כיצד לפקח על מדיה חברתית של Analytics באמצעות וורדפרס

מעקב אחר ניתוח המדיה החברתית שלך באמצעות WordPress

הסיבה למעקב אחר המדיה החברתית היא מאוד פשוטה. אנחנו רוצים ללמוד מה עובד ומה לא. חשוב להבין אילו ערוצי מדיה חברתית, קמפיינים ותכנים מצליחים ומשפיעים על העסק שלך. ואילו כאלה לא. בעזרת מידע זה תוכלו להתאים את אסטרטגיית המדיה החברתית שלכם בהתאם.


עם זאת, מעקב אחר מדדי המדיה החברתית, פירוש התוצאות ואז יישום מה שלמדת בערוצי המדיה החברתית שלך יכול להיות מאתגר. במאמר זה נבחן כיצד תוכלו להשתמש ב- Google Analytics כדי לפקח על ביצועי המדיה החברתית שלכם בכדי לסייע לאתר שלכם להמרות את יעדיו..

אנליטיקס בסיסי למדיה חברתית

ניתוחים בטוויטר

כלים רבים לניתוח חברתי מראים מדדי מדיה חברתית בסיסיים. אלה עשויים לכלול כמה עוקבים חדשים שהיו לך החודש, איזה תוכן היה הכי אוהב ושיתוף וכמה אנשים צפו בפרופיל שלך. כל המידע מועיל, ואם זה מה שאתה מחפש, הייתי ממליץ להשתמש בדוחות הערכים המסופקים על ידי כל ערוץ מדיה חברתית פרטני..

פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם עסקים, פינטרסט עסקים, וערוצים רבים אחרים של מדיה חברתית גדולים מספקים פירוט רב בביצועי חשבונך. זה ייתן לך הבנה טובה של האופן שבו העוקבים שלך מתקשרים עם הפרופילים שלך. ולאיזה תוכן הם מגיבים טוב.

עם זאת, אם אתה רוצה דוחות מעמיקים יותר, תוך התמקדות בניתוח של מדיה חברתית ביחס להמרות באתר, עליך לשקול להשתמש ב- Google Analytics.

מדוע כדאי להשתמש בגוגל אנליטיקס?

גוגל ניתוח נתונים

גוגל ניתוח נתונים נעשה שימוש נרחב לפיקוח על מדדים באתר. עם זאת, לרוב מתעלמים מכלי מקיף זה לדיווח על מדיה חברתית, וזו טעות גדולה.

Google Analytics הוא פיתרון בעל ערך רב מאחר והוא מאפשר לך למדוד את ההשפעה שיש לערוצי המדיה החברתית שלך באתר וורדפרס שלך. הוא יכול לזהות אילו ערוצי מדיה חברתית ותכנים חברתיים מעבירים תנועה לאתר שלך, ובאיזו כמויות. לאחר מכן תוכל לקבוע יעדים למדידת השפעת ביצועי המדיה החברתית שלך על המרות האתר שלך.

לדוגמה, אתה יכול להגדיר יעדים כדי לפקח בדיוק על כמה לידים שיצרת מתעבורת המדיה החברתית, כמה אנשים שמגיעים ממדיה חברתית רכשו מוצרים באתר שלך ואת הערך הכספי של העוקבים החברתיים שלך. אז בואו נסתכל ביתר פירוט כיצד להגדיר, להשתמש ולנתח את גוגל אנליטיקס …

תחילת העבודה עם גוגל אנליטיקס

קל מאוד להתקין ולהתחיל לעבוד עם Google Analytics. פשוט הרשמו והרשמו את אתר וורדפרס שלכם. לאחר ש- Google Analytics יפעל ותוכל להתחיל לעקוב אחר ניתוח האתר שלך.

סקירה כללית של רכישה

ברמה הבסיסית ביותר, תוכלו לעקוב מאיפה מגיעה תנועה לאתר וורדפרס שלכם. תחת ‘רכישה> סקירה כללית’ תראה כמה אנשים ביקרו באתר שלך מערוצי מדיה חברתית בהשוואה למקורות אחרים. אתה יכול גם להבין את התנהגות המבקרים באתר שלך.

