחלקם לא כל כך טובים. זה צפוי. אל תכריח את עצמך לכתוב יצירת מופת בכל פעם. זכור שכדי להיות סופר עצמאי תצטרך מסירות ומחויבות. עם הזמן המאמרים שלך ימשיכו להשתפר. הטריק הוא באמת ליהנות מכתיבה אותם. אם תצליחו לאזן מחויבות להנאה יהיה לכם הטוב שבשני העולמות. מי לא ירצה את זה?

יש לך שאלות נוספות כיצד להפוך לסופר עצמאי? או שאתה פרילנסר עם טיפים נוספים לשתף? השאר תגובה – נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map