סקירת רכישה 2

לחיצה ישירה על ‘חברתי’ תעביר אותך לפירוט מפורט של כמות התנועה שהגיעה מכל ערוץ מדיה חברתית. כאן תוכל לראות את מספר האנשים שהגיעו לאתר שלך, כמה זמן הם שהו באתר שלך ואת שיעור ההמרות עבור כל ערוץ מדיה חברתית.

עם זאת, כדי להפיק את המרב מגוגל אנליטיקס אתה צריך לעקוב אחר יעדים בודדים המקושרים לאתר וורדפרס שלך. זה יאפשר לך לראות אם אתר האינטרנט שלך ממיר את המטרות שלו. ואיך המדיה החברתית במיוחד עוזרת לה להשיג המרות אלה.

כיצד להגדיר מעקב אחר יעדים ב- Google Analytics

כדי לאפשר מעקב אחר יעדים באתר שלך, עליך להוסיף תחילה מנהל התגים של גוגל לאתר וורדפרס שלך. זה כרוך בהוספת קוד לכל עמוד באתר שלך, כך שגוגל אנליטיקס יכולה לעקוב אחר התנהגות המשתמשים והמרות באתר שלך.

יש הוראות ברורות כיצד לבצע זאת תמיכה בגוגל. עם זאת, אם אין לך ניסיון בהוספת קוד לאתר WordPress שלך, זה עשוי להיות דבר שתזדקק לו עזרה.

לאחר הגדרת מנהל התגים של גוגל אתה צריך ליצור יעדי אתר מותאמים אישית משלך בתוך Google Analytics. אלה יאפשרו לך לעקוב אחר האופן בו ערוצי המדיה החברתית שלך תורמים להצלחת האתר שלך.

יצירת יעדים עבור אתר וורדפרס שלך

הגדרת ניטור יעדים ב- Google Analytics היא תהליך פשוט מאוד, ושוב תמיכה בגוגל מספק מידע מפורט כיצד לעשות זאת.

כדי להתחיל, לחץ על סמל ‘מנהל’ בפינה השמאלית התחתונה. בחר ‘יעדים> הוסף חדש’ ואז פשוט פעל לפי הצעדים ליצירת היעדים שלך.

הגדרת מטרה

ישנם מספר סוגים של יעדים לבחירה, אך אלו שתיצור צריכים להיות מקושרים ישירות ליעדי אתר וורדפרס שלכם. לדוגמה, אם אתה מוכר מוצרים, תצטרך מטרה לפקח על התשלומים המקוונים של האתר שלך. אתה יכול גם להוסיף ערך כספי למטרה זו, שתאפשר לך לפקח בדיוק על כמה הכנסות תנועת המדיה החברתית שלך מייצרת לעסק שלך..

יעדים נוספים שתוכלו לעקוב בהם כוללים מעורבות באתר שלכם, בירור לשירותיכם, מספר ההזמנות או ההזמנות שנערכו ועוד. אתרים עסקיים צריכים תמיד לעבוד לקראת יעדים רבים בו זמנית, אז צור את היעדים שלך בהתאם.

מה אתה יכול לבצע ניתוחים חברתיים באמצעות Google Analytics?

לאחר הגדרת המטרות שלך, תוכל לגשת לחשבונות מפורטות על האופן בו ערוצי המדיה החברתית שלך עוזרים לאתר וורדפרס להמיר את המטרות שלו. בואו נראה כמה מהדוחות החשובים ביותר על ניתוח מדיה חברתית שגוגל אנליטיקס יכול לייצר …

סקירה חברתית

סקירה חברתית

לצפייה בסקירה כללית על ניתוח המדיה החברתית שלך, בחר ‘רכישה> חברתי> סקירה כללית’. כאן תוכל לראות את מספר ההמרות שהאתר שלך השיג מול היעדים שהגדרת. חשוב לציין כי סקירה כללית מפרטת כמה מההמרות הגיעו ממדיה חברתית, ובאופן ספציפי אילו ערוצים.

הפניות לרשת

הפניות לרשת

תחת ‘חברתי> הפניות לרשת’ תמצא פירוט של כמה תנועה כל ערוץ מדיה חברתית שולח לאתר שלך. תקבל גם פרטים על התנהגות המשתמשים. זה כולל נתונים על מספר הצפיות בדף, משך הפעילות הממוצע באתר ועוד. זה יעזור לך להבין אילו רשתות עוסקות היטב בתוכן שלך, ואילו מהן מפגרות.

המרות

המרות

הדוח של ‘חברתי> המרות’ יעזור לך למדוד את ההצלחה והערך המדויקים של ערוצי המדיה החברתית שלך ביחס ליעדי האתר שלך. תוכל לזהות לאילו רשתות חברתיות מניבים את ההמרות ביותר, לאילו המרות הם תורמים, ואת הערך הכספי שהם מוסיפים לעסק שלך.

זרימת משתמשים

זרימת משתמשים

הדוח ‘זרימת משתמשים’ ממש מעניין שכן הוא מציג את הנתיבים שמבקרים ממדיה חברתית עברו לאתר שלך. אתה יכול לראות היכן אנשים נכנסו לאתר שלך, עם אילו דפים הם עסקו ואיפה הם עזבו. זה נהדר להבנת המסע שקהל המדיה החברתית שלך מבצע באתר וורדפרס שלך. זה גם נותן לך תובנה לגבי התכנים שהמבקרים שלך מתעניינים בהם במיוחד.

כיצד להוסיף לוח מחוונים של Goggle Analytics ל- WordPress

גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס

עכשיו כשאתה יודע הכל על גוגל אנליטיקס יש דרכים קלות לשלב את דוחות הניתוח שלך בהתקנת וורדפרס שלך. להלן רק כמה מהתוספים המועדפים עלינו להוסיף אנליטיקס של גוגל ל- WordPress.

מרכז השליטה של ​​גוגל אנליטיקס לוורדפרס (חינם): אחד התוספים המועדפים עלינו לנו מרכז השליטה של ​​גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס. התוסף הקל לשימוש הזה מוסיף דוחות לתעבורה שלך, צפיות בדפים, ניתובים ועוד ישירות לוורדפרס. אם אתה זקוק לעזרה בהגדרת התוסף, פשוט התבונן במדריך שלנו לשילוב של Google Analytics עם WordPress.

MonsterInsights (Freemium): אפשרות נהדרת נוספת היא MonsterInsights המשתמש במודל freemium. הורד את הגרסה החינמית של התוסף כדי להוסיף את לוח המחוונים של Google Analytics ואת הנתונים הסטטיסטיים בזמן אמת לוורדפרס. רוצה יותר? שדרג לפרמיה לדיווח מתקדם יותר.

Google Analytics עבור JetPack (Premium): אם אתה מחפש אפשרות פרימיום, JetPack פרימיום כולל שילוב ל- Google Analytics. ישנן סיבות רבות לאהוב את ה- Jetpack all-in-one והעובדה של סטטיסטיקות אתרים מתקדמות של גוגל בעצות האצבעות שלך היא רק הדובדבן שבקצפת.

מחשבות אחרונות על אנליטיקס למדיה חברתית

כמו תמיד במעקב אחר ניתוחים, המפתח הוא לפרש את הנתונים. ואז בצע שינויים באסטרטגיית המדיה החברתית שלך בהתאם. בדוק אילו ערוצי מדיה חברתית יעילים ביותר להמרה כנגד יעדי האתר שלך. ואילו סוגי תוכן מסייעים בהצלחה זו. באותה מידה, חשוב לא פחות לדעת אילו פלטפורמות חברתיות לא מבצעות, כך שתוכלו לבצע את השיפורים הנדרשים.

איך אתה עוקב אחר ניתוח המדיה החברתית שלך? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